Mütevelli Belediye Başkanı Kahramanlar'dan İftar Yemeği - Son Dakika

Mütevelli Belediye Başkanı Kahramanlar'dan İftar Yemeği

8 yıl önce

Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Mütevelli Belediye Başkanı Süleyman Kahramanlar tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

Mütevelli Belediye Başkanı Kahramanlar'dan İftar Yemeği, System.String[]

Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Mütevelli Belediye Başkanı Süleyman Kahramanlar tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı.


Mütevelli Belediye Başkanı Süleyman Kahramanlar tarafından, Mütevelli Belediyesi'nde düzenlenen iftar yemeğine Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün yanı sıra CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, MHP MYK Üyesi Mustafa Enöz, Manisa Belediye Başkan Yardımcısı Tamer Çipiloğlu, Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, İshakçelebi Belediye Başkanı Ramazan Hakan Ulak, Koldere Belediye Başkanı Recep Serdar Yıldırım, Manisa Belediye Meclis Üyesi Sezai Gürcan, Manisa Ülkü Ocakları İl Başkanı Onur Pabuççuoğlu ve çok sayıda davetli katıldı. Davetlerini geri çevirmeyen Başkan Ergün'e teşekkürlerini sunan Mütevelli Belediye Başkanı Süleyman Kahramanlar, Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu ifade etti.


ULUPARK'TA ÇAYLAR İÇİLDİ


Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve beraberindekiler, daha sonra Ulupark işletmecisi Sabahattin Kayhan'ın davetlisi olarak Ulupark'a geçti. MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Belediye eski Başkanı Ertuğrul Dayıoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Azmi Açıkdil, Tamer Çipiloğlu, Hasan Eryılmaz, Cem Çöllü, MHP Merkez İlçe Başkanı Engin Kabadağ, Ülkü Ocakları İl Başkanı Onur Pabuççuoğlu, Manisa'yı Mesiri Tanıtma ve Turizm Derneği Başkanı Ufuk Tanık, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç ile Manisa'nın duayen siyasetçilerinin de katıldığı toplantıda, sohbet edildi, çaylar içildi.


(ÖND)


05.08.2012 12: 26: 40


TSI


NNNN - MANİSA

Haber Yayın Tarihi: 05.08.2012 12:46 Kaynak: İHASon Dakika

Almanya Dışişleri Bakanı: Acil önlem alınmazsa Yahudiler ülkeyi kitlesel olarak terk edebilir
Aç kurtların köpeklere kurduğu akıl almaz tuzak kamerada! Depremde elini tutamadığı için oğlu ölen baba, kızının elini bir an olsun bırakmadı

Son Dakika Haberleri