Çankaya Belediyesi'nden Sıcak Çorbayla "Günaydın" - Son Dakika

Çankaya Belediyesi'nden Sıcak Çorbayla "Günaydın"

01.12.2022 10:34

Çankaya Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ankaralılar'a sıcak çorbayla “günaydın” diyor. Belediye, Ziya Gökalp Caddesi’nde bulunan başkanlık binası, ODTÜ, Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü, Koru Metrosu ve Beşevler’de sıcak çorba dağıtımına başladı.

Çankaya Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ankaralılar'a sıcak çorbayla "günaydın" diyor. Belediye, Ziya Gökalp Caddesi'nde bulunan başkanlık binası, ODTÜ, Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü, Koru Metrosu ve Beşevler'de sıcak çorba dağıtımına başladı.

Çankaya Belediyesi, soğuk havanın etkili olduğu Ankara'da vatandaşlara saat 07.00-09.00 saatleri arasında sıcak çorba ikramına başladı. Kentin en yoğun olduğu saatlerde Kızılay'dan geçen Ankaralılar'ı Başkanlık Binası önünde sıcak çorbayla karşılayan Çankaya Belediyesi, Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü, Ortadoğu Teknik Üniversitesi A1 kapısı, Hacettepe Üniversitesi mevkiinde Koru Metrosu, Gazi ve Ankara Üniversiteleri'nin bulunduğu Beşevler'de de öğrencilere ve vatandaşlara sıcak çorba ikram ediyor.

2015 yılından bu yana yaklaşık 1,5 milyon kişiye sıcak çorba ikramında bulunan Çankaya Belediyesi, çorba dağıtımını, kış boyunca sürdürecek.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Çankaya Belediyesi'nden Sıcak Çorbayla 'Günaydın' - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement