SON DAKİKA İSKOÇYA HABERLERİ

Son Dakika İskoçya Haberleri

  • 15 Ağustos 2018 10:54 Bengisu'dan Manş Denizi'nde Rekor Bengisu'dan Manş Denizi'nde Rekor İngiliz Kanalı (İngiltere-Fransa), Cook Strait (Yeni Zelanda), Catalina Kanalı (ABD), Cebelitarık Boğazı (İspanya-Fas), Molokai Kanalı (Hawaii), Kuzey Kanalı (İrlanda-İskoçya), Tsagaru Kanalı'nı (Japonya) aşmayı hedefliyorum" ifadelerini kullandı
  • 15 Ağustos 2018 09:00 Bengisu'dan Manş Denizi'nde Rekor Bengisu'dan Manş Denizi'nde Rekor İngiliz Kanalı (İngiltere-Fransa), Cook Strait (Yeni Zelanda), Catalina Kanalı (ABD), Cebelitarık Boğazı (İspanya-Fas), Molokai Kanalı (Hawaii), Kuzey Kanalı (İrlanda-İskoçya), Tsagaru Kanalı'nı (Japonya) aşmayı hedefliyorum" ifadelerini kullandı
  • 15 Ağustos 2018 03:45 Şampiyonlar Ligi'nde Gecenin Sonuçları ve Eşleşmeler! Şampiyonlar Ligi'nde Gecenin Sonuçları ve Eşleşmeler! ön eleme turu rövanşında oynanan 10 maçta alınan sonuçlar şöyle: Dinamo Kiev (Ukrayna) - Slavia Prag (Çekya): 2-0 (1-1)BATE (Belarus) - Karabağ (Azerbaycan): 1-1 (1-0)Spartak Moskova (Rusya) - PAOK (Yunanistan): 0-0 (2-3)AEK (Yunanistan) - Celtic (İskoçya): 2-1 (1-1)Dinamo Zagreb (Hırvatistan) - Astana (Kazakistan): 1-0 (2-0)Fenerbahçe - Benfica (Portekiz): 1-1 (0-1)Vidi (Macaristan) - Malmö (İsveç): 0-0 (1-1)Shkendija (Makedonya) - Salzburg (Avusturya): 0-1 (0-3)Ajax (Hollanda) - Standard Liege (Belçika): 3-0 (2-2)Spartak Trnava (Slovakya) - Kızılyıldız (Sırbistan): 1-2 (Uzatmalarda) (1-1)Play-off turu eşleşmeleri UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 3
  • 15 Ağustos 2018 00:24 Futbol: UEFA Şampiyonlar Ligi ön eleme turu rövanşında oynanan 10 maçta alınan sonuçlar şöyle: Dinamo Kiev (Ukrayna) - Slavia Prag (Çekya): 2-0 (1-1)BATE (Belarus) - Karabağ (Azerbaycan): 1-1 (1-0)Spartak Moskova (Rusya) - PAOK (Yunanistan): 0-0 (2-3)AEK (Yunanistan) - Celtic (İskoçya): 2-1 (1-1)Dinamo Zagreb (Hırvatistan) - Astana (Kazakistan): 1-0 (2-0)Fenerbahçe - Benfica (Portekiz): 1-1 (0-1)Vidi (Macaristan) - Malmö (İsveç): 0-0 (1-1)Shkendija (Makedonya) - Salzburg (Avusturya): 0-1 (0-3)Ajax (Hollanda) - Standard Liege (Belçika): 3-0 (2-2)Spartak Trnava (Slovakya) - Kızılyıldız (Sırbistan): 1-2 (Uzatmalarda) (1-1)Play-off turu eşleşmeleriUEFA Şampiyonlar Ligi'nde 3
  • 14 Ağustos 2018 06:26 Ekrana Dokunuşlarınız "Dolandırıcılık Önlemi" İçin Kaydediliyor Söz konusu yöntemden iki yıldır yararlanan İskoçya'daki Royal Bank'ın İnovasyon Müdürü Kevin Hanley, bu sistemin 18 milyon 700 bin müşteri üzerinde kullanıldığını belirtti
  • 13 Ağustos 2018 23:43 Cimnastik Milli Takımı Yurda Döndü Cimnastik Milli Takımı Yurda Döndü İskoçya'nın Glasgow kentinde düzenlenen Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası'nda mücadele eden milli takım, İstanbul'a geldi.
  • 13 Ağustos 2018 23:29 Cimnastik Milli Takımı Yurda Döndü İskoçya'nın Glasgow kentinde düzenlenen Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası'nda mücadele eden milli takım, İstanbul'a geldi.
  • 13 Ağustos 2018 14:40 Futbol: St. George's Park Turnuvası Turnuvadaki ilk maçını 22 Ağustos Çarşamba günü İskoçya ile yapacak milliler, 24 Ağustos Cuma günü ise İngiltere ile karşı karşıya gelecek
  • 13 Ağustos 2018 13:19 İzmirli Cimnastikçi İbrahim'den Yeni Başarı İzmirli Cimnastikçi İbrahim'den Yeni Başarı ARTİSTİK cimnastikte elde ettiği uluslararası başarılarla İzmir'in gururu olan İbrahim Çolak, İskoçya'nın Glasgow kentinde düzenlenen Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası'nda halka aletinde gümüş madalya kazanıp bir ilki başardı.
  • 13 Ağustos 2018 12:31 Btk'ya Ömer Abdullah Karagözoğlu Atandı Btk'ya Ömer Abdullah Karagözoğlu Atandı ÖMER ABDULLAH KARAGÖZOĞLU KİMDİR?Ömer Abdullah Karagözoğlu, 1975'te İskoçya'nın Glasgow şehrinde doğdu
  • 13 Ağustos 2018 12:12 Btk'ya Ömer Abdullah Karagözoğlu Atandı Btk'ya Ömer Abdullah Karagözoğlu Atandı Ömer Abdullah Karagözoğlu kimdir?Ömer Abdullah Karagözoğlu, 1975'te İskoçya'nın Glasgow şehrinde doğdu
  • 12 Ağustos 2018 23:35 Bakan Kasapoğlu'ndan İbrahim Çolak'a Tebrik Bakan Kasapoğlu'ndan İbrahim Çolak'a Tebrik Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İskoçya'da düzenlenen Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası'nda halka aletinde gümüş madalya kazanan milli sporcu İbrahim Çolak'ı tebrik etti.
  • 12 Ağustos 2018 22:30 İbrahim Çolak, Halka Aletinde Gümüş Madalya Kazandı İbrahim Çolak, Halka Aletinde Gümüş Madalya Kazandı İskoçya'nın Glasgow kentinde düzenlenen şampiyonada İbrahim Çolak, halka aletinde 15 bin 100 puan alarak gümüş madalyanın sahibi oldu
  • 12 Ağustos 2018 21:51 Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası İskoçya'nın Glasgow kentinde düzenlenen Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası sona erdi.
  • 12 Ağustos 2018 20:34 Bakan Kasapoğlu'ndan İbrahim Çolak'a Tebrik Bakan Kasapoğlu'ndan İbrahim Çolak'a Tebrik Bakan Kasapoğlu, yayımladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi: "İskoçya'da düzenlenen Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası'nda halkada gümüş madalya kazanarak tarihi bir başarıya imza atan ve ülkemize büyük gurur yaşatan İbrahim Çolak kardeşimi gönülden kutluyorum.
  • 12 Ağustos 2018 19:50 Bakan Kasapoğlu'ndan İbrahim Çolak'a Tebrik Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İskoçya'da düzenlenen Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası'nda halka aletinde gümüş madalya kazanan milli sporcu İbrahim Çolak'ı tebrik etti.
  • 12 Ağustos 2018 19:50 İbrahim Çolak'tan Gümüş Madalya İskoçya'nın Glasgow kentinde düzenlenen Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası'nda, halka aletinde 15 bin 100 puan alan İbrahim Çolak gümüş madalya kazandı
  • 12 Ağustos 2018 18:40 Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası İskoçya'nın Glasgow kentinde düzenlenen şampiyonada İbrahim Çolak, halka aletinde 15 bin 100 puan alarak gümüş madalyanın sahibi oldu
  • 12 Ağustos 2018 09:02 Gündem / 12 Ağustos 2018 (Fotoğraflı)2- Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası, Türk Milli Takımı sporcularının da yer aldığı erkekler bireysel finallerle İskoçya'da sona erecek
  • 12 Ağustos 2018 00:01 Gündem Özeti / 12 Ağustos 2018 2- Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası, Türk Milli Takımı sporcularının da yer aldığı erkekler bireysel finallerle İskoçya'da sona erecek
  • 11 Ağustos 2018 18:25 Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası İskoçya'nın Glasgow kentinde devam eden Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası'nda, Ümit Şamiloğlu, Ferhat Arıcan, Ahmet Önder, Emre Gündoğdu ve İbrahim Çolak'tan oluşan Erkek Milli Takımı, 29 ülke arasında 5'inci olarak finallere yükseldi
  • 11 Ağustos 2018 16:05 Trabzonspor İçin Steven Caulker İddiası Trabzonspor İçin Steven Caulker İddiası Hitch sitesi, Bordo-mavililer'in, İskoçya temsilcisi Dundee forması giyen Steven Caulker ile ilgilendiğini öne sürdü
  • 11 Ağustos 2018 09:02 Gündem / 11 Ağustos 2018 45) (Fotoğraflı)4- Artistik Cimnastik Erkek Milli Takımı, İskoçya'da gerçekleştirilen Avrupa Şampiyonası'nın finallerinde mücadele edecek
  • 11 Ağustos 2018 00:01 Gündem Özeti / 11 Ağustos 2018 45)4- Artistik Cimnastik Erkek Milli Takımı, İskoçya'da gerçekleştirilen Avrupa Şampiyonası'nın finallerinde mücadele edecek
  • 10 Ağustos 2018 13:28 Denizlerin Kızı Denizlerin Kızı "7 Okyanus"U Hedefliyor - İzmir İngiliz Kanalı (İngiltere-Fransa), Cook Strait (Yeni Zelanda), Catalina Kanalı (ABD), Cebelitarık Boğazı (İspanya-Fas), Molokai Kanalı (Hawaii), Kuzey Kanalı (İrlanda-İskoçya), Tsagaru Kanalı'nı (Japonya) aşmayı hedefliyorum
  • 10 Ağustos 2018 04:25 Feyenoord'a Deplasmanda Şok Skor! Feyenoord'a Deplasmanda Şok Skor! Alınan sonuçlar şöyle: Ufa (Rusya)-Progres Niederkorn (Lüksemburg): 2-1Spartaks Jurmala (Letonya)-Suduva (Litvanya): 0-1Alashkert (Ermenistan)-Cluj (Romanya): 0-2Hapoel Haifa (İsrail)-Atalanta (İtalya): 1-4Leipzig (Almanya)-Universitatea Craiova (Romanya): 3-1Torpedo Kutaisi (Gürcistan)-Kukesi (Arnavutluk): 5-2Hapoel Beer Sheva (İsrail)-APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi): 2-2Sheriff (Moldova)-Valur (İzlanda): 1-0Ludogorets (Bulgaristan)-Zrinjski (Bosna Hersek): 1-0Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)-Dinamo Brest (Belarus): 4-0Trencin (Slovakya)-Feyenoord (Hollanda): 4-0Mariupol (Ukrayna)-Bordeaux (Fransa): 1-3Sigma (Çekya)-Kairat (Kazakistan): 2-0Sturm Graz (Avusturya)-AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi): 0-2Dinamo Minsk (Belarus)-Zenit (Rusya): 4-0Jagiellonia (Polonya)-Gent (Belçika): 0-1CSKA Sofya (Bulgaristan)-Kopenhag (Danimarka): 1-2Nordsjaelland (Danimarka)-Partizan (Sırbistan): 1-2Olimpija Ljubljana (Slovenya)-Helsinki (Finlandiya): 3-0Beşiktaş-LASK Linz (Avusturya): 1-0Olympiakos (Yunanistan)-Luzern (İsviçre): 4-0Vitesse (Hollanda)-Basel (İsviçre): 0-1Genk (Belçika)-Lech Poznan (Polonya): 2-0Medipol Başakşehir-Burnley (İngiltere): 0-0Zorya (Ukrayna)-Braga (Portekiz): 1-1The New Saints (Galler)-Midtjylland (Danimarka): 0-2Cork City (İrlanda)-Rosenborg (Norveç): 0-2Spartak Subotica (Sırbistan)-Brondby (Danimarka): 0-2Glasgow Rangers (İskoçya)-Maribor (Slovenya): 3-1Hajduk Split (Hırvatistan)-FCSB (Romanya): 0-0Hibernian (İskoçya)-Molde (Norveç): 0-0Sarpsborg (Norveç)-Rijeka (Hırvatistan): 1-1Legia Varşova (Polonya)-Dudelange (Lüksemburg): 1-2Slovan Bratislava (Slovakya)-Rapid Wien (Avusturya): 2-1Sevilla (İspanya)-Zalgiris (Litvanya): 1-0 ] ] ]
  • 10 Ağustos 2018 00:56 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Alınan sonuçlar şöyle: Ufa (Rusya)-Progres Niederkorn (Lüksemburg): 2-1Spartaks Jurmala (Letonya)-Suduva (Litvanya): 0-1Alashkert (Ermenistan)-Cluj (Romanya): 0-2Hapoel Haifa (İsrail)-Atalanta (İtalya): 1-4Leipzig (Almanya)-Universitatea Craiova (Romanya): 3-1Torpedo Kutaisi (Gürcistan)-Kukesi (Arnavutluk): 5-2Hapoel Beer Sheva (İsrail)-APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi): 2-2Sheriff (Moldova)-Valur (İzlanda): 1-0Ludogorets (Bulgaristan)-Zrinjski (Bosna Hersek): 1-0Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)-Dinamo Brest (Belarus): 4-0Trencin (Slovakya)-Feyenoord (Hollanda): 4-0Mariupol (Ukrayna)-Bordeaux (Fransa): 1-3Sigma (Çekya)-Kairat (Kazakistan): 2-0Sturm Graz (Avusturya)-AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi): 0-2Dinamo Minsk (Belarus)-Zenit (Rusya): 4-0Jagiellonia (Polonya)-Gent (Belçika): 0-1CSKA Sofya (Bulgaristan)-Kopenhag (Danimarka): 1-2Nordsjaelland (Danimarka)-Partizan (Sırbistan): 1-2Olimpija Ljubljana (Slovenya)-Helsinki (Finlandiya): 3-0Beşiktaş-LASK Linz (Avusturya): 1-0Olympiakos (Yunanistan)-Luzern (İsviçre): 4-0Vitesse (Hollanda)-Basel (İsviçre): 0-1Genk (Belçika)-Lech Poznan (Polonya): 2-0Medipol Başakşehir-Burnley (İngiltere): 0-0Zorya (Ukrayna)-Braga (Portekiz): 1-1The New Saints (Galler)-Midtjylland (Danimarka): 0-2Cork City (İrlanda)-Rosenborg (Norveç): 0-2Spartak Subotica (Sırbistan)-Brondby (Danimarka): 0-2Glasgow Rangers (İskoçya)-Maribor (Slovenya): 3-1Hajduk Split (Hırvatistan)-FCSB (Romanya): 0-0Hibernian (İskoçya)-Molde (Norveç): 0-0Sarpsborg (Norveç)-Rijeka (Hırvatistan): 1-1Legia Varşova (Polonya)-Dudelange (Lüksemburg): 1-2Slovan Bratislava (Slovakya)-Rapid Wien (Avusturya): 2-1Sevilla (İspanya)-Zalgiris (Litvanya): 1-0
  • 09 Ağustos 2018 15:44 Avrupa Yüzme Şampiyonası İskoçya'nın Glasgow kentinde düzenlenen organizasyonun 7
  • 09 Ağustos 2018 09:01 Gündem / 9 Ağustos 2018 (Fotoğraflı)2- Avrupa Yüzme Şampiyonası İskoçya'nın Glasgow kentinde sona erecek
  • 09 Ağustos 2018 04:05 Celtic-Aek: 1-1 Celtic-Aek: 1-1 ön eleme turu ilk ayağı son maçında, İskoçya temsilcisi Celtic, Yunanistan'ın AEK takımını Celtic Park'ta konuk etti
  • 09 Ağustos 2018 03:26 Pirelli'nin 2019 Takviminin Kamera Arkası Görüntüleri Yayınlandı Pirelli'nin 2019 Takviminin Kamera Arkası Görüntüleri Yayınlandı İskoçyalı Albert Watson'a fotoğrafçılık sanatına katkıları nedeniyle 2015 Haziran'ında Kraliçe II
  • 09 Ağustos 2018 02:35 Sean Dyche: Sean Dyche: "Zor Bir Karşılaşma Olacak" ön eleme turunda İskoçya'nın Aberdeen takımıyla karşılaştıklarını hatırlatan Sean Dyche, "Aberdeen maçlarında sakat olan oyuncular vardı
  • 09 Ağustos 2018 00:45 Viktoria Zeynep Güneş, 200 Metrede 6. Oldu! Viktoria Zeynep Güneş, 200 Metrede 6. Oldu! İskoçya'nın Glasgow kentinde düzenlenen organizasyonun 6
  • 09 Ağustos 2018 00:03 Medipol Başakşehir-Burnley Maçına Doğru Medipol Başakşehir-Burnley Maçına Doğru ön eleme turunda İskoçya'nın Aberdeen takımıyla karşılaştıklarını hatırlatan Sean Dyche, "Aberdeen maçlarında sakat olan oyuncular vardı
  • 09 Ağustos 2018 00:01 Gündem Özeti / 9 Ağustos 2018 2- Avrupa Yüzme Şampiyonası İskoçya'nın Glasgow kentinde sona erecek
  • 08 Ağustos 2018 23:59 Futbol: UEFA Şampiyonlar Ligi ön eleme turu ilk ayağı son maçında, İskoçya temsilcisi Celtic, Yunanistan'ın AEK takımını Celtic Park'ta konuk etti
  • 08 Ağustos 2018 22:39 Medipol Başakşehir-Burnley Maçına Doğru ön eleme turunda İskoçya'nın Aberdeen takımıyla karşılaştıklarını hatırlatan Sean Dyche, "Aberdeen maçlarında sakat olan oyuncular vardı
  • 08 Ağustos 2018 20:04 Avrupa Yüzme Şampiyonası İskoçya'nın Glasgow kentinde düzenlenen organizasyonun 6
  • 08 Ağustos 2018 10:52 Türk Futbolcu Şahin Şeker'in Eşi, Trafik Kazasında Can Verdi Türk Futbolcu Şahin Şeker'in Eşi, Trafik Kazasında Can Verdi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki (KKTC) Girne- Tatlısu yolunda, kontrolden çıkıp, takla atan otomobilin sürücüsü İskoçya asıllı Laura Jane Şeker (27), yaşamını yitirdi
  • 07 Ağustos 2018 21:29 Atletizm Avrupa Şampiyonası 100 Metre Finalinde İki Türk Atletizm Avrupa Şampiyonası 100 Metre Finalinde İki Türk İskoçya'nın Glasgow kentinde düzenlenen organizasyonun 5
  • 07 Ağustos 2018 20:16 Avrupa Yüzme Şampiyonası İskoçya'nın Glasgow kentinde düzenlenen organizasyonun 5
  • 07 Ağustos 2018 14:40 Avrupa Yüzme Şampiyonası İskoçya'nın Glasgow kentinde düzenlenen organizasyonun 5
  • 07 Ağustos 2018 13:51 Özgür Demirtaş Kimdir? Özgür Demirtaş Kimdir? Yine aynı yıl Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Kanada ve İskoçya'da yapılan 1 Milyon profesör için yapılan 10 milyonu aşkın öğrenci değerlendirmesi sonucunda, ilk 20 içerisinde gösterildi
  • 06 Ağustos 2018 20:06 Avrupa Yüzme Şampiyonası İskoçya'nın Glasgow kentinde düzenlenen organizasyonun 3
  • 06 Ağustos 2018 17:55 İşte Beşiktaş ve Başakşehir'in Play-off'taki Muhtemel Rakipleri! İşte Beşiktaş ve Başakşehir'in Play-off'taki Muhtemel Rakipleri! Eşleşmeler şöyle: Şampiyonlar rotası: Olimpija Ljubljana (Slovenya)-Helsinki (Finlandiya) / Kızılyıldız  (Sırbistan)-Spartak Trnava (Slovakya)Hapoel Beer Sheva (İsrail)-APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) / Astana  (Kazakistan)-Dinamo Zagreb (Hırvatistan)Cork City (İrlanda)-Rosenborg (Norveç) / Salzburg  (Avusturya)-Shkendija (Makedonya)Legia Varşova (Polonya)-Dudelange (Lüksemburg) / Alashkert  (Ermenistan)-Cluj (Romanya)Spartaks Jurmala (Letonya)-Suduva (Litvanya) / Celtic (İskoçya)-AEK  (Yunanistan)Sheriff (Moldova)-Valur (İzlanda) / Karabağ (Azerbaycan)-BATE  (Belarus)Malmö (İsveç)-MOL Vidi (Macaristan) / The New Saints  (Galler)-Midtjylland (Danimarka)Torpedo Kutaisi (Gürcistan)-Kukesi (Arnavutluk) / Ludogorets  (Bulgaristan)-Zrinjski (Bosna Hersek)Ana rota: Sigma (Çekya)-Kairat (Kazakistan) / Sevilla (İspanya)-Zalgiris  (Litvanya)Sarpsborg (Norveç)-Rijeka (Hırvatistan) / Pyunik (Ermenistan)-Maccabi  Tel Aviv (İsrail)Jagiellonia (Polonya)-Gent (Belçika) / Mariupol (Ukrayna)-Bordeaux  (Fransa)Nordsjaelland (Danimarka)-Partizan (Sırbistan) / Beşiktaş-LASK Linz  (Avusturya)Slovan Bratislava (Slovakya)-Rapid Wien (Avusturya) / Hajduk Split  (Hırvatistan)-FCSB (Romanya)Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)-Dinamo Brest (Belarus) / Vitesse  (Hollanda)-Basel (İsviçre)Glasgow Rangers (İskoçya)-Maribor (Slovenya) / Ufa (Rusya)-Progres  Niederkorn (Lüksemburg)Hapoel Haifa (İsrail)-Atalanta (İtalya) / CSKA Sofya  (Bulgaristan)-Kopenhag (Danimarka)Dinamo Minsk (Belarus)-Zenit (Rusya) / Hibernian (İskoçya)-Molde  (Norveç)Trencin (Slovakya)-Feyenoord (Hollanda) / Sturm Graz (Avusturya)-AEK  Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)Genk (Belçika)-Lech Poznan (Polonya) / Spartak Subotica  (Sırbistan)-Brondby (Danimarka)Olympiakos (Yunanistan)-Luzern (İsviçre) / Medipol Başakşehir-Burnley  (İngiltere)Zorya (Ukrayna)-Braga (Portekiz) / Leipzig (Almanya)-Universitatea  Craiova (Romanya) ]
  • 06 Ağustos 2018 15:15 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Çekiliş sonucu oluşan eşleşmeler şöyle: Şampiyonlar rotası: Olimpija Ljubljana (Slovenya)-Helsinki (Finlandiya) / Kızılyıldız (Sırbistan)-Spartak Trnava (Slovakya)Hapoel Beer Sheva (İsrail)-APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) / Astana (Kazakistan)-Dinamo Zagreb (Hırvatistan)Cork City (İrlanda)-Rosenborg (Norveç) / Salzburg (Avusturya)-Shkendija (Makedonya)Legia Varşova (Polonya)-Dudelange (Lüksemburg) / Alashkert (Ermenistan)-Cluj (Romanya)Spartaks Jurmala (Letonya)-Suduva (Litvanya) / Celtic (İskoçya)-AEK (Yunanistan)Sheriff (Moldova)-Valur (İzlanda) / Karabağ (Azerbaycan)-BATE (Belarus)Malmö (İsveç)-MOL Vidi (Macaristan) / The New Saints (Galler)-Midtjylland (Danimarka)Torpedo Kutaisi (Gürcistan)-Kukesi (Arnavutluk) / Ludogorets (Bulgaristan)-Zrinjski (Bosna Hersek)Ana rota: Sigma (Çekya)-Kairat (Kazakistan) / Sevilla (İspanya)-Zalgiris (Litvanya)Sarpsborg (Norveç)-Rijeka (Hırvatistan) / Pyunik (Ermenistan)-Maccabi Tel Aviv (İsrail)Jagiellonia (Polonya)-Gent (Belçika) / Mariupol (Ukrayna)-Bordeaux (Fransa)Nordsjaelland (Danimarka)-Partizan (Sırbistan) / Beşiktaş-LASK Linz (Avusturya)Slovan Bratislava (Slovakya)-Rapid Wien (Avusturya) / Hajduk Split (Hırvatistan)-FCSB (Romanya)Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)-Dinamo Brest (Belarus) / Vitesse (Hollanda)-Basel (İsviçre)Glasgow Rangers (İskoçya)-Maribor (Slovenya) / Ufa (Rusya)-Progres Niederkorn (Lüksemburg)Hapoel Haifa (İsrail)-Atalanta (İtalya) / CSKA Sofya (Bulgaristan)-Kopenhag (Danimarka)Dinamo Minsk (Belarus)-Zenit (Rusya) / Hibernian (İskoçya)-Molde (Norveç)Trencin (Slovakya)-Feyenoord (Hollanda) / Sturm Graz (Avusturya)-AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)Genk (Belçika)-Lech Poznan (Polonya) / Spartak Subotica (Sırbistan)-Brondby (Danimarka)Olympiakos (Yunanistan)-Luzern (İsviçre) / Medipol Başakşehir-Burnley (İngiltere)Zorya (Ukrayna)-Braga (Portekiz) / Leipzig (Almanya)-Universitatea Craiova (Romanya)
  • 06 Ağustos 2018 14:59 Viktoria Zeynep Güneş Yarı Final Biletini Kaptı Viktoria Zeynep Güneş Yarı Final Biletini Kaptı İskoçya'nın Glasgow kentinde düzenlenen organizasyonun 4
  • 06 Ağustos 2018 14:38 Avrupa Yüzme Şampiyonası İskoçya'nın Glasgow kentinde düzenlenen organizasyonun 4
  • 06 Ağustos 2018 14:28 Şampiyonlar Ligi'nde Play-Off Kura Çekimi Yapıldı Bunun dışında  diğer Play-Off eşleşmeleri şu şekilde: Standard Liège (Belçika) - Ajax (Hollanda) / Slavia Prag (Çekya) - Dinamo Kiev (Ukrayna)Kızılyıldız (Sırbistan ) - Spartak Trnava (Slovakya) / Salzburg (Avusturya) - Shkëndija (Makedonya) Karabağ (Azerbaycan) - BATE (Belarus) / PSV (Hollanda)Young Boys (İsviçre) / Astana (Kazakistan) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan)Malmö (İsveç) - Vidi (Macariatan) / Celtic (İskoçya) - AEK (Yunanistan) - İstanbul
  • 06 Ağustos 2018 13:56 F.bahçe Benfica'yı Geçerse... F.bahçe Benfica'yı Geçerse... EŞLEŞMELERLiglerinde şampiyon olan takımların eşleşmesi: Kızılyıldız (Sırbistan ) - Spartak Trnava (Slovakya) / Salzburg (Avusturya) - Shkndija (Makedonya) Karabağ (Azerbaycan) - BATE (Belarus) / PSV (Hollanda) Young Boys (İsviçre) / Astana (Kazakistan) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan) Malmö (İsveç) - Vidi (Macariatan) / Celtic (İskoçya) - AEK (Yunanistan) Lig yolu (Liglerinde şampiyon olamayan takımların kura çekimi): Benfica - Fenerbahçe / PAOK - Spartak Moskova Standard Lige (Belçika) - Ajax (Hollanda) / Slavia Prag (Çekya) - Dynamo Kyiv (Ukrayna) Play-Off turunda ilk maçlar 21-22 Ağustos, rövanş maçları ise 28-29 Ağustos tarihlerinde oynanacak