Hataylı 4 Kafadar Ortaya Çıktı - Son Dakika

Hataylı 4 Kafadar Ortaya Çıktı

09.12.2015 14:27
Hataylı 4 Kafadar Ortaya Çıktı

Hatay’da yaşayan 4 arkadaş, Rusya’nın Türkiye’ye karşı tutumuna tepki olsun diye uçurumun kenarında tehlikeye aldırmadan halay çekerek hazırladıkları videoyu sosyal medyada yayınlayarak, tıklanma rekoru kırıyorlar.

Hatay'da yaşayan 4 arkadaş, Rusya'nın Türkiye'ye karşı tutumuna tepki olsun diye uçurumun kenarında tehlikeye aldırmadan halay çekerek hazırladıkları videoyu sosyal medyada yayınlayarak, tıklanma rekoru kırıyorlar. Dörtyol ilçesinde yaşayan Sami Sarıkaya, Recai Karadağ, Hilmi Kaya, Ramazan Batur, bir araya gelerek yayınladıkları müzik eşliğinde tekrar halay çektiler.

Hatay'da yaşayan 4 kafadar, Rusya'nın Türkiye'ye karşı tutumuna tepki olsun diye uçurumun kenarında tehlikeye aldırmadan halay çekerek hazırladıkları videoyu sosyal medyada yayınlayarak, tıklanma rekoru kırıyorlar. Dörtyol ilçesinde yaşayan Sami Sarıkaya, Recai Karadağ, Hilmi Kaya, Ramazan Batur, bir araya gelerek yayınladıkları müzik eşliğinde tekrar halay çektiler. Sarıkaya, "Biz 4 kafadar olarak her yıl 4 günlüğüne ülkemizin gezilmesi, görülmesi gereken yerleri geziyoruz. Bu yıl da geçtiğimiz Temmuz ayı içerisinde İstanbul, Çanakkale, Pamukkale'yi ziyaret etmiştik. Yolculuğumuzun sonunda da Adana Gülek Boğazı'ndaki kale alanını ziyaret edelim dedik. Buraya çıktığımızda ziyaretçilerin bu alanda fotoğraf çektiklerini gördük biz de farklı bir şey yapmak istedik halay çekerek çiftetelli oynadık. Uzun süredir sakladığımız bu videoyu Rusya ile Türkiye ilişkileri arasında yaşanan duruma tepki olsun diye, Rusya'ya Türk insanının gözünün ne kadar pek savaştan korkmayan bir millet olduğumuzu görmeleri için yayınlama kararı aldık" diye konuştu.

Karadağ ise milli mücadelenin şahlandığı şehirde yaşadıklarını belirterek, "Ruslara savaşmanın bizim için düğün dernek gibi olduğunu uçurumun kenarında dahi dans edebileceğimizi göstermek için bu videoyu yayınladık" dedi.

Videoyu çeken Batur ise "Arkadaşlarımızla planımızda burada fotoğraf çekmek vardı. Fotoğraflarımızı çektikten sonra arkadaşlarıma gelin birde video çekelim dedim ve bu açıyı yakalamak biraz zor oldu ama çekimi gerçekleştirdik. Biz ilk başta videomuzun bu kadar sosyal paylaşım sitesinde ilgi göreceğini hiç düşünmemiştik. Ama oldu. Tüm Türkiye'ye armağan ediyoruz" şeklinde konuştu. - HATAY

Hataylı 4 Kafadar Ortaya Çıktı
Hataylı 4 Kafadar Ortaya Çıktı
Hataylı 4 Kafadar Ortaya Çıktı

Rosatom, Akkuyu NGS sahasında lisanslı personele eğitim vermeye başladı Rosatom, Akkuyu NGS sahasında lisanslı personele eğitim vermeye başladı Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov: 'Türkiye, Suriye'de olanlara kayıtsız kalamaz' Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov: 'Türkiye, Suriye'de olanlara kayıtsız kalamaz' Türkiye'nin Suriye'deki sınır ötesi operasyonlarına Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov'dan destek: Orada olanlara kayıtsız kalamazlar Türkiye'nin Suriye'deki sınır ötesi operasyonlarına Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov'dan destek: Orada olanlara kayıtsız kalamazlar
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Hataylı 4 Kafadar Ortaya Çıktı - Son Dakika


Advertisement