SON DAKİKA TÜRKİYE PETROLLERİ ANONİM ORTAKLIĞI HABERLERİ

Son Dakika Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Haberleri

 • 20 Mart 2019 21:05 Şentop: Şentop: "Türkiye'nin Güçlü, İtibarlı Bir Yeri Var" - Kırklareli Daha sonra Lüleburgaz ilçesinde Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı tesislerinde STK temsilcileriyle toplantıya katılan Şentop, burada yaptığı konuşmada, cumhuriyet tarihinin en önemli hükümet sistemini içeren Anayasa değişikliğini yaptıklarını ve metnin büyük bir bölümünü kendisinin kaleme aldığını anlattı
 • 20 Mart 2019 20:22 Türkiye'nin Güçlü, İtibarlı Bir Yeri Var Türkiye'nin Güçlü, İtibarlı Bir Yeri Var" Daha sonra Lüleburgaz ilçesinde Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı tesislerinde STK temsilcileriyle toplantıya katılan Şentop, burada yaptığı konuşmada, cumhuriyet tarihinin en önemli hükümet sistemini içeren Anayasa değişikliğini yaptıklarını ve metnin büyük bir bölümünü kendisinin kaleme aldığını anlattı
 • 20 Mart 2019 12:19 Bakan Dönmez, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Mersin'den sonra Adana açıklarında ikinci bir kuyuda sondaja başladıklarını belirterek, "4 bin 500 metre civarında bir sondaj derinliği hedefimiz var. Müjde için erken ama süre vermeyelim. Bu operasyonlar 4-5 aylık bir süreç.
 • 18 Mart 2019 18:21 Şanlı Zaferin 104. Yıldönümü Kutlandı Şanlı Zaferin 104. Yıldönümü Kutlandı 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 104. yıldönümü tüm Türkiye'de olduğu gibi Adıyaman'da da çeşitli etkinliklerle kutlandı.
 • 18 Mart 2019 12:13 Aa ve Tika İş Birliğiyle Düzenlenen "Enerji Muhabirliği Eğitimi" Başladı Programda Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu ve Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığından uzmanların yanı sıra Orta Doğu Teknik Üniversitesinden Prof
 • 18 Mart 2019 01:12 Mustafa Varank: Mustafa Varank: "Batman'a 17 Yılda 16 Milyar TL Yatırım Yapıldı" Mustafa Varank: "Batman'a 17 yılda 16 milyar TL yatırım yapıldı"BATMAN - Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti'nin Batman İkiköprü Beldesi, Beşiri İlçesi, Balpınar Beldesi seçim lokallerinin açılışları ve işadamlarıyla bir araya gelmek için Batman'a geldi.
 • 17 Mart 2019 21:54 Varank: "Bunlar Yatırım Düşmanıdır" Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Burada istismar siyaseti, kimlik siyaseti yürütenler hakkında şunu çok iyi bilmeleri gerekiyor.
 • 17 Mart 2019 21:38 Bakan Varank: Bakan Varank: "Batman'ı En Temel Belediyecilik Hizmetlerine Hasret Bıraktılar" Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "17 yıl Batman'ı en temel belediyecilik hizmetlerine hasret bıraktılar.
 • 17 Mart 2019 20:28 Bunlar Yatırım Düşmanıdır" Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Burada istismar siyaseti, kimlik siyaseti yürütenler hakkında şunu çok iyi bilmeleri gerekiyor.
 • 15 Mart 2019 21:11 Bilal Erdoğan, Adıyaman'da Kılınan Gıyabi Cenaze Namazına Katıldı (2) Bilal Erdoğan, Adıyaman'da Kılınan Gıyabi Cenaze Namazına Katıldı (2) BİLAL ERDOĞAN, TÜGVA ADIYAMAN İL TEMSİLCİLİĞİNİN AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDITürkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bilal Erdoğan, Türkiye Petrolleri Konferans Salonunda düzenlenen TÜGVA Adıyaman İl Temsilciği açılış törenine katıldı.
 • 15 Mart 2019 18:28 Yeni Zelanda'da İki Camiye Terör Saldırısı Yeni Zelanda'da İki Camiye Terör Saldırısı Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Yeni Zelanda'da iki camiye düzenlenen terör saldırılarına ilişkin, "Dünyada ciddi bir Müslüman düşmanlığının bu şekilde körüklendiğini ve bunun sonucunda da böyle acıların yaşandığına şahit oluyoruz.
 • 15 Mart 2019 18:00 Bilal Erdoğan, Adıyaman'da Kılınan Gıyabi Cenaze Namazına Katıldı TÜRKİYE Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bilal Erdoğan, TÜGVA Adıyaman İl Temsilciliği üyeleri ile cuma namazı çıkışında Yeni Zelanda'da camilerde yapılan silahlı saldırılarda yaşamını yitirenler için düzenlenen gıyabi cenaze namazına katıldı.
 • 15 Mart 2019 17:13 Bilal Erdoğan, Adıyaman'da Kılınan Gıyabi Cenaze Namazına Katıldı Bilal Erdoğan, Adıyaman'da Kılınan Gıyabi Cenaze Namazına Katıldı TÜRKİYE Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bilal Erdoğan, TÜGVA Adıyaman İl Temsilciliği üyeleri ile cuma namazı çıkışında Yeni Zelanda'da camilerde yapılan silahlı saldırılarda yaşamını yitirenler için düzenlenen gıyabi cenaze namazına katıldı.
 • 14 Mart 2019 10:21 Tpao Bölge Müdürlüğüne Ziyaret Tpao Bölge Müdürlüğüne Ziyaret AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, TPAO Batman Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.
 • 08 Mart 2019 16:44 Çerkezköy'deki Termik Santral Projesinden Vazgeçildi Çerkezköy'deki Termik Santral Projesinden Vazgeçildi Geçen yıl Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı 70 kadar sondaj yapabilmişti, bu sene onu ikiye katlayacağız
 • 07 Mart 2019 21:42 Bu Muhalefetin Çalıştığını Gördünüz Mü? Bu Muhalefetin Çalıştığını Gördünüz Mü?" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Bu muhalefet nerede?
 • 07 Mart 2019 18:34 İhh Kahta'da 150 Yetimi Sevindirdi İhh Kahta'da 150 Yetimi Sevindirdi Adıyaman'ın Kahta ilçesinde İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı Kahta Temsilciliği ve Kahta Türkiye Petrolleri Kız Anadolu İman Hatip Lisesi ile birlikte başlatılan yardım kampanyasında ilçedeki yetim ve yardıma muhtaç ailelere giyim ve gıda yardımı yapıldı.
 • 06 Mart 2019 21:53 Adalet Bakanı Gül: Adalet Bakanı Gül: "Hepimiz Bir Tarağın Dişleri Gibi Eşitiz" Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Edirne'dekinin Van'dakine, Van'dakinin Edirne'dekine üstünlüğü yoktur.
 • 06 Mart 2019 21:39 Hepimiz Bir Tarağın Dişleri Gibi Eşitiz Hepimiz Bir Tarağın Dişleri Gibi Eşitiz" Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Edirne'dekinin Van'dakine, Van'dakinin Edirne'dekine üstünlüğü yoktur.
 • 06 Mart 2019 13:10 Enerji Bakanı Dönmez: "Doğu Akdeniz'de Ümitli Olduğumuzu Söyleyebiliriz" Türkiye Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez, “özellikle Doğu Akdeniz’de keşiflere baktığımızda ümitli olduğumuzu söyleyebiliriz” ifadelerini kullandı. Türkiye Cumhuriyeti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Türkiye’nin elektrik ve doğal gazda arz güvenliği sorunu kalmadığını bildirdi. Geçen yıl Türkiye Petrolleri tarafından 70 civarında sondaj yapıldığını ifade eden Dönmez, şöyle konuştu: “Petrol ve doğal gaz üretimi […]The post Enerji Bakanı Dönmez: “Doğu Akdeniz’de ümitli olduğumuzu söyleyebiliriz” appeared first on Enerji Enstitüsü.
 • 06 Mart 2019 00:13 Bakan Kasapoğlu'ndan Kahtaspor'a 100 Bin TL Destek Sözü Bakan Kasapoğlu'ndan Kahtaspor'a 100 Bin TL Destek Sözü Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kahtaspor'a bu ay içerisinde ödenmek üzere 100 bin TL sözü verdi.
 • 05 Mart 2019 22:03 Yozgat Bakan Dönmez Elektrikte Yerlilik Payını Yüzde 50'lere Çıkardık Yozgat Bakan Dönmez Elektrikte Yerlilik Payını Yüzde 50'lere Çıkardık Bakan Dönmez Elektrikte yerlilik payını yüzde 50'lere çıkardık (2)İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDIEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen istişare toplantısına katıldı.
 • 05 Mart 2019 17:55 Bakan Dönmez Elektrikte Yerlilik Payını Yüzde 50'lere Çıkardık (2) İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDIEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen istişare toplantısına katıldı.
 • 05 Mart 2019 17:09 Gençlik Merkezleri Sizin Eviniz Gibi Olacak Gençlik Merkezleri Sizin Eviniz Gibi Olacak" Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "İnşallah önümüzdeki süreçte okullara, üniversitelere de gençlik merkezleri açacağız. Gece gündüz açık olacak.
 • 05 Mart 2019 16:59 Bakan Dönmez: Bakan Dönmez: "2019 Yılında 140 Sondaj Vurarak Petrol ve Doğalgaz Arayacağız" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Karada ve denizde bu yıl 140 sondaj vurarak petrol ve doğalgaz arama çalışmalarını sürdüreceğiz" dedi.
 • 28 Şubat 2019 09:10 Adana Açıklarında Rowan Norway Petrol Platformu İlk Sondajı Vuruyor Adana’nın Karataş ilçesinin yaklaşık 15 kilometre açıklarına demirleyen Rowan Norway platformu, petrol ve doğalgaz arama çalışmaları için ilk sondajı vuracak. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Türkiye Petrolleri Anonim Ortakılığı’nın (TPAO), Adana’nın Karataş ilçesinin güneyinde açılacak Kuzupınarı-1 kuyusunda petrol arama çalışmalarına başlandı. Geçtiğimiz yıl Aralık ayında onaylanan talep doğrultusunda önce Mersin’in yaklaşık 30 kilometre açıklarındaki […]The post Adana açıklarında Rowan Norway petrol platformu ilk sondajı vuruyor appeared first on Enerji Enstitüsü.
 • 27 Şubat 2019 19:30 2. Türkiye Enerji ve Doğal Kaynaklar Zirvesi Sektörün Devlerini Bir Araya Getirdi Enerjinin gündemini 2. Türkiye Enerji Zirvesi oluşturdu. Sektörün devlerini, iş dünyası ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerini bir araya getiren zirvede, gelecek stratejileri masaya yatırıldı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayesinde düzenlenen 2. Türkiye Enerji ve Doğal Kaynaklar Zirvesi, sektörün devlerini buluşturdu. İstanbul’da gerçekleştirilen, Enerji Bakanı Fatih Dönmez’in katılımıyla gerçekleşen zirvede; enerji sektörünün devlerinin yanı sıra, […]The post 2. Türkiye Enerji ve Doğal Kaynaklar Zirvesi sektörün devlerini bir araya getirdi appeared first on Enerji Enstitüsü.
 • 27 Şubat 2019 19:12 Akdeniz'de Petrol ve Doğal Gaz Araması Başlıyor Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı'nında (TPAO) bir süredir sürdürülen çalışmalar sonucu Kuzupınarı-1 kuyusunda sondaja başlanacağı açıklandı
 • 27 Şubat 2019 18:32 Adana Akdeniz'de Petrol ve Doğalgaz Araması Başladı Adana Akdeniz'de Petrol ve Doğalgaz Araması Başladı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı'nında (TPAO) bir süredir sürdürülen çalışmalar sonucu Kuzupınarı-1 kuyusunda sondajla başlanacağı açıklandı
 • 25 Şubat 2019 19:37 Kaymakam Bilici, Petrol Kuyusunda İncelemelerde Bulundu Kaymakam Bilici, Petrol Kuyusunda İncelemelerde Bulundu Batman'ın Kozluk İlçe Kaymakamı Osman Bicili, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) tarafından Kozluk Kumlupınar köyü yakınlarında petrol arama ve sondaj faaliyetlerinin yürütüldüğü Batı Yemişlik 1 No'lu petrol kuyusunda incelemelerde bulundu.
 • 25 Şubat 2019 18:24 Otomobil Şarampole Devrildi: 1 Yaralı Otomobil Şarampole Devrildi: 1 Yaralı Adıyaman'da, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobilin şarampole devrilmesi sonucu 1 kişi yaralandı.
 • 23 Şubat 2019 15:30 Türkiye'nin İkinci Sondaj Gemisi Olan Deepsea Metro-1, Yalova'ya Demir Attı Türkiye'nin İkinci Sondaj Gemisi Olan Deepsea Metro-1, Yalova'ya Demir Attı Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı'na (TPAO) ait Deepsea Metro-1 bakım ve onarıma alınacak.
 • 23 Şubat 2019 12:42 Türkiye'nin İkinci Sondaj Gemisi Yalova'ya Ulaştı Türkiye'nin "Milli Enerji ve Maden Politikası" kapsamında, denizlerdeki arama ve sondaj faaliyetlerinin artırılması amacıyla Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) tarafından 262,5 milyon dolara satın alınan ikinci açık deniz petrol platformu "Deepsea Metro-1" Yalova'ya geldi.
 • 23 Şubat 2019 11:04 Kırklareli'nden Kısa Kısa "Meslek Liseleri Ailelerle Buluşuyor" projesiLüleburgaz Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü öğrencileri, "Meslek Liseleri Ailelerle Buluşuyor" projesi kapsamında köy çocuklarına eğitici oyuncaklar ve kitaplar dağıttı
 • 22 Şubat 2019 11:41 Çanakkale Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı'nın Derin Sondaj İçin Kullanacağı Dev Gemi 'Deepsea...
 • 22 Şubat 2019 11:12 Çanakkale Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı'nın Derin Sondaj İçin Kullanacağı Dev Gemi 'deepsea... Çanakkale Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı'nın Derin Sondaj İçin Kullanacağı Dev Gemi 'deepsea... Çanakkale Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı'nın derin sondaj için kullanacağı dev gemi 'Deepsea Metro-1' Çanakkale Boğazı'ndan geçiyor(Tür: Yurt)
 • 22 Şubat 2019 10:55 Deepsea Metro-1' Çanakkale Boğazı'ndan Geçti Deepsea Metro-1' Çanakkale Boğazı'ndan Geçti Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı'nın (TPAO) Akdeniz'de yapılacak derin sondaj için kullanacağı dev gemi 'Deepsea Metro-1', Çanakkale Boğazı'ndan geçerek Marmara Denizi'ne doğru yol aldı.
 • 22 Şubat 2019 10:54 Türkiye'nin İkinci Sondaj Gemisi Çanakkale Boğazı'ndan Geçti Türkiye'nin İkinci Sondaj Gemisi Çanakkale Boğazı'ndan Geçti Türkiye'nin "Milli Enerji ve Maden Stratejisi" politikası kapsamında, denizlerdeki arama ve sondaj faaliyetlerinin artırılması amacıyla Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) tarafından 262,5 milyon dolara satın alınan ikinci açık deniz petrol platformu "Deepsea Metro-1" Çanakkale...
 • 21 Şubat 2019 18:12 Sıfır Atık Sıfır Atık" Projesi Tanıtım Toplantısı Yapıldı Adıyaman'da, "Sıfır Atık Projesi" tanıtım ve bilgilendirme toplantısı Adıyaman Valisi Aykut Pekmez Başkanlığında yapıldı.
 • 20 Şubat 2019 17:42 Bakan Dönmez: Bakan Dönmez: "Azerbaycan ve Türkiye'nin Güçlü Enerji Vizyonu Sayesinde Nice İşleri Hep Birlikte... - Bakan Dönmez: "Azerbaycan ve Türkiye'nin güçlü enerji vizyonu sayesinde nice işleri hep birlikte başardık" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Güney Gaz Koridoru Danışma Kurulu 5.
 • 20 Şubat 2019 15:05 Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Aliyev'le Görüştü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Güney Gaz Koridoru Danışma Kurulu 5. Bakanlar Toplantısı'na katılmak için geldiği Azerbaycan'da Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından kabul edildi.
 • 20 Şubat 2019 10:41 Vali Yıldırım Doğalgaz Bulunan Alanda İncelemelerde Bulundu Vali Yıldırım Doğalgaz Bulunan Alanda İncelemelerde Bulundu Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) tarafından, Trakya Bölge Müdürlüğü görev sahası içinde yer alan Tekirdağ'da, petrol ve doğalgaz arama faaliyetleri yapılan bölgelerinde incelemelerde bulundu
 • 20 Şubat 2019 09:30 Civadan Etkilenen Öğrenciler Taburcu Oldu Civadan Etkilenen Öğrenciler Taburcu Oldu Adıyaman'da bir öğrencinin okula getirdiği civadan etkilenen ve yaklaşık 1 hafta boyunca hastanede gözlem altında tutulan öğrenciler taburcu edildi.
 • 18 Şubat 2019 16:17 Kamudan Enerji ve Madenciliğe 9,8 Milyar Lira Kaynak Madencilikte en fazla kaynak TPAO'yaMadencilik sektöründe en fazla kaynak Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığına (TPAO) ayrıldı
 • 18 Şubat 2019 13:50 Enerji Bakanı Dönmez: "Doğu Akdeniz Bize Ümit Veren Bir Potansiyel İçeriyor" Türkiye Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Doğu Akdeniz diğer keşiflerin yapılmasıyla birlikte bize ümit veren bir potansiyel içeriyor” ifadelerini kullandı. Türkiye Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Geçtiğimiz yıl Türkiye Petrolleri 70 civarında sondaj gerçekleştirdi. Bu sene iki katına çıkaracağız. En büyük keşfimiz denizde olacak.” dedi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih […]The post Enerji Bakanı Dönmez: “Doğu Akdeniz bize ümit veren bir potansiyel içeriyor” appeared first on Enerji Enstitüsü.
 • 16 Şubat 2019 17:05 Dönmez: En büyük keşfimiz denizde olacak Dönmez: En büyük keşfimiz denizde olacak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Geçtiğimiz yıl milli kuruluşumuz Türkiye Petrolleri yaklaşık 70 civarında sondaj gerçekleştirdi.
 • 16 Şubat 2019 15:38 Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez: "Geçtiğimiz Yıl Milli Kuruluşumuz Türkiye Petrolleri... Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez: "Geçtiğimiz yıl milli kuruluşumuz Türkiye Petrolleri yaklaşık 70 civarında sondaj gerçekleştirdi.
 • 16 Şubat 2019 10:44 Petrol Arama Ruhsatı Kararları AŞ ile Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığının yine Şanlıurfa'nın 24 bin 867 hektarlık aynı saha için petrol arama ruhsatı taleplerinin reddine karar verildi
 • 15 Şubat 2019 17:10 Adıyaman'da 'Cıva' ile Oynayan 27 Öğrencide 'Zehirlenme' Tespit Edildi Adıyaman'da 'Cıva' ile Oynayan 27 Öğrencide 'Zehirlenme' Tespit Edildi Adıyaman'da, arkadaşlarının sınıfa getirdiği cıva ile temas ettikten sonra rahatsızlanarak hastanede tedaviye alınan 34 ortaokul öğrencisinden 27'sinin cıva zehirlenmesine maruz kaldığı belirlendi.
 • 15 Şubat 2019 16:46 Adıyaman'da 'Cıva' ile Oynayan 27 Öğrencide 'Zehirlenme' Tespit Edildi Adıyaman'da 'Cıva' ile Oynayan 27 Öğrencide 'Zehirlenme' Tespit Edildi ADIYAMAN'da, arkadaşlarının sınıfa getirdiği cıva ile temas ettikten sonra rahatsızlanarak hastanede tedaviye alınan 34 ortaokul öğrencisinden 27'sinin cıva zehirlenmesine maruz kaldığı belirlendi.