Oyuncu Reha Özcan, bir kase çorbanın 380 TL olmasına tepki gösterdi - Son Dakika

Oyuncu Reha Özcan, bir kase çorbanın 380 TL olmasına tepki gösterdi

07.01.2023 09:04

Üç Kız Kardeş dizisinin başarılı oyuncusu Reha Özcan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda gittiği bir restoranda bir kase çorbanın 380 lira olmasına isyan etti. Artan fiyatlara tepki gösteren oyuncu, "Az çorba ile ekmek yedim. Bu olmaz ama ya" dedi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinde İclal Aydın ile başrolü paylaşan usta oyuncu Reha Özcan, bir süredir çekimler nedeniyle Ayvalık'ta kalıyor. İzin günün İstanbul'a gelen Özcan, bir kase çorba için istenen fiyata sessiz kalamadı.

"BİR KASE ÇORBA 380 TL"

Twitter hesabından artan fiyatlara sitem eden Reha Özcan, "Geçen gün İstanbul'da bir alışveriş merkezinde yemeğe davet ettiler, pek sevmem ama gittik. Menü geldi, "Ne güzel şeyler varmış" dedim. "Sonra çorba ile başlarım bir iki şey daha sipariş ederim" dedim. Çorba 380 TL'ydi. Az çorba ile ekmek yedim. Bu olmaz ama ya" dedi.

Oyuncu Reha Özcan, bir kase çorbanın 380 TL olmasına tepki gösterdi

BERNA LAÇİN DE TEPKİ GÖSTERDİ

Başarılı oyuncu bir takipçisinin "Çorbanın içinde çeyrek altın mı vardı? Davet edip para mı ödettiler" yorumuna da "Ödemedim ama çok içim acıdı" cevabını verdi. Geçtiğimiz haftalarda Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bir kahveye 80 TL ödeyen Berna Laçin de Özcan'ın paylaşımına "Hayat pahalılığı, fırsatçıların elinde koz oldu" yorumunu yaptı.

Oyuncu Reha Özcan, bir kase çorbanın 380 TL olmasına tepki gösterdi
Oyuncu Reha Özcan, bir kase çorbanın 380 TL olmasına tepki gösterdi
YORUMLAR (15)
  • soner kırık: TABİ Kİ, PARA ÇOK...ÖYLE LÜKS YERE GİRERSEN , O ŞEKİLDE PARA ÖDERSİN. SANKİ ORANIN LÜKS RESTORANT OLDUĞUNU BİLMİYORDU. HEM BU NASIL HABER?... Cevap Yaz 12 12 Yayından Kaldır
  • Bulent Cebeci: tavuk dünyasında domates çorbası 22 lira oldukça da lezzetliydi Cevap Yaz 11 3 Yayından Kaldır
  • Suleyman özdemir: Ne varmış o corbanın icinde gram altin filanmı koymuslar Cevap Yaz 18 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Magazin Oyuncu Reha Özcan, bir kase çorbanın 380 TL olmasına tepki gösterdi - Son Dakika


Advertisement