Reha Muhtar'ın 13 yaşındaki kızına şiddet uyguladığı iddia edildi! İşte ünlü oyuncunun verdiği dilekçe detayları - Son Dakika

Reha Muhtar'ın 13 yaşındaki kızına şiddet uyguladığı iddia edildi! İşte ünlü oyuncunun verdiği dilekçe detayları

Son Güncelleme: 18.09.2022 10:10

Oyuncu Deniz Uğur, eski eşi Reha Muhtar'a ilişkin 13 yaşındaki kızını dövdüğü iddiasında bulundu. Mahkemeye giden Uğur, dilekçesinde çocuğunun kendisine, "Eğer babamdan şikayetçi olursan beni öldürür" dediğini belirtti.

Eski sunucu Reha Muhtar'ın Deniz Uğur ile evliliğinden olan 13 yaşındaki kızını, elindeki laptopu vermediği için dövdüğü ve direnen çocuğun bilgisayarı tutan ellerini ısırdığı iddia edildi. Deniz Uğur, kızıyla ilgili darp raporu alıp İstanbul Anadolu 1. Aile Mahkemesi'ne başvurdu.

"ÇOK KÖTÜ DÖVDÜ"

"Şikayetçi olduğum Reha Muhtar benim çocuklarımın babasıdır. Kendisiyle uzun zamandır ayrıyız. 2 müşterek çocuğumuz bulunur. Çocukların velayeti babalarındadır. İstanbul Aile Mahkemesi kararıyla şahsi münasebet günü 12.09.2022 tarihinde çocuklarım Mina Deniz ve Poyraz Deniz'i Tarabya'da bulunan okullarından aldım. Birlikte eve geldik akşam saatlerinde ikamette bulunduğum sırada kızım Mina babası Reha'nın önceki cuma günü kendisini çok kötü dövdüğünü söyledi. Hatta bu sefer çok kötü dövdü diyerek önceki davranışlarını teyit etmiş oldu.

Reha Muhtar 13 yaşındaki kızına kabusu yaşattı: 'Şikayetçi olursan beni öldürür!'

"ELLERİNİN ÜZERİNDE ISIRIK İZLERİ VAR"

Kızının vücudundaki darp izleri sonrası harekete geçtiğini söyleyen Deniz Uğur, "Zaten Mina babası hakkında daha önce yaralama suçundan şikayetçi olmuştu. Sonra babası baskı kurunca şikayetinden vazgeçti. Çocuk bana vücudundaki darp izlerini gösterdi. Kızımın kollarında ve bacaklarında çürükler ve ezikler vardı. Ellerinin üzerinde de ısırık izleri gördüm. Çocuk hafta sonu babasının evine döneceği için çok tedirgin ve korkuyordu. Bana 'Eğer babamdan şikayetçi olursan beni öldürür' dedi. Bu konuşmalar sırasında yalnızdık kızımı sakinleştirip hastaneye götürdüm. Kızımı orada muayene eden doktor bile çocuğun korktuğunu ve psikolojisinin bozuk olduğunu anladı. Bu durumu bana aktardı. Kızımın ikiz kardeşi oğlum Poyraz da tamamen içine kapanmış durumda…"

Reha Muhtar 13 yaşındaki kızına kabusu yaşattı: 'Şikayetçi olursan beni öldürür!'

1 AY UZAKLAŞTIRMA KARARI VERİLDİ

Delilleri inceleyen mahkeme Reha Muhtar'a 1 aylık uzaklaştırma kararı verdi.

Reha Muhtar 13 yaşındaki kızına kabusu yaşattı: 'Şikayetçi olursan beni öldürür!'
Reha Muhtar 13 yaşındaki kızına kabusu yaşattı: 'Şikayetçi olursan beni öldürür!'
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Reha Muhtar'ın 13 yaşındaki kızına şiddet uyguladığı iddia edildi! İşte ünlü oyuncunun verdiği dilekçe detayları - Son Dakika


Advertisement