Denizli'deki hastane saldırısında yaşanan panik anları kamerada - Son Dakika
3.Sayfa

Denizli'deki hastane saldırısında yaşanan panik anları kamerada

Denizli'deki Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nin bahçesinde bulunan kafeterya önünde 2'si ağır 7 kişinin yaralandığı silahlı saldırının görüntüleri ortaya çıktı.

01.03.2024 18:15  Güncelleme: 19:53
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Denizli'nin Pamukkale ilçesindeki Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nin bahçesinde bulunan kafeteryada meydana gelen ve 2'si ağır 7 kişinin yaralandığı saldırı sonrası yaşanan panik anlarının görüntüsü ortaya çıktı.

Pamukkale ilçesi Kınıklı Mahallesi'ndeki hastane bahçesinde bulunan kafeterya gelen 2 şüpheli, silahla aralarında husumet bulunduğu iddia edilen bir kişiye rastgele ateş açtı. Otopark kısmından kafeteryaya doğru gerçekleşen saldırıda kullanılan tüfeklerden çıkan saçmalar, saldırıya uğrayan kişi haricinde orada bulunan ve kafeteryanın içerisinde oturan 6 kişiye daha isabet etti.

Denizli'deki hastane saldırısında yaşanan panik anları görüntülendi

YARALANAN 7 KİŞİDEN 2'SİNİN DURUMU AĞIR

Saldırıda yaralanan 7 kişi, sağlık personelleri ve güvenlik görevlileri tarafından kafeteryanın yanındaki acil servise taşındı. Tedavilerine başlanılan yaralılardan 2'sinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Denizli'deki hastane saldırısında yaşanan panik anları görüntülendi

O ANLAR KAMERADA

Yaşanan saldırının ardından kafeteryada yaşanan panik anları ile yaralıların sedyeler ve görevlilerin yardımıyla yürüyerek acil servise taşındıkları anların görüntüsüler bir kişinin cep telefonu kayıtlarına yansıdı.

Denizli'deki hastane saldırısında yaşanan panik anları görüntülendi

POLİS EKİPLERİ TEYAKKUZA GEÇTİ

Kafeteryadaki camların kırıldığı saldırıda, bölgede büyük panik yaşandı. Yaşananların ardından acil servis etrafından geniş güvenlik önlemleri alındı. Polis ekipleri, güvenlik kamerası kayıtlarından eşkalleri belirlenen saldırganların yakalanması için geniş çaplı araştırma başlattı.

Denizli\'deki hastane saldırısında yaşanan panik anları kamerada
Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Denizli'deki hastane saldırısında yaşanan panik anları kamerada - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement