Meram Elektrik'ten Çalışanlarına Ödüllü Kompozisyon Yarışması - Son Dakika
Meram Elektrik'ten Çalışanlarına Ödüllü Kompozisyon Yarışması

Meram Elektrik'ten Çalışanlarına Ödüllü Kompozisyon Yarışması

17.08.2015 09:54

MEDAŞ ve MEPAŞ, çalışanları arasında düzenlediği “İşini Anlamlandır” adlı kompozisyon yarışmasında birinci olan personelini ödüllendirdi.

MEDAŞ ve MEPAŞ, çalışanları arasında düzenlediği "İşini Anlamlandır" adlı kompozisyon yarışmasında birinci olan personelini ödüllendirdi.

Konya ile birlikte Karaman, Aksaray Niğde, Nevşehir ve Kırşehir olmak üzere toplam 6 ilde 1 milyon 750 bin müşterisine hizmet veren Meram Elektrik, düzenlediği kurum içi faaliyetleriyle de bünyesinde çalışan personeline yönelik hazırladığı yarışmalarda çeşitli ödüller veriyor. Meram Elektrik, personelinin motivasyonunu artırmak için 3 bin çalışanı arasında "İşini Anlamlandır" konulu bir kompozisyon yarışması düzenledi. Yarışmaya katılanlardan çalıştıkları yerin kendileri için ne anlam ifade ettiği, bu işi yaparken neler hissettiklerini kaleme almaları istendi. Yarışmayı Karaman bölgesinde elektrik teknikeri olarak görev yapan Hasan Sayma yazdığı "Vebal" isimli kompozisyon kazandı. Birinci olan Sayma, ödülünü MEDAŞ Genel Müdürü Muhittin Murat ve MEPAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş'ın elinden aldı.

MEDAŞ Genel Müdürü Muhittin Murat, çalışanları arasında kurum içi iletişim faaliyetlerinde bulunmak üzere işi anlamlandırma yarışması şeklinde bir yarışma düzenlediklerini belirterek, "Çalışanlarımızdan gelen yazılar jüri tarafından değerlendirilerek uygun görülen arkadaşımıza teşvik mahiyetinde bir ödüllendirme yaptık. Arkadaşlarımızın bu konudaki gayretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu ve buna benzer yarışmalar başka konularda da şirket bünyesinde devam edecek" dedi.

Yarışmada birinci olan Meram Elektrik çalışanı Hasan Sayma ise, "Şirketimin düzenlemiş olduğu yarışmaya çocukken başımdan geçmiş bir olaydan etkilenerek katıldım. Bütün üst amirlerime ve bu ödülü veren sevgili müdürlerime teşekkür ediyorum" diye konuştu. - KONYA

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Meram Elektrik'ten Çalışanlarına Ödüllü Kompozisyon Yarışması - Son Dakika


Advertisement