Son dakika Mustafa Yavuz haberleri, Mustafa Yavuz son dakika, son dakika Mustafa Yavuz

Son Dakika Mustafa Yavuz Haberleri

 • ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Bartın, Karabük ve Zonguldak Valilerini Üniversitede ağırladı
  29 Şub ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Bartın, Karabük ve Zonguldak Valilerini Üniversitede ağırladı

  ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Karabük Valisi Mustafa Yavuz ve Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu'nu Üniversitede ağırladı. Ziyarette, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı ile ZBEÜ arasındaki iş birliği ve Siber Vatan Yetkinlik Merkezi hakkında bilgi paylaşıldı.

 • Karabük Valisi Mustafa Yavuz Başkanlığında 2024 Yılı Acil Çağrı Hizmetleri Koordinasyon Toplantısı Yapıldı
  26 Şub Karabük Valisi Mustafa Yavuz Başkanlığında 2024 Yılı Acil Çağrı Hizmetleri Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

  Karabük Valisi Mustafa Yavuz başkanlığında 2024 yılı Acil Çağrı Hizmetleri Koordinasyon Toplantısı yapıldı. Toplantıda alınan kararlar gözden geçirildi ve 112 Acil Çağrı Merkezi'nin çalışmaları hakkında bilgi verildi.

 • Türkiye Kyokushin Stil Karate Şampiyonası'nın seremonisi yapıldı
  17 Şub Türkiye Kyokushin Stil Karate Şampiyonası'nın seremonisi yapıldı

  Karabük'ün ev sahipliğini yaptığı Türkiye Kyokushin Stil Karate Şampiyonası'nın açılış seremonisi Vali Mustafa Yavuz'un katılımıyla gerçekleştirildi. Organizasyonun ikinci gününde Yenimahalle Kapalı Spor Salonu'nda açılış seremonisi yapıldı. Vali Yavuz, sporcularla sohbet ederek başarılar diledi. Organizasyonda 12 ilden 68 kulüp ve 930 sporcu yer alıyor.

 • Karabük'te Türkiye Kyokushin Stil Karate Şampiyonası Açıldı
  17 Şub Karabük'te Türkiye Kyokushin Stil Karate Şampiyonası Açıldı

  Karabük'ün ev sahipliğini yaptığı Türkiye Kyokushin Stil Karate Şampiyonası'nın açılış seremonisi Vali Mustafa Yavuz'un katılımıyla gerçekleştirildi. Organizasyonun ikinci gününde Yenimahalle Kapalı Spor Salonu'nda açılış seremonisi düzenlendi. Vali Yavuz, sporcularla sohbet ederek başarılar diledi ve organizasyonun Karabük'te yapılmasında emeği geçenlere teşekkür etti. 12 ilden 68 kulüp ve 930 sporcu yer aldığı şampiyona yarın sona erecek.

 • Türkiye Kyokushin Stil Karate Şampiyonası Karabük'te devam ediyor
  16 Şub Türkiye Kyokushin Stil Karate Şampiyonası Karabük'te devam ediyor

  Türkiye Kyokushin Stil Karate Şampiyonası, Karabük'te düzenleniyor. Vali Mustafa Yavuz, organizasyonun açılış seremonisinde konuşarak emeği geçenlere teşekkür etti. Şampiyonaya 12 ilden 930 sporcu katılıyor. Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Aslan Abid Uğuz, kyokushin branşını 2 yıl önce yeniden ele aldıklarını belirtti. Şampiyona yarın sona erecek.

 • Karabük Valisi Mustafa Yavuz, çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi
  12 Şub Karabük Valisi Mustafa Yavuz, çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi

  Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Eskipazar ilçesindeki Hadrianopolis Antik Kenti'nde incelemelerde bulundu. Ayrıca, Temmuz 2023'te meydana gelen selde zarar gören Eskipazar Köyceğiz Köprüsü'nde incelemelerde bulunarak vatandaşlarla bir araya geldi. Vali Yavuz, Bulak Mağarası ile Kristal Cam Teras'ta yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 • Karabük'te Kahramanmaraş depremi anma programı düzenlendi
  06 Şub Karabük'te Kahramanmaraş depremi anma programı düzenlendi

  6 Şubat 2023'teki Kahramanmaraş depremlerinde hayatını kaybedenler için Karabük'te çeşitli etkinlikler düzenlendi. Vali Mustafa Yavuz, Kur'an-ı Kerim tilaveti ve dua programına katıldı. Karabük Üniversitesi Camisinde mevlit okutuldu. Belediye Başkanı Rafet Vergili ise seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerde bulundu. Ayrıca, Karabük AFAD tarafından deprem sergisi açıldı ve Emniyet Müdürlüğü personeli kan bağışı kampanyasına katıldı.

 • Karabük Valisi Mustafa Yavuz, depreme dayanıklı şehirler oluşturulması çalışmalarını açıkladı
  06 Şub Karabük Valisi Mustafa Yavuz, depreme dayanıklı şehirler oluşturulması çalışmalarını açıkladı

  Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Türkiye Afet Müdahale Planı Afetsellik Değerlendirme Toplantısı öncesi yaptığı açıklamada, depreme dayanıklı şehirler oluşturulması çalışmalarının devam ettiğini ve afet bölgesine gönderilen yardımları açıkladı. Yavuz, aynı zamanda yapılan güçlendirme çalışmaları ve enkaz altından kurtarılan kişiler hakkında bilgi verdi.

 • Karabük Valisi Mustafa Yavuz, depreme dayanıklı şehirler oluşturulması için çalışmalara devam ediyor
  06 Şub Karabük Valisi Mustafa Yavuz, depreme dayanıklı şehirler oluşturulması için çalışmalara devam ediyor

  Karabük Valisi Mustafa Yavuz, depreme dayanıklı şehirler oluşturulması kapsamında çalışmalara devam edildiğini bildirdi. Valilik aracılığıyla afet bölgesine çeşitli yardımlar gönderildiğini ve deprem güçlendirme çalışmalarının tamamlandığını belirten Yavuz, afet gerçeğine hazırlıklı olmanın önemini vurguladı.

 • Karabük Valisi: 112 Acil Çağrı Merkezi'ne Gelen Çağrıların Yüzde 69'u Asılsız
  01 Şub Karabük Valisi: 112 Acil Çağrı Merkezi'ne Gelen Çağrıların Yüzde 69'u Asılsız

  Karabük Valisi Mustafa Yavuz, 2023'te 112 Acil Çağrı Merkezi'ne gelen çağrıların yüzde 69,37'sinin asılsız olduğunu bildirdi. Vali Yavuz, basın mensuplarıyla yaptığı toplantıda, hukuk kuralları içerisinde suç ve suçlularla mücadelelerinin kesintisiz devam edeceğini belirtti. Ayrıca, geçen yıl Karabük'te gerçekleşen asayiş olaylarının bir önceki yıla göre yüzde 2,6 arttığını ve güvenlik önlemlerinin artırılacağını ifade etti. Vali Yavuz ayrıca, uyuşturucu operasyonlarının arttığını ve geçen yıl ele geçirilen uyuşturucu miktarlarını da paylaştı. 112 Acil Çağrı Merkezi'ne yapılan asılsız çağrılar konusunda da vatandaşları duyarlı olmaya davet etti.

 • Karabük'te Asayiş Olayları Arttı, 112 Acil Çağrı Merkezine Yapılan Çağrıların Yüzde 69'u Asılsız
  01 Şub Karabük'te Asayiş Olayları Arttı, 112 Acil Çağrı Merkezine Yapılan Çağrıların Yüzde 69'u Asılsız

  Karabük Valisi Mustafa Yavuz, 2023 yılında asayiş olaylarının yüzde 2.6 oranında arttığını ve 112 Acil Çağrı Merkezine düşen çağrıların yüzde 69.37'sini asılsız çağrılardan oluştuğunu açıkladı. Vali Yavuz, basın mensuplarıyla bir araya gelerek geçen yıl kentte meydana gelen asayiş olayları ve diğer suçlarla ilgili bilgi verdi. Ayrıca göçmen kaçakçılığı, terör operasyonları, uyuşturucu ile mücadele ve trafik kazaları gibi konular da ele alındı.

 • Karabük ve Zonguldak'ta Öğrenciler Karne Sevinci Yaşadı
  19 Oca Karabük ve Zonguldak'ta Öğrenciler Karne Sevinci Yaşadı

  Karabük ve Zonguldak'ta eğitim öğretim yılının birinci dönemi sona erdi ve öğrenciler karne sevinci yaşadı. Karabük Valisi Mustafa Yavuz ve Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, öğrencilere karnelerini vererek sevincine ortak oldu.

 • Karabük'te Karla Mücadele Çalışmaları Devam Ediyor
  13 Oca Karabük'te Karla Mücadele Çalışmaları Devam Ediyor

  Karabük Valisi Mustafa Yavuz, kar yağışının devam ettiği kentte olumsuz durumların yaşanmaması için sürücülere dikkatli olmaları yönünde uyarıda bulundu. Yavuz, kış lastiği takılması, zincir ve çekme halatı bulundurulması, trafik kurallarına uyulması gerektiğini vurgulayarak, ekiplerin karla mücadele çalışmalarının aralıksız sürdüğünü belirtti.

 • Karabük Valisi ve protokol üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı
  09 Oca Karabük Valisi ve protokol üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı

  Karabük Valisi Mustafa Yavuz ve protokol üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Vali Yavuz, basının toplumun gözü, kulağı, sesi olduğunu vurgulayarak, gazetecilerin doğruluktan ödün vermeyen, tarafsız ve adil bir şekilde habercilik yaptığını belirtti. Ayrıca, basının farklı düşünce ve perspektifleri bir araya getirerek aydınlık bir geleceğe katkı sağladığını ifade etti.

 • Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Karabük Valisi Mustafa Yavuz'u ziyaret etti
  06 Oca Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Karabük Valisi Mustafa Yavuz'u ziyaret etti

  Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Karabük Valisi Mustafa Yavuz'u ziyaret etti. Valilikten yapılan açıklamaya göre, Vali Yavuz, Kamu Başdenetçisi Malkoç, Ankara Valisi Vasip Şahin, Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Muhittin Şimşek ve Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir'i makamında ağırladı. Vali Yavuz ziyaretleri için Malkoç, Şahin, Şimşek ve Demir'e teşekkür etti.

 • Karabük Valisi Mustafa Yavuz, 2023'e damga vuran olaylara ait fotoğraflara oy verdi
  05 Oca Karabük Valisi Mustafa Yavuz, 2023'e damga vuran olaylara ait fotoğraflara oy verdi

  Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Anadolu Ajansı'nın 'Yılın Kareleri' oylamasına katılarak, 2023'e damga vuran olaylara ait fotoğraflara oy verdi. Yavuz, AA foto muhabirleri ve muhabirlerinin çektiği 147 fotoğrafı inceledi ve 'Dolunay ve Akıncı', 'İstanbul'da şimşekli gece', 'Dünyanın sultanları', 'Hoş geldin' ve 'Anneye bakış' fotoğraflarını seçti. Vali Yavuz, 2023'te yaşanan gelişmelerin fotoğraf karelerine yansıdığını belirterek, AA çalışanlarını tebrik etti ve 2024'te daha huzurlu bir yıl diledi.

 • Karabük Valisi Mustafa Yavuz, İtfaiye ve 112 Çalışanlarını Ziyaret Etti
  31 Ara Karabük Valisi Mustafa Yavuz, İtfaiye ve 112 Çalışanlarını Ziyaret Etti

  Karabük Valisi Mustafa Yavuz, yeni yıl öncesi itfaiye ve 112 çalışanlarını ziyaret ederek, yeni yıllarını kutladı. Yavuz, ayrıca kontrol noktalarında görev yapan personeli de ziyaret etti ve yeni yıl dileklerini iletti.

 • Karabük Merkez Camisi'nin temeli atıldı
  22 Ara Karabük Merkez Camisi'nin temeli atıldı

  Karabük Merkez Camisi'nin temeli, Kent Meydanı'nda düzenlenen törenle atıldı. Vali Mustafa Yavuz, caminin Karabük'e, Türkiye'ye ve İslam alemine hayırlı olmasını diledi. Caminin yapımında katkısı olan herkese teşekkür edildi. Cami, Karabük'ün 953. camisi olacak ve şehrin en büyük camisi olacak.

 • Karabük'te Deneyap Teknoloji Atölyeleri Bilim Şenliği düzenlendi
  18 Ara Karabük'te Deneyap Teknoloji Atölyeleri Bilim Şenliği düzenlendi

  Karabük Gençlik Merkezi Deneyap Teknoloji Atölyeleri'nde 130 öğrenciye yönelik, tasarım odaklı yaratıcı düşünme becerileri kazandırmak için 12 hafta süren elektronik programlama ve nesnelerin interneti dersleri gerçekleştirildi. Vali Yavuz projeleri inceleyerek, öğrencilerden çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 • Mustafa Yavuz CHP'den Etimesgut Belediye Başkanı Aday Adayı Oldu
  14 Ara Mustafa Yavuz CHP'den Etimesgut Belediye Başkanı Aday Adayı Oldu

  Gazeteci Mustafa Yavuz, CHP'den Etimesgut Belediye Başkanı aday adayı oldu. Yavuz, Etimesgut'un eksikliklerini gidermek ve sporun merkezi haline getirmek için çalışacaklarını belirtti. Ayrıca, bölgeye hakim bir kişi olduğunu ve CHP'nin iddialı olduğu bir bölgede belediye başkanlığını kazanacaklarına inandığını söyledi.

 • Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan Karabük Valisi Mustafa Yavuz'u ziyaret etti
  14 Ara Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan Karabük Valisi Mustafa Yavuz'u ziyaret etti

  Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, Karabük Valisi Mustafa Yavuz'u ziyaret etti. Valilikten yapılan açıklamaya göre, Vali Yavuz, Genel Başkan Yazgan ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti. Ziyarette sendikanın yürüttüğü faaliyetler hakkında Yazgan'dan bilgi alan Yavuz, kendilerine çalışmalarında başarılar diledi. Yazgan ise kabullerinden ve misafirperverliklerinden dolayı Yavuz'a teşekkür etti.

 • Karabük'te İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Gerçekleştirildi
  12 Ara Karabük'te İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Gerçekleştirildi

  Karabük'te Vali Mustafa Yavuz başkanlığında yapılan İl İdare Şube Başkanları toplantısına kamu kurum ve kuruluşlarının amir ve müdürleri katıldı. Toplantıda kamu hizmetlerinin etkin ve verimli bir şekilde sunulması, kuruluşlar arasında koordinasyon ve işbirliğinin sağlanması üzerinde duruldu. Vali Yavuz, tüm kurum ve kuruluşlara vatandaş memnuniyeti odaklı çalışma talimatı verdi.

 • Karabük Valisi Yavuz, şehit öğretmen Şenay Aybüke Yalçın'ın ailesini ağırladı
  09 Ara Karabük Valisi Yavuz, şehit öğretmen Şenay Aybüke Yalçın'ın ailesini ağırladı

  Karabük Valisi Mustafa Yavuz ve eşi Süreyya Yavuz, şehit öğretmen Şenay Aybüke Yalçın'ın ailesini misafir etti.

 • Karabük'te 454 öğrenci polisliğe adım attı
  09 Ara Karabük'te 454 öğrenci polisliğe adım attı

  Karabük'te Polis Meslek Eğitim Merkezi'nde (POMEM) eğitimleri tamamlayan 454 öğrenci düzenlenen törenle polisliğe ilk adımlarını attılar. Törene Karabük Valisi Mustafa Yavuz, AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse ve diğer yetkililer katıldı. Vali Yavuz, mezun olan öğrencileri kutlayarak, devletine ve milletine sadık, vatanına ve bayrağına aşık gençlerin hayatlarındaki dönüm noktasına şahitlik ettiklerini belirtti.

 • Karabük'te Gönüllülük Projesi İmza Töreni Düzenlendi
  08 Ara Karabük'te Gönüllülük Projesi İmza Töreni Düzenlendi

  Karabük Valiliği ve Karabük Sosyolojik Araştırmalar Derneği tarafından düzenlenen törende, gönüllülük faaliyetleri yapan sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarının korunması ve sürekliliğinin sağlanması hedefleniyor.

 • Karabük Valisi Mustafa Yavuz'un eşi Süreyya Yavuz, çocukları ziyaret etti
  05 Ara Karabük Valisi Mustafa Yavuz'un eşi Süreyya Yavuz, çocukları ziyaret etti

  Karabük Valisi Mustafa Yavuz'un eşi Süreyya Yavuz, Hasan Doğan Çocuk Evleri Sitesi'nde kalan çocukları ziyaret etti. Ziyaret sırasında, Süreyya Yavuz, çocuklarla yakından ilgilenerek onların hayallerini, isteklerini ve sorunlarını dinledi. Yavuz, çocukların eğitim hayatlarına ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Çocuklar ise, Yavuz'un ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, kendisine teşekkür ettiler.

 • Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Karabük Valisi'ni ziyaret etti
  20 Kas Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Karabük Valisi'ni ziyaret etti

  Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Hüseyin Kurtoğlu, Karabük Valisi Mustafa Yavuz'u ziyaret etti. Valilikten yapılan açıklamaya göre, Vali Yavuz, 'hayırlı olsun' ziyareti kapsamında Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Kurtoğlu ve Bilecik Jandarma Eğitim Komutanı Tuğgeneral Uğur Ertekin'i kabul etti.

 • Vali Mustafa Yavuz, Karabük-Ankara kara yolunda incelemelerde bulundu
  20 Kas Vali Mustafa Yavuz, Karabük-Ankara kara yolunda incelemelerde bulundu

  Vali Mustafa Yavuz, olumsuz hava koşulları nedeniyle ulaşımda aksamaların yaşandığı Karabük-Ankara kara yolu Kemikli rampasında incelemelerde bulundu. Vali Yavuz, kara yolu ekiplerinin kar ve buzlanma ile mücadele çalışmalarını yerinde takip etti ve gerekli tedbirlerin alındığını belirtti. Vatandaşların güvenliği ve ulaşımın sağlıklı bir şekilde devam etmesi için çalışmaların aralıksız devam ettiğini bildiren Yavuz, sürücüleri tedbirli olmaları konusunda uyardı.

 • Karabük Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde Tanışma ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
  17 Kas Karabük Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde Tanışma ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

  Karabük Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi altında toplanan firmaların temsilcileri ile yöneticileri, Rektör Prof. Dr. Fatih Kırışık'ın ev sahipliğinde düzenlenen tanışma ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Toplantıya Vali Mustafa Yavuz, KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fatih Çapraz da katıldı. Toplantıda, teknokentin Karabük'ün sanayi ve ticaretinde daha aktif bir rol oynayacağı vurgulandı.

 • Karabük'te Eğitime Destek Platformu İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
  13 Kas Karabük'te Eğitime Destek Platformu İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

  Karabük'te gerçekleştirilen Eğitime Destek Platformu İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı'na eski Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati ve Vali Mustafa Yavuz da katıldı. Toplantıda, gençlik ve eğitim alanlarında faaliyet gösteren kurumlar arasında işbirliği ve koordinasyonun sağlanması için fikir ve görüşler paylaşıldı.

 • Karabüklü Şair, Yazar ve Gazeteciler Anıldı
  04 Kas Karabüklü Şair, Yazar ve Gazeteciler Anıldı

  Karabük'te vefat eden şair, yazar ve gazeteciler için düzenlenen programda, Kuran-ı Kerim tilaveti okunup, dualar edildi. Vali Yavuz, bu değerlerin eserlerini gelecek nesillere aktarmanın önemine vurgu yaparak, minnet borcumuzu ödemek istediklerini belirtti.

 • Karabük Valisi Mustafa Yavuz'un Eşi Süreyya Yavuz, Karabük Uğraşan Kadınlar Kooperatifi'ni Ziyaret Etti
  31 Eki Karabük Valisi Mustafa Yavuz'un Eşi Süreyya Yavuz, Karabük Uğraşan Kadınlar Kooperatifi'ni Ziyaret Etti

  Karabük Valisi Mustafa Yavuz'un eşi Süreyya Yavuz, ev kadınlarının ürettikleri ürünleri değerlendirdiği ve aile bütçelerine katkı sağlamak amacıyla kurulan Karabük Uğraşan Kadınlar Kooperatifi'ni ziyaret etti. Kooperatif Başkanı Melahat Bayram, kadınların el emeği ile ürettikleri ürünlerin tek elden satılmasını sağlamayı ve pazar payını artırmayı amaçladıklarını belirtti. Yavuz, kadınların üretimdeki katkılarının her geçen gün arttığını vurgulayarak, girişimci kadınları tebrik etti ve başarılar diledi.

 • Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Ticaret ve Sanayi Odası Toplantısına Katıldı
  31 Eki Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Ticaret ve Sanayi Odası Toplantısına Katıldı

  Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Müşterek Meslek Komite Toplantısı'na katıldı. Toplantıda Vali Yavuz, Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri ile ilin sanayi ve ticareti hakkında görüş alışverişinde bulundu. Başkan Çapraz, Karabük'ün kuruluş tarihi olan 3 Nisan'ın 'Türkiye Sanayi Günü' olarak kutlanması talebinde bulundu. Vali Yavuz ise Karabük'ün sanayi ve üretim potansiyeline vurgu yaparak, üretimin desteklenmesi için gereken adımların atılacağını belirtti.

 • Karabük'te Cumhuriyet'in 100. yılı dolayısıyla resepsiyon düzenlendi
  30 Eki Karabük'te Cumhuriyet'in 100. yılı dolayısıyla resepsiyon düzenlendi

  Karabük Valiliğince, Cumhuriyet'in 100. yıl dönümü dolayısıyla resepsiyon verildi.

 • Karabük'te Cumhuriyet'in 100. yılı kutlamaları kapsamında fener alayı düzenlendi
  28 Eki Karabük'te Cumhuriyet'in 100. yılı kutlamaları kapsamında fener alayı düzenlendi

  Karabük'te Cumhuriyet'in 100. yılı kutlamaları kapsamında düzenlenen fener alayında Vali Mustafa Yavuz, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse, İl Jandarma Komutanı İsmail Gökcek, Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, kurum amirleri, askeri erkan, siyasi parti temsilcileri ile vatandaşlar ve öğrenciler, belediye bandosu eşliğinde ellerinde Türk bayrakları ve meşalelerle 1003 nolu caddeye kadar yürüdü. Vali Yavuz, burada yaptığı konuşmada, Cumhuriyet Bayramı'nı coşkuyla kutladıklarını belirtti ve Karabük'te Cumhuriyetimizin 100. yılını 15 gün önce başladıkları 100 etkinlikle kutlamaya devam ettiklerini söyledi. Etkinlik, havai fişek gösterisi ve KARDEMİR Müzik Kulübü konseri ile sona erdi. Ayrıca Eflani ilçesinde de fener alayı düzenlendi.

 • Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Cumhuriyetin 100. yılı etkinliklerine tüm vatandaşları davet etti
  27 Eki Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Cumhuriyetin 100. yılı etkinliklerine tüm vatandaşları davet etti

  Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Cumhuriyetin ilan edilişinin 100. yılı çerçevesinde düzenlenecek olan etkinliklere tüm vatandaşları davet etti. Karabük Valiliği tarafından Cumhuriyetin 100.yılı kutlamaları bünyesinde kentte söyleşiden panele, fener alaylarından, spor ve anma etkinliklerine, konserlerden, sergilere kadar sayısız etkinlikler düzenlenecek. Vali Yavuz, Cumhuriyetin ilan edilişinin yıl dönümünün bu yıl stadyumda kutlanacağını belirterek, tüm vatandaşları etkinliğe davet ederek, 100. yıla yakışır bir şekilde stadyumun dolarak kutlanması arzusunda olduklarını da ifade etti.

 • PTT Karabük Başmüdürü Vali Mustafa Yavuz'u ziyaret etti
  23 Eki PTT Karabük Başmüdürü Vali Mustafa Yavuz'u ziyaret etti

  PTT Karabük Başmüdürü Ahmet Karagöz ve heyeti, PTT'nin 183. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Vali Mustafa Yavuz'u ziyaret etti. Vali Yavuz, PTT'nin vatandaşlar için önemli hizmetler sunduğunu belirterek, kurumun çalışmalarını ve kuruluş yıl dönümü etkinliklerini takdir etti. PTT Başmüdürü Karagöz ise Vali Yavuz'a teşekkür etti.

 • Karabük'te Yelek Giy Görünür Ol Kampanyası
  20 Eki Karabük'te Yelek Giy Görünür Ol Kampanyası

  Karabük İl Jandarma Komutanlığı tarafından düzenlenen 'Yelek Giy Görünür Ol' kampanyası kapsamında motorlu bisiklet, motosiklet, bisiklet ve elektrikli bisiklet kullanıcılarına reflektif yelek dağıtımı yapıldı. Programa Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Safranbolu Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı, İl Jandarma Komutanı İsmail Gökcek ve ilgililer katıldı. Ağustos ayında yapılan yönetmelik değişikliği ile motorlu bisiklet, motosiklet, bisiklet ve elektrikli bisiklet kullanıcılarının gece saatlerinde görünür olmalarını sağlamak amaçlanıyor.

 • Antalya'da motosiklet ile otomobil çarpıştı: Motosiklet sürücüsü ağır yaralandı
  19 Eki Antalya'da motosiklet ile otomobil çarpıştı: Motosiklet sürücüsü ağır yaralandı

  Antalya'nın Manavgat ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motosiklet ile otomobil çarpıştı. Kazada motosiklet sürücüsü ağır yaralandı ve hastaneye kaldırıldı.

 • Karabük Valisi Mustafa Yavuz, KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Demir'i ziyaret etti
  09 Eki Karabük Valisi Mustafa Yavuz, KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Demir'i ziyaret etti

  Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir'i ziyaret etti. Vali Yavuz, Demir'e teşekkürlerini ileterek çalışmalarında başarılar diledi.

 • Karabük Valisi Mustafa Yavuz Ovacık'ta Ziyaretlerde Bulundu
  04 Eki Karabük Valisi Mustafa Yavuz Ovacık'ta Ziyaretlerde Bulundu

  Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Ovacık ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ovacık Kaymakamlığına atanan Tuğçe Yılmaz'ı tebrik eden Vali Yavuz, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra Ovacık Belediyesi, İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret eden Vali Yavuz, inşaatları devam eden kamu yatırımlarını inceledi ve esnafla bir araya geldi.

 • ANTBİRLİK, kütlü pamuğun kilogramını 22 liradan alacak
  04 Eki ANTBİRLİK, kütlü pamuğun kilogramını 22 liradan alacak

  Antalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (ANTBİRLİK) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yavuz, kütlü pamuğun kilogramının 22 liradan alınacağını duyurdu. Yavuz, pamuk piyasasının durgun ilerlediğini belirterek, üreticilerin çalışma koşullarını göz önünde bulundurarak bu fiyatı belirlediklerini ifade etti. Antalya'da yaklaşık 55 bin dekarlık bir alanda pamuk üretimi yapıldığını ve bu yıl 18 bin ton civarında rekolte beklediklerini söyledi.

 • Karabük'te Orman Yangını: Vali Yavuz Açıklamalarda Bulundu
  22 Eyl Karabük'te Orman Yangını: Vali Yavuz Açıklamalarda Bulundu

  Karabük'ün Ovacık ilçesinde devam eden orman yangını bölgesinde incelemelerde bulunan Karabük Valisi Mustafa Yavuz, havanın kararmasıyla helikopterle söndürme çalışmalarına ara verildiğini belirtti. Yangına karadan müdahale eden ekiplerin yanı sıra 2 helikopter de havadan müdahale etti. Yangının çıkış nedeni araştırılıyor ve ilerleyen saatlerde belli olması bekleniyor.

 • Karabük'te çıkan orman yangını kısmen kontrol altına alındı
  22 Eyl Karabük'te çıkan orman yangını kısmen kontrol altına alındı

  Karabük'ün Ovacık ilçesinde çıkan orman yangını 7 saat süren çalışma sonrası kısmen kontrol altına alındı. Vali Mustafa Yavuz, yangının 43 araç ve helikopterlerle müdahale edildiğini belirtti. Yangında herhangi bir can kaybı veya yaralanma olmadığı, yaklaşık 13 hektarlık alanın zarar gördüğü ifade edildi. Soğutma çalışmaları devam ederek tamamen söndürme noktasında çalışmaların sürdürüleceği açıklandı.

 • Karabük'ün Ovacık ilçesinde çıkan yangın kısmen kontrol altına alındı
  22 Eyl Karabük'ün Ovacık ilçesinde çıkan yangın kısmen kontrol altına alındı

  Karabük'ün Ovacık ilçesinde çıkan yangın, kısmen kontrol altına alındı. Vali Mustafa Yavuz, yangının devam ettiği kayalık alanda müdahale çalışmalarının sürdüğünü belirtti. Yangında herhangi bir can kaybı veya yaralanma olmadığı açıklandı.

 • Karabük'te Orman Yangını: Vali Yavuz Açıklama Yaptı
  21 Eyl Karabük'te Orman Yangını: Vali Yavuz Açıklama Yaptı

  Karabük'ün Ovacık ilçesinde devam eden orman yangınıyla ilgili incelemelerde bulunan Karabük Valisi Mustafa Yavuz, yangına karadan müdahale edildiğini ve havanın kararmasıyla helikopterle söndürme çalışmalarına ara verildiğini belirtti. Vali Yavuz, yangının kontrol altına alınması için ekiplerin çalışmalarını sürdürdüğünü ve can kaybının olmadığını ifade etti.

 • Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Ahilik Haftası'nda esnafları ziyaret etti
  18 Eyl Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Ahilik Haftası'nda esnafları ziyaret etti

  Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Ahilik Haftası kapsamında Bağ-Essan Sanayi sitesinde düzenlenen esnaf duasına katıldı. Dua sonrası esnaflarla birlikte çay içen Vali Yavuz, dükkanları ziyaret ederek hayırlı ve bereketli kazanç temennisinde bulundu.

 • Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Bağ-Essan Sanayi Sitesi Esnafının Pazartesi Duasına Katıldı
  18 Eyl Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Bağ-Essan Sanayi Sitesi Esnafının Pazartesi Duasına Katıldı

  Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Bağ-Essan Sanayi Sitesi esnafının geleneksel hale getirdikleri pazartesi duasına katıldı. Vali Yavuz, esnaflarla bir araya gelerek Ahilik Haftasını kutladı.

 • Karabük'ten kısa kısa
  08 Eyl Karabük'ten kısa kısa

  Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu ve Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Karabük Valisi Mustafa Yavuz'u makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

 • Karabük'te 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güvenlik Toplantısı Gerçekleştirildi
  07 Eyl Karabük'te 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güvenlik Toplantısı Gerçekleştirildi

  Karabük'te yapılan güvenlik toplantısında, sağlıklı ve güvenli bir eğitim sezonunun geçirilmesi için alınacak tedbirler ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi. Vali Mustafa Yavuz, yeni eğitim ve öğretim yılında öğrencilerin güvenliği için gerekli tedbirlerin alınacağını belirtti.

 • Karabük Valisi Yavuz, ilk ziyaretini şehit ailesine yaptı
  31 Ağu Karabük Valisi Yavuz, ilk ziyaretini şehit ailesine yaptı

  Valiler Kararnamesi ile Karabük Valiliğine atanan ve 19 Ağustos'ta göreve başlayan Mustafa Yavuz, ilk ziyaretini şehit ailesine gerçekleştirdi.

 • Karabük'te 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları
  30 Ağu Karabük'te 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları

  Karabük'te 30 Ağustos Zafer Bayramı çeşitli etkinliklerle kutlandı. Vali Mustafa Yavuz ve Belediye Başkanı Rafet Vergili'nin çelenk koymasıyla başlayan kutlamalar, halk oyunları, sportif ve kültürel etkinliklerle devam etti.

 • Karabük Valisi Yavuz'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı
  30 Ağu Karabük Valisi Yavuz'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

  Karabük Valisi Mustafa Yavuz, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • MÜSİAD Karabük Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Mustafa Yavuz'u Ziyaret Etti
  29 Ağu MÜSİAD Karabük Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Mustafa Yavuz'u Ziyaret Etti

  MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Cengiz Ünal ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Mustafa Yavuz'u makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

 • Karabük Çamlık Kent Orman Parkı ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü Hizmet Binası Açıldı
  26 Ağu Karabük Çamlık Kent Orman Parkı ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü Hizmet Binası Açıldı

  Karabük'te Çamlık Kent Orman Parkı ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü hizmet binası düzenlenen törenle açıldı. Vali Mustafa Yavuz, yapılan çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür etti. Parkta vatandaşların zaman geçirebileceği ve spor yapabileceği bir ortam oluşturulduğu belirtildi.

 • Gazeteci Mustafa Yavuz, Dalaman Kitap Günlerinde: 'Merdan Yanardağ ve Barış Pehlivan'ın Cezaevine Girmesiyle AKP Hükümetinin Muhalif Sesleri...
  25 Ağu Gazeteci Mustafa Yavuz, Dalaman Kitap Günlerinde: "Merdan Yanardağ ve Barış Pehlivan'ın Cezaevine Girmesiyle AKP Hükümetinin Muhalif Sesleri...

  Gazeteci Mustafa Yavuz, Dalaman Kitap Günleri’nde “Türkiye’de Gazetecilik Sorunları” konulu söyleşide, “20 yıldır Türk basını hiç görmediği baskı ve sansür anlayışıyla karşılaştı. En son Tele1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ ve gazeteci Barış Pehlivan’ın cezaevine girmesiyle birlikte AKP hükümetinin muhalif sesleri susturmaya çalıştığına bir kez daha şahit oluyoruz” dedi.

 • Karabük Valiliğine atanan Mustafa Yavuz tebrik ziyaretlerini kabul etti
  22 Ağu Karabük Valiliğine atanan Mustafa Yavuz tebrik ziyaretlerini kabul etti

  Karabük Valiliğine atanan Mustafa Yavuz, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık ve Safranbolu Jandarma Komando Eğitim Merkez Komutanı Albay Yusuf Küçükbaşol tarafından tebrik ziyaretleri kabul etti.

 • Karabük'te ANALİG Futbol Türkiye Birinciliği açılış seremonisi gerçekleşti
  20 Ağu Karabük'te ANALİG Futbol Türkiye Birinciliği açılış seremonisi gerçekleşti

  Karabük'te Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Futbol Erkek-Kız Türkiye Birinciliği müsabakaları gerçekleştirilen açılış seremonisinin ardından başladı.

 • Karabük Valisi Yavuz görevine başladı
  19 Ağu Karabük Valisi Yavuz görevine başladı

  Valiler kararnamesi ile Karabük'e atanan Mustafa Yavuz görevine başladı.

 • Elazığ'da Koruma Altındaki Dağ Keçileri Şehir Merkezine İndi
  15 Haz Elazığ'da Koruma Altındaki Dağ Keçileri Şehir Merkezine İndi

  Elazığ'da koruma altında olan ancak genelde yüksek kesimlerde bulunan dağ keçileri, Zafran Mahallesinde şehir merkezine indi. Yerleşim yerlerinin yakınlarına kadar inen yaban keçileri daha sonra gözden kayboldu.

 • 84 Yaşındaki Mustafa Yavuz Yalçınkaya, Türkiye'nin En Yaşlı Hukuk Fakültesi Mezunu Oldu
  25 May 84 Yaşındaki Mustafa Yavuz Yalçınkaya, Türkiye'nin En Yaşlı Hukuk Fakültesi Mezunu Oldu

  Antalya'da yaşayan 84 yaşındaki Mustafa Yavuz Yalçınkaya 1959'da girdiği hukuk fakültesinden Türkiye'nin en yaşlı hukuk fakültesi mezunu olarak 63 yıl sonra mezun oldu. Cübbesini giyerek görevine başlayan Yalçınkaya, zaferini piyano çalıp 5 dilde şarkı söyleyerek kutladı.

 • 84 YAŞINDA AVUKAT OLDU
  25 May 84 YAŞINDA AVUKAT OLDU

  ANTALYA'da Mustafa Yavuz Yalçınkaya (84), 1959'da kayıt yaptırdığı ve 2018 yılında afla geri döndüğü Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden geçen yıl mezun olduktan sonra avukatlık stajını da tamamladı.

 • 84 yaşında avukat oldu
  25 May 84 yaşında avukat oldu

  ANTALYA'da Mustafa Yavuz Yalçınkaya (84), 1959'da kayıt yaptırdığı ve 2018 yılında afla geri döndüğü Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden geçen yıl mezun olduktan sonra avukatlık stajını da tamamladı.

 • Serik Ziraat Odası Başkanlığına Mustafa Yavuz seçildi
  02 Şub Serik Ziraat Odası Başkanlığına Mustafa Yavuz seçildi

  Serik Ziraat Odası Başkanlığı seçiminde mevcut başkan Mustafa Yavuz, güven tazeledi.

 • Erciyes Üniversitesi Doku Tipleme Laboratuvarı'nın denetimi başarıyla tamamlandı
  18 Kas Erciyes Üniversitesi Doku Tipleme Laboratuvarı'nın denetimi başarıyla tamamlandı

  Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Hastanelerinde kemik iliği nakli ve organ birimlerine hizmet veren Erciyes Doku Tipleme Laboratuvarı, Avrupa İmmünogenetik Federasyonu'nun (EFI) dış denetimini başarıyla tamamladı.

 • VALİ YAZICI PAMUK HASADINA KATILDI
  29 Eyl VALİ YAZICI PAMUK HASADINA KATILDI

  ANTALYA Valisi Ersin Yazıcı, Serik'te pamuk hasadına katıldı.

 • Antalya'da pamuk hasadı başladı
  22 Ağu Antalya'da pamuk hasadı başladı

  Tarımda önemli bir potansiyele sahip Antalya'da pamuk hasadı başladı.

 • ANTBİRLİK, mısır silajının alım fiyatını 1,25 lira olarak belirledi
  21 Tem ANTBİRLİK, mısır silajının alım fiyatını 1,25 lira olarak belirledi

  Antalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (ANTBİRLİK), mısır silajının alım fiyatını 1 lira 25 kuruş olarak açıkladı.

 • Afyonkarahisar'da şarampole devrilen kamyonun sürücüsü öldü
  01 Haz Afyonkarahisar'da şarampole devrilen kamyonun sürücüsü öldü

  Afyonkarahisar'da şarampole devrilen kamyonun sürücüsü hayatını kaybetti.

 • Kazada kolu kopan sürücü kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi
  01 Haz Kazada kolu kopan sürücü kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi

  Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde bir kamyonun devrilmesi sonucu meydana gelen kazada kolu kopan ve hastaneye kaldırılan sürücü kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

 • Aydın'daki trafik kazasında 6 kişi yaralandı
  01 May Aydın'daki trafik kazasında 6 kişi yaralandı

  Aydın'da meydana gelen kazada 6 kişi yaralandı.

 • 82 yaşında hukuk fakültesinden mezun oldu
  25 Şub 82 yaşında hukuk fakültesinden mezun oldu

  ANKARA Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni 82 yaşında bitiren Mustafa Yavuz Yalçınkaya, düzenlenen törenle diplomasını aldı.

 • Lütfiye Kısacık İlköğretim Okulu'na konferans salonu yapıldı
  09 Şub Lütfiye Kısacık İlköğretim Okulu'na konferans salonu yapıldı

  Adana'nın merkez Seyhan ilçesindeki Lütfiye Kısacık İlköğretim Okulu'na, iş insanı Teyfik Kısacık tarafından, merhum eşi İncilay Savaşan Kısacık'ın adını taşıyan konferans salonu yapıldı.

 • SGK İl Müdürü Yavuz, AA'nın 'Yılın Fotoğrafları' oylamasına katıldı
  30 Ara SGK İl Müdürü Yavuz, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı

  SGK Konya İl Müdürü Murat Mustafa Yavuz, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

 • Son Dakika | Nevşehir Devlet Hastanesi'nde ERCP Ünitesi Hizmete Açıldı
  15 Ara Son Dakika | Nevşehir Devlet Hastanesi'nde ERCP Ünitesi Hizmete Açıldı

  Son dakika haber... Nevşehir Devlet Hastanesi'nde ERCP Ünitesi Hizmete Açıldı Çevre illere de hizmet verecek Nevşehir Devlet Hastanesi'nde Endoskopik Retrograd Kolanjiyopankreatografi ünitesi hizmete açıldı.

 • Adana'da 'Hayır Çarşısı' açıldı
  28 Kas Adana'da "Hayır Çarşısı" açıldı

  Adana'da müftülük tarafından; ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen ailelere, gıdadan temizliğe, kıyafetten ayakkabıya kadar birçok alanda ihtiyacının ücretsiz bir şekilde giderileceği 'Hayır Çarşısı' açıldı.

 • Adana'da tescilli kültür varlıklarının restorasyonu değerlendirildi
  17 Kas Adana'da tescilli kültür varlıklarının restorasyonu değerlendirildi

  Adana Valisi Süleyman Elban başkanlığında, kent merkezindeki tescilli kültür varlıklarının restorasyonuyla ilgili yapılması planlanan çalışmalar değerlendirildi.

Advertisement