Lc Waikiki, Almanya ve Kazakistan'da - Son Dakika

Lc Waikiki, Almanya ve Kazakistan'da

02.01.2012 11:58
Lc Waikiki, Almanya ve Kazakistan'da, System.String[]

Tema Mağazacılık, 2011 yılının son günlerinde yurtdışında 2 LC Waikiki mağazası daha açtı.

Almanya ile Kazakistan'da açılan mağazalar ile yurtdışındaki mağaza sayısını 30'a çıkaran Tema Mağazacılık, 2023'te Avrupa'nın en başarılı 3 hazır giyim perakende firmasından biri olmayı hedefliyor.

Ipsos KMG şirketinin her 6 ayda bir yaptığı araştırmaya göre 2004'ten bu yana Türkiye hazır giyim pazarının lideri olan LC Waikiki'nin Almanya ve Kazakistan'da iki yeni mağazası açıldı. 2011 yılında açtığı 18 LC Waikiki mağazasıyla yurtdışındaki mağaza sayısını 30'a çıkaran Tema Mağazacılık, 2012 yılında ise yurtdışında 25 mağaza açmayı planlıyor.

Almanya'daki ilk mağazasını gelir düzey yüksek şehirlerden biri olan Essen'de açan LC Waikiki, 1472 metrekare alana sahip bu mağazada 26 kişiye istihdam olanağı sağlıyor. Essen'de 77 Limbecker Caddesi'nin en hareketli noktasında açılan mağazada her gruptan ürünler satışa sunuluyor. 2012 yılında Almanya'da 4 mağaza daha açmayı planlayan LC Waikiki'nin Kazakistan'daki mağazası ise bu ülkedeki 4'üncü mağazası oldu.

Sırada Polonya ve Gürcistan var

2023 yılına kadar Avrupa'nın en başarılı 3 hazır giyim perakende firmasından biri olmayı hedefleyen Tema Mağazacılık'ın bugün itibariyle Arnavutluk, Bosna Hersek, Bulgaristan, Irak, Mısır, Kazakistan, Romanya, Suriye, Rusya ve Almanya'da mağazaları bulunuyor. 2012 yılında 7 ülkede daha LC Waikiki mağazası açmayı planlayan Tema Mağazacılık, bu hedefini ilk etapta Polonya ve Gürcistan'da gerçekleştirecek.

Lc Waikiki, Almanya ve Kazakistan'da

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Lc Waikiki, Almanya ve Kazakistan'da - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek İngiliz şarkıcı Rita Ora'nın iç çamaşırsız pozu takipçilerinden tam not aldı Bir süredir ekranlardan uzak kalan Hülya Avşar, yeni projesiyle seyircilerin karşısına çıkıyor Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı