Son Dakika Haberleri: Kemal Kılıçdaroğlu, Rasim Ozan Kütahyalı'yı Hedef Aldı

Kemal Kılıçdaroğlu, Rasim Ozan Kütahyalı'yı Hedef Aldı

2 yıl önce

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Rasim Ozan Kütahyalı'nın skandal sözlerini es geçmedi, "Boşnaklara da biz sahip çıkacağız. Yanınızdayız sonuna kadar." dedi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında bir TV kanalında skandal ifadeler kullanan Rasim Ozan Kütahyalı'nın sözlerine tepki gösterirken "Boşnaklara da biz sahip çıkacağız. Yanınızdayız sonuna kadar" dedi.

Kılıçdaroğlu şöyle konuştu:

"TÜM SOYDAŞLARIMIZA SELAM GÖNDERİYORUZ"

Ben buradan ister Türkiye'de olsun, ister Bosna'da olsun, Arnavutluk'ta olsun, Yunanistan'da olsun bütün göçmen kardeşlerime ve bütün soydaşlarımıza buradan selam, sevgi ve dostluklarımızı gönderiyoruz.

Boşnaklara da biz sahip çıkacağız. Sizin yanınızdayız sonuna kadar. Ve onlara Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün sözü ile seslenmek istiyorum: Muhacir diye küçümsenenler tarihin yazdığı savaşta en geriye kalanlar, düşmanla sonuna kadar dövüşenlerdir. Muhacirler kaybedilmiş ülkelerimizin milli hatıralarıdır."
YORUMLAR


Gül-Kılıçdaroğlu Görüşmesiyle İlgili Kulisleri Sallayan İddia: Parti Kuracaklar Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'yi Şehit Eden Polis Memurunun İlk İfadesi Ortaya Çıktı

Fransa'da Noel Pazarına Silahlı Saldırı! Çok Sayıda Ölü ve Yaralı Var