Son Dakika Haberleri: Lc Waikiki, Almanya ve Kazakistan'da

Lc Waikiki, Almanya ve Kazakistan'da

8 yıl önce

Tema Mağazacılık, 2011 yılının son günlerinde yurtdışında 2 LC Waikiki mağazası daha açtı.

Lc Waikiki, Almanya ve Kazakistan'da, System.String[]

Almanya ile Kazakistan'da açılan mağazalar ile yurtdışındaki mağaza sayısını 30'a çıkaran Tema Mağazacılık, 2023'te Avrupa'nın en başarılı 3 hazır giyim perakende firmasından biri olmayı hedefliyor.


Ipsos KMG şirketinin her 6 ayda bir yaptığı araştırmaya göre 2004'ten bu yana Türkiye hazır giyim pazarının lideri olan LC Waikiki'nin Almanya ve Kazakistan'da iki yeni mağazası açıldı. 2011 yılında açtığı 18 LC Waikiki mağazasıyla yurtdışındaki mağaza sayısını 30'a çıkaran Tema Mağazacılık, 2012 yılında ise yurtdışında 25 mağaza açmayı planlıyor.


Almanya'daki ilk mağazasını gelir düzey yüksek şehirlerden biri olan Essen'de açan LC Waikiki, 1472 metrekare alana sahip bu mağazada 26 kişiye istihdam olanağı sağlıyor. Essen'de 77 Limbecker Caddesi'nin en hareketli noktasında açılan mağazada her gruptan ürünler satışa sunuluyor. 2012 yılında Almanya'da 4 mağaza daha açmayı planlayan LC Waikiki'nin Kazakistan'daki mağazası ise bu ülkedeki 4'üncü mağazası oldu.


Sırada Polonya ve Gürcistan var


2023 yılına kadar Avrupa'nın en başarılı 3 hazır giyim perakende firmasından biri olmayı hedefleyen Tema Mağazacılık'ın bugün itibariyle Arnavutluk, Bosna Hersek, Bulgaristan, Irak, Mısır, Kazakistan, Romanya, Suriye, Rusya ve Almanya'da mağazaları bulunuyor. 2012 yılında 7 ülkede daha LC Waikiki mağazası açmayı planlayan Tema Mağazacılık, bu hedefini ilk etapta Polonya ve Gürcistan'da gerçekleştirecek.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 11:58 Kaynak: BültenlerParti sonrası objektiflere yakalanan Aleyna Tilki yırtık çoraplarıyla şaşırttı
Meteoroloji'den beklenen haber geldi! Yeni haftada kar var Kara Cuma'da firmaların fiyat oyunu ifşa oldu