"Rap Mahal" İstanbul'dan Sonra Anadolu'yu Sallayacak - Son Dakika

"Rap Mahal" İstanbul'dan Sonra Anadolu'yu Sallayacak

13.12.2017 10:06

Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan ve DJ Hırs'ın katılımlarıyla gerçekleştirilen "Rap Mahal Birlikte Güzel" konser serisinin ilk etabı 12 Aralık'ta Dorock XL'ta Türkçe rap müzik ziyafeti sundu.

Rapseverlerin heyecanla beklediği ve yoğun katılım ile gerçekleşen İstanbul konserinin ardından Rap Mahal Birlikte Güzel konser serisi sırasıyla İzmir, Eskişehir, Bursa ve Ankara'da rap müzik sevenlerin huzuruna çıkacak.

Türkiye'de rap müziğine yeni bir soluk getiren ''Rap Mahal Birlikte Güzel'' konser serisi İstanbul'lu rapseverlerin yoğun katılımı ile başladı. 12 Aralık'ta İstanbul Dorock XL'da rapseverlere merhaba diyen ''Rap Mahal Birlikte Güzel'' konser serisinde Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan ve DJ Hırs'dan oluşan ana kadronun yanı sıra, ağabeyi Ceza sayesinde rap müzikle çok küçük yaşlarda tanışan ve az sayıdaki Türk kadın rap sanatçılarından biri olan Ayben de konuk sanatçı olarak sergilediği performanslarla izleyicileri coşturdu.

İstanbul'da Türkçe rap müzik tutkunu kalabalık bir seyirci kitlesine seslenen Rap Mahal kadrosu ve konser organizasyonu izleyicilerden tam not aldı.

"RAP MAHAL BİRLİKTE GÜZEL" ANADOLU'YU DA COŞTURACAK

İstanbul konserinin ardından Rap Mahal Birlikte Güzel konser serisi Anadolu'nun 4 şehrinde daha tüm hızıyla devam edecek. 14-24 Aralık tarihleri arasında İzmir, Eskişehir, Bursa ve Ankara'da gerçekleşecek Rap Mahal konser serisinde, Türkçe rap müziğin sevilen isimleri Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan ve DJ Hırs'dan oluşan ana kadroya her şehirde yerel konuk sanatçılar da eşlik edecek.

Konserin ikinci ayağı rapseverler için keyifli bir sürprizle 14 Aralık'ta İzmir Arena'da gerçekleşecek. Ana kodronun yanı sıra Türkçe Rap müziğinin en önemli isimlerinden Ceza, seri kapsamında İzmir konserinde hayranlarıyla buluşacak. Konserde ayrıca müzik yaşantılarını İzmir'de sürdüren Khontkar ve DJ Sivo da sahne alacak.

19 Aralık'ta Eskişehir Public'te Rap Mahal Birlikte Güzel serisinin üçüncü konseri yapılacak ve ana kadroya Eskişehir'de gerçekleştirdiği performanslarla adından sıkça söz ettiren Joker eşlik edecek.

Rapseverlere keyif dolu anlar yaşatacak konser serisi müzik şölenine 21 Aralık'ta Bursa Hayal Kahvesi'nde devam edecek ve ''Junkie Jumping'' ve ''Green Peace'' gibi ortak yaptıkları şarkılar bulunan No.1 ve Xir, "Rap Mahal Birlikte Güzel konser serisinin ana kadrosu ile birlikte Bursalı dinleyicileriyle buluşacak.

''Rap Mahal Birlikte Güzel'' serisinin son konseri ise 24 Aralık'ta Ankara IF'te gerçekleşecek. Ana kadroya ek olarak ''uçamayan süper kahraman'' mahlasıyla tanınan Ankara'nın yerel rap sanatçısı Aga B'nin canlı performansıyla birlikte 5 konserlik rap serüveni görkemli bir şekilde tamamlanacak.

 Rap Mahal İstanbul'dan Sonra Anadolu'yu Sallayacak

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Rap Mahal' İstanbul'dan Sonra Anadolu'yu Sallayacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Araç alacaklar dikkat! Faizi sıfırladılar, işte otomobil markalarının kampanyaları Merkez Bankası'nın sıkılaştırma adımlarıyla kredi ve mevduat faizleri yükseldi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın boykot çağrısı sonrası merak konusu oldu! İşte Türkiye'de satılan Fransız malları G.Saray Başkanı Mustafa Cengiz'le, görevden alınacağı iddia edilen Fatih Terim arasındaki görüşme başladı Son Dakika! Erdoğan'dan Fransız malları için boykot çağrısı: Sakın satın almayın Son dakika: Kamu bankalarından yeni destek paketi: KOBİ'lere 100 bin liraya kadar kredi verilecek Metro raylarına düşen ve üzerinden 2 vagon geçen kızın mucize kurtuluşu Şevval Şahin'e destek olmak isteyen Şeyma Subaşı'nın "Kıskanç milletiz" sözleri tepki çekti