TFF 3. Lig'de 2021-2022 sezonu ilk yarı maçlarının programı açıklandı - Son Dakika

TFF 3. Lig'de 2021-2022 sezonu ilk yarı maçlarının programı açıklandı

17.08.2021 16:59
TFF 3. Lig'de 2021-2022 sezonu ilk yarı maçlarının programı açıklandı

TFF 3. Lig'de 2021-2022 sezonu ilk yarı maçlarının programı belli oldu.

TFF 3. Lig'de 2021-2022 sezonu ilk yarı maçlarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde 1. ve 3. Grup'ta 4 Eylül'de başlayacak ilk yarı, 19 Aralık'ta tamamlanacak. Aynı tarihte başlayacak 2. Grup'ta ise ilk devre 26 Aralık'ta son bulacak.

Ligde ilk hafta müsabakalarının programı şöyle:

1. Grup:

4 Eylül Cumartesi:

15.30 Batman Petrolspor- Bursa Yıldırımspor (Batman)

15.30 Kahta 02- Artvin Hopaspor (Kahta İlçe)

16.30 Hendekspor- Fatsa Belediyespor (Stadı henüz açıklanmadı)

16.30 Çatalcaspor- Karaman Belediyespor (Stadı henüz açıklanmadı)

5 Eylül Pazar:

15.30 Elazığspor- Bergama Belediyespor (Doğukent)

16.00 Nevşehir Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (Gazi)

16.00 Erbaaspor-1954 Kelkit Belediyespor (Erbaa İlçe)

16.30 Belediye Kütahyaspor- Arnavutköy Belediyespor (Kütahya Dumlupınar)

16.30 Sancaktepe-Osmaniyespor (Sancaktepe 15 Temmuz)

2. Grup:

4 Eylül Cumartesi:

16.00 Alanya Kestelspor-76 Iğdır Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik)

16.00 Hacettepe- Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Stadı henüz açıklanmadı)

16.30 Kuşadasıspor-52 Orduspor (Stadı henüz açıklanmadı)

16.30 Gema Polimer Şile Yıldızspor- Çarşambaspor (Stadı henüz açıklanmadı)

16.30 Halide Edip Adıvar-Altındağspor (Stadı henüz açıklanmadı)

5 Eylül Pazar:

16.00 Düzcespor- Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Düzce 18 Temmuz)

16.00 68 Aksaray Belediyespor-İskenderunspor (Aksaray Dağılgan)

16.30 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Yomraspor (Darıca İlçe)

16.30 Kızılcabölükspor- Bayrampaşa (Kızılcabölük Semt)

Siirt İl Özel İdaresi (Bay)

3. Grup:

4 Eylül Cumartesi:

15.30 Ofspor- Çankaya (Stadı henüz açıklanmadı)

15.30 Mardin 1969-Modafen (Mardin 21 Kasım)

Orduspor 1967- Büyükçekmece Tepecikspor (19 Eylül) (Saati henüz açıklanmadı)

5 Eylül Pazar:

15.30 Gümüşhanespor-Ceyhanspor (Gümüşhane Yenişehir)

16.00 Kardemir Karabükspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 İçel İdmanyurdu- Ağrı 1970 (Stadı henüz açıklanmadı)

16.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor- Fethiyespor (Başpınar)

16.30 Esenler Erokspor- Karşıyaka (Esenler Erokspor)

16.30 Edirnespor-Belediye Derincespor (Edirne 25 Kasım)

YORUMLAR
500
Dünya çam balının merkezinde 'Arı Günü' etkinliklerle kutlandı Dünya çam balının merkezinde 'Arı Günü' etkinliklerle kutlandı Pazaryeri ilçesinde eller yağmur için semaya kalktı Pazaryeri ilçesinde eller yağmur için semaya kalktı
Kaynak: AA

Son Dakika Spor TFF 3. Lig'de 2021-2022 sezonu ilk yarı maçlarının programı açıklandı - Son Dakika


Advertisement