Galata Köprüsü deniz trafiğine açıldı - Son Dakika

Galata Köprüsü deniz trafiğine açıldı

16.11.2021 09:18

Galata Köprüsü gece gemi geçişleri için deniz trafiğine açıldı.

Galata Köprüsü gece gemi geçişleri için deniz trafiğine açıldı. Havadan görüntülenen o anlar, tarihi yarımada manzarasıyla renkli görüntüler oluşturdu.

Galata köprüsü gece 02.30 ve 03.30 saatleri arasında Haliç Tersanesi'ne gemi geçişleri için deniz trafiğine açıldı. Bir saat boyunca köprü yaya ve araç trafiğine kapatılarak iki yönde bulunan baskül ayaklar havaya doğru kaldırıldı. Polis ve Zabıta ekiplerinin köprü giriş çıkışlarını trafiğe kapattığı tarihi köprüde üç gemi tadilat için tersaneye doğru yönelirken tadilat işlemleri biten bir gemi ise tersaneden çıkarak boğaza doğru yol aldı. Havadan drone ile görüntülenen köprü İstanbul manzarasıyla birleşince ortaya renkli kareler çıktı.

Galata Köprüsü geçişlerin tamamlanmasının ardından tekrar yaya ve araç trafiğine açıldı.

(Abdullah Altunbaş - Ömer Faruk Yıldız - Ahmet Faruk Sarıkoç - İsmail Coşkun/İHA)

YORUMLAR
500
Yemeksepeti, dronla ilk yemek teslimatını başarıyla gerçekleştirdi Yemeksepeti, dronla ilk yemek teslimatını başarıyla gerçekleştirdi Devasa yük taşıyan tır şehri birbirine kattı Devasa yük taşıyan tır şehri birbirine kattı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da yapılan tahıl anlaşması ile Ukrayna'dan 625 bin ton tahılın 25 gemiyle dünya pazarına ulaştırıldığını... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da yapılan tahıl anlaşması ile Ukrayna'dan 625 bin ton tahılın 25 gemiyle dünya pazarına ulaştırıldığını...
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Galata Köprüsü deniz trafiğine açıldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement