Nurgül Yeşilçay yeni filmi için sarışın oldu - Son Dakika

Nurgül Yeşilçay yeni filmi için sarışın oldu

12.08.2021 12:25

Ekranlarda siyah saçları ile görmeye alışık olduğumuz sevilen isim Nurgül Yeşilçay, saçlarını sarıya boyadı. Sarışın olmak için saatlerce kuaförde kalmasından isyan eden oyuncu, yeni filmi için imaj değiştirdiğini söyledi.

Son olarak FOX TV'de yayınlanan ve geçtiğimiz haftalarda final yapan Kefaret dizisinde başrol oynayan Nurgül Yeşilçay, önceki gün Bebek'te bir kuaförden çıkarken görüntülendi. İmajında köklü bir değişiklik yapan Yeşilçay, yeni projesinden de bahsetti.

"ESMERLERİN SARIŞIN OLMASI YASAKLANMALI"

Uçankuş'ta yer alan habere göre, siyah saçlarını sarıya boyatan oyuncu, kuaför çıkışı kendisini bekleyen basın mensuplarıyla sohbet etti. Kuafördeki işlemlerin çok uzun sürmesinden yakınan oyuncu, "Nasıl tanıdınız? Sabahtan beri buradayım. Çok sıkıldım. Esmerlerin sarışın olması yasaklanmalı çok zor. Saatlerdir buradayım" diyerek espri yaptı.

Yeni projesi için imajını değiştirdiğini söyleyen Nurgül Yeşilçay, bir sinema projesinde yer alacağını söyledi.

İşte Nurgül Yeşilçay'ın yeni imajı:

Nurgül Yeşilçay yeni filmi için sarışın oldu
YORUMLAR (3)
500
Kocaeli'de annesinin emzirdiği bebek burnu kanadıktan sonra hayatını kaybetti Kocaeli'de annesinin emzirdiği bebek burnu kanadıktan sonra hayatını kaybetti Başkent'te Gençler, Bayram Coşkusunu Pilli Bebek ve Melek Mosso ile Yaşadı Başkent'te Gençler, Bayram Coşkusunu Pilli Bebek ve Melek Mosso ile Yaşadı

Son Dakika Magazin Nurgül Yeşilçay yeni filmi için sarışın oldu - Son Dakika


Advertisement