Son Dakika: Benzine 14 kuruş indirim geldi - Son Dakika

Son Dakika: Benzine 14 kuruş indirim geldi

Son dakika: Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 14 kuruş indirim geldi. İndirimin ardından İstanbul'da benzin fiyatı 5 liranın altına gerileyerek, 4,97 liraya düşecek.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası'ndan (EPGİS) yapılan açıklamaya göre, benzine 14 kuruş indirim geldi. Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak indirim, pompa fiyatlarına yansıyacak.

EPGİS'ten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"3 Nisan tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; benzinde 14 KRŞ/LT pompa fiyatlarında indirim gerçekleşmiştir."

Son Dakika: Benzine 14 kuruş indirim geldi

BENZİNİN LİTRESİ KAÇ LİRA OLACAK?

İndirimin ardından Ankara'da ortalama 5,20 liradan satılan benzinin litre fiyatı 5,06 lira olacak. Benzinin litresi İstanbul'da 5,11 liradan 4,97 liraya, İzmir'de 5,20 liradan 5,06 liraya inecek.

AKARYAKIT FİYATLARININ HESAPLANMASI

Akaryakıt fiyatları, Türkiye'nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor. Bu hesaplanma sonucunda dağıtım firmalarınca uygulanan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösterebiliyor.

Son Dakika: Benzine 14 kuruş indirim geldi
Son dakika: Benzine 14 kuruşluk indirim bekleniyor! Litresi 5 liranın altına düşecek

Son Dakika: Dün indirim yapılan benzine bugün de zam geldi

Son Dakika: LPG'ye 95 kuruş indirim geldi


Son Dakika

Kuyumcular uyardı: İnternetten aldığınız altın sahte çıkabilir İBB'den "3 katı fiyatına cerrahi maske alımı" iddialarına ilişkin açıklama Son Dakika: Akaryakıt fiyatlarına 17 ila 25 kuruş indirim geliyor Kiralara yapılacak zam oranı belli oldu! İşte kiraya göre fiyat artışı Ev almak isteyen vatandaşa bir müjde de özel bankalardan! 2 yıl ödemesiz kredi geliyor Son Dakika: Türkiye kendi uydusunu uzaya gönderen 10 ülke arasına girecek Türkiye ile Azerbaycan arasındaki vizeler karşılıklı olarak kaldırıldı Son dakika: Piyasaların merakla beklediği enflasyon rakamları açıklandı Güne düşüşle başlayan gram altın 371,9 liradan işlem görüyor Sanayinin ihtiyaçları doğrultusunda yetiştirilecek doktora öğrencilerine aylık 4.500 lira burs verilecek Dünkü sert düşüşün ardından yeni güne yükselişle başlayan dolar 6,73'den işlem görüyor Son Dakika: Habur ve Gürbulak sınır kapıları tekrar açılıyor 2020'nin ilk 5 ayında Türkiye'de en çok Renault marka otomobil satıldı THY, yolculara hijyen seti vermeye ve uçuşlarda hijyen uzmanı görevlendirmeye başladı Sert düşüş yaşayan altının gram fiyatı 366 liradan işlem görüyor