Beren Saat, Kenan Doğulu konserindeki dansı hakkında konuştu: 10 yıl sonra ilk kez - Son Dakika

Beren Saat, Kenan Doğulu konserindeki dansı hakkında konuştu: 10 yıl sonra ilk kez

17.11.2021 14:11

Gazetecilerin sorularını cevaplayan başarılı oyuncu Beren Saat, eşi Kenan Doğulu'nun konserinde sahneye çıkıp dans ettiği anlarla ilgili gelen soruya "10 sene sonra ilk kez beni sahneye davet etti." sözleriyle yanıtladı.

Yakın arkadaşı Esra Dermancıoğlu ile yemek çıkışı görüntülenen Beren Saat, eşi Kenan Doğulu'nun verdiği konserde sahneye çıkan dans eden oyuncu o anlara "10 sene sonra ilk kez beni sahneye davet etti." sözleriyle değindi.

KONSERDEKİ DANSI ÇOK KONUŞULDU

Oyuncu Beren Saat, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Sarıyer'de konser veren eşi Kenan Doğulu'nun sahnesine çıkarak dans etti. Kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir akşam yaşatan Kenan Doğulu, peş peşe sevilen şarkılarını seslendirdi. Eşini konserde yalnız bırakmayan Beren Saat ise kendini müziğin ritmine kaptırdı. Saat'i sahneye çıkaran Doğulu, eşiyle karşılıklı dans etti. Haklarında sürekli boşanma haberler i çıkan ikilinin eğlenceli halleri ise sosyal medyada gündem oldu. Öte yandan Saat'in sahneden inmeden önce eşiyle öpüşmesi de dikkat çekti.

Beren Saat Kenan Doğulu konserindeki dansı hakkında konuştu: 10 yıl sonra ilk kez
Beren Saat Kenan Doğulu konserindeki dansı hakkında konuştu: 10 yıl sonra ilk kez
Beren Saat Kenan Doğulu konserindeki dansı hakkında konuştu: 10 yıl sonra ilk kez
YORUMLAR
500

Son Dakika Magazin Beren Saat, Kenan Doğulu konserindeki dansı hakkında konuştu: 10 yıl sonra ilk kez - Son Dakika


Advertisement