Nurdağı'ndaki okullar doğaya nefes oldu - Son Dakika

Nurdağı'ndaki okullar doğaya nefes oldu

15.10.2020 13:59
Nurdağı'ndaki okullar doğaya nefes oldu, System.String[]

Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde öğretmenler ve öğrenciler fidan dikti.

Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde öğretmenler ve öğrenciler fidan dikti.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un, Hatay ilindeki yaşanan orman yangınına dikkat çekmek amacıyla doğaya destek olunması ve okullara fidan dikilmesi çağrısı üzerine Nurdağı'nda fidan dikim etkinliği düzenlendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, etkinlik kapsamında Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Şatırhöyük İlkokulu ve Sakçagözü 10 Kasım İlk ve Ortaokulundaki ağaç dikme törenlerine katıldı.

Yıldırım, Hz. Peygamber'in "Kıyametin kopacağını da bilsen elindeki ağacı dik" hadisini hatırlatarak, Nurdağı Orman İşletme Şefliği ile öğretmen ve öğrencilere doğaya nefes oldukları için teşekkür etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Nurdağı'ndaki okullar doğaya nefes oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Arsenal'li Mesut Özil'in adı ABD ekibi DC United ile anılıyor Son Dakika: Azerbaycan ordusu 21 köy ve 1 kasabayı işgalden kurtardı TFF Başkanı Nihat Özdemir: Yayın kuruluşla anlaşamadık, ihtarname gönderdik Ermenistan Dağlık Karabağ'da PKK'lı teröristleri ön safta kullanıyor ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Polis, intihara kalkışan genci bir anlık dalgınlığından yararlanarak kurtardı Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi