Gizem Karaca bebek sorularına cevap verdi: İstiyoruz ama şu an değil - Son Dakika

Gizem Karaca bebek sorularına cevap verdi: İstiyoruz ama şu an değil

07.06.2021 15:37

Gizem Karaca'yı son olarak Baraj dizisinde izlemiştik. Eşi Kemal Ekmekçi ile Alaçatı'da tatil yapan ünlü oyuncu ayaküstü sohbet ettiği muhabirlerin sorularını yanıtladı. 4 sene önce nikah masasına oturduğu hatırlatılan Karaca, sorulan bebek soruları üzerine "İkimiz de istiyoruz ama şu an değil" diyerek sevenlerini umutlandırdı.

2011 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasında ikinci olan ünlü oyuncu Gizem Karaca, Eylül 2017'de Kemal Ekmekçi ile nikah masasına oturmuştu. Tatil sezonunu açan güzel oyuncu, Alaçatı'da eşi Ekmekçi ile yaz aylarının keyfini çıkarıyor. Önceki gün alışverişte görüntülenen ve muhabirlerin sorularını cevaplayan oyuncunun bebek açıklaması ise dikkat çekti.

"ÇOK ÖZLEMİŞİM BURALARI"

Eşi Kemal Ekmekçi ile İzmir'de mekan açtıktan sonra oraya yerleştiklerini söyleyen Karaca, "Dizi için İstanbul'daydım, yeni döndüm. Çok özlemişim buraları" diye konuştu.

4 yıl önce evlenen Gizem Karaca'dan bebek açıklaması: İstiyoruz ama şu an değil

"İKİMİZ DE BEBEK İSTİYORUZ"

4 yıl önce nikah masasına oturan güzel oyuncu, hayranlarının merakla beklediği bebek sorularına da cevap verdi. Muhabirlerin çocuk düşünüp düşünmediği sorusu üzerine konuşan oyuncu "İkimiz de istiyoruz ama şu an değil" ifadelerini kullandı.

4 yıl önce evlenen Gizem Karaca'dan bebek açıklaması: İstiyoruz ama şu an değil
4 yıl önce evlenen Gizem Karaca'dan bebek açıklaması: İstiyoruz ama şu an değil
YORUMLAR (1)
500
Kendisinden 52 yaş büyük eşinden kalan 2 milyon dolarlık mirasa tedbir konuldu! Eşinin kızıyla miras için savaşıyor Kendisinden 52 yaş büyük eşinden kalan 2 milyon dolarlık mirasa tedbir konuldu! Eşinin kızıyla miras için savaşıyor Damadın hareketi nikah törenine damga vurdu! Belediye Başkanı ve konuklar ne olduğunu anlayamadı Damadın hareketi nikah törenine damga vurdu! Belediye Başkanı ve konuklar ne olduğunu anlayamadı İkinci kez anne olan Sinem Kobal, kucağında yeni bebeği Leyla ile hastaneden taburcu oldu İkinci kez anne olan Sinem Kobal, kucağında yeni bebeği Leyla ile hastaneden taburcu oldu

Son Dakika Magazin Gizem Karaca bebek sorularına cevap verdi: İstiyoruz ama şu an değil - Son Dakika


Advertisement