Meteorolojiden Doğu Karadeniz ve Ardahan için yağmur ve kar uyarısı - Son Dakika

Meteorolojiden Doğu Karadeniz ve Ardahan için yağmur ve kar uyarısı

21.11.2020 13:37
Meteorolojiden Doğu Karadeniz ve Ardahan için yağmur ve kar uyarısı

Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Ardahan çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar bekleniyor.

Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Ardahan çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, yarın ülke genelinin parçalı ve çok bulutlu, Batı ve Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Tokat ve Ardahan çevreleri ile Çanakkale ile Tekirdağ'ın doğu, Bursa'nın kuzey ilçelerinde yağış görüleceği tahmin ediliyor.

Yağışların, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Ardahan çevrelerinin karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması, Trabzon ve Rize ile Artvin'in kıyı ilçelerinde yer yer kuvvetli seyredeceği öngörülüyor.

Gece ve sabah saatlerinde İç Ege, Göller Yöresi, İç Anadolu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun doğusunda yer yer pus ve sis bekleniyor.

Rüzgarın ise Marmara ile Kuzey Ege'de kuzey ve kuzeydoğu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında kuzeybatı yönünden kuvvetli, yer yer fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyor.

YORUMLAR
500
SBB Başkanı Mustafa Demir: 'En karlı hangisiyse onu tercih ediyoruz' SBB Başkanı Mustafa Demir: 'En karlı hangisiyse onu tercih ediyoruz' İstanbul'da da görülen 'vampir kelebek' vatandaşları rahatsız ediyor İstanbul'da da görülen 'vampir kelebek' vatandaşları rahatsız ediyor Seyit Torun, Ardahan'da: 'Bu Hizmetler; İktidarın Her Türlü Engellemesine, Ayak Oyununa Rağmen Veriliyor. Ne Yaparlarsa Yapsınlar, Başaramayacaklar' Seyit Torun, Ardahan'da: 'Bu Hizmetler; İktidarın Her Türlü Engellemesine, Ayak Oyununa Rağmen Veriliyor. Ne Yaparlarsa Yapsınlar, Başaramayacaklar'
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Meteorolojiden Doğu Karadeniz ve Ardahan için yağmur ve kar uyarısı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement