Behzat Ç'de Harun karakteri neden yok? Erdal Beşikçioğlu en çok merak edilen soruya cevap verdi: Endişe duymuş olabilir - Son Dakika
Magazin

Behzat Ç'de Harun karakteri neden yok? Erdal Beşikçioğlu en çok merak edilen soruya cevap verdi: Endişe duymuş olabilir

Uzun bir aradan sonra ekranlara dönen Behzat Ç'nin başrolü Erdal Beşikçioğlu, ilk bölümde izleyicinin gönlünde taht kuran "Harun" karakterinin yeni sezonda neden yer almadığını anlattı. Beşikçioğlu, karaktere hayat veren Fatih Artman'ın kendi isteğiyle projede yer almadığını ve oyuncunun endişe duymuş olabileceğini söyledi.

25.01.2023 10:50  Güncelleme: 11:06

Uzun bir aradan sonra yeni bölümleriyle BluTV'de yayınlanan "Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi" dizisinin başrol oyuncuları Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu ve Berkan Şal, Candaş Tolga Işık'ın Az Önce Konuştum programına konuk oldu. Yeni sezonla ilgili bilgi veren Beşikçioğlu, dizinin efsane karakterinden Harun'u oynayan Fatih Artman'ın neden projede yer almadığını da anlattı.

"DİZİNİN SEVGİSİ KADAR NEFRETİ DE ŞİDDETLİ"

Behzat Ç. dizisinin izleyicileri ikiye böldüğünü söyleyen Beşikçioğlu, "Biz karakterleri çok sevdik. Kendimizden çok fazla şey koyduk. Ülkede eksik olan duyguyu tamamlama üzerinde bir efor sarf edildi. Sanırım bu da hedefine ulaştı. İzleyici tarafından da çok sevildi. Sevgisi kadar nefreti de şiddetli. Bir seyirci grubu var ki Behzat'a bayılıyor; bir seyirci grubu var ki keşke efsane olarak kalsaydı diyor" dedi.

Harun karakteri Behzat Ç'de neden oynamadı? Erdal Beşikçioğlu sessizliğini bozdu: Fatih Artman endişe duymuş olabilir

"FATİH ARTMAN YENİ SEZON İÇİN ENDİŞE DUYMUŞ OLABİLİR"

Fatih Artman gibi önemli karakterlere hayat veren oyuncuların yeni sezonda yer almamalarıyla ilgili de konuşan Beşikçioğlu, sözlerine şöyle devam etti: "Bu soru çok soruluyor 'Serdar abi niye yok, Ercan niye yok?' arkadaşlar 10 yıl geçti projenin üzerinden insanlar birtakım kanallara gitti ben de olamayabilirdim başkası da olmayabilirdi. Bunun altında buzağı aramaya gerek yok. Fatih oynamak istemiyor demek ki ama bizim Fatih'in kendi inisiyatifi oynasa güzel olurdu ama anlıyorum da yarattığınız karakteri 10 yıl sonra yeniden gündeme getirmek akıllı işi değildir o konuda endişe de duymuş olabilir. Güçlü oyuncu olsa güzel olur."

Harun karakteri Behzat Ç'de neden oynamadı? Erdal Beşikçioğlu sessizliğini bozdu: Fatih Artman endişe duymuş olabilir

"ÇEKİMLERİN BİRİNCİ HAFTASINDA BABAMI KAYBETTİM"

Çekimler sırasında babasını kaybeden Beşikçioğlu yaşadığı zor günleri de anlattı. Usta oyuncu, "Birinci haftanın sonunda babam öldü. Benim bir an önce gitmem gerekti hemen döndüm çünkü oradaki insanların motivasyonunu zedelemek istemedim. Kızımla da sahne oynuyoruz bir şey oldu ameliyat olmak zorunda kaldı. Bir taraftan Behzat Ç.'yi çekiyoruz bir taraftan Derin ameliyat oluyor. İnanç'ın da aynı şekilde çekimlerde o kadar aksaklıkları oldu ki… O yüzden benim bütün Behzat Ç. sezonları değerlidir ama bu sezonun artı bir değeri vardı" ifadelerini kullandı.

"Yeni sezon ne zaman başlayacak?" sorusuna da cevap veren Beşikçioğlu, "Mayıs, Haziran gibi çekmeye başlayacağız" dedi.

Harun karakteri Behzat Ç'de neden oynamadı? Erdal Beşikçioğlu sessizliğini bozdu: Fatih Artman endişe duymuş olabilir

KONUKÇU: HAYALET ROLÜYLE OYUNCULUĞA BAKIŞIM DEĞİŞTİ

Işık'ın, "Hayalet'te neler değişti?" sorusu üzerine konuşan başarılı oyuncu İnanç Konukçu ise "Ben değiştim, oyunculuğa bakışım değişti o noktada Hayalet yazım olarak da değişti. 10 sene geçti, izledik, yaşadık, tecrübe ettik bu ister istemez bir değişim getirdi." diyerek yanıt verdi. Konukçu, "İnsanlarda eski tadı vermeyecek çekincesi var ister istemez. O bizde de vardı. Biz de çok özlemişiz… Ortaya böyle bir sezon çıktı" dedi.

Behzat Ç\'de Harun karakteri neden yok? Erdal Beşikçioğlu en çok merak edilen soruya cevap verdi: Endişe duymuş olabilir

Son Dakika Magazin Behzat Ç'de Harun karakteri neden yok? Erdal Beşikçioğlu en çok merak edilen soruya cevap verdi: Endişe duymuş olabilir - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (1)

  • haydar topçu: Fatih artan ençok polis dizilerine yakışır 7 0 Yanıtla

Advertisement