Oyuncu Uğur Aslan konser verdi, ünlüler halay kuyruğu oluşturdu - Son Dakika

Oyuncu Uğur Aslan konser verdi, ünlüler halay kuyruğu oluşturdu

10.02.2022 15:58

Oyunculuğun yanı sıra şarkıcılık yapan Uğur Aslan, dün akşam İstanbul'daki bir eğlence mekanında sahneye çıktı. Aslan'ı yalnız bırakmayan Ebru Şahin, Bergüzar Korel, Barış Falay, Demet Akbağ, Esra Erol ve Hüseyin Avni Danyal gibi ünlü isimler, halay çekti.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı Yargı dizisinde Eren Komiser karakterine hayat veren Uğur Aslan, sesiyle gündeme gelmeye devam ediyor. Sevilen oyuncu, dün akşam İstanbul'daki bir mekanda sahneye çıkarak dinleyicilere eğlenceli anlar yaşattı.

ÜNLÜ İSİMLER HALAY ÇEKTİ

Şarkılar Bizi Söyler programındaki Kaynatın Çayı türküsünü okurken yaptığı hareketlerle kısa sürede gündem olan Aslan'ı konseri de büyük ilgi gördü. Ünlü oyuncuyu konserinde yalnız bırakmayan Ebru Şahin, Bergüzar Korel, Barış Falay, Demet Akbağ, Esra Erol ve Hüseyin Avni Danyal sahneye çıkarak halay çekti.

Oyuncu Uğur Aslan konser verdi, halay kuyruğu ünlü geçidine döndü
Oyuncu Uğur Aslan konser verdi, halay kuyruğu ünlü geçidine döndü
Oyuncu Uğur Aslan konser verdi, halay kuyruğu ünlü geçidine döndü
YORUMLAR (2)
500
FETÖ'nün İstanbul Polis Okullarından sorumlu imamı ile Türkmenistan'da üst düzey mahrem imamlık yapan zanlı tutuklandı FETÖ'nün İstanbul Polis Okullarından sorumlu imamı ile Türkmenistan'da üst düzey mahrem imamlık yapan zanlı tutuklandı İstanbul'da bir garip hırsızlık: Apartmanın tabelasını çaldı İstanbul'da bir garip hırsızlık: Apartmanın tabelasını çaldı Bakan Kurum, Zeytinburnu'nda esnafı ziyareti etti, vatandaşlara aşure dağıttı Bakan Kurum, Zeytinburnu'nda esnafı ziyareti etti, vatandaşlara aşure dağıttı

Son Dakika Magazin Oyuncu Uğur Aslan konser verdi, ünlüler halay kuyruğu oluşturdu - Son Dakika


Advertisement