SON DAKİKA ÖNDER KAHVECİ HABERLERİ

Son Dakika Önder Kahveci Haberleri

 • 26 Nisan 2017 20:53 Kahveci, Bilecik Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğini Ziyaret Kahveci, Bilecik Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğini Ziyaret Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, "Fiili hizmetle yapılan çalışma mutlaka bizim taleplerimizi karşılayacak bir şey olmalı. Yani verilecek 5 yıla 1 yıl fiili hizmetin sağından ve solundan çekiştirilerek kuşa çevrilirse bunu kabul etmemiz mümkün değil.
 • 26 Nisan 2017 16:46 Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Kahveci: Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Kahveci: "(Sağlık Çalışanları) Hak Ettikleri Alın Terinin Vermiş... Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Kahveci: "(Sağlık çalışanları) Hak ettikleri alın terinin vermiş oldukları emeklerinin karşılığını alsınlar" "Fiili hizmetin sağından, solundan çekiştirerek kuşa çevrilirse bunu bizim kabul etmemiz mümkün değil" "İl sağlık çalışanı 5 yıl fiili hizmet alabilmesi için 82 yaşına kadar çalışması gerekiyor" "Artık senin sendikan, benim sendikam devri geçti"BİLECİK - Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Bilecik'te sağlık çalışanlarının sıkıntılarına değinerek, "Türkiye'de 500 bin civarında sağlık çalışanı var
 • 26 Nisan 2017 16:26 Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci Bilecik'te Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci Bilecik'te Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Bilecik’te sağlık çalışanlarının sıkıntılarına değinerek, “Türkiye’de 500 bin civarında sağlık çalışanı var. Üniversite hastanelerimiz ve sağlık bakanlığı kurum, kuruluşlarında.
 • 30 Mart 2017 16:50 Kütahya Türk Sağlık-Sen Mülakata Karşı Çıktı Kütahya Türk Sağlık-Sen Mülakata Karşı Çıktı Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, memurların işe alınmasında mülakat sisteminin uygulanmasına karşı olduklarını söyledi.
 • 30 Mart 2017 15:35 Türk Sağlık-Sen Mülakata Karşı TÜRKİYE Kamu-Sen Genel Sekreteri ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, memurların işe alınmasında mülakat sisteminin uygulanmasına karşı olduklarını söyledi.
 • 30 Mart 2017 13:57 Türk Sağlık-Sen Mülakata Karşı Türk Sağlık-Sen Mülakata Karşı TÜRKİYE Kamu-Sen Genel Sekreteri ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, memurların işe alınmasında mülakat sisteminin uygulanmasına karşı olduklarını söyledi.
 • 14 Mart 2017 20:00 Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Kahveci: Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Kahveci: "Sağlıkta Şiddet Her Geçen Gün Tırmanıyor" Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, sağlıkta şiddetin her geçen gün tırmandığını belirterek, sağlık çalışanlarına yıpranma payı verilmesini beklediklerini söyledi.
 • 14 Mart 2017 19:05 Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci: Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci: "Sağlıkta Şiddet Her Geçen Gün Tırmanıyor" Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci: "Sağlıkta şiddet her geçen gün tırmanıyor"ÇORUM - Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, sağlıkta şiddetin her geçen gün tırmandığını söyledi.
 • 14 Mart 2017 13:54 Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci : Oecd Ortalaması İçin 135 Bini Doktora İhtiyacımız Var KAHVECİ: PLANLI İSTİHDAM POLİTİKASI ŞARTIYapılan araştırma ile ilgili bir değerlendirme yapan Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci "Türkiye'de ciddi bir sağlık personeli açığı var
 • 03 Mart 2017 11:22 Burdur Türk Sağlık Sen'den Çağrı Burdur Türk Sağlık Sen'den Çağrı Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, sendikal çalışmalar yapmak için Burdur'a geldi.
 • 03 Mart 2017 11:22 Dha Yurt Bülteni-5 Görüntü Dökümü-------------------------Gürol Tonbul'un sunum konuşmasıFestival Direktörü Selçuk Dinçer'in konuşmasıİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz kocaoğlu'nun konuşmasıPlaket töreninden gösteriOyundan gösteriKokteylden, başkan ve festival direktörünün Rus kukla sanatçıları ve çocuklar ile görüntüHaber- Kamera: Mehmet KURT / İZMİR, =====================================================5)TÜRK SAĞLIK SEN'DEN ÇAĞRITÜRK Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, sendikal çalışmalar yapmak için Burdur'a geldi
 • 20 Ocak 2017 17:55 Kahveci, Sağlık Müdürü Cin'i Ziyaret Etti Kahveci, Sağlık Müdürü Cin'i Ziyaret Etti Zonguldak’a bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere gelen Türkiye Kamu Sen’e bağlı Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İl Sağlık Müdürü Dr. Bilal Cin’i makamında nezaket ziyaretinde bulundular.
 • 20 Ocak 2017 14:26 Kahveci, Meclisteki Anayasa Çalışmalarını Değerlendirdi Kahveci, Meclisteki Anayasa Çalışmalarını Değerlendirdi Türkiye Kamu Sen Genel Sekreteri Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Zonguldak’a geldi.
 • 20 Ocak 2017 14:04 Türk Sağlık-Sen Başkanı Kahveci: Üyelerimiz En Sağlıklı Kararı Verir Türk Sağlık-Sen Başkanı Kahveci: Üyelerimiz En Sağlıklı Kararı Verir Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, "Ülke için en sağlıklı karar ne ise üyelerimiz onu değerlendirir, o kararı verirler diye düşünüyorum" dedi.
 • 20 Ocak 2017 13:33 Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Kahveci Açıklaması Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Kahveci Açıklaması Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, anayasa değişikliği görüşmeleriyle ilgili, "Ülke için en sağlıklı karar neyse üyelerimiz onu değerlendirir, o kararı verirler diye düşünüyorum.
 • 04 Ocak 2017 10:26 9 Ayda 1 Milyar 595 Bin Lira Muayene Katılım Payı Ödendi KAHVECİ: DEVLET TARAFINDAN VERİLEN SAĞLIK HİZMETİ ÜCRETSİZ OLMALIMuayene katılım paylarıyla ilgili değerlendirmede bulunan Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, "2015'te muayene katılım payı ve reçete ücreti olarak vatandaşın cebinden yaklaşık 3
 • 04 Ocak 2017 10:25 Dha Ankara - 9 Ayda 1 Milyar 595 Bin Lira Muayene Katılım Payı Ödendi Dha Ankara - 9 Ayda 1 Milyar 595 Bin Lira Muayene Katılım Payı Ödendi KAHVECİ: DEVLET TARAFINDAN VERİLEN SAĞLIK HİZMETİ ÜCRETSİZ OLMALIMuayene katılım paylarıyla ilgili değerlendirmede bulunan Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, "2015'te muayene katılım payı ve reçete ücreti olarak vatandaşın cebinden yaklaşık 3
 • 08 Aralık 2016 17:53 500 Bin Sağlık Çalışanı Sorunların Çözülmesini Bekliyor 500 Bin Sağlık Çalışanı Sorunların Çözülmesini Bekliyor Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci 500 bin sağlık çalışanının özlük hakları, çalışma şartları, mesleki ve sosyal problemleriyle ilgili sorunların çözüme kavuşmasını beklediğini söyledi.
 • 08 Aralık 2016 14:07 Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Kahveci Manisa'da Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Kahveci Manisa'da Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.
 • 08 Aralık 2016 13:57 Türk Sağlık Sen'den Büyükşehir'e Ziyaret Türk Sağlık Sen'den Büyükşehir'e Ziyaret MANİSA Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.
 • 19 Kasım 2016 16:28 İş Kazalarına Kanun Yetmiyor İş Kazalarına Kanun Yetmiyor Sendikal çalışmaları için Eskişehir’e gelen Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonuna bağlı Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, ülke gündemi ve sektörel gelişmeler hakkında açıklamalarda bulundu.
 • 17 Kasım 2016 01:55 Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Kahveci Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Kahveci Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, milletin ülkesine karşı sevgisine dikkati çekerek, "Millet, bu ülkeyi hiç kimseye böldürmeyecek, hiç kimseye de bu ülkenin içerisinde bir iç kargaşa çıkarmasına müsaade etmeyecek.
 • 16 Kasım 2016 22:35 Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Kahveci Açıklaması Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Kahveci Açıklaması Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, milletin ülkesine karşı sevgisine dikkati çekerek, "Millet, bu ülkeyi hiç kimseye böldürmeyecek, hiç kimseye de bu ülkenin içerisinde bir iç kargaşa çıkarmasına müsaade etmeyecek.
 • 06 Kasım 2016 14:35 Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Kahveci: Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Kahveci: "Inşallah, Bu Millet Terör Belasının Üstesinden Gelecek" Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, "İnşallah, bu millet terör belasının üstesinden gelecek.
 • 06 Kasım 2016 12:09 Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Kahveci Açıklaması Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Kahveci Açıklaması Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, "İnşallah, bu millet terör belasının üstesinden gelecek.
 • 05 Kasım 2016 12:01 Kahveci: Kahveci: "Yeni Kapı Ruhu Sözde Kalmamalı" Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Yeni Kapı ruhunun sözde kalmaması gerektiğini söyledi.
 • 12 Ekim 2016 17:25 Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri Önder Kahveci: Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri Önder Kahveci: "Kamuda Kan Davası Başlatacaklar" Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Kayseri ziyaretinde, Devlet Memurları Kanununda yapılacak olan değişiklikleri eleştirdi.
 • 12 Ekim 2016 17:14 Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Kahveci Açıklaması Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, 15 Temmuz'daki darbe girişimine katılan kamu görevlileriyle ilgili gerekenin yapılmasını istedi.
 • 09 Mayıs 2016 19:17 Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Kahveci Açıklaması Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, "Çalışanlar kendi iş güvencelerine sahip çıksın.
 • 26 Nisan 2016 15:08 Sağlık Çalışanlarından Döner Sermaye Uygulamasına Protesto Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, yaptığı açıklamada, hastanelerde uygulanan döner sermaye sisteminden sağlık çalışanlarının memnun olmadığını iddia etti
 • 16 Nisan 2016 13:41 Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Kahveci Açıklaması Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, "Eğer siz Devlet Memurları Kanunu'nu değiştirmek istiyorsanız, çağın gereklerine hitap edecek, çalışanın taleplerini de karşılayacak bir düzenlemeye hazırız. Bundan kaçmıyoruz ama işi getirip kamu çalışanlarının iş güvencesine bağlarsanız orada 'Dur' deriz" dedi.
 • 02 Nisan 2016 11:23 Türk Sağlık-sen'den Valiliği Ziyaret Türk Sağlık-sen'den Valiliği Ziyaret Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonuna bağlı Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, beraberindeki heyetle birlikte Valiliği ziyaret etti.
 • 02 Nisan 2016 11:22 Türk Sağlık-sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Kilis'te Sendika Üyeleri ile Bir Araya Geldi Türk Sağlık-sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Kilis'te Sendika Üyeleri ile Bir Araya Geldi Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonuna bağlı Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, sendika üyeleri ile bir araya geldi.
 • 26 Mart 2016 14:39 Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Kahveci Açıklaması Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, "Bu coğrafyada yaşayan insanlar birbiriyle akraba olmuş, evlilik yapmış, çocukları olmuş, kan bağı oluşmuş. Bundan sonra kimi kimden ayıracaksınız?" dedi.
 • 22 Mart 2016 21:30 Sivas Kahveci: İş Güvencesinin Bertaraf Edilmesini Doğru Bulmuyoruz Sivas Kahveci: İş Güvencesinin Bertaraf Edilmesini Doğru Bulmuyoruz Kahveci: İş güvencesinin bertaraf edilmesini doğru bulmuyoruzTürk Sağlık- Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, taşeronların kadroya geçirilmesinin sevindirici olduğunu, ancak kamudaki iş güvencesinin bertaraf edilmesi düşüncesini doğru bulmadıklarını söyledi.
 • 22 Mart 2016 17:39 Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Kahveci Açıklaması Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, "İnşallah bundan sonra kamuda taşeron çalışma sistemi diye bir istihdam politikası ortaya konulmaz." dedi.
 • 22 Mart 2016 16:43 Kahveci: Taşeronların Kadroya Geçirilmesi Sevindirici Kahveci: Taşeronların Kadroya Geçirilmesi Sevindirici Türk Sağlık- Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, taşeronların kadroya geçirilmesinin sevindirici olduğunu, ancak kamudaki iş güvencesinin bertaraf edilmesi düşüncesini doğru bulmadıklarını söyledi.
 • 11 Mart 2016 11:19 Sağlık Çalışanları En Çok Harcamayı Gıdaya Yapıyor Sağlık Çalışanları En Çok Harcamayı Gıdaya Yapıyor Bin 131 kişinin katılımıyla sağlık çalışanlarına memnuniyet anketi yaptıklarını belirten Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, “En çok harcamayı neye yapıyorsunuz sorusuna sağlık çalışanlarının yüzde 39,4’ü gıda cevabını verdi
 • 17 Şubat 2016 12:31 'Boşuna Doktor Dövmüyorlar' Sözüne 5 Ay Hapis ÖNDER KAHVECİ: SAĞLIKTA ŞİDDET ÇOK CİDDİ BOYUTLARA ULAŞTI Sağlıkta şiddetin çok ciddi boyutlara ulaştığını kaydeden Türk Sağlık-sen Genel Başkanı Önder Kahveci " Her ay yaklaşık bin sağlık çalışanı şiddete maruz kalıyor
 • 09 Ocak 2016 18:58 Türk Sağlık-sen Genel Başkanı Önder Kahveci Açıklaması Türk Sağlık-sen Genel Başkanı Önder Kahveci Açıklaması Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, "Siyasetçinin iktidar sahiplerinin iki dudağı arasına sıkıştırılmış bir memur istemiyoruz" dedi.
 • 09 Ocak 2016 16:59 Türk Sağlık-Sen Başkanı: Yaralı Asker ve Polise Bakmayan Sağlık Personeline Gereğini Yapın Türk Sağlık-Sen Başkanı: Yaralı Asker ve Polise Bakmayan Sağlık Personeline Gereğini Yapın Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, sendikanın Manisa Şubesi'nin ilçe ve işyeri temsilcileri ile istişare toplantısına katıldı.
 • 09 Ocak 2016 16:23 Manisa - Türk Sağlık-Sen Başkanı Kahveci'den O İddia İçin Devleti Göreve Çağırdı Manisa - Türk Sağlık-Sen Başkanı Kahveci'den O İddia İçin Devleti Göreve Çağırdı Türk Sağlık-Sen Başkanı Kahveci'den o iddia için devleti göreve çağırdı TÜRK Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, sendikanın Manisa Şubesi'nin ilçe ve işyeri temsilcileri ile istişare toplantısına katıldı.
 • 20 Kasım 2015 16:09 Hemşirelerden Hunili Eylem Hemşirelerden Hunili Eylem Hemşireler adına konuşma yapan Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, bütün hemşirelerin etkili ve duyarlı bir sağlık hizmeti için omuzlarındaki büyük ve kutsal sorumluluğun bilinci ile görevlerini eksiksiz yapma gayreti içinde olduklarını ifade etti
 • 20 Kasım 2015 13:00 Hemşirelerden Hemşirelerden "Huni"Li Eylem GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hemşirelerden görüntü- Huni takan hemşireler- Türk Sağlık-Sen Başkanı Önder Kahveci'nin konuşması Hemşirelerden "huni"li eylem- Üniversite hastanelerinde görevli hemşireler, kadro yetersizliği ve mesai saatlerinin fazlalığını, huni ve maske takarak protesto etti Üniversite hastanelerinde çalışan hemşireler, kadro yetersizliğini ve mesai saatlerinin fazlalılığını huni ve maske takarak protesto etti.
 • 20 Kasım 2015 12:47 Hemşirelerden Hunili Eylem Hemşireler adına konuşma yapan Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, bütün hemşirelerin etkili ve duyarlı bir sağlık hizmeti için omuzlarındaki büyük ve kutsal sorumluluğun bilinci ile görevlerini eksiksiz yapma gayreti içinde olduklarını ifade etti
 • 20 Kasım 2015 12:06 Hemşirelerden 'Maskeli' Protesto: Vurur Yüze İfadesi, Yine mi Mesai Bitanesi Hemşirelerden 'Maskeli' Protesto: Vurur Yüze İfadesi, Yine mi Mesai Bitanesi Yürüyüşün ardından bir konuşma yapan Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, bütün hemşirelerin sorumluluk içinde olduğunu ve duyarlı bir sağlık hizmeti için gayret içinde olduklarını söyledi
 • 20 Kasım 2015 11:48 Hemşirelerden "Huni"Li Eylem Basın açıklaması yapan Türk Sağlık-Sen Başkanı Önder Kahveci, en fazla personel ihtiyacının hemşirelerde olduğunu belirterek, "Avrupa ortalamasını yakalamak için 490 bin ebe ve hemşireye ihtiyacımızın olması, bu açığın ne denli büyük olduğunu göstermektedir" dedi
 • 15 Eylül 2015 11:07 Ankara'da Memurlar Teröre Tepki İçin İş Bırakacak Ankara'da Memurlar Teröre Tepki İçin İş Bırakacak "KARDEŞLİĞE EVET DİYECEĞİZ" İş bırakma kararı ile ilgili konuşan Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci "Türkiye'de STK'lar perşembe günü Ankara'da teröre karşı tek yürek ve tek vücut olacaklar
 • 04 Ağustos 2015 12:29 Uşak Devlet Hastanesi Yönetiminden Doktor Kamil Furtun İçin İş Bırakanlara Ceza Ceza ile ilgili bir değerlendirmede bulunan Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, "Dr
 • 08 Temmuz 2015 14:49 MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aycan Açıklaması   Türkiye Kamu-Sen'e bağlı Türk Sağlık-Sen Başkanı Önder Kahveci ve sendika yönetim kurulu üyeleriyle Meclis'te basın toplantısı düzenleyen Aycan, yeni hükümeti kurma çalışmalarının geciktirildiğini öne sürdü