Okul Sporları Yıldız Basketbol grup müsabakaları tamamlandı - Son Dakika
Spor

Okul Sporları Yıldız Basketbol grup müsabakaları tamamlandı

Okul Sporları Yıldız Basketbol grup müsabakaları tamamlandı

Düzce'de yapılan Okul Sporları Yıldız Basketbol grup müsabakalarında 23 takım mücadele etti. Kızlarda Bartın Fatih Ortaokulu, İstanbul Emine – İbrahim Pekin Ortaokulu ve Ankara Özel Nesibe Aydın Ortaokulu birinci oldu. Erkeklerde ise Bolu 50 Yıl İzzet Baysal Ortaokulu, İstanbul Özel Güneşli Okyanus Ortaokulu ve İstanbul Özel Sev Ortaokulu birinci olarak Türkiye yarı finallerine katılma hakkı kazandı.

15.02.2024 14:57
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

DÜZCE(İHA) – Okul Sporları Yıldız Basketbol grup müsabakalarında 23 takım mücadele etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor yarışmaları kapsamında Yıldız Basketbol Grup Müsabakaları tamamlandı. Bahçeşehir Spor Salonu ve Cumayeri Spor Salonu'nda yapılan Okul Sporları Yıldız Basketbol grup müsabakalarına 23 farklı takım 280 sporcu katıldı.

12-14 Şubat 2024 tarihleri arasında Düzce'nin ev sahipliğinde yapılan Yıldız Basketbol grup müsabakalarında Kızlarda; Bartın Fatih Ortaokulu, İstanbul Emine – İbrahim Pekin Ortaokulu, Ankara Özel Nesibe Aydın Ortaokulu oldu.

Erkeklerde ise; Bolu 50 Yıl İzzet Baysal Ortaokulu, İstanbul Özel Güneşli Okyanus Ortaokulu ve İstanbul Özel Sev Ortaokulu gruplarında birinci olarak Türkiye yarı finallerine katılma hakkı kazandı. - DÜZCE

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Okul Sporları Yıldız Basketbol grup müsabakaları tamamlandı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  • Gisdol: Şans yanımızda olsa galibiyetle sahadan ayrılacaktık ama olmadı
    22:59 Gisdol: Şans yanımızda olsa galibiyetle sahadan ayrılacaktık ama olmadı

    Yılport Samsunspor'un teknik direktörü Markus Gisdol, evinde Yukatel Adana Demirspor ile berabere kaldıkları maçın ardından şansın yanlarında olsa galibiyetle sahadan ayrılacaklarını söyledi. Gisdol, zorlu bir rakiple karşılaştıklarını ve oyuncularının iyi oynadığını belirtti. Kontratıyla ilgili soruya ise geleceğiyle ilgili açıklama yapmak istemediğini ifade etti.

  • Hikmet Karaman: Beraberlik normal sonuç
    22:58 Hikmet Karaman: Beraberlik normal sonuç

    Yukatel Adana Demirspor'un teknik direktörü Hikmet Karaman, Yılport Samsunspor ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından yaptığı açıklamada, iki takımın da galibiyete gidebilecek pozisyonlar olduğunu ve beraberliğin normal bir sonuç olduğunu belirtti. Karaman, takımının iyi bir maç çıkardığını ve özellikle ilk yarıda topa sahip olan taraf olduklarını ifade etti. Ayrıca, Samsunspor'un son dakikalarda önemli bir pozisyon yakaladığını ve her iki takımın da puanlarını koruduğunu söyledi.


Advertisement