Milletvekili aday adaylığını açıkladığı sırada kalp krizi geçirdi - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Milletvekili aday adaylığını açıkladığı sırada kalp krizi geçirdi

24.03.2023 14:58

Türkiye'nin yaş meyve ihracat şampiyonu olan aynı zamanda MHP MYK Üyesi Ali Uçak, MHP'den Manisa Milletvekilliği aday adaylığını duyurduğu esnada kalp krizi geçirerek tedavi altına alındı. Uçak'ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

MHP MYK üyesi Ali Uçak, MHP Genel merkezinde milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptıktan sonra, Alaşehir'de bulunan işletmesinin salonunda sevenleriyle buluştu. Ali Uçak sevenlerinin coşkun tezahüratları karşısında heyecanlanarak, kalp krizi geçirdi.

Milletvekili aday adayının kalbi heyecana dayanamadı

AYAKTA KALAMADI

Konuşmasını yaparken rahatsızlanan Uçak, akşam İstanbul'dan geldiğini, rahatsızlığı nedeniyle serum taktırdığını ve kendisini çok yorgun hissettiğini belirttikten sonra, ayakta konuşamayacağını, oturmak istediğini belirtti.

Milletvekili aday adayının kalbi heyecana dayanamadı

SAĞLIK DURUMU İYİ

Daha sonra baş ağrısı ve baş dönmesi nedeniyle, halsiz düşerek, özel bir araçla Alaşehir Devlet Hastanesi acil servisine kaldırıldı. Burada yapılan muayeneden sonra kalp krizi geçirdiği belirlenen Uçak, ambulansla Manisa Şehir Hastanesi'ne sevk edildi. Tedavisi yapılan Uçak, damarlarının açılmasıyla sağlığına kavuşarak tedavi edildi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Politika Milletvekili aday adaylığını açıkladığı sırada kalp krizi geçirdi - Son Dakika


Advertisement