Fatih Portakal canlı yayında ilan etti! İşte oy vereceği isim - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Fatih Portakal canlı yayında ilan etti! İşte oy vereceği isim

01.04.2023 11:12

Fatih Portakal, Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu'nu konuk olarak aldığı programında seçimlerde hangi adaya oy vereceğini ve gerekçesini duyurdu. Portakal, "Ben değişim istiyorum. Söylüyorum zaten ben mutlak değişim istiyorum. Size vereceğim. Benim oyum net" şeklinde konuştu.

Türkiye artık 2 aydan daha az bir süre kalan 14 Mayıs seçimlerine kilitlenirken, parti liderleri de ekranlarda daha sık çıkmaya başladı. Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Sözcü TV'de Fatih Portakal'ın sorularını yanıtladı.

"BEN SİZE VERECEĞİM"

Davutoğlu ile konuşması sırasında Fatih Portakal, "Ben değişim istiyorum. Söylüyorum zaten ben mutlak değişim istiyorum. Size vereceğim. Benim oyum net" diyerek Millet İttifakı'nın adayı olan Kemal Kılıçdaroğlu'nu desteklediğini ifade etti.

SEÇİME 4 ADAYLA GİDİLECEK

14 Mayıs 2023 Pazar günü birlikte yapılacak olan Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde Cumhurbaşkanı adayları YSK tarafından alfabetik sıralamayla Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce, Recep Tayyip Erdoğan ve Sinan Oğan olarak açıklandı.

YORUMLAR (15)
  • Huseyin Bozkus: Zaten yıllardır CHP bin şakakciligini yapıyorsun sokaktaki 100 kişiye sor senin nere vereceğini 99 bilirdi Cevap Yaz 76 65 Yayından Kaldır
  • Mehmet Eris: Sana fikrini soran oldumu Cevap Yaz 100 93 Yayından Kaldır
  • mert çelik: hanı bu haberı ekranı bırakcaktı emeklı olup sessızlık ıstıyordu ne olduda fikri döndü Cevap Yaz 102 84 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Güncel Fatih Portakal canlı yayında ilan etti! İşte oy vereceği isim - Son Dakika


Advertisement