Son Dakika Haberleri: Meteoroloji'den 4 Bölge İçin Sağanak Yağış Uyarısı

Meteoroloji'den 4 Bölge İçin Sağanak Yağış Uyarısı

4 gün önce

Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre; Marmara, Kuzey Ege, İç Anadolu'nun kuzeyi, Batı ve Orta Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Karadeniz'in iç kesimlerindeki bazı illerde aralıklı ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, ülkenin kuzey, iç ve batı kesimlerin parçalı ve yer yer çok bulutlu olacağı tahmin ediliyor.

YER YER SİS VE PUS BEKLENİYOR

Marmara, Kuzey Ege, İç Anadolu'nun kuzeyi, Batı ve Orta Karadeniz'in iç kesimleri ile Gümüşhane, Bayburt ve Erzincan çevrelerinde aralıklı ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak görüleceği tahmin ediliyor.

Marmara'nın kuzey ve doğusu, İç Ege ile Karadeniz kıyılarında gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

Haber Yayın Tarihi : 16.05.2019 09:20 İTÜ'den Çöl Tozu Uyarısı! Hafta Boyunca Etkisini Sürdürecek Türkiye Kömür İşletmeleri İhale İle Kömür Taşıma Hizmeti Satın Alacak Meral Akşener, 19 Mayıs Törenlerine Neden Katılmadığını Açıkladı BDDK'dan Döviz Hamlesi: 100 Bin Dolar Üzeri Döviz Almak İsteyenler Bir Gün Bekleyecek