Manisa'da deprem sonrası ilk görüntüler! Vatandaşlar sokağa fırladı - Son Dakika

Manisa'da deprem sonrası ilk görüntüler! Vatandaşlar sokağa fırladı

27 gün önce

Manisa'nın Akhisar ilçesinde meydana 5,4 büyüklüğündeki deprem sonrası vatandaşlar korkuyla sokağa fırladı. Büyük bir panikle sokağa fırlayan vatandaşlar evlerine dönmeye korkarken, deprem anı bazı iş yerlerinin güvenlik kameralarına yansıdı.

Manisa'nın Akhisar ilçesinde meydana gelen 5.4 büyüklüğündeki deprem sonrası vatandaşlar korkuyla sokağa fırladı. Depremin şokunu atlatamayan vatandaşlar evlerine girmeye korkarken, deprem anı güvenlik kameralarına da yansıdı.
Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsünden alınan bilgiye göre, saat 22.22'de merkez üssü Manisa'nın Akhisar ilçesi olan 5.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

VATANDAŞLAR BÜYÜK PANİK YAŞADI

Deprem yerin 8.5 kilometre derinliğinde kaydedildi. Deprem Aydın, İzmir, Denizli, Kütahya ve İstanbul olmak üzere birçok şehirde de hissedildi. Depremin merkez üssü olan Akhisar'da ise vatandaşlar büyük panik yaşadı. Akhisar'a bağlı Selçikli köyünde bazı metruk evlerin yıkıldığı bilgisi alınırken ekiplerin yola çıktığı öğrenildi. Gördes'in Karayağcı Mahallesi'nde de bir metruk evin yıkıldığı bilgisi alındı. Manisa Valisi Ahmet Deniz ilk gelen bilgilere göre depremde can kaybı veya yaralı olmadığını ifade etti.

Deprem anında büyük bir panikle sokağa fırlayan vatandaşlar evlerine dönmeye korkarken, deprem anı bazı iş yerlerinin güvenlik kameralarına yansıdı.

DEPREM BALIKESİR'DE DE HİSSEDİLDİ

Manisa'da meydana gelen 5,4 büyüklüğündeki deprem Balıkesir'in Burhani'ye ilçesinde de hissedildi. Deprem sırasında bir evde çekilen görüntülerde, avizenin şiddetli bir şekilde sallandığı görülüyor.

Manisa'da deprem sonrası ilk görüntüler! Vatandaşlar sokağa fırladı
İçişleri Bakanlığı'ndan Manisa'daki depremle ilgili açıklama: Can kaybı ve yaralanma söz konusu değildir

Son Dakika: Manisa Valisi Ahmet Deniz: Akhisar'da 5-6 metruk binanın yıkıldığı bilgisi var

Manisa'daki deprem sonrası Akhisar Belediye Başkanı'ndan ilk açıklama geldi

Depremin merkez üssü Akhisar'dan ilk görüntüler geldi

Son Dakika: Manisa'da 5,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi! Çevre illerde de hissedildi

Manisa'daki deprem sonrası uzmanlardan ilk değerlendirme: Sarsıntılar birkaç gün ya da birkaç hafta sürebilir

Haber Yayın Tarihi: 22.01.2020 11:15 Kaynak: İHASon Dakika

"Bu çocuklar benden mi?" diye sorduğu eşini boğazını keserek öldürdü
İbrahim Tatlıses, kendisini cinsel istismarla suçlayan Sibel Gökçe'ye açtığı davayı kazandı Çağla Şıkel'den Ertuğrul Özkök'ün sözlerine sert yanıt: Ben de sana bir kitap tavsiye ederim