Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Ülkü Ocakları haberleri, Ülkü Ocakları son dakika, son dakika Ülkü Ocakları

Son Dakika Ülkü Ocakları Haberleri

Son dakika Ülkü Ocakları haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ülkü ocakları haberleri anında burada.


 • 10:09 Nazilli'de Engelliler Günü Programı Düzenlendi Nazilli'de Engelliler Günü Programı Düzenlendi

  Aydın'ın Nazilli ilçesinde Ülkü Ocakları ve Engelsiz Engelliler Derneği iş birliğiyle 3 Aralık Dünya Engelliler Günü sebebiyle program düzenlendi. Programda çiğ köfte ikramı yapıldı ve engelli bireyler keyifli vakit geçirdi. Etkinliğe dernek üyeleri, ocak mensupları ve vatandaşlar katıldı.

 • 01.12.2023 01 Ara 13:10 MHP'de aday adaylığı başvurusu MHP'de aday adaylığı başvurusu

  Erzurumlu gazeteci Mehmet Musa Çakır, Aziziye Belediye Başkanlığı için MHP'ye aday adaylığı başvurusunda bulundu. Çakır, MHP Genel Merkezi'nde adaylık başvuru dilekçesini teslim ettikten sonra Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti.

 • 01.12.2023 01 Ara 12:43 Baskil Ülkü Ocakları Başkanı Özkan Kızılkaya'dan Kaymakam Kundakçı'ya ziyaret Baskil Ülkü Ocakları Başkanı Özkan Kızılkaya'dan Kaymakam Kundakçı'ya ziyaret

  Baskil Ülkü Ocakları Başkanı Özkan Kızılkaya, Baskil Kaymakamı Ömer Tuğrul Kundakçı'yı ziyaret etti.

 • 30.11.2023 30 Kas 21:55 MHP İzmir İl Başkanlığı, İzmir'in yerel sorunlarını çalıştayda ele alacak MHP İzmir İl Başkanlığı, İzmir'in yerel sorunlarını çalıştayda ele alacak

  MHP İzmir İl Başkanlığı, 2 Aralık Cumartesi günü yapılacak çalıştayda İzmir'in yerel sorunlarını masaya yatıracak. Çalıştaya üniversite, oda, borsa, birlik, sendika, vakıf temsilcileri ile şehircilik alanında uzmanlar ve gazeteciler katılacak. MHP İl Başkanı Veysel Şahin, hedeflerinin İzmir'in sorunlarını konuşmak ve çözüm yolları bulmak olduğunu belirtti.

 • 30.11.2023 30 Kas 15:39 Uğur Poyraz, TBMM'de Vatandaşların Sorunlarına Yönelik Araştırma Önergelerinin Reddedilmesine Tepki Gösterdi: 'Belli Ki Memleketin Derdine Faydanız... Uğur Poyraz, TBMM'de Vatandaşların Sorunlarına Yönelik Araştırma Önergelerinin Reddedilmesine Tepki Gösterdi: "Belli Ki Memleketin Derdine Faydanız...

  İYİ Parti Antalya Milletvekili Uğur Poyraz, TBMM Genel Kurulu’nda memleketin yakıcı sorunları yerine Burkina Faso, Gine ve Kongo gibi ülkelerle uluslararası sözleşmelerin görüşüldüğünü belirterek “TBMM’nin internet sitesinden baktım 28. Dönem’de Meclis’e kaç araştırma önergesi verilmiş diye. Teklif sayısı 635. Kabul edilen sayısı 5. Küsuratın küsuratı kadar. Görüşüp reddedilen araştırma önergesi sayısı: 0. Kurulan araştırma komisyonu sayısı: 1. Söylesek tesiri yok, sussak gönül razı değil, bir garip vaziyet. Belli ki memleketin derdine faydanız da, söylediklerimize merakınız da yok” dedi.

 • 29.11.2023 29 Kas 17:48 KADİR CANPOLAT: YEREL YÖNETİMLERDE ADAYLARIMIZI BELİRLEYECEĞİZ KADİR CANPOLAT: YEREL YÖNETİMLERDE ADAYLARIMIZI BELİRLEYECEĞİZ

  OCAK Partisi Genel Başkanı Kadir Canpolat, 'Yerel yönetimlerde bütün aday adaylarımızın genel merkez binamıza şahsen istenilen evrakların tamamını eksiksiz bir şekilde getirerek, direk mülakata alınarak adaylarımızı belirleyeceğiz.

 • 28.11.2023 28 Kas 17:43 Özgür Özel: 'Bu Ülkede İktidar Yanlıları Eşittir; Muhaliflere Düşman Hukuku Uyguladığınız İçin Muhalifler Daha Az Eşittir' Özgür Özel: "Bu Ülkede İktidar Yanlıları Eşittir; Muhaliflere Düşman Hukuku Uyguladığınız İçin Muhalifler Daha Az Eşittir"

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, TBMM grup toplantısında, “Cumhur İttifakı’nın Kürt vatandaşlarımıza bakışını anlatırken şöyle bir cümle kurdum: ‘Türkiye'de bu dönemde herkes eşittir ama Kürtler daha az eşittir.’ Bugün Devlet Bey de grup toplantısında çıkmış, birtakım şeyler söylemiş ve bu ifadeyi eleştirmiş. Neredeyse, ‘Benim Kürt komşularımla aram çok iyi’ diyecek. Bunları bırakacaksınız. Devlet Bey, benim memleketim Manisa’da hemşehrilerimiz, sandığa gidip oy verip MHP’li bir belediye başkanı seçebiliyorlar, mazbatasını alıyor, görevini yapıyor. Sizin memleketiniz Osmaniye’de geçmişte AK Partili seçtiler, görev yaptı; MHP’liyi seçtiler, yaptı. Rize’de Tayyip Bey’in hemşehrileri istediği belediye başkanını seçebiliyor. Ama Diyarbakır’da, Batman’da, Van’da, Mardin’de toplam 54 merkezde Kürtler belediye başkanı seçiyor. O belediyelere siz kayyım atıyorsunuz. Manisalılar, Osmaniyeliler, Rizeliler eşittir; sizin bu uygulamalarınız yüzünden Kürtler Türkiye’de daha az eşittir. Devlet Bey sizin, benim ibadethanem camiler, ibadethane kabul ediliyor. Ama Alevilerin ibadethanesi cemevleri, ibadethane kabul edilmiyor. Sünniler eşittir ama bu uygulama yüzünden ve uğradıkları birçok ayrımcılık yüzünden Aleviler bu memlekette daha az eşittir. Yarın verin bir talimat, Ülkü Ocakları Taksim’e çıkar, Tayyip Bey isterse Osmanlı Ocakları çıkar; 1 Mayıs olur, sendikalar Taksim’e çıkamaz. 8 Mart olur, kadınlar Taksim’e çıkamaz. Evladını arayan Cumartesi Anneleri, Taksim’e çıkamaz. Muhalif gazeteciler haber yazarlar, kodesten çıkamazlar. Bu ülkede iktidar yanlıları eşittir; muhaliflere düşman hukuku uyguladığınız için muhalifler daha az eşittir” dedi.

 • 28.11.2023 28 Kas 16:43 Özel, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2) Özel, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "30 Kasım Perşembe akşamı, 21. gününde, 500. saatinde CHP'nin Anayasa'ya sahip çıkmak için başlattığı 'adalet' oturumunu burada sonlandıracağız." dedi.

 • 28.11.2023 28 Kas 15:31 Özgür Özel'den Bahçeli'ye tepki: Promptere o cümleyi yazanı Devlet Bey'in vicdanına havale ediyorum Özgür Özel'den Bahçeli'ye tepki: Promptere o cümleyi yazanı Devlet Bey'in vicdanına havale ediyorum

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, partisinin grup toplantısında MHP lideri Devlet Bahçeli'ye tepki gösterdi. Özel, "Türkiye'de herkes eşittir, ama Kürtler daha az eşittir' dedim. Devlet Bey de bu ifadeyi eleştirmiş. Soysuz iddia lafı... İddia soysuz olmaz asılsız olur, gerçek dışı olur. Bana soysuz demeye kalkıyorlar. Devlet Bey'in prompterine o cümleyi yazanı Devlet Bey'in ahlakına ve vicdanına havale ediyorum" dedi.

 • 28.11.2023 28 Kas 14:25 Özgür Özel'den İYİ Parti'ye ittifak çağrısı: Biz bu belediyeleri sadece CHP'lilerin verdiği oyla kazanmadık Özgür Özel'den İYİ Parti'ye ittifak çağrısı: Biz bu belediyeleri sadece CHP'lilerin verdiği oyla kazanmadık

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, partisinin TBMM'de gerçekleşen grup toplantısında konuştu. İsim vermeden İYİ Parti'yi iş birliğine davet eden Özel, ''Biz bu belediyeleri, sadece CHP'lilerin verdikleri oyla kazanmadık. İstanbul'da, İstanbul İttifakı'yla, Ankara'da dürüst insanlar Başkent'i yönetsin diye destek aldık ve kazandık. Biz tüm siyasi partileri, iş birliğine, güç birliğine davet ediyoruz'' ifadelerini kullandı.

 • 26.11.2023 26 Kas 17:13 Adana'da Alparslan Türkeş anısına 106 fidan dikildi Adana'da Alparslan Türkeş anısına 106 fidan dikildi

  MHP Adana İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları, Alparslan Türkeş'in doğum günü dolayısıyla Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi'nde program düzenledi. Programda, üniversite yerleşkesine 106 fidan dikildi. Etkinliğe ATÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tümay, Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç ve Ülkü Ocakları İl Başkanı Cem Tutsoy da katıldı.

 • 26.11.2023 26 Kas 13:28 Salihli'de Başbuğ Türkeş anısına 106 zeytin fidanı dikildi Salihli'de Başbuğ Türkeş anısına 106 zeytin fidanı dikildi

  Türk siyaset ve devlet adamı MHP'nin Kurucu Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş'in 106. doğum günü anısına Manisa'nın Salihli ilçesindeki Ülkü Ocakları tarafından 106 adet zeytin fidanı dikildi.

 • 23.11.2023 23 Kas 13:24 Başkan Çelik: 'Ülkemizin geleceğini şekillendirecek görevin büyük sorumluluğu öğretmenlerimizdedir' Başkan Çelik: "Ülkemizin geleceğini şekillendirecek görevin büyük sorumluluğu öğretmenlerimizdedir"

  Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Kayseri İl Başkanı Ali Çelik, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, "Ülkemizin geleceğini şekillendirecek görevin büyük sorumluluğu öğretmenlerimizdedir" dedi.

 • 20.11.2023 20 Kas 13:44 Genç kadını Ülkü Ocakları'ndan kovdular! Nedenini duyanlar inanmakta güçlük çekiyor Genç kadını Ülkü Ocakları'ndan kovdular! Nedenini duyanlar inanmakta güçlük çekiyor

  Ülkü Ocakları'nın düzenlediği bir etkinliğe katıldığını ifade eden genç kadın, parmakları yamuk olduğu için etkinlikten kovulduğunu öne sürdü. Etkinlik sonunda topluca bozkurt işareti yaptıklarını belirten kadın, ''Benim bozkurtumu görünce parmağım yamuk olduğu için 'Kurdun kulağı yamuk' diyerek beni attılar.'' dedi.

 • 18.11.2023 18 Kas 00:38 RTÜK, Tele 1, Halk TV, Flash Haber ve diğer kanallara idari para cezası verdi RTÜK, Tele 1, Halk TV, Flash Haber ve diğer kanallara idari para cezası verdi

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) üyeleri İlhan Taşcı ve Tuncay Keser, bugünkü toplantıda oyçokluğuyla Tele 1, Halk TV, Flash Haber, KRT TV, FOX TV, Star TV ve Show TV'ye idari para cezası verildiğini açıkladı. Cezaların gerekçesi, kanalların hükümeti eleştiren yayınlar yapması ve halkın haber alma hakkı için mücadele etmesi olarak belirtildi.

 • 17.11.2023 17 Kas 18:30 RTÜK, dizilere idari para cezası uyguladı RTÜK, dizilere idari para cezası uyguladı

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), izleme raporları doğrultusunda çeşitli dizilere idari para cezası uyguladı. Kadına yönelik şiddet sahneleri içeren 'Hudutsuz Sevda' ve gayri ahlaki diyalogları bulunan 'Sakla Beni' dizilerine yayıncı kuruluşlar hakkında ceza verildi. Ayrıca, diğer programlarda da yasa ihlalleri tespit edilerek cezalar uygulandı.

 • 16.11.2023 16 Kas 20:59 MHP Nallıhan İlçe Başkanlığı Yeni Binasının Açılışı Gerçekleştirildi MHP Nallıhan İlçe Başkanlığı Yeni Binasının Açılışı Gerçekleştirildi

  MHP Nallıhan İlçe Başkanlığı'nın yeni binasının açılışı için düzenlenen törene, MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Ömer Şanlı, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş, AK Parti Nallıhan İlçe Başkanı Fatih Ünal ve davetliler katıldı. Tören sırasında parti binasının açılışı gerçekleştirildi ve MHP Nallıhan İlçe Başkanı Ferhat Efe, katılımcılara teşekkür etti. Ayrıca, Alparslan Doğan, Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı ziyaretlerinin ardından Ayhan Sümer Kültür Merkezi'nde partililerle bir araya geldi ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin selamlarını iletti.

 • 16.11.2023 16 Kas 10:35 Başkan Kayda'dan, AK Parti İlçe Başkanı Aksoy'a hayırlı olsun ziyareti Başkan Kayda'dan, AK Parti İlçe Başkanı Aksoy'a hayırlı olsun ziyareti

  Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Adalet ve Kalkınma Partisi Salihli İlçe Başkanı olarak atanan Osman Aksoy ile yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevlerinde başarılar diledi.

 • 13.11.2023 13 Kas 16:27 Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ: Can Atalay ile fikren bağdaşan yanım yok Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ: Can Atalay ile fikren bağdaşan yanım yok

  Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, Can Atalay ile fikren bağdaşan yanı olmadığını belirterek, Can Atalay'ın seçim zamanlarında tutuklu olduğunu ve sürecin böyle işlemesi gerektiğini söyledi. Özdağ, Türkiye'de zenginlerin her gün daha da zenginleştiğini, diğer insanların ise fakir yaşamaya devam ettiğini savundu. Ayrıca yargıyı eleştiren Özdağ, bazı davalarda yargının tamamen siyaset kurumunun elinde olduğunu ifade etti.

 • 11.11.2023 11 Kas 21:13 İstanbul Maltepe'de Filistin'e Destek Eylemi İstanbul Maltepe'de Filistin'e Destek Eylemi

  İstanbul Maltepe'de düzenlenen Filistin'e destek eyleminde, İsrail'in saldırıları protesto edildi. Fatih'in Nesli Gençlik ve Eğitim Derneği, Maltepe Ülkü Ocakları, Maltepe Alperen Ocakları ve AK Parti Maltepe İlçe Gençlik Kolları üyeleri, Maltepe Meydanı'nda toplandı. Ellerinde Türk ve Filistin bayrakları ile çeşitli dövizler taşıyan gruptakiler, İsrail aleyhine sloganlar attı. Grup adına açıklama yapan Fatih'in Nesli Gençlik ve Eğitim Derneği Başkanı Hüseyin Topçu, İsrail'in Gazze'de 10 binden fazla insanı katlettiğini belirtti. Topçu, dünyanın her yerinde, insanlığını kaybetmemiş herkesle İsrail'e karşı mücadele edeceklerini vurguladı.

 • 11.11.2023 11 Kas 10:32 Ülkü Ocakları Aliağa İlçe Başkanlığı, Atatürk'ün Ölümünün 85. Yıl Dönümü İçin Sergi Açtı Ülkü Ocakları Aliağa İlçe Başkanlığı, Atatürk'ün Ölümünün 85. Yıl Dönümü İçin Sergi Açtı

  Ülkü Ocakları Aliağa İlçe Başkanlığı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 85. yıl dönümü dolayısıyla fotoğraf sergisi açtı. Sergi, vatandaşlar ve öğrenciler tarafından yoğun ilgi gördü.

 • 06.11.2023 06 Kas 10:34 'Bitkilerin Profesörü' Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut'un Kitabı İzmir Kitap Fuarı'nda Okuyucularıyla Buluştu 'Bitkilerin Profesörü' Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut'un Kitabı İzmir Kitap Fuarı'nda Okuyucularıyla Buluştu

  Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut'un kaleme aldığı 'Şifayı Tabiatta Bulmak' kitabı, İzmir Kitap Fuarı'nda büyük ilgi gördü. Altı bölümden oluşan kitap, özellikle kadın okuyucular tarafından ilgiyle karşılandı. Prof. Dr. Karabulut, kitabını imzalayarak okuyucularıyla bir araya geldi ve bitkilerin şifa kaynağı olduğunu vurguladı. Kitap, bitkilerin sağlık üzerindeki etkilerini ve doğal şifa yöntemlerini anlatıyor.

 • 04.11.2023 04 Kas 17:12 Demokrat Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Murat Yörük Tanıtıldı Demokrat Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Murat Yörük Tanıtıldı

  Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Manisa il teşkilatının düzenlediği törende, Murat Yörük'ü Şehzadeler Belediye Başkan adayı olarak tanıttı. Uysal, cesur insanlarla yürümeye devam edeceklerini belirtirken, Yörük de liyakatli kadrolarla Şehzadeler'i yönetmek için aday olduğunu açıkladı.

 • 01.11.2023 01 Kas 18:10 Yalova Ülkü Ocakları'nda Sosyal Sorumluluk ve Derneklerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı Görevine Atama Yalova Ülkü Ocakları'nda Sosyal Sorumluluk ve Derneklerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı Görevine Atama

  Yalova Ülkü Ocakları'nda Sosyal Sorumluluk ve Derneklerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine Harun Bozkurt atandı. Yalova Yeni Malatyalılar Derneği Başkanı Bozkurt, Yalova Ülkü Ocakları İl Başkanı Serdar Uğur tarafından atandı. Bozkurt, görevi layıkıyla yerine getireceğini belirtirken, Uğur da Bozkurt'un uyumlu çalışmalarıyla başarılı işlere imza atacağına inandığını söyledi.

 • 31.10.2023 31 Eki 11:56 Samsun'da Filistin yararına kermes düzenlendi Samsun'da Filistin yararına kermes düzenlendi

  Samsun'un Havza ilçesinde Havzalı Kadınlar Platformu tarafından Filistin yararına kermes düzenlendi. Kermes, Havza Belediyesi desteğiyle Kevser Camisi önünde dört gün boyunca açık olacak. Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, kermeste emeği geçenlere teşekkür ederek Filistinli kardeşlerin yanında olduklarını belirtti. Platform başkanı Sevil Çelik ise İsrail'in insanlık dışı saldırılarını kınayarak dua etmenin yanı sıra elimizden geleni yapmanın gayreti içinde olduklarını ifade etti. Kermese AK Parti Havza İlçe Başkanı, Belediye Meclis Üyeleri ve diğer katılımcılar da iştirak etti.

 • 30.10.2023 30 Eki 17:14 MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir'in Amcası Mustafa Özdemir Toprağa Verildi MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir'in Amcası Mustafa Özdemir Toprağa Verildi

  MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir'in 64 yaşında vefat eden amcası Mustafa Özdemir'in cenazesi Kayseri'nin Sarız ilçesinde düzenlenen törenle toprağa verildi. Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Özdemir için Karayurt Mahallesi'nde bulunan Karayurt Camii'nde cenaze namazı kılındıktan sonra mahalle mezarlığına defnedildi. Cenaze törenine ise birçok siyasi ve yerel yönetici, kurum temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

 • 30.10.2023 30 Eki 15:22 Datça Ülkü Ocakları, Murdala Adası'nda Bayrak Etkinliği Düzenledi Datça Ülkü Ocakları, Murdala Adası'nda Bayrak Etkinliği Düzenledi

  Muğla'nın Datça ilçesinde Ülkü Ocakları öncülüğünde Murdala Adası'nda yapılan etkinlikte Türk bayrağı ve ülkü ocakları bayrağı göndere çekildi. Gençlere Türk bayraklı tişörtler hediye edilirken, akşam saatlerinde fener alayı düzenlendi.

 • 30.10.2023 30 Eki 12:14 Salihli'de fener alayı yürüyüşü şehri aydınlattı Salihli'de fener alayı yürüyüşü şehri aydınlattı

  Cumhuriyet'in kuruluşunun 100. yıl dönümünde, Salihli Belediyesinin düzenlediği fener alayı yürüyüşüne katılan binlerce vatandaş, ellerinde bayraklar ve söyledikleri marşlarla Salihli'yi inletti.

 • 29.10.2023 29 Eki 22:47 MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Gölbaşı'nda açılış törenine katıldı MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Gölbaşı'nda açılış törenine katıldı

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Gölbaşı ilçesinde gerçekleşen açılış töreninde yaptığı konuşmada, Oğuz Kağan Destanı'nı çocuklara anlatmanın önemine vurgu yaptı. Gölbaşı Belediyesi tarafından tamamlanan Merkez Meydanı Projesi'nin açılışı da törende gerçekleştirildi.

 • 29.10.2023 29 Eki 17:55 Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, Cumhuriyet Bayramı'nda unutulmadı Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, Cumhuriyet Bayramı'nda unutulmadı

  Ankara'da suikast sonucu öldürülen Sinan Ateş'in yeğeni, dayısının mezarına Türk bayrağı bırakarak Cumhuriyet Bayramı'nı kutladı. Bursa'da bulunan Ateş'in mezarına da Türk bayrakları bırakıldı. Ateş'in ablası da sosyal medya hesabından dayısının adını gururla yaşatacaklarını belirtti.

 • 29.10.2023 29 Eki 12:54 Ülkü Ocakları Tavşanlı İlçe Başkanlığı 5 bin adet Türk bayrağı dağıttı Ülkü Ocakları Tavşanlı İlçe Başkanlığı 5 bin adet Türk bayrağı dağıttı

  Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde Ülkü Ocakları Tavşanlı İlçe Başkanlığı tarafından, Cumhuriyetin 100. yılı anısına 5 bin adet Türk bayrağı dağıtıldı.

 • 28.10.2023 28 Eki 17:48 Müstafi Tümamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı: 'Asıl hedef Türkiye' Müstafi Tümamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı: "Asıl hedef Türkiye"

  Müstafi Tümamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı: "Asıl hedef Türkiye" İnegöl Belediyesi'nin düzenlediği "Filistin-İsrail Savaşı ve Türkiye'nin Stratejisi" konulu programda konuşan Müstafi Tümamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı, ortada bir oyunun döndüğünü ifade ederek asıl hedefin Türkiye olduğunu söyledi.

 • 28.10.2023 28 Eki 09:45 ÖZDAĞ ALİ RIZA BEY'İN KABRİ ŞEHİTLİKTE OLMALI ÖZDAĞ ALİ RIZA BEY'İN KABRİ ŞEHİTLİKTE OLMALI

  ZAFER Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Kurtuluş Savaşı döneminde Batı Cephesi'nde 4'üncü Kolordu Komutanı olarak görev yapan Ali Rıza Bey'i ölümünün 101'inci yılında mezarı başında andı.

 • 27.10.2023 27 Eki 17:20 Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Kurtuluş Savaşı komutanlarından Albay Ali Rıza Bey'in mezarını ziyaret etti Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Kurtuluş Savaşı komutanlarından Albay Ali Rıza Bey'in mezarını ziyaret etti

  Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Kurtuluş Savaşı döneminde Batı Cephesi'nde 4'üncü Kolordu Komutanı olarak görev yapan Ali Rıza Bey'i, ölümünün 101'inci yılında Bursa'da mezarı başında andı.

 • 27.10.2023 27 Eki 15:32 Muş'ta İsrail'in Filistin'e yönelik saldırıları protesto edildi Muş'ta İsrail'in Filistin'e yönelik saldırıları protesto edildi

  Muş'un Bulanık ilçesinde İsrail'in Filistin'e yönelik saldırıları protesto etmek amacıyla bir araya gelen kalabalık, Gazze için destek dövizleri taşıdı. Bulanık-Malazgirt Süt Üreticileri Birliği Başkanı Bedrettin Ziyali, basın açıklamasında İsrail'in uluslararası hukuku tanımadığını belirterek, uluslararası örgütleri ve İslam İşbirliği Teşkilatı'nı daha etkili bir şekilde harekete geçmeye çağırdı. Programa, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Saatçi, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Kasım Özenç ve vatandaşlar da katıldı.

 • 22.10.2023 22 Eki 17:52 Başkan Ergün, İzmir'de Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısına katıldı Başkan Ergün, İzmir'de Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısına katıldı

  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla başlatılan, MHP Genel Merkezi tarafından organize edilen "2024'e Doğru Diyar Diyar Anadolu" temalı İzmir Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısı'na katıldı.

 • 21.10.2023 21 Eki 13:39 Aliağa MHP'den 'dünden bugüne Azebaycan' konferansı Aliağa MHP'den 'dünden bugüne Azebaycan' konferansı

  Milliyetçi Hareket Partisi Aliağa İlçe Başkanlığı 'Dünden bugüne Azerbaycan' konulu konferans düzenledi.

 • 19.10.2023 19 Eki 18:01 ESKİ Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in öldürülmesiyle ilgili 5 şüpheli ifade verdi ESKİ Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in öldürülmesiyle ilgili 5 şüpheli ifade verdi

  ESKİ Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in öldürülmesiyle ilgili soruşturma kapsamında 5 şüpheli, mevcutlu olarak ifade verdi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca başlatılan soruşturma kapsamında aralarında 2 emniyet mensubunun da bulunduğu 5 şüpheli polis eşliğinde adliyeye getirilerek soruşturmayı yürüten cumhuriyet savcısına ifade verdi.

 • 19.10.2023 19 Eki 17:24 Sinan Ateş cinayeti soruşturmasında bir kişi daha tutuklandı Sinan Ateş cinayeti soruşturmasında bir kişi daha tutuklandı

  Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in Ankara'da öldürülmesiyle ilgili yürütülen soruşturmada, aralarında 2 emniyet mensubunun da bulunduğu 5 kişi cumhuriyet savcısına ifade verdi. Şüphelilerden 1'i tutuklanırken, soruşturma kapsamında tutuklu sayısı 22'ye çıktı.

 • 19.10.2023 19 Eki 08:10 MHP Bayburt İl Başkanlığı'na Muharrem Baykal seçildi MHP Bayburt İl Başkanlığı'na Muharrem Baykal seçildi

  Milliyetçi Hareket Partisi Bayburt İl Başkanlığı'nın 14. Olağan genel kurul kongresinde Muharrem Baykal, tek listeli seçimde MHP'nin yeni il başkanı oldu. Kongrede yapılan konuşmalarda, Bayburt'ta MHP'nin başarısının devam edeceği vurgulandı.

 • 18.10.2023 18 Eki 09:39 Havza'da İsrail'in Gazze'deki Hastaneye Saldırıya Tepki Havza'da İsrail'in Gazze'deki Hastaneye Saldırıya Tepki

  Samsun'un Havza ilçesinde, İsrail'in Gazze'deki el-Ehli Baptist Hastanesine yönelik saldırı protesto edildi. Havza Belediye Başkanı, MHP Havza İlçe Başkanı ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, Kevser Camisi önünde bir araya gelerek dua etti. Havza Eğitim-Bir-Sen temsilcisi ise saldırıyı kınayan bir açıklama yaptı.

 • 16.10.2023 16 Eki 00:17 Manisa Büyükşehir Belediyespor, Akhisar Belediyespor'u mağlup etti Manisa Büyükşehir Belediyespor, Akhisar Belediyespor'u mağlup etti

  Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımı, TVF 2. Lig'de Akhisar Belediyespor'u 3-2 mağlup etti. Ev sahibi takım, maçın son setini 15-10 kazanarak galibiyete ulaştı. Yönetim kurulu üyeleri, oyuncuları tebrik ederek başarılarının devamını diledi ve tribünleri dolduran taraftarlara teşekkür etti.

 • 13.10.2023 13 Eki 14:46 Havza'da İsrail saldırısında hayatını kaybeden Filistinliler için gıyabi cenaze namazı kılındı Havza'da İsrail saldırısında hayatını kaybeden Filistinliler için gıyabi cenaze namazı kılındı

  Samsun'un Havza ilçesinde, İsrail'in Gazze'ye saldırısı sonucunda hayatını kaybeden Filistinliler için gıyabi cenaze namazı düzenlendi. Havza'daki camilerde dua edilirken, İsrail'in saldırıları kınandı. Havza Belediyesi, Havza Müftülüğü ve çeşitli sivil toplum örgütleri tarafından ortak basın açıklaması yapıldı ve gıyabi cenaze namazı kılındı.

 • 13.10.2023 13 Eki 10:48 Alaşehir Ülkü Ocaklarında görev değişimi Alaşehir Ülkü Ocaklarında görev değişimi

  Alaşehir Ülkü Ocakları'nda yapılan görev değişim töreninde iki yıldır başkanlığı yürüten eski başkan Çağatay Yayla'nın yerine Savaş Pala göreve getirildi.

 • 10.10.2023 10 Eki 21:03 TBMM Genel Kurulunda CHP, Yeşil Sol Parti ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi TBMM Genel Kurulunda CHP, Yeşil Sol Parti ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi

  TBMM Genel Kurulunda CHP, Yeşil Sol Parti ve İYİ Parti'nin gündeme ilişkin grup önerileri kabul edilmedi. İYİ Parti'nin Türk adaletine güvenin sarsılması, Yeşil Sol Parti'nin 10 Ekim gar katliamının tüm boyutlarıyla araştırılması, CHP'nin Akkuyu Nükleer Santrali ve AK Parti'nin Meclis'in gündem ve çalışma saatlerine ilişkin grup önerileri ayrı ayrı görüşüldü.

 • 10.10.2023 10 Eki 20:42 İyi Parti'nin Sinan Ateş Davasıyla İlgili Gerekli Önlemlerin Alınmasına İlişkin Önergesi AKP ve MHP Oylarıyla Reddedildi İyi Parti'nin Sinan Ateş Davasıyla İlgili Gerekli Önlemlerin Alınmasına İlişkin Önergesi AKP ve MHP Oylarıyla Reddedildi

  İYİ Parti'nin, Sinan Ateş'in öldürülmesine ilişkin dava dosyasında ilerleme kaydedilmemiş olması nedeniyle gerekli önlemlerin alınmasına ilişkin verdiği önerge TBMM Genel Kurulu'nda AKP ve MHP'li milletvekillerinin oylarıyla reddedildi. İYİ Parti Bursa Milletvekili Yüksel Selçuk Türkoğlu, "Suikast dosyasına ilişkin manidar gelişmeler ve dosyaya dair tehdit iddiaları adalete inanç ve güveni sarsmaktadır. Konunun bütün boyutlarıyla araştırılıp, soruşturularak incelenmesini yüce Meclis'imizden saygılarımızla arz ediyoruz" dedi.

 • 08.10.2023 08 Eki 19:52 Ülkü Ocakları, Atatürk'ün imzasını meşalelerle oluşturdu Ülkü Ocakları, Atatürk'ün imzasını meşalelerle oluşturdu

  Mersin'in Erdemli ilçesinde, Ülkü Ocakları Erdemli İlçe Başkanlığı, 3 bin metrekare alanda yaktıkları meşaleler ile Atatürk'ün imzasıyla siluetini oluşturdu. Gençlerin bir araya geldiği etkinlikte, meşalelerle oluşturulan Atatürk silüeti dikkat çekti. Ülkü Ocakları, bu çalışmayla Atatürk'ün değerlerini ebediyete kadar yaşatacağını göstermek istediklerini belirtti.

 • 08.10.2023 08 Eki 10:02 MHP Samsun Milletvekili ve İl Başkanı, MHP Çarşamba İlçe Başkanı'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu MHP Samsun Milletvekili ve İl Başkanı, MHP Çarşamba İlçe Başkanı'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

  MHP Samsun Milletvekili İlyas Topsakal ve Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, MHP Çarşamba İlçe Başkanı Özgen Alper Yalçın'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Topsakal, yeniden seçilen Yalçın'a hayırlı olsun dileklerini iletti. MHP olarak teşkilatlarında kongreler yaptıklarını belirten Topsakal, Genel Başkanları Sayın Devlet Bahçeli önderliğinde kutlu davalarında yola devam edeceklerini söyledi. MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur da Çarşamba İlçe Kongresi sonrası ilçe başkanı ve yönetimine başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Çarşamba İlçe Başkanı Özgen Alper Yalçın ise Genel Merkez ve İl Teşkilatı ile koordineli çalışarak partinin ilçede daha iyi yerlere gelmesi için çalışacaklarını belirtti.

 • 06.10.2023 06 Eki 13:21 TÜRKAV Denizli İl Başkanlığı tarafından düzenlenen konferans TÜRKAV Denizli İl Başkanlığı tarafından düzenlenen konferans

  Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Denizli İl Başkanlığı tarafından Çatalçeşme Oda Tiyatrosunda düzenlenen 'Azerbaycan'da Son Gelişmeler' konulu konferans ve 'Türk Dünyasından Ezgiler' dinletisi yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Konferansta konuşmacı Elyar Türker, Kuzey ve Güney Azerbaycan ile Karabağ meseleleri hakkında bilgiler vererek, davetlilere bölgede yaşanan son gelişmeleri aktardı.

 • 04.10.2023 04 Eki 13:22 Akşener, İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu Açıklaması Akşener, İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu Açıklaması

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Yerel seçimlerde 81 ilde kendi adaylarımızla hür ve müstakil siyasetimizle tek başımıza aziz milletimizin huzuruna çıkacağız." dedi.

Advertisement