Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Mustafa Tutuk haberleri, Mustafa Tutuk son dakika, son dakika Mustafa Tutuk

Son Dakika Mustafa Tutuk Haberleri

Son dakika Mustafa Tutuk haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son mustafa tutuk haberleri anında burada.


 • 21.11.2023 21 Kas 12:59 Yalova Belediyesi Bağlarbaşı Mahallesine Yeni Bir Çocuk Parkı Kazandırdı

  Yalova Belediyesi Bağlarbaşı Mahallesine Yeni Bir Çocuk Parkı Kazandırdı Yalova Belediyesi, Bağlarbaşı Mahallesi Ferhatbey Sokağa yeni bir çocuk parkı yaparak çocukların güvenli ve keyifli vakit geçirmelerini sağladı. Parkta modern oyun grupları ve oturma alanları bulunuyor.

 • 08.11.2023 08 Kas 13:44 Yalova Belediyesi Zehra Akçay'ın tekerlekli sandalye talebini yerine getirdi

  Yalova Belediyesi Zehra Akçay'ın tekerlekli sandalye talebini yerine getirdi Yalova Belediyesi, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yapılan mahalle taramaları sırasında yürüme problemi yaşadığı tespit edilen Zehra Akçay'ın talebini kısa sürede yerine getirdi. Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk'un talimatları doğrultusunda tekerlekli sandalye talebinde bulunan Zehra Akçay, teşekkürlerini iletti.

 • 08.11.2023 08 Kas 12:58 Yalova Belediyesi, Yürüme Problemi Yaşayan Kadının Talebini Yerine Getirdi

  Yalova Belediyesi, Yürüme Problemi Yaşayan Kadının Talebini Yerine Getirdi Yalova Belediyesi, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yapılan mahalle taramaları sırasında yürüme problemi yaşadığı tespit edilen Zehra Akçay'ın talebini kısa sürede yerine getirdi. Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk'un talimatları doğrultusunda tekerlekli sandalye talebinde bulunan Zehra Akçay, tekerlekli sandalyesine kavuştuğu için teşekkürlerini iletti.

 • 05.10.2023 05 Eki 16:34 Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Kentsel Dönüşüm Çalışmaları Kapsamında Vatandaşlarla Buluştu

  Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Kentsel Dönüşüm Çalışmaları Kapsamında Vatandaşlarla Buluştu Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, kentsel dönüşüm çalışmaları çerçevesinde geçici olarak konteyner kente yerleştirilen vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Tutuk, vatandaşların taleplerini dinleyerek sorunlarıyla ilgileneceğini belirtti. Ayrıca, kentsel dönüşüm projesinin devam ettiğini ve tamamlandığında vatandaşların evlerine geçeceğini söyledi.

 • 27.09.2023 27 Eyl 18:02 Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde İncelemelerde Bulundu

  Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde İncelemelerde Bulundu Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde gerçekleştirilen onarım çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Tutuk, terminalin deformasyona uğramış ve sıkıntıların yaşandığı durumunu düzelteceklerini belirtti. Yalıtım çalışmalarının başladığını ve ardından terminalin diğer bölümlerinin onarılacağını söyledi. Başkan Tutuk, terminal esnafının önerilerini de önemsediklerini vurguladı.

 • 13.09.2023 13 Eyl 10:47 Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, trafik kazası geçiren çocuğa yardım eli uzattı

  Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, trafik kazası geçiren çocuğa yardım eli uzattı Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, bisikletiyle trafik kazası geçiren çocuğun çağrısına kayıtsız kalmayarak ziyaret etti. Başkan Tutuk, çocuğun özel ihtiyaçlarıyla ilgilendi ve tekerlekli sandalye temininde bulundu. Ayrıca, Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü de aileye destek malzemeleri sağladı.

 • 10.09.2023 10 Eyl 14:28 Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalovaspor'un 3. Lig hedefini açıkladı

  Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalovaspor'un 3. Lig hedefini açıkladı Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalovaspor'un yeni sezon hazırlıklarını takip etti ve takımın 3. Lig'e çıkma hedefini açıkladı.

 • 04.09.2023 04 Eyl 18:04 Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk'tan CHP'li Meclis Üyelerine Sert Tepki

  Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk'tan CHP'li Meclis Üyelerine Sert Tepki Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, meclis toplantısında CHP'lilere yönelik sert konuşmalar yaptı. Tutuk, belediyenin başarılı bir şekilde yönetildiğini ve hiçbir hesap vermek zorunda olmadıklarını belirtti.

 • 30.08.2023 30 Ağu 11:44 Yalova Belediyesi Usulsüz Ödemeler İçin Tebligat Gönderiyor

  Yalova Belediyesi Usulsüz Ödemeler İçin Tebligat Gönderiyor Yalova Belediyesi, 'zimmete para geçirilmesi' iddiasıyla açılan davada usulsüz ödeme yapılanlardan parayı tahsil edebilmek için tebligatlar gönderiyor. Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, usulsüz ödeme yapılanlara tebligat göndererek parayı tahsil ettiklerini ve geri kalan miktar için yasal işlemlere devam ettiklerini belirtti.

 • 29.08.2023 29 Ağu 12:04 Şehit Murat Peltek Caddesi'nde kaldırım çalışması

  Şehit Murat Peltek Caddesi'nde kaldırım çalışması Yalova Belediyesi ekipleri şehrin her noktasında çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.

 • 24.08.2023 24 Ağu 18:05 Yalova'nın 60 yıllık su altyapısı değişiyor

  Yalova'nın 60 yıllık su altyapısı değişiyor Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Ana İshale Hattı Projesi'nde hat çalışmalarında işin yüzde 50 kısmının tamamlandığını söyledi.

 • 18.08.2023 18 Ağu 14:44 Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk'tan Atatürk mesajı

  Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk'tan Atatürk mesajı Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Mustafa Kemal Atatürk'ün Yalova'ya gelişinin 94. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Tutuk, Yalova'yı Atatürk'e layık bir şehir yapmak için çalıştıklarını belirtti. Tutuk, Atatürk'ün Yalova'ya olan sevgisini ve burayı yazlık başkent yapmasını vurgulayarak, Yalova'nın Atatürk'ün mirasına sahip çıkacağını ifade etti.

 • 16.08.2023 16 Ağu 17:12 Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, hemşehrilerine kentsel dönüşüm çağrısı yaptı

  Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, hemşehrilerine kentsel dönüşüm çağrısı yaptı Marmara Depremi'nin 24. yıl dönümü nedeniyle Deprem Anıtı'nda incelemelerde bulunan Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, hemşehrilerine kentsel dönüşüm konusunda destek çağrısında bulundu. Başkan Tutuk, depremde büyük kayıplar yaşandığını belirterek, eski binaların yıkılarak yerine sağlam binalar yapılabilmesi için kentsel dönüşüme destek olunması gerektiğini vurguladı. Ayrıca, 17 Ağustos depreminin 24. yıl dönümü nedeniyle yayımladığı mesajında da depreme hazırlıklı olacaklarını ve kentsel dönüşüm çalışmalarını hızlandırdıklarını ifade etti.

 • 14.08.2023 14 Ağu 13:12 Yalova Belediyesi Kır Düğün Alanı'nda İlk Nikah Gerçekleştirildi

  Yalova Belediyesi Kır Düğün Alanı'nda İlk Nikah Gerçekleştirildi Yalova Belediyesi tarafından hizmete açılan Kır Düğün Alanı'nda Başkan Mustafa Tutuk tarafından gerçekleştirilen ilk nikah akdi ile çifte ömür boyu mutluluklar dileyerek, Yalova Belediyesi Kır Düğün Alanı'nın ev sahipliği yapacağı özel günlerin başladığı duyuruldu.

 • 10.08.2023 10 Ağu 13:46 Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü 14 mahallede ihtiyaç taraması başlattı

  Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü 14 mahallede ihtiyaç taraması başlattı Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, Yalova'nın 14 mahallesinde ihtiyaç taraması çalışmalarına başladı. Hane taramasıyla ihtiyaçlar tespit edilerek destek sağlanacak.

 • 04.08.2023 04 Ağu 16:50 Yalova Belediyesi'nin Dağıstan'daki kardeş şehri Hasavyurt'a 'Hasavyurt Parkı' hizmete açıldı

  Yalova Belediyesi'nin Dağıstan'daki kardeş şehri Hasavyurt'a 'Hasavyurt Parkı' hizmete açıldı Yalova Belediyesi tarafından Dağıstan'daki kardeş şehir Hasavyurt'a yapılan 'Hasavyurt Parkı' düzenlenen törenle hizmete açıldı. Parkın açılışına Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ve diğer protokol üyeleri katıldı. Yapılan konuşmalarda kardeşlik ilişkilerinin güçlendirilmesi vurgulandı ve Yalova ile Hasavyurt belediyeleri arasındaki protokol süresiz olarak yeniden imzalandı.

 • 31.07.2023 31 Tem 15:12 Yalova Belediyesi, Yalovaspor'a malzeme desteğinde bulundu

  Yalova Belediyesi, Yalovaspor'a malzeme desteğinde bulundu Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalovaspor Başkanı İsmail Kaya, yöneticiler ve teknik ekip törene katıldı. Yalovaspor tesislerinde düzenlenen törenle sporculara malzeme ve ekipmanları verildi. Başkan Mustafa Tutuk, altyapıyı güçlendirerek sporcuların daha iyi şartlarda yetişmesi için seferberlik halinde olduklarını belirtti. Tutuk, malzeme dağıtımı sonrası sporcular ve teknik heyetle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 • 30.07.2023 30 Tem 12:38 Yalova Belediyesi, çocuklar için açık hava etkinlikleri düzenliyor

  Yalova Belediyesi, çocuklar için açık hava etkinlikleri düzenliyor Yalova Belediyesi, çocuklar için mahallelerde düzenlediği açık hava etkinliklerine Dere Mahallesi'nde başladı. İlk etkinlikte çocuklar transformers robot, şişme parkur, dans show ve yüz boyama gibi etkinliklerle eğlendi. Belediye ekipleri tarafından çocuklara ücretsiz pamuk şeker ikramı yapıldı. Etkinlikler haftaya da devam edecek.

 • 26.07.2023 26 Tem 11:53 Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Elmalık ve Kirazlı köylerindeki su sıkıntısının çözüleceğini belirtti

  Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Elmalık ve Kirazlı köylerindeki su sıkıntısının çözüleceğini belirtti Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Elmalık ve Kirazlı köylerinde yaşanan su sıkıntısının 3-4 gün içinde çözüleceğini belirtti. Tutuk, önümüzdeki yaz aylarında böyle bir sorunun tamamen ortadan kalkacağının sözünü de verdi. Yalova Belediyesi olarak taşın altına eline koyduklarını ve soruna çözüm aradıklarını dile getiren Tutuk, köylerin susuz bırakılmayacağını vurguladı. Ana ishale hattı çalışması tamamlandığında bütün köylerin su sorununun çözüleceğini belirten Tutuk, bölgeye 3 tane 4 bin tonluk su deposu yapacaklarını da açıkladı.

 • 09.07.2023 09 Tem 09:31 Yalovaspor'a Akyol İnşaat'tan sponsorluk desteği

  Yalovaspor'a Akyol İnşaat'tan sponsorluk desteği Yalova Süper Amatör Küme takımlarından Yalovaspor, Akyol İnşaat ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalovaspor'un profesyonel lige çıkmak hedefiyle yapılan anlaşmanın önemine vurgu yaparken, AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ise sporun yaygınlaşması ve gençlerin lisanslı sporcu olarak mücadele etmesi için desteklerin önemine dikkat çekti. Protokolün imzalanmasının ardından toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

 • 07.06.2023 07 Haz 16:09 Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalovaspor Tesisleri'nde İncelemelerde Bulundu

  Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalovaspor Tesisleri'nde İncelemelerde Bulundu Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalovaspor Tesisleri'nde incelemelerde bulundu. İlgili kurum müdürlerinin de hazır bulunduğu ziyarette, tesisin durumu değerlendirilerek burada yapılabilecek yenilik ve çalışmalar masaya yatırıldı.

 • 07.06.2023 07 Haz 12:59 Yalova Belediyesi, Paşakent Mezarlığı'ndaki genişletme çalışmalarında sona gelindi

  Yalova Belediyesi, Paşakent Mezarlığı'ndaki genişletme çalışmalarında sona gelindi Yalova Belediyesi, Paşakent Mezarlığı'nın genişletme çalışmalarında sona gelindiğini duyurdu. Başkan Mustafa Tutuk, mezarlığı ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Yapımı devam eden yeni mezarlık alanındaki inşa çalışmalarında da sona doğru gelindiği belirtildi. Başkan Tutuk, çalışmaların Yalova'nın en az 25 yıllık mezar ihtiyacını karşılayacak şekilde planlandığını açıkladı.

 • 02.06.2023 02 Haz 17:30 Yalova Belediyesi, 14 mahalledeki parkları modernize ediyor

  Yalova Belediyesi, 14 mahalledeki parkları modernize ediyor Yalova Belediyesi Park Bahçeler Birimi, vatandaşların ve çocukların talepleri doğrultusunda yeni parklar yaparken, mevcut parkları da yeni nesil oyun gruplarıyla donatıyor. Yapılan çalışmalar arasında Adnan Menderes Mahallesi'nde bulunan Koray Şener Parkı'na oyun grupları montajı, Bahçelievler Mahallesi, Paşakent ve Seyrantepe Mahalleri'ndeki parkların revizyonu ve genişletilmesi, Yalova Belediyesi Çocuk Tiyatrosu yanındaki alana yeni bir park kazandırılması yer alıyor.

 • 31.05.2023 31 May 14:50 Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Türkiye Belediyeler Birliği encümen üyesi seçildi

  Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Türkiye Belediyeler Birliği encümen üyesi seçildi Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Türkiye Belediyeler Birliği'nde encümen üyesi olarak seçildi. Tutuk, TBB'nin yürütme kurulunda yerini aldı.

 • 17.05.2023 17 May 13:19 Yalova Belediyesi'nden Seyrantepe'ye 800 metrekare oyun parkı

  Yalova Belediyesi'nden Seyrantepe'ye 800 metrekare oyun parkı Yalova Belediyesi tarafından Seyrantepe Mahallesi'ne 800 metrekare yeni oyun parkı kazandırıldı.

 • 17.05.2023 17 May 11:45 Yalova'da 2. Etap Bisiklet ve Yaya Yolu Estetik Açıdan Güzel Görünüme Kavuşuyor

  Yalova'da 2. Etap Bisiklet ve Yaya Yolu Estetik Açıdan Güzel Görünüme Kavuşuyor Yalova Belediyesi, Sanat Sokaktan başlayarak Adnan Menderes Mahallesine kadar devam eden 2. etap bisiklet ve yaya yolunu estetik açıdan güzel görünüme kavuşturuyor. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, park içerisinde dinlenen vatandaşlarla sohbet etti. Yeni yapılan çalışmalarla birlikte 2. etap bisiklet ve yaya yoluna 4 adet pergola, 2 adet çatılı piknik masası ve ışıklı süs havuzu eklendi.

 • 12.05.2023 12 May 15:18 Yalova Küçük Otobüsçüler Kooperatifi'ne müjde

  Yalova Küçük Otobüsçüler Kooperatifi'ne müjde Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, S.S. 203 No'lu Yalova Küçük Otobüsçüler Kooperatifi üyeleri ve şoför esnafı ile düzenlenen kahvaltılı programda bir araya geldi.

 • 08.05.2023 08 May 18:24 Yalova Belediyesi, Seyrantepe Mahallesinde Yeni Nesil Oyun Grupları İnşa Ediyor

  Yalova Belediyesi, Seyrantepe Mahallesinde Yeni Nesil Oyun Grupları İnşa Ediyor Yalova Belediyesi, çocuklar ve gençler için yeni nesil oyun gruplarının yapım çalışmalarını Seyrantepe Mahallesinde sürdürüyor. Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, bölgedeki çalışmaları Muhtar Tayfur Çetin ile inceledi ve yeni nesil oyun gruplarının Yalova'nın tüm mahallelerinde kurulacağını belirtti. Seyrantepe Mahallesinde kurulumuna başlanan yeni nesil oyun parkının açılışı da önümüzdeki günlerde yapılacak.

 • 01.05.2023 01 May 13:24 Başkan Tutuk, kardeş şehir Batum'daydı

  Başkan Tutuk, kardeş şehir Batum'daydı Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalova'nın kardeş şehri Gürcistan'ın Batum şehrini giderek Belediye Başkanı Archil Chikovani ile bir araya geldi.

 • 26.04.2023 26 Nis 17:44 Minik Başkan Esmanur'un talimatı yerine getirildi

  Minik Başkan Esmanur'un talimatı yerine getirildi Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk'un koltuğuna oturan 4. sınıf öğrencisi Esmanur Aslankurt, okulu için verdiği talimatlar yerine getirildi. Park ve bahçeler birimine oturma bankları ve çöp konteynerleri konulması talimatı veren Esmanur'un isteği, kısa sürede yerine getirildi.

 • 26.04.2023 26 Nis 16:58 Başkan Tutuk'tan spor camiasına tam destek

  Başkan Tutuk'tan spor camiasına tam destek Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, amatör spor kulüpleri, hakemler, saha komiserleri ve antrenörlerle kahvaltılı programda bir araya geldi.

 • 16.04.2023 16 Nis 10:05 Başkan Tutuk, "Yalova'nın yüzde 35'inin dönüşmesi gerekiyor"

  Başkan Tutuk, 'Yalova'nın yüzde 35'inin dönüşmesi gerekiyor' Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, kentsel dönüşümle ilgili yaptığı açıklamada, "Yalova'nın yüzde 35'nin de dönüşmesi gerekiyor.

 • 16.04.2023 16 Nis 10:05 Başkan Tutuk, "Yalova'nın yüzde 35'inin dönüşmesi gerekiyor"

  Başkan Tutuk, 'Yalova'nın yüzde 35'inin dönüşmesi gerekiyor' Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, kentsel dönüşümle ilgili yaptığı açıklamada, "Yalova'nın yüzde 35'nin de dönüşmesi gerekiyor.

 • 05.04.2023 05 Nis 15:34 Yalova Belediyesi'nde yeni memurlar yemin etti

  Yalova Belediyesi'nde yeni memurlar yemin etti Yalova Belediyesi'nde sözleşmeli görev yapan memurların devlet memurluğuna ataması onaylandı.

 • 20.03.2023 20 Mar 12:33 Vefa Selman istifa etti, Yalova Belediyesi AK Parti'ye geçti! Yeni başkan Mustafa Tutuk

  Vefa Selman istifa etti, Yalova Belediyesi AK Parti'ye geçti! Yeni başkan Mustafa Tutuk İçişleri Bakanlığı tarafından Yalova Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan CHP'li Vefa Salman'ın milletvekili aday adaylığı için istifası sonrası yapılan meclis seçiminde AK Partili Mustafa Tutuk başkan seçildi.

 • 20.03.2023 20 Mar 12:21 Yalova Belediye Başkanlığı'na Mustafa Tutuk seçildi

  Yalova Belediye Başkanlığı'na Mustafa Tutuk seçildi Yalova Belediye Meclisi'nde yapılan oylamada CHP'den milletvekilliği aday adaylığı için istifa eden Vefa Salman'ın yerine Belediye Başkanlığı görevine Mustafa Tutuk seçildi.

 • 20.03.2023 20 Mar 12:33 Yalova Belediyesi el değiştirdi! Vefa Selman'ın istifası sonrası yeni başkan AK Partili Mustafa Tutuk oldu

  Yalova Belediyesi el değiştirdi! Vefa Selman'ın istifası sonrası yeni başkan AK Partili Mustafa Tutuk oldu İçişleri Bakanlığı tarafından Yalova Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan CHP'li Vefa Salman'ın milletvekili aday adaylığı için istifa etmesinin ardından mecliste yapılan seçimde AK Partili Mustafa Tutuk başkan olarak seçildi.

 • 20.03.2023 20 Mar 12:21 Yalova Belediye Başkanlığı'na Mustafa Tutuk seçildi

  Yalova Belediye Başkanlığı'na Mustafa Tutuk seçildi Yalova Belediye Başkanlığı'na Mustafa Tutuk seçildi Yalova Belediye Meclisi'nde yapılan oylamada CHP'den milletvekilliği aday adaylığı için istifa eden Vefa Salman'ın yerine Belediye Başkanlığı görevine Mustafa Tutuk seçildi.

 • 03.03.2023 03 Mar 13:51 Yalova'daki 1999 yılı öncesi binalar için kentsel dönüşüm çağrısı

  Yalova'daki 1999 yılı öncesi binalar için kentsel dönüşüm çağrısı Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, 1999 öncesi binaların kentsel dönüşümü için Yalovalı vatandaşların desteğini istedi.

 • 28.02.2023 28 Şub 14:29 Yalova'nın içme suyu barajı kuraklıktan etkilendi

  Yalova'nın içme suyu barajı kuraklıktan etkilendi Yalova'nın içme suyu barajı kuraklıktan etkilendi Dron fotoğrafları kuraklığı gözler önüne serdiYALOVA Yalova'nın içme suyu ihtiyacını karşılayan Gökçe Barajı da kuraklıktan etkilendi.

 • 20.02.2023 20 Şub 13:42 Tutuk, depremzede çocukları Yürüyen Köşk'te ağırladı

  Tutuk, depremzede çocukları Yürüyen Köşk'te ağırladı Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve eşi Gökşen Tutuk, Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen büyük depremlerin ardından Yalova'da misafir edilen depremzedelerin çocuklarını Yürüyen Köşk'te ağırladı.

 • 15.02.2023 15 Şub 12:21 Yalova'daki KYK yurtlarında depremzedeler ağırlanıyor

  Yalova'daki KYK yurtlarında depremzedeler ağırlanıyor Deprem bölgesinden Yalova'ya gelen afetzedeler Kredi Yurtlar Kurumu'na (KYK) bağlı tesislere yerleştiriliyor.

 • 03.02.2023 03 Şub 16:48 Yalova Belediye Başkan Vekili Tutuk, açılışını yaptığı restoranda döner kesti

  Yalova Belediye Başkan Vekili Tutuk, açılışını yaptığı restoranda döner kesti Yalova Belediye Başkan Vekili Tutuk, açılışını yaptığı restoranda döner kesti Yalova'da bir döner restoranının açılışına katılan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, ocağa geçip bıçakla döner kesti.

 • 01.02.2023 01 Şub 14:42 Yalova'da belediye işçilerinin maaşlarına yüzde 62,5 zam yapıldı

  Yalova'da belediye işçilerinin maaşlarına yüzde 62,5 zam yapıldı Yalova Belediyesinde, Personel AŞ bünyesindeki çalışanların ücret artışlarını ilgilendiren toplu sözleşme, Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve Hak-İş Yalova Temsilciliğei yetkilileri tarafından imzalandı.

 • 20.01.2023 20 Oca 16:10 Baraj doluluk oranı yüzde 15 düşen Yalova'da su tasarrufu çağrısı

  Baraj doluluk oranı yüzde 15 düşen Yalova'da su tasarrufu çağrısı Baraj doluluk oranı yüzde 15 düşen Yalova'da su tasarrufu çağrısı Yalova Belediye Başkan Vekili Tutuk: "Şubatın sonuna kadar hala Yalova'da kar ve yağmur yağmazsa mart ayında su kesintilerine başlayabiliriz" Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, kentin içme suyu ihtiyacını karşılayan...

 • 11.01.2023 11 Oca 14:02 Yalova Belediyesi'nin 2022'deki kadın ve aile hizmetleri anlatıldı

  Yalova Belediyesi'nin 2022'deki kadın ve aile hizmetleri anlatıldı Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü'nün 2022 yılı içinde yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verildi.

 • 10.01.2023 10 Oca 18:23 Yalova Belediye Başkan Vekili Tutuk: "Herhangi bir su kesintisi yapma ihtiyacı duymayacağız"

  Yalova Belediye Başkan Vekili Tutuk: 'Herhangi bir su kesintisi yapma ihtiyacı duymayacağız' Yalova Belediye Başkan Vekili Tutuk: "Herhangi bir su kesintisi yapma ihtiyacı duymayacağız" Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, kenttin içme suyu ihtiyacını karşılayan Gökçe Barajı'nda yüzde 20'lere kadar düşen doluluk oranıyla ilgili endişe edilecek bir durum olmadığını...

 • 05.01.2023 05 Oca 14:24 Tutuk, ruhsat alamayan vatandaşların mağduriyetleri giderildi.

  Tutuk, ruhsat alamayan vatandaşların mağduriyetleri giderildi. Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk'un girişimleri sonucu Safran Deresi çevresindeki 130 hektarlık dere taşkın alanı nedeniyle ruhsat alamayan vatandaşların mağduriyetleri giderildi.

 • 04.01.2023 04 Oca 12:40 Yalova Belediye Başkan Vekili Tutuk, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı

  Yalova Belediye Başkan Vekili Tutuk, AA'nın 'Yılın Fotoğrafları' oylamasına katıldı Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylaması için tercihlerini yaptı.

 • 22.12.2022 22 Ara 10:54 Yalova'da gençler için kaykay pisti yapılıyor

  Yalova'da gençler için kaykay pisti yapılıyor Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, gençlere vermiş olduğu kay kay pisti sözünü tuttu.

Advertisement