Son dakika haberleri | Dışişleri eski Bakanı Turan Güneş'in eşi Nermin Güneş son yolculuğuna uğurlandı - Son Dakika

Son dakika haberleri | Dışişleri eski Bakanı Turan Güneş'in eşi Nermin Güneş son yolculuğuna uğurlandı

30.07.2021 19:20

Son dakika genel haberi: Dışişleri eski Bakanı Turan Güneş'in eşi Nermin Güneş son yolculuğuna uğurlandı Dışişleri eski Bakanlarından Turan Güneş'in eşi Nermin Güneş son yolculuğuna uğurlandı.

Dışişleri eski Bakanı Turan Güneş'in eşi Nermin Güneş son yolculuğuna uğurlandı

İSTANBUL - Dışişleri eski Bakanlarından Turan Güneş'in eşi Nermin Güneş son yolculuğuna uğurlandı. Güneş'in cenaze namazına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katıldı.

Bir süredir Başkent Üniversitesi Hastanesi Yoğun Bakım Servisi'nde tedavi görüyordu. Dışişleri eski Bakanı Turan Güneş'in eşi Nermin Güneş hayatını kaybetti. Güneş, Zincirlikuyu Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze namazına Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, aile yakınları ve çok sayıda seveni katıldı.

İlyas Salman fenalık geçirdi

Cenaze namazına katılan isimlerden biri de oyuncu İlyas Salman oldu. Salman, cenaze namazının başlamadan kısa bir süre önce sıcak havanın da etkisiyle fenalık geçirdi. Yanında bulunanların yardımıyla bir banka oturtulan Salman için sağlık ekipleri istendi. Sağlık ekiplerinin müdahale ettiği Salman bir süre sonra kendine geldi.

Güneş'in naaşı cenaze namazının kılınmasının ardından Zincirlikuyu Mezarlığına defnedildi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Oyuncu ve şarkıcı Yıldız Tezcan toprağa verildi Oyuncu ve şarkıcı Yıldız Tezcan toprağa verildi

Son Dakika Genel Son dakika haberleri | Dışişleri eski Bakanı Turan Güneş'in eşi Nermin Güneş son yolculuğuna uğurlandı - Son Dakika


Advertisement