Kuşadası Belediyesi, CHP Heyetini Ağırladı - Son Dakika

Kuşadası Belediyesi, CHP Heyetini Ağırladı

01.12.2022 13:50
Kuşadası Belediyesi, CHP Heyetini Ağırladı

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, CHP Genel Başkan Yardımcılarını yeni makamında ağırladı.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, CHP Genel Başkan Yardımcılarını yeni makamında ağırladı.

CHP Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, Başkan Günel'i makamında ziyaret etti.

Başkan Günel, Yeni Hizmet Binası'nda düzenlenen ziyarette, Kuşadası'nda yürütülen çalışmalarla ilgili olarak konuklarına bilgi verdi. Günel ziyarete ilişkin, "Partimizin çok değerli ve deneyimli yöneticileri ile bir araya gelmek moral ve motivasyonumuzu artırdı. Kendilerine ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum" dedi.

CHP heyetinin Kuşadası ziyareti, Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesi'nin birlikte hizmete açtığı Kuşadası Elma Şekerleri Çocuk Gelişim Merkezi ve Kuşadası Otizm Destek Merkezi'nin açılışı ile sürecek.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Kuşadası Belediyesi, CHP Heyetini Ağırladı - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement