Merhum Batuhan Yaşar'a Meslekte Vefa Ödülü verildi - Son Dakika

Merhum Batuhan Yaşar'a Meslekte Vefa Ödülü verildi

20.03.2022 19:54

Bir süre önce vefat eden İhlas Medya Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar, Meslekte Hizmetine Vefa Ödülü'ne layık görüldü.

Ankara'nın yerel değerlerinin ve kent kimliğinin korunması, yaşatılması ve başarılı çalışmaların takdir edilmesi maksadıyla Medya Ankara tarafından "Başkente Değer Ödülleri" töreni düzenlendi.

ÜNLÜ İSİMLER ÖDÜLLERİNİ ALDI

Ankara'da 2021 yılında hizmetleri ve başarıları ile öne çıkan milletvekilleri, belediye başkanları, kamu kurumu yöneticileri, sivil toplum kuruluşu yöneticileri, sivil toplum kuruluşu yöneticileri, sporcular, sanatçılar, gazeteciler, sosyal medya fenomenleri ve iş dünyasından isimler Ankara Ticaret Odası Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen "Başkente Değer Ödülleri" töreninde ödüllerini aldı.

Merhum Batuhan Yaşar'a Meslekte Vefa Ödülü
İHA Muhabiri Mustafa Cenik ve Haberler.com Genel Yayın Yönetmeni Avukat Bedia Teymur

BATUHAN YAŞAR'A MESLEKTE VEFA ÖDÜLÜ

Söz konusu ödül töreninde, bir süre önce vefat eden İhlas Medya Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar, Meslekte Hizmetine Vefa Ödülü'ne layık görüldü.

Batuhan Yaşar'ın ödülünü İHA Muhabiri Mustafa Cenik aldı

Batuhan Yaşar'ın ödülünü İHA Muhabiri Mustafa Cenik, Haberler.com Genel Yayın Yönetmeni Avukat Bedia Teymur'un elinden teslim aldı. Başkente Değer Ödüllerinin isimlerinin belirlenme süreci sonrası yaşamını yitiren Batuhan Yaşar'ın son bir yıldır tedavi süresini yakından takip ettiklerini belirten Medya Ankara Koordinatörü Erdem Yeşer, "1 yıldır tedavi süresinin devam ettiğini biliyorduk, hizmette vefa ödülünü takdim edeceğimizi kendilerine bildirdik, durumunun stabil olduğunu ve ödülünü yine temsilci ile alacaklarını, memnuniyet duyduklarını belirttiler. Sonrasında yaşamını kaybetti, Ruhu şad olsun, Merhum Batuhan Yaşar, Basın camiasına, Ankara'ya kattığı değer katar ödül törenimize de değer kattı, ödülünü özellikle Türkiye'nin en büyük haber sitesi haberler.com genel yayın yönetmeninin takdim etmesini arzu ettik, sağ olsunlar onlarda bizi kırmayarak ödülü takdim ettiler" ifadelerini kullandı.

Merhum Batuhan Yaşar'a Meslekte Vefa Ödülü
Merhum Batuhan Yaşar'a Meslekte Vefa Ödülü
Merhum Batuhan Yaşar'a Meslekte Vefa Ödülü
YORUMLAR
500
Mansur Yavaş: 'İyilik, Dayanışma ve Kardeşlik ile Yönetilen Başkentte, Değişim İşleyişte' Mansur Yavaş: 'İyilik, Dayanışma ve Kardeşlik ile Yönetilen Başkentte, Değişim İşleyişte'
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Merhum Batuhan Yaşar'a Meslekte Vefa Ödülü verildi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement