İstanbul'da 15 Temmuz Köprüsü ve Kadıköy D 100'de trafik durma noktasına geldi - Son Dakika

İstanbul'da 15 Temmuz Köprüsü ve Kadıköy D 100'de trafik durma noktasına geldi

18.10.2021 09:01

İstanbul'da, yağışın etkili olmasıyla haftanın ilk iş gününde trafik yoğunluğu erken saatlerden itibaren etkili olmaya başladı. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Kadıköy D-100 istikametinden işlerine gitmek isteyen vatandaşlar, uzun süre trafiğin açılmasını bekledi.

İstanbul'da haftanın ilk iş günü de olmasının etkisiyle birlikte yoğun trafik oluştu. İBB trafik verilerine göre sabah saatleri itibariyle trafik yoğunluğu yüzde 60'lara ulaştı. 15 Temmuz Köprüsü ve Kadıköy D-100'de trafik uzun süre akış sağlayamadı.

UZUN KUYRUKLAR OLUŞTU

Haftanın ilk iş ve okul gününde trafik yoğunluğu erken saatlerden itibaren etkili olmaya başladı. İşlerine gitmek isteyen sürücüler ve öğrenci servisleri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde ve Kadıköy D-100 karayolu üzerinde uzun araç kuyrukları oluşturdu.

YÜZDE 60 OLARAK ÖLÇÜLDÜ

Gece saatlerinden itibaren etkili olan yağışlarla birlikte trafik yer yer durma noktasına geldi. Köprüye bağlanan ara yollarda da sürücüler ilerlemekte güçlük çekti. İBB trafik verilerine göre ise yoğunluk saat 07.30 itibariyle yüzde 60 olarak ölçümlendi.

İstanbul'da haftanın ilk iş gününde yağmur, trafiği vurdu
İstanbul'da haftanın ilk iş gününde yağmur, trafiği vurdu
İstanbul'da haftanın ilk iş gününde yağmur, trafiği vurdu
YORUMLAR (1)
500
Kadıköy'de Uluslararası Ragbi Turnuvası Sona Erdi Kadıköy'de Uluslararası Ragbi Turnuvası Sona Erdi Uluslararası İstanbul Plaj Ragbi Lig Turnuvası final maçları oynandı Uluslararası İstanbul Plaj Ragbi Lig Turnuvası final maçları oynandı Kavga görüntüleri sonrası sessizliğini koruyan Ebrar Karakurt, Beşiktaş'ın stadında ortaya çıktı Kavga görüntüleri sonrası sessizliğini koruyan Ebrar Karakurt, Beşiktaş'ın stadında ortaya çıktı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel İstanbul'da 15 Temmuz Köprüsü ve Kadıköy D 100'de trafik durma noktasına geldi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement