Son dakika Tuncay Akkoyun haberleri, Tuncay Akkoyun son dakika, son dakika Tuncay Akkoyun

Son Dakika Tuncay Akkoyun Haberleri

 • Mardin Valisi, öğretmeni başarı belgesiyle ödüllendirdi
  11:45 Mardin Valisi, öğretmeni başarı belgesiyle ödüllendirdi

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Kızıltepe ilçesinde bir okulda boğazına madeni para kaçan öğrenciyi Heimlich manevrası uygulayarak kurtaran öğretmen Ferhat Erol'a başarı belgesi verdi. Vali Akkoyun, öğretmeni makamında kabul ederek, onu kutladı ve ilk yardım eğitiminin önemini vurguladı.

 • Mardin'de düzenlenen konserde sanatçılar Gazze'ye destek verdi
  27 Şub Mardin'de düzenlenen konserde sanatçılar Gazze'ye destek verdi

  Mardin'de düzenlenen 'Gazze İçin Ben de Oradayım' konserinde sanatçılar, Gazze'ye destek amacıyla eserlerini seslendirdi. Programda yapılan çağrıyla Gazze'ye yönelik saldırıların durması istendi. Konserde Yavuz Bingöl, Ömer Karaoğlu, Sinan Akçıl ve Alim Qasımov gibi sanatçılar sahne aldı. Mardin Diller ve Dinler Korosu da Türkçe, Arapça, Kürtçe ve Süryanice şarkılar söyledi. Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Filistin topraklarında yaşanan insanlık dramına dikkat çekerek, Mardin'in birlikte yaşamanın en güzel örneği olduğunu vurguladı. Konserde toplanan gelirin yardım kolileri olarak Gazze'ye ulaştırılacağı belirtildi.

 • Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Midyat'ta Asayiş ve Güvenlik Toplantısına Katıldı
  27 Şub Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Midyat'ta Asayiş ve Güvenlik Toplantısına Katıldı

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Midyat ilçesinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirerek, asayiş ve güvenlik toplantısına katıldı. Vali Akkoyun, güvenlik birim amirlerinin yer aldığı toplantıda, Mardin'in ve Midyat'ın gelişimini anlattı ve vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

 • Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Midyat'ta ziyaretler gerçekleştirdi
  27 Şub Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Midyat'ta ziyaretler gerçekleştirdi

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Midyat ilçesinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Akkoyun, güvenlik birim amirleriyle toplantı düzenledi ve esnafı ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü. Akkoyun, Mardin'in ve Midyat'ın son 20 yılda yaşanan gelişim ve değişimden hak ettiği değeri aldığını belirtti.

 • Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Mardin Öğretmen Akademileri Açılış Programına Katıldı
  24 Şub Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Mardin Öğretmen Akademileri Açılış Programına Katıldı

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Milli Eğitim Bakanlığı öncülüğünde düzenlenen Mardin Öğretmen Akademileri Açılış Programı'na katıldı. Programda erbane ekibi gösteri düzenledi ve Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilisi Mardin Öğretmen Akademileri hakkında bilgi verdi. Vali Akkoyun, açılışın ardından el dokuma, takı tasarımı, el sanatları ve taş işleme atölyelerini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Programa Vali Yardımcısı, İl Milli Eğitim Müdürü, ilçe milli eğitim müdürleri ve öğretmenler katıldı.

 • Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Ömerli ilçesinde kırsal mahalleleri ziyaret etti
  13 Şub Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Ömerli ilçesinde kırsal mahalleleri ziyaret etti

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Derik Kaymakamı Kerem Türker, Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Eroğlu, Ömerli Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ ile birlikte Yaylatepe, Kayaüstü ve Kayadere mahallelerini ziyaret etti. Ziyaretlerde mahalle sakinleriyle bir araya gelen Akkoyun, ihtiyaç ve talepleri için ilgili birimlere talimat verdi ve şehit kabirlerini ziyaret ederek dua etti.

 • Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, kırsal mahalleleri ziyaret etti
  10 Şub Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, kırsal mahalleleri ziyaret etti

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Artuklu ilçesine bağlı kırsal Eroğlu, Sultanköy, Yayla ve Özlüce mahallelerini ziyaret ederek vatandaşların talep, ihtiyaç ve önerilerini dinledi. Akkoyun, ayrıca Sultan Şeyh Musa Cami ve Külliyesi'ni ziyaret ederek türbe hakkında bilgi aldı.

 • Mardin'de Terör Örgütlerine Karşı 36 Operasyon Düzenlendi
  05 Şub Mardin'de Terör Örgütlerine Karşı 36 Operasyon Düzenlendi

  Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, aylık asayiş ve güvenlik değerlendirme toplantısında yaptığı açıklamada, 2024 Ocak ayında Mardin'de bölücü terör örgütleri FETÖ ve PKK başta olmak üzere terör örgütlerine yönelik 36 operasyon düzenlendiğini belirtti. Vali Akkoyun, huzur ortamının devamı için vatandaşların desteğiyle terör örgütleri ile mücadelenin aynı irade ve kararlılıkla devam edeceğini vurguladı.

 • Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, vatandaşları makamında ağırlıyor
  03 Şub Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, vatandaşları makamında ağırlıyor

  İçişleri Bakanlığı bünyesinde kurulan Açık Kapı Şube Müdürlüğü'nde görevli olan Vali Akkoyun, vatandaşların talep ve ihtiyaçlarını dinlemek için makamında onları ağırlıyor. Görüşmeler sonucunda ise ilgili kurum müdürlerine talimat vererek sorunların çözümünü sağlıyor.

 • Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, vatandaşları makamında ağırlıyor
  03 Şub Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, vatandaşları makamında ağırlıyor

  İçişleri Bakanlığı bünyesinde kurulan Açık Kapı Şube Müdürlüğü Mardin'de Vali Tuncay Akkoyun'un vatandaşları makamında ağırlaması ile 'Açık Makama' dönüştü. Vali Akkoyun, talep ve ihtiyaçları için gelen vatandaşları günün her saatinde makamında ağırlayarak bire bir görüşüyor.

 • Mardin Valisi Tuncay Akkoyun kırsal mahallelere ziyarette bulundu
  02 Şub Mardin Valisi Tuncay Akkoyun kırsal mahallelere ziyarette bulundu

  Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Kızıltepe'ye bağlı kırsal Ilıcak ve Eskin mahallelerini ziyaret etti. Ilıcak mahallesinde alt yapı ve üst yapı çalışmalarının büyük oranda tamamlandığını belirten Vali Akkoyun, ihtiyaç duyulan çalışmaların tamamlanması için talimat verdi. Eskin Mahallesinde ise muhtar ve vatandaşların taleplerini dinleyen Vali Akkoyun, mahalle hakkında bilgi aldı.

 • Mardin Valisi Tuncay Akkoyun Kızıltepe ilçesinde incelemelerde bulundu
  02 Şub Mardin Valisi Tuncay Akkoyun Kızıltepe ilçesinde incelemelerde bulundu

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Kızıltepe ilçesinde çeşitli incelemelerde bulundu. Vali Akkoyun, vatandaşlarla hasbihal ederek talep ve ihtiyaçları dinledi. Ayrıca öğrencilerle bir araya gelerek çalışmalarında başarılar diledi.

 • Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Kızıltepe ilçesinde ziyaretlerde bulundu
  02 Şub Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Kızıltepe ilçesinde ziyaretlerde bulundu

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Kızıltepe ilçesine ziyarette bulunarak esnafı ziyaret etti, polislerle görüştü ve genç öğrencilerle bir araya geldi.

 • Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Mardin Valisi ile görüştü
  30 Oca Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Mardin Valisi ile görüştü

  Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Orgeneral Ali Çardakcı, Mardin Valisi Tuncay Akkoyun ile bir araya geldi. Vali Akkoyun, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Çardakcı'yı makamında kabul etti. Görüşmeye Tümgeneral Ahmet Kavukçu ve Mardin İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral İdris Tataroğlu da katıldı.

 • Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, sivil toplum kuruluşlarına ziyarette bulundu
  30 Oca Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, sivil toplum kuruluşlarına ziyarette bulundu

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, TÜGVA, İlim Yayma Cemiyeti, Davet ve Kardeşlik Vakfı ve KADEM'i ziyaret ederek, faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Akkoyun, gençlik çalışmaları, kadınların mesleki etkinliklere katılımı ve devam eden kurslar hakkında bilgilendirildi.

 • Mardin'de İstihdam ve Mesleki Eğitim Çalışmaları Ele Alındı
  27 Oca Mardin'de İstihdam ve Mesleki Eğitim Çalışmaları Ele Alındı

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun başkanlığında gerçekleştirilen İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısında, Mardin'de istihdamı korumak, yeni istihdam alanları oluşturmak, gençleri ve kadınları meslek sahibi yapmak için yapılan çalışmalar ile istihdam ve mesleki eğitim projeleri ele alındı. Toplantıya Vali Tuncay Akkoyun, vali yardımcıları, ilgili kurum müdürleri, Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile işçi ve iş veren sendika temsilcileri katıldı.

 • Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, kurum ziyaretleri gerçekleştirdi
  26 Oca Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, kurum ziyaretleri gerçekleştirdi

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Mardin İl Koordinatörlüğü, KOSGEB İl Müdürlüğü ve Mardin Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti. TKDK ziyaretinde hibe sağlanan projeler hakkında bilgi alındı. KOSGEB ziyaretinde ise destekler ve uygulamalar hakkında görüşüldü. Mardin OSB ziyaretinde ise fabrikaların çalışmaları incelendi.

 • Mardin Valisi Tuncay Akkoyun Kırsal Mahalleleri Ziyaret Etti
  25 Oca Mardin Valisi Tuncay Akkoyun Kırsal Mahalleleri Ziyaret Etti

  Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Yeşilli ilçesine bağlı kırsal Bülbül, Ovaköy ve Zeytinli Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinledi. Vali Akkoyun, mahalle sakinleriyle sohbet ederek talep ve ihtiyaçlarını not aldı.

 • Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili AFAD İncelemelerinde Bulundu
  23 Oca Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili AFAD İncelemelerinde Bulundu

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, AFAD İl Müdürlüğünde incelemelerde bulundu. AFAD yetkilileri tarafından afetselliğin, deprem tahmin ve ölçme istasyonlarının, sivil savunma planlarının, araç ve ekipmanların, afet öncesi tedbirlerin ve toplanma alanlarının bilgileri Vali Akkoyun'a aktarıldı. Vali Akkoyun, AFAD'ın çalışmaları ve ihtiyaçlarının tespiti konusunda istişarelerde bulunduğunu belirtti ve AFAD'ın önemli bir kuruluş olduğunu vurguladı. Ayrıca, deprem sonrası yaşadığı tecrübeleri paylaşan Vali Akkoyun, AFAD Mardin İl Müdürlüğüne vatandaşlara yönelik afet öncesi bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmalarını artırma talimatı verdi.

 • Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili AFAD İncelemelerinde Bulundu
  23 Oca Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili AFAD İncelemelerinde Bulundu

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, AFAD İl Müdürlüğünde incelemelerde bulundu. AFAD'ın çalışmaları ve ihtiyaçlarının tespiti konusunda istişareler yapıldı. Vali Akkoyun, AFAD'ın önemini vurgulayarak, kurumun gayretli çalışmalarını övdü. Ayrıca, deprem tecrübelerini paylaşarak, vatandaşlara yönelik afet öncesi bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmalarının artırılması talimatını verdi.

 • AK Parti heyeti Mardin Valisi Tuncay Akkoyun'u ziyaret etti
  23 Oca AK Parti heyeti Mardin Valisi Tuncay Akkoyun'u ziyaret etti

  AK Parti heyeti, Mardin Valisi Tuncay Akkoyun'u makamında ziyaret etti. Ziyarette, kentte yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

 • Japonya Büyükelçisi Mardin Valisi'ni ziyaret etti
  19 Oca Japonya Büyükelçisi Mardin Valisi'ni ziyaret etti

  Japonya'nın Türkiye Büyükelçisi Katsumata Takahiko, Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun'a nezaket ziyaretinde bulundu.

 • Japonya Büyükelçisi Mardin Valisi'ni ziyaret etti
  19 Oca Japonya Büyükelçisi Mardin Valisi'ni ziyaret etti

  Japonya'nın Ankara Büyükelçisi Takahiko Katsumata, Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Tuncay Akkoyun'u ziyaret etti. Valilik girişinde karşılanan Büyükelçi Katsumata, Şeref Defteri'ni imzaladı. Valilik makamında yapılan görüşmede, Vali Akkoyun ziyaretten memnuniyetini dile getirdi ve Katsumata'ya misafirperverliği için teşekkür etti.

 • Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Artuklu ilçesinde esnafı ziyaret etti
  19 Oca Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Artuklu ilçesinde esnafı ziyaret etti

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Artuklu ilçesinde taksi ve minibüs durağını ve esnafı ziyaret etti, hastanede incelemelerde bulundu. Akkoyun, taksi ve minibüs durağındaki esnafla bir araya gelerek Mardin'in ulaşımında önemli bir hizmet yaptıklarını belirtti. Daha sonra Nur Mahallesindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Akkoyun, Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesini de ziyaret ederek incelemelerde bulundu ve hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileğinde bulundu.

 • Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, İl Müftülüğünü ziyaret etti
  17 Oca Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, İl Müftülüğünü ziyaret etti

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, İl Müftülüğünü ziyaret etti. Ziyaret sırasında İl Müftüsü Dr. Enver Türkmen, kentteki camiler, Kur'an kursları, hac ve umre faaliyetleri, aile ve dini rehberlik bürosu ile TDV Mardin Şubesi faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Vali Akkoyun, Müftülük personelini tebrik ederek, imamların ve müezzinlerin sadece vakit namazlarını kıldıran görevliler olmadığını, aynı zamanda rehber olarak hareket etmeleri gerektiğini belirtti. Ayrıca, Mardin'in kardeşlik ve hoşgörü şehri olduğunu vurgulayarak, herkesi Mardin'e davet etti.

 • Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan askerler için dua yapıldı
  14 Oca Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan askerler için dua yapıldı

  Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan askerler ve tüm şehitler için Mardin İl Müftülüğü koordinesinde tüm camilerde okunan hatimlerin duası yapıldı.

 • Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, gazetecilerle bir araya geldi
  10 Oca Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, gazetecilerle bir araya geldi

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazeteci ve basın cemiyetlerinin yöneticileri ile bir araya geldi. Vali Akkoyun, gazetecilerin önemine vurgu yaparak, gazetecilik mesleğinin zorluklarına değindi ve basın mensuplarının kamu kaynaklarının aktarılması ve bilgilendirilmesi noktasında önemli bir görev yaptığını belirtti. Akkoyun, gazetecilere rahat bir çalışma ortamı sağlama sözü verdi.

 • Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı
  10 Oca Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, gazetecilik mesleğinin önemine vurgu yaparak, gazetecilerin insanlık dramını dünyaya duyurdukları için teşekkür etti ve tüm gazetecilerin gününü kutladı.

 • Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, 2023'e damga vuran fotoğraflara oy verdi
  05 Oca Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, 2023'e damga vuran fotoğraflara oy verdi

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Anadolu Ajansı'nın 'Yılın Kareleri 2023' oylamasına katılarak, AA muhabirlerinin çektiği fotoğrafları inceledi ve tercihini yaptı. Akkoyun, farklı kategorilerde yer alan fotoğraflar arasından seçim yaparken zorlandığını belirtti ve AA yönetimini tebrik etti.

 • Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret etti
  05 Oca Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret etti

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret ederek, gençlik hizmetleri ve spor alanındaki gelişmeler hakkında bilgi aldı. Akkoyun, Mardin'in gençlik ve spor potansiyeline vurgu yaparak, ulusal ve uluslararası alanda başarı için desteklerinin süreceğini belirtti.

 • Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Artuklu ilçesinde mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi
  04 Oca Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Artuklu ilçesinde mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Yaylı, Boztepe ve Kumlu mahallelerini ziyaret ederek vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Akkoyun, huzur ve birlik mesajları verdi.

 • Mardin Valisi Akkoyun, Tarım ve Orman İl Müdürlüğünü ziyaret etti
  02 Oca Mardin Valisi Akkoyun, Tarım ve Orman İl Müdürlüğünü ziyaret etti

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Tarım ve Orman İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

 • Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Görev Başındaki Güvenlik Güçlerini Ziyaret Etti
  31 Ara Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Görev Başındaki Güvenlik Güçlerini Ziyaret Etti

  Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, beraberinde AK Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç, İl Emniyet Müdürü Cebrail Buğday ve İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral İdris Tataroğlu ile birlikte Artuklu İstasyon Bölge Trafik Uygulama Noktasını ziyaret ederek, görev başındaki polis memurlarının yeni yıllarını kutladı. Akkoyun, kentte huzur ve güven için görev yapan emniyet, jandarma, sağlık, itfaiye ve 112 Acil Çağrı Merkezi personelinin önemine vurgu yaparak, vatandaşların yeni yıla huzur ve güven içinde girmesini diledi.

 • Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, yılbaşında görevdeki personeli ziyaret etti
  31 Ara Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, yılbaşında görevdeki personeli ziyaret etti

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, yılbaşında görevi başındaki personeli ziyaret ederek, yeni yıllarını kutladı. İstasyon Bölge Trafik Uygulama Noktasını ziyaret eden Vali Akkoyun, burada görev yapan polis memurlarının yeni yılını tebrik etti. Alınan tedbirler hakkında bilgi alan Vali Akkoyun, vatandaşların yeni yıla huzur ve güven ortamında girmesi için polis ve jandarma personelinin sahada görev yaptığını ifade etti.

 • Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun'dan Yeni Yıl Mesajı
  31 Ara Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun'dan Yeni Yıl Mesajı

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı. Akkoyun, 2023 yılını geride bıraktıklarını ve yeni yılın tüm insanlık için daha mutlu ve müreffeh bir yıl olmasını diledi. 2024'te birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde hizmet etme çabalarının artacağını belirten Akkoyun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın liderliğinde bölgesel ve küresel barış için çalıştıklarını ifade etti.

 • Mardin Büyükşehir Belediyesi, Özel Halk Otobüslerine 1 Milyon Lira Gelir Desteği Sağladı
  30 Ara Mardin Büyükşehir Belediyesi, Özel Halk Otobüslerine 1 Milyon Lira Gelir Desteği Sağladı

  Mardin Büyükşehir Belediyesi, 65 yaş üstü ve diğer serbest biniş hakkı olan vatandaşların mağdur olmaması için özel halk otobüslerine aralık ayı içerisinde 1 milyon lira gelir desteğinde bulundu. Alınan karar ve yapılan ödeme ile hem toplu ulaşım esnafının hem de 65 yaş üstü ve diğer ücretsiz binme hakkı olan vatandaşların mağdur olmasının önüne geçilmiş oldu.

 • Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Cevizpınar ve Hamzabey mahallelerini ziyaret etti
  29 Ara Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Cevizpınar ve Hamzabey mahallelerini ziyaret etti

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Artuklu ilçesine bağlı kırsal Cevizpınar ve Hamzabey mahallelerini ziyaret ederek vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Akkoyun, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek yapılan hizmetler hakkında bilgi verdi ve daha hızlı hizmet sunmak için çalıştıklarını belirtti.

 • Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, kırsal mahalleleri ziyaret etti
  29 Ara Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, kırsal mahalleleri ziyaret etti

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Cevizpınar ve Hamzabey mahallelerinde yapılan çalışmaları inceledi. Akkoyun, vatandaşların taleplerini dinleyerek daha hızlı hizmet sunma sözü verdi.

 • Mardin Valisi Süryanilerin Noel Bayramını kutladı
  27 Ara Mardin Valisi Süryanilerin Noel Bayramını kutladı

  Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Artuklu ilçesindeki Mort Şmuni Kilisesi'ni ziyaret ederek Süryani vatandaşların Noel Bayramını kutladı. Akkoyun, farklı dinlere ve kültürlere mensup vatandaşların bir arada yaşamasını zenginlik olarak gördüklerini belirtti ve Hristiyan vatandaşların bayramını tebrik etti.

 • Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, şehit Piyade Sözleşmeli Er Cebrail Dündar için mevlit programına katıldı
  26 Ara Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, şehit Piyade Sözleşmeli Er Cebrail Dündar için mevlit programına katıldı

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesindeki üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Cebrail Dündar için düzenlenen mevlit programına katıldı.

 • Mardin'de seçim güvenliği toplantısı düzenlendi
  20 Ara Mardin'de seçim güvenliği toplantısı düzenlendi

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun başkanlığında, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesinde alınacak tedbirlerin gözden geçirildiği bir toplantı düzenlendi. Toplantıda, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı tarafından seçim güvenliğine ilişkin alınacak tedbirler konusunda bilgilendirme sunumu yapıldı.

 • Mardin Valisi: Terörle mücadelemiz kararlılıkla devam edecek
  18 Ara Mardin Valisi: Terörle mücadelemiz kararlılıkla devam edecek

  Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Kasım ayında gerçekleştirilen operasyonlar hakkında değerlendirme toplantısı düzenledi. Akkoyun, terör örgütleriyle mücadelede vatandaşların desteğinin önemine vurgu yaparak, huzur ortamının devamı için kararlılıkla çalışacaklarını belirtti. Ayrıca düzensiz göçle mücadele, narkotik suçlarla mücadele ve trafik denetimleri hakkında bilgi verdi.

 • Mardin Valisi Akkoyun, Mobil Göç Uygulama Noktasını ziyaret etti
  08 Ara Mardin Valisi Akkoyun, Mobil Göç Uygulama Noktasını ziyaret etti

  Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Mobil Göç Uygulama Noktasını ziyaret etti.

 • Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Mardin 1969 Spor ile bir araya geldi
  07 Ara Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Mardin 1969 Spor ile bir araya geldi

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Mardin 1969 Spor kulübü yönetimi, teknik heyet ve futbolcularıyla bir araya geldi. Vali Akkoyun, takımın yeni sezon hedefleri hakkında görüş alışverişinde bulunarak futbolculara başarı diledi. Ayrıca, yeni stadın yapılması talimatını veren Cumhurbaşkanı'nın talimatıyla Ocak ayında stadın ihalesinin yapılacağını ve inşasına başlanacağını belirtti.

 • Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Mardin 1969 Spor Kulübü ile bir araya geldi
  07 Ara Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Mardin 1969 Spor Kulübü ile bir araya geldi

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Mardin 1969 Spor Kulübü yönetimi, teknik heyet ve futbolcularıyla bir araya geldi. Yeni sezon hedefleri hakkında görüşen Vali Akkoyun, takıma başarılar diledi.

 • Mardin Valisi Tuncay Akkoyun'dan Engelliler Günü Mesajı
  03 Ara Mardin Valisi Tuncay Akkoyun'dan Engelliler Günü Mesajı

  Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla engelli bireylerin başarılarına vurgu yaparak, onların sosyal hayatta daha çok yer almaları için çalışmaların devam edeceğini belirtti.

 • Mardin Valisi Derik ilçesini ziyaret etti
  02 Ara Mardin Valisi Derik ilçesini ziyaret etti

  Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Derik ilçesini ziyaret ederek, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali Akkoyun ayrıca Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı ve Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret etti, askerlerle yemek yedi ve Tekstil Atölyesi'nde çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 • Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Dargeçit'te İncelemelerde Bulundu
  24 Kas Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Dargeçit'te İncelemelerde Bulundu

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Dargeçit ilçesinde yapılan, yapılması planlanan ve devam eden projeleri inceleyerek ilçenin genel durumu hakkında bilgi aldı. Akkoyun, Kaymakamlık, Belediye ve askeri birlikleri ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

 • Mardin'in Onur Günü kutlandı
  21 Kas Mardin'in Onur Günü kutlandı

  Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, 21 Kasım Mardin'in Onur Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Akkoyun, mesajında 21 Kasım 1919'daki şanlı mücadelenin tarihteki önemine değinerek, Mardin'in işgalcilere karşı verdiği büyük mücadeleyi vurguladı. 21 Kasım 1919'da işgalcilerin Mardin'i terk etmek zorunda kaldığını belirten Akkoyun, Mardin'in her türlü işgal düşüncesine karşı direnişini vurguladı ve Mardin'in 'Onur Günü'nü kutladı.

 • Mardin Valisi Tuncay Akkoyun'dan '10 Kasım' mesajı
  09 Kas Mardin Valisi Tuncay Akkoyun'dan "10 Kasım" mesajı

  Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla mesaj yayımladıAkkoyun, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, içinde bulunduğu zor şartlara ve sahip olduğu sınırlı imkanlara rağmen milletinden aldığı güçle bağımsız ve millet egemenliğine dayanan Türkiye Cumhuriyeti'nin...

 • Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Vekili Tuncay Akkoyun, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi
  08 Kas Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Vekili Tuncay Akkoyun, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Vekili Tuncay Akkoyun, Valilik Dara Toplantı Salonunda mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Görüşmede muhtarlar, talep ve önerilerini Vali Akkoyun'a iletti. Akkoyun, mahallelerdeki ihtiyaç ve talepleri dinleyerek, ilgili kurumlar tarafından incelenip takip edileceğini belirtti. Vali Akkoyun, muhtarlara teşekkür ederek, başarılar diledi.

 • 2. Ordu Komutanı Korgeneral Metin Tokel, Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun'u ziyaret etti
  31 Eki 2. Ordu Komutanı Korgeneral Metin Tokel, Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun'u ziyaret etti

  Korgeneral Metin Tokel, Mardin Valiliği'ne ziyarette bulunarak Vali Tuncay Akkoyun ile görüştü. Ziyarette, 7. Kolordu Komutanı Tümgeneral Fedai Ünsal, 2. Ordu Komutanlığı Harekat Kurmay Yarbaşkanı Tuğgeneral Levent Güldağı ve 70. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Ahmet Yaşar Dener de hazır bulundu.

 • Mardin Valisi Tuncay Akkoyun'un 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı
  28 Eki Mardin Valisi Tuncay Akkoyun'un 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

  Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • Mardin Valisi Akkoyun, Midyat ilçesini ziyaret etti
  24 Eki Mardin Valisi Akkoyun, Midyat ilçesini ziyaret etti

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Midyat ilçesini ziyaret etti.

 • Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Nusaybin'deki askerleri ziyaret etti
  28 Eyl Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Nusaybin'deki askerleri ziyaret etti

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Nusaybin Bagok kırsalında görev yapan askerleri ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı ve görevlerinde başarılar diledi. Akkoyun daha sonra Nusaybin Üçköy Jandarma Karakol Komutanlığı'nı ziyaret etti ve askerlerle sohbet etti.

 • Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Savur ilçesinde ziyaretler gerçekleştirdi
  14 Eyl Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Savur ilçesinde ziyaretler gerçekleştirdi

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Savur ilçesinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Vali Akkoyun, ilçede tamamlanan ve devam eden projeleri inceledi, esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek taleplerini dinledi.

 • Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mazıdağı'nda İncelemelerde Bulundu
  12 Eyl Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mazıdağı'nda İncelemelerde Bulundu

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Mazıdağı ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. İlçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Akkoyun, kapalı semt pazarı, spor salonu ve tekstil atölyesinde incelemelerde bulundu. Ayrıca Metal Geri Kazanım ve Entegre Gübre Tesislerini ziyaret eden Akkoyun, esnaf ve vatandaşlarla da görüşerek talepleri dinledi.

 • Vali Tuncay Akkoyun İlköğretim Haftası kutlama programına katıldı
  11 Eyl Vali Tuncay Akkoyun İlköğretim Haftası kutlama programına katıldı

  Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının ilk günü ve İlköğretim Haftası olması münasebetiyle düzenlenen kutlama programına katıldı.

 • Mardin'de ağaçlandırma seferberliği başlatıldı
  06 Eyl Mardin'de ağaçlandırma seferberliği başlatıldı

  Mardin Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, İl Orman İşletme Müdürlüğü yetkilileri ile bir araya gelerek kentteki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Görüşmelerde, kent genelinde diğer ilgili kurumlar ile yapılan protokol çerçevesinde 200 bin fidan dikimi gerçekleştirileceği belirtildi. Akkoyun, Mardin'de ağaçlandırma seferberliğinin başlatıldığını ve yıl sonuna kadar çok sayıda fidanın toprakla buluşturulacağını ifade etti.

 • Mardin'de sağlık yatırımları değerlendirildi
  01 Eyl Mardin'de sağlık yatırımları değerlendirildi

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun başkanlığında sağlık yatırımlarının ele alındığı değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda, Mardin genelindeki sağlık hizmetleri ve sağlık kuruluşlarının durumu değerlendirildi.

 • Mardin Valisi Tuncay Akkoyun 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı
  29 Ağu Mardin Valisi Tuncay Akkoyun 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı

  Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Akkoyun, mesajında 30 Ağustos'un milletin hür yaşama isteğini haykırdığı bir gün olduğunu belirtti ve birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.

 • Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, MARSU yetkilileriyle toplantı gerçekleştirdi
  23 Ağu Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, MARSU yetkilileriyle toplantı gerçekleştirdi

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Mardin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MARSU) yetkilileriyle toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda, yapımı devam eden ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi alındı. Akkoyun, Mardin'e en ideal altyapı ve su hizmetlerini sunmayı amaçladıklarını belirtti ve Mardin'in daha ileriye taşınması için çalışacaklarını söyledi.

 • Mardin Valisi Tuncay Akkoyun Sultan Şeyhmus Külliyesini Ziyaret Etti
  22 Ağu Mardin Valisi Tuncay Akkoyun Sultan Şeyhmus Külliyesini Ziyaret Etti

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Sultan Şeyhmus Külliyesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Akkoyun, külliyede incelemelerde bulundu ve vatandaşlarla sohbet etti.

 • Yeni Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Mardin'i daha ileriye taşımak için çalışacak
  22 Ağu Yeni Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Mardin'i daha ileriye taşımak için çalışacak

  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Büyükşehir Belediyesi yetkilileriyle bir araya gelerek şehri daha ileriye taşımak için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi. Akkoyun, Mardinli vatandaşların yaşam kalitesini artırmak ve şehri daha modern hale getirmek için koordinasyon ve iş birliğinin önemine dikkat çekti. Ortak amaçlarının Mardin halkına daha etkin, verimli ve kaliteli kamu hizmetleri sunmak olduğunu belirten Akkoyun, şehri her alanda daha ileriye taşımak için var güçleriyle çalışacaklarını ifade etti.

 • Mardin Valiliğine atanan Tuncay Akkoyun göreve başladı
  18 Ağu Mardin Valiliğine atanan Tuncay Akkoyun göreve başladı

  Cumhurbaşkanı Kararnamesi'yle Mardin Valiliğine atanan Tuncay Akkoyun, resmi törenle göreve başladı. Akkoyun, Mardin'in birlikte yaşamayı bilenlerin şehri olduğunu belirterek, kentin mazisini daha iyi noktalara taşıyabilmek için çalışacaklarını söyledi. Kamu hizmetlerinin hızlı ve kaliteli sunulması, iş birliği ve koordinasyonun sağlanması için vatandaşların merkeze alındığı bir yönetim anlayışı benimsediklerini ifade eden Vali Akkoyun, Bursa Valisi Mahmut Demirtaş'a teşekkür etti ve yeni görev yerinde başarılar diledi.

 • Vali Akkoyun için veda programı düzenlendi
  17 Ağu Vali Akkoyun için veda programı düzenlendi

  Valiler Kararnamesiyle Mardin'e atanan Karaman Valisi Tuncay Akkoyun için veda programı düzenlendi.

 • Karaman'da seçim güvenliği toplantısı yapıldı
  23 May Karaman'da seçim güvenliği toplantısı yapıldı

  Karaman'da seçim güvenliği toplantısı gerçekleştirildi.

 • Konya'da MEVKA toplantısı yapıldı
  22 Eyl Konya'da MEVKA toplantısı yapıldı

  Konya Valisi Vahdettin Özkan ile Karaman Valisi Tuncay Akkoyun Beyşehir'deki Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA) yönetim kurulu toplantısına katıldı.

 • Elbistan'da Şehit Aileleri ve Gaziler İftarda Buluştu
  29 May Elbistan'da Şehit Aileleri ve Gaziler İftarda Buluştu

  Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun, “Devletin görevlileri olarak bizler için en büyük ve en şerefli görev siz şehit ailelerimize hizmet etmektir” dedi.

 • Yaşlılar Haftası
  22 Mar Yaşlılar Haftası

  Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun, Yaşlılar Haftası dolayısıyla Nuri Taphasanoğlu Huzurevini ziyaret etti.

 • Afrin Gazisi Evine Getirildi
  03 Mar Afrin Gazisi Evine Getirildi

  - Askeri personelin gaziyi karşılaması Yüzbaşı Sinan Sert'in gaziye çiçek takdimi Afrin gazisinin annesine sarılması Afrin gazisinin babası Cahit Doğan'ın konuşması Kaymakam Tuncay Akkoyun'un Afrin gazisi ile sohbeti Afrin gazisi evinde geçmiş olsun ziyaretine gelinmesi Afrin gazisi evine...

 • Kahramanmaraş'ta Şehit Polisin İsmi Kütüphaneye Verildi
  08 Şub Kahramanmaraş'ta Şehit Polisin İsmi Kütüphaneye Verildi

  Mardin'de PKK'lı teröristlerce şehit edilen polis memuru Durmuş Polat'ın ismi kütüphaneye verildi.

 • Şehit Polis Durmuş Polat'ın Adı Z-Kütüphane'de Yaşayacak
  08 Şub Şehit Polis Durmuş Polat'ın Adı Z-Kütüphane'de Yaşayacak

  Mardin’in Nusaybin ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen silahlı saldırıda şehit olan Elbistanlı polis memuru Durmuş Polat’ın adı, Şehit Abdullah Tayyip Olçok İmam Hatip Ortaokulu’nda açılan Zenginleştirilmiş Kütüphane’de (Z-Kütüphane) yaşayacak.

 • Organ Bağışında Bulunanlara Teşekkür Belgesi
  19 Oca Organ Bağışında Bulunanlara Teşekkür Belgesi

  Elbistan ilçesinde organ bağışında bulunanlara teşekkür belgesi verildi.

 • Rize'den Elbistan'a 'Çay-Şeker Kardeşliği' Köprüsü
  12 Eki Rize'den Elbistan'a 'Çay-Şeker Kardeşliği' Köprüsü

  Elbistan Gençlik Merkezi ile Rize Gençlik Merkezi’nin başlattığı ‘Çay-Şeker Kardeşliği’ projesi kapsamında Rize’den Elbistan’a gelen gençler, Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun’u ziyaret etti.

 • Elbistan Şeker Fabrikası'nda 400 Bin Ton Pancar İşlenecek
  12 Eyl Elbistan Şeker Fabrikası'nda 400 Bin Ton Pancar İşlenecek

  Elbistan Şeker Fabrikası'nda pancar alımına başlandı.

 • Elbistan Kayısısının Tanıtımı İçin İlk Kapsamlı Adım Atıldı
  25 Tem Elbistan Kayısısının Tanıtımı İçin İlk Kapsamlı Adım Atıldı

  Elbistan’da üretimi önemli yer tutan kayısı için Elbistan Ziraat Odası ve İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün organizesi ile ilk defa tarla günü düzenlendi.

 • Kahramanmaraşta Şehit Yakınları ve Gaziler İftarda Buluştu
  06 Haz Kahramanmaraşta Şehit Yakınları ve Gaziler İftarda Buluştu

  Elbistan Kaymakamlığı tarafından şehit yakınları ve gaziler için iftar yemeği verildi.

 • Kaymakam Akkoyun, Asker ve Güvenlik Korucularıyla İftar Yaptı
  01 Haz Kaymakam Akkoyun, Asker ve Güvenlik Korucularıyla İftar Yaptı

  Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun, ilk iftar programını Karahasanuşağı Jandarma Karakolu’nda vatani görevini yapan askerler ve güvenlik korucuları ile birlikte yaptı.

 • Yaşlılar Haftası
  22 Mar Yaşlılar Haftası

  Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun, Yaşlılar Haftası nedeniyle huzurevinde yaşayan yaşlıları ziyaret etti.

Advertisement