Munzur çayında kaybolan ağabeyden sonra kardeşinin de cansız bedeni bulundu - Son Dakika

Munzur çayında kaybolan ağabeyden sonra kardeşinin de cansız bedeni bulundu

22.09.2020 15:43

Sarımsak toplamak için gittikleri Tunceli'deki Munzur Vadisi Milli Parkı içinde kaybolan iki kardeşten birinin cansız bedenine ulaşılmıştı. Arama kurtarma ekipleri bugün de diğer kardeşin cansız bedenini Munzur çayında buldu.

Tunceli'deki Munzur Vadisi Milli Parkı içindeki Venk köyü yakınlarında ağabeyi Bozkurt Aydemir (45) ile birlikte geçen Pazar günü kaybolan Mehmet Aydemir'in (37) Munzur çayında cansız bedenine ulaşıldı.

AĞABEYİN CANSIZ BEDENİ BULUNMUŞTU

Elazığ'dan 8 gün önce Tunceli'ye gelerek Munzur Vadisi'ne sarımsak toplamaya giden Mehmet (37) ve Bozkurt Aydemir (45) kardeşlerin kaybolması üzerine başlatılan arama çalışmalarında 2 kardeşten birinin cansız bedenine ulaşılmıştı. İz arama köpekleri, İHA ve dronelerin de kullanıldığı çalışmalarda ekipler, kayıp 2 kardeşten Bozkurt Aydemir'in cesedini, araçlarını park ettikleri Munzur Vadisi'ndeki Venk köyü mevkisinden 600 metre uzaklıkta suda buldu.

KARDEŞİ DE MUNZUR ÇAYINDA BULUNDU

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü koordinesinde başlatılan arama çalışmalarında, Jandarma Arama ve Kurtarma (JAK) timleri, Türk Kızılay, AFAD gönüllüleri, Doğal Afet Arama Kurtarma (DAK) eğitmenleri, Munzur Arama Kurtarma Derneği, Munzur Doğa Sporları Kulübü (MUDOSK) personelinden oluşan yaklaşık 250 kişilik ekip yer alırken, küçük kardeşi arama çalışmaları devam ediyordu. Bugün, Mehmet Aydemir'in cansız bedeni de Munzur çayında bulundu.

Munzur çayında kaybolan ağabeyden sonra kardeşinin de cansız bedeni bulundu

- Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Munzur çayında kaybolan ağabeyden sonra kardeşinin de cansız bedeni bulundu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 2 ay daha uzatıldı Saldırıyı gerçekleştiren teröristler, paramotorla Münbiç'ten Amanoslar'a gelmiş Son Dakika: Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş, 73 yaşında hayatını kaybetti Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu