Fazıl Say, Şahmaran dizisini yerden yere vurdu: On üzerinden bir - Son Dakika

Fazıl Say, Şahmaran dizisini yerden yere vurdu: On üzerinden bir

23.01.2023 08:29

Netflix'in ilginç konusu ve cesur sahneleriyle dikkat çeken Şahmaran dizisini izleyen Fasıl Say, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "İkinci bölümde oğlan kızı nasıl götürüre bağladı, bıraktım. Bıktım. On üzerinden bir" dedi.

Başrollerini Serenay Sarıkaya ile Burak Deniz'in paylaştığı Şahmaran dizisi konusuyla yayınladığı ilk günden itibaren sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Beğenini olduğu kadar beğenmeyi de olan diziye bir yorum da Fazıl Say'dan geldi.

ŞAHMARAN'I BEĞENMEDİ

Diziyi beğenmeyen dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Şahmaran dizisini denedim daha ikinci bölümde 'oğlan kızı nasıl götürüre bağladı. Bıraktım. Bıktım. Böyle Şahmaran mı olur ulan? Bıktık felsefesizlikten, klişelerden, kısıtlılıktan, aşamamaktan, uçamamaktan, ucuzluktan, reytinginizden. On üzerinden bir!" ifadelerini kullandı.

Fazıl Say, Şahmaran dizisini yerden yere vurdu: On üzerinden bir

ŞAHMARAN DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Öğretim görevlisi olarak Adana'ya giden Şahsu, yıllar önce annesini terk eden büyükbabası ile yüzleşme kararı alır. Bu yolculukta kendisini Şahmaran'ın soyundan gelen ve ismi Mar olan sıra dışı ve gizemli bir topluluk ortasında bulur. Aşkın ve bilgeliğin temsili olan Şahmaran efsanesine koşulsuz inanan Mar halkı, Şahsu'nun gelmesi ile tarihi kehanetin tamamlanmasını bekler. Büyükbabasının karşısına dikilip geçmişin hesabını sormak isteyen Şahsu ve Maran'ın yollarının kesişmesi ile her şey değişecektir.

Fazıl Say, Şahmaran dizisini yerden yere vurdu: On üzerinden bir
Fazıl Say, Şahmaran dizisini yerden yere vurdu: On üzerinden bir
Fazıl Say, Şahmaran dizisini yerden yere vurdu: On üzerinden bir
YORUMLAR (6)
  • Aytac Acar: O okuldaki şarkı söylemeye çalışan hoca nasıl bi karakter ya. Netflixe seri yapıyorsunuz o nasıl bir oteldir hadi tamam ucuz otel olsun anladık ama nasıl bi insan küvet bekler öyle bir otelden!!! Yerli diziye entelektüel hava vercez diye diyaloglar geçişler mantık yerle bi olmuş. Fazıl usta 10 üzerinden 1 i çok bile vermiş. Berbat rezil. Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Şahmaran dizisi dünya gündeminde! 3 günde 17 milyon saat izlenmeye ulaştı Şahmaran dizisi dünya gündeminde! 3 günde 17 milyon saat izlenmeye ulaştı Şahmaran dizisi dünya gündeminde! 3 günde 17 milyon saat izlenmeye ulaştı Şahmaran dizisi dünya gündeminde! 3 günde 17 milyon saat izlenmeye ulaştı Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'in dizide öpüştüğü sahne, akıllara İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar'ın dudak dudağa olduğu anları getirdi Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'in dizide öpüştüğü sahne, akıllara İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar'ın dudak dudağa olduğu anları getirdi

Son Dakika Magazin Fazıl Say, Şahmaran dizisini yerden yere vurdu: On üzerinden bir - Son Dakika


Advertisement