Tuğba Coşkun'un "Mehmet Ali'yi sevmedi" diyen Seren Serengil'e karşı korunma talebi reddedildi - Son Dakika

Tuğba Coşkun'un "Mehmet Ali'yi sevmedi" diyen Seren Serengil'e karşı korunma talebi reddedildi

18.09.2021 12:40

Sanatçı Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Tuğba Coşkun, kendisi hakkında bir televizyon programında "Tuğba, Mehmet Ali'yi sevmiyordu" diyen Seren Serengil'e karşı koruma talep etti. Ancak mahkeme Coşkun'un talebini küçük düşürücü bir söz bulunmaması nedeniyle kabul etmedi.

Sunucu Seren Serengil, televizyon programında şovmen Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Tuğba Coşkun hakkında bir takım iddialarda bulunmuş ve çiftin evli olduğu dönemlerde Coşkun'un Mehmet Ali Erbil'e sevgi duymadığını dile getirmişti. Serengil'in bu sözlerinin ardından harekete geçen Tuğba Coşkun cephesine mahkemeden kötü haber geldi.

"SENİ SEVDİĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM"

İstanbul Aile Mahkemesi'ne avukat Seçil Turgut tarafından sunulan dilekçede, Serengil'in 25 Ağustos'ta yayınlanan bir programda Mehmet Ali Erbil'e, Tuğba Coşkun'u kastederek, 'Tuğba'yı hep şey gördüm, nedense seni çok sevmemiş gibi', 'Onun seni hiç sevdiğini düşünmüyorum', 'Seni sevmedi gibi geliyor' şeklinde söylemlerde bulunduğu anlatıldı.

"ALGI OLUŞTURULMAK İSTENİYOR"

Dilekçede, "Tuğba Coşkun'un eski eşi Mehmet Ali Erbil ile birlikteliğinden şu an 15 yaşında Ali Sadi adlı bir çocukları bulunmaktadır. Mehmet Ali Erbil ile evliliğinin bitmesinden uzun yıllar geçmiş olmasına rağmen, Seren Serengil'in televizyon ekranlarında Tuğba Coşkun hakkında 'çocuğunun babasını sevmediği' algısı oluşturan söylemleri ısrarla tekrar etmektedir" ifadelerine yer verildi.

Tuğba Coşkun'un 'Mehmet Ali'yi sevmedi' diyen Seren Serengil'e karşı korunma talebi reddedildi

"PSİKOLOJİK OLARAK ZARAR GÖRMELERİNE NEDEN OLUYOR"

Seren Serengil'in söylemlerinin aile kurumunun kutsallığı ve özel hayatın gizliliğiyle bağdaşmadığının belirtildiği dilekçede, "Seren Serengil daha öncede Tuğba Coşkun hakkında bu tür ithamlarda bulunmuştur. Serengil'in bu haksız ve mesnetsiz yorumları çocuğun yanı sıra Tuğba Coşkun'un da psikolojik olarak zarar görmesine sebep olmuştur. Davalının bu saldırısının tekrarlanma ihtimaline karşı mahkemenizden tedbir talebi verilmesini istiyoruz" denildi.

MAHKEMEDEN OLUMSUZ YANIT

Dilekçeyi değerlendiren mahkeme, tarafların tanınmış kişiler olması, akrabalık bağının bulunmaması, Serengil'in yayın yoluyla aşağılayıcı, küçük düşürücü, onur ve itibar zedeleyici söz ile davranışlarda bulunmaması ve ısrarlı takibin olmaması gerekçeleriyle korunma talebini reddetti. Coşkun, korunma talebinin reddine karşın bir üst mahkemeye itiraz etti ancak üst mahkeme, kararın yasaya uygun olması nedeniyle başvuruyu reddetti.

Tuğba Coşkun, 'Mehmet Ali'yi sevmedi' diyen Seren Serengil'e karşı korunma talebi reddedildi
Tuğba Coşkun, 'Mehmet Ali'yi sevmedi' diyen Seren Serengil'e karşı korunma talebi reddedildi
Tuğba Coşkun, 'Mehmet Ali'yi sevmedi' diyen Seren Serengil'e karşı korunma talebi reddedildi
Tuğba Coşkun, 'Mehmet Ali'yi sevmedi' diyen Seren Serengil'e karşı korunma talebi reddedildi
YORUMLAR
500
Ece Ronay'dan TikTok'ta canlı yayın açıp hediye isteyen Mehmet Ali Erbil'e: Yeni dilenciniz hayırlı olsun Ece Ronay'dan TikTok'ta canlı yayın açıp hediye isteyen Mehmet Ali Erbil'e: Yeni dilenciniz hayırlı olsun Donetsk'te mahkeme 5 yabancıyı daha paralı asker olmakla suçladı Donetsk'te mahkeme 5 yabancıyı daha paralı asker olmakla suçladı Modellikten Sonra Oyunculuğa Adım Attı Modellikten Sonra Oyunculuğa Adım Attı
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Tuğba Coşkun'un 'Mehmet Ali'yi sevmedi' diyen Seren Serengil'e karşı korunma talebi reddedildi - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement