Futbol: Misli.com 3. Lig - Son Dakika

Futbol: Misli.com 3. Lig

30.03.2021 10:33
Futbol: Misli.com 3. Lig

Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 25. hafta ile 2 ve 3. gruplarda 29. hafta müsabakaları yarın, 4. Grup'ta 29. hafta maçları ise 1 Nisan Perşembe günü yapılacak.

Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 25. hafta ile 2 ve 3. gruplarda 29. hafta müsabakaları yarın, 4. Grup'ta 29. hafta maçları ise 1 Nisan Perşembe günü yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda oynanacak maçların programı şöyle:

1. Grup

Yarın:

13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor- Manisaspor (Yeşiltepe)

14.00 Kızılcabölükspor- Bucaspor 1928 (Kızılcabölük Semt)

14.00 Nevşehir Belediyespor-1877 Alemdağspor (Nevşehir Gazi)

14.00 Antalya Kemerspor- Ofspor (Kemer İlçe)

14.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Diyarbekirspor (Edirne 25 Kasım)

14.00 Artvin Hopaspor-Payasspor (Hopa İlçe)

14.00 Fatsa Belediyespor-Belediye Derincespor (Fatsa İlçe)

14.00 Çankaya- Arnavutköy Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

2. Grup:

Yarın:

14.00 Ağrı 1970-Tekirdağspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

14.00 Tokatspor- Karaman Belediyespor (Gaziosmanpaşa)

14.00 Halide Edip Adıvarspor- Büyükçekmece Tepecikspor (Maltepe Hasan Polat)

14.00 Belediye Kütahyaspor-Yomraspor (Dumlupınar)

14.00 İskenderun- Fethiyespor (İskenderun 5 Temmuz)

14.00 Mardin Fosfatspor-Ceyhanspor (Mardin 21 Kasım)

14.00 Nazilli Belediyespor- Darıca Gençlerbirliği (Nazilli İlçe)

14.00 Atlas Maden Çengelköyspor- Yozgatspor 1959 (Beylerbeyi 75. Yıl)

3. Grup:

Yarın:

14.00 Çarşambaspor- Şile Yıldızspor (Çarşamba İlçe)

14.00 Arhavispor-Altındağspor (Arhavi İlçe)

14.00 Çatalcaspor-Osmaniyespor (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Cizrespor-Erbaaspor (Siirt Atatürk)

14.00 Yalovaspor- Isparta 32 (Yalova Atatürk)

14.00 Elazığ Karakoçan- Esenler Erokspor (Elazığ Doğukent)

14.00 Karşıyaka- Batman Petrolspor (İzmir Atatürk)

14.00 Somaspor-İçel İdmanyurdu (Soma Atatürk)

4. Grup:

1 Nisan Perşembe:

13.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Siirt İl Özel İdare (Başpınar)

14.00 Bergama Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

15.00 68 Aksaray Belediyespor- Bursa Yıldırımspor (Dağılgan)

15.00 1954 Kelkit Belediyespor- Alanya Kestelspor (Kelkit İlçe)

15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Düzcespor (Sultanbeyli Gölet Futbol)

15.00 Kozanspor- Adıyaman 1954 (İsmet Atlı)

15.00 Muğlaspor-Silivrispor (Muğla Atatürk)

15.00 Modafen- Bayrampaşa (Alemdağ)

YORUMLAR
500
30 Ağustos Atatürk Kupası Futbol Turnuvası Ayvalık'ta Başladı 30 Ağustos Atatürk Kupası Futbol Turnuvası Ayvalık'ta Başladı Sokak röportajcısından, Atatürk'ün İngiliz komutana kılıcını teslim ettiğini iddia eden vatandaşa: Sana dalmadığıma şükret Sokak röportajcısından, Atatürk'ün İngiliz komutana kılıcını teslim ettiğini iddia eden vatandaşa: Sana dalmadığıma şükret
Kaynak: AA

Son Dakika Spor Futbol: Misli.com 3. Lig - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement