Muğla merkezli 4 ilde göçmen kaçakçılığı operasyonu: 17 gözaltı - Son Dakika

Muğla merkezli 4 ilde göçmen kaçakçılığı operasyonu: 17 gözaltı

20.10.2020 11:33
Muğla merkezli 4 ilde göçmen kaçakçılığı operasyonu: 17 gözaltı, System.String[]

Muğla merkezli 4 ilde düzenlenen göçmen kaçakçılığı operasyonunda 17 şüpheli, gözaltına alındı.

Muğla merkezli 4 ilde düzenlenen göçmen kaçakçılığı operasyonunda 17 şüpheli, gözaltına alındı.

Marmaris Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında, Muğla Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü ekipleri, düzensiz göçmenlerin deniz yoluyla yurt dışına illegal şekilde çıkarıldığı bilgisi üzerine çalışma başlattı.

Toplanan delillerin ardından Muğla'nın Marmaris, Bodrum, Ortaca ve Datça ilçeleri ile İzmir, Osmaniye ve İstanbul'da belirlenen adreslere eş zamanlı düzenlenen operasyonlarda, 17 şüpheli gözaltına alındı.

Şüphelilerin işlemleri sürüyor.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Muğla merkezli 4 ilde göçmen kaçakçılığı operasyonu: 17 gözaltı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Koca dolandırıldı, karısı dolandırılmaktan kurtarıldı Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Ermenistan, Türkiye'den ürün alımını yasakladı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Mahkeme fotoğraftaki 'Buket' detayını delil saydı, tacizci komşu 10 yıl hapis yatacak Paşinyan "Herkes silahına sarılmalı" derken Azerbaycan ordusu, Karabağ cephesinde çok sayıda tank ele geçirdi