Son Dakika Haberleri: Muhtar, Parke Taşı Parası Vermeyen Baba ve Oğlunu Silahla Vurdu!

Muhtar, Parke Taşı Parası Vermeyen Baba ve Oğlunu Silahla Vurdu!

3 ay önce

Sivas merkeze bağlı Hocabey köy muhtarı, parke taşı için toplanan parayı vermeyen baba ile oğlunu silahla vurarak yaraladı. Olay sonrası kaçan muhtar ateş ettiği silahla birlikte yakalandı.

Sivas merkeze bağlı Hocabey köy muhtarı köyün parke taşı için toplanan parayı vermemesi nedeniyle tartıştığı babayı baldırından oğlunu ise bacağından silahla vurarak yaraladı. Olay sonrası kaçan muhtarateş ettiği silahla birlikte yakalandı.

KÖYÜN YOLLARININ YAPILMASI İÇİN PARA TOPLADI

Olay saat 11.30 sıralarında Sivas merkezde Camikebir Mahallesi Ulu Cami Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre, merkeze bağlı Hocabey köyü muhtarı Bülent Ö., köyün yollarının yapılması için köylüden topladığı parayı birkaç gün önce köyde yaşayan ve çiftçilikle uğraşan Merday Y. (62) ve oğlu Coşkun Y.'den de istedi.

BABA VE OĞLUNDAN PARA İSTEDİ

Parayı alamayan muhtar bugün sabah tekrar parayı için istemek baba ve oğlunun evine gitti. Baba ve oğlun Sivas'a geldiğini öğrenen muhtar Ulu Cami Sokak'ta baba ile oğluyla karşılaştı.

3 EL ATEŞ EDİP BABA VE OĞLUNU YARALADI

Burada başlayan tartışma bir süre sonra kavgaya dönüştü. Muhtar Bülent Ö. yanında bulunan silahla 3 el ateş ederek babayı baldırından oğlunu ise bacağından vurarak kaçtı.

SAĞLIK DURUMLARI İYİ

Durumu görenler 112 sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından baba ve oğlu ambulansla Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı. Yaralı baba ve oğlunun sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

KAÇAN MUHTAR YAKALANDI

Olay sonrası kaçan muhtarı yakalamak için çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri muhtarı ateş ettiği silahla birlikte yakaladı. Numune Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilen ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.


YORUMLAR


Kışladaki Gıda Zehirlenmesiyle İlgili Çarpıcı İfadeler: 11 Ayda 15 Kilo Kaybettim Suriyeliler, Bursa'da 400'ü Aşkın Fabrika Kurdu

Bomba İddia: İşinden Olan Sabri, Eşinden de Oldu