Son dakika Advertorial Sondakika haberleri, Advertorial Sondakika son dakika, son dakika Advertorial Sondakika

Son Dakika Advertorial Sondakika Haberleri

Son dakika Advertorial Sondakika haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son advertorial sondakika haberleri anında burada.


 • 14:50 Türkiye'deki Erkeklerin Üçte Birinden Fazlası Bu Hassas Konuyla Mücadele Ediyor! Türkiye'deki Erkeklerin Üçte Birinden Fazlası Bu Hassas Konuyla Mücadele Ediyor!

  Türkiye'deki erkeklerin üçte biri sertleşme sorunu olarak bilinen erektil disfonksiyonla mücadele ediyor. Bu sorun, özellikle 40 yaş ve üstü bireylerde yaygın olup, gençlerde de sigara, alkol ve psikolojik faktörler gibi sebeplerle ortaya çıkabiliyor. Modern tıp, bu konuda farklı tedavi yöntemleri sunarken, "mutluluk çubuğu" adlı protez bu yöntemler arasında dikkat çekiyor.

 • 18.09.2023 18 Eyl 15:35 Obezitenin Sağlık Üzerindeki Etkileri ve Tedavi Yöntemleri Obezitenin Sağlık Üzerindeki Etkileri ve Tedavi Yöntemleri

  Günümüzün önemli sağlık sorunlarından biri olan obezite, her üç kadından birini ve her dört erkekten birini etkilemektedir. Obezite, sadece giyim ve görüntü sorunu yaratmakla kalmaz, aynı zamanda sağlık sorunlarına da yol açar. Obezite ile ilişkilendirilen otuz iki farklı sağlık sorunu bulunmaktadır. Bu nedenle obeziteden kurtulmak, bu sağlık sorunlarından kurtulmayı da içerir.

 • 23.08.2023 23 Ağu 13:14 Taksitle Araba Almak Mümkün Mü? Taksitle Araba Almak Mümkün Mü?

  Taksitle araba almak son dönemde en sık başvurulan yollardan biridir. Çünkü elinde peşinatı olmayan kişiler taksitle araç satın alarak, daha sorunsuz şekilde ödemelerini yapmaya başlıyor.

 • 22.08.2023 22 Ağu 14:13 realme c55 Şampiyon Sahaya Çıkıyor realme c55 Şampiyon Sahaya Çıkıyor

  Kalite ve performansıyla dikkat çeken realme C55, geniş depolama alanı ve en özel anları ölümsüzleştiren şampiyon kamerasıyla hızlı ve rahat bir kullanım deneyimi sunuyor.

 • 21.08.2023 21 Ağu 14:52 'Türkiye genç nüfusuyla Fintek üssü olma yolunda!' "Türkiye genç nüfusuyla Fintek üssü olma yolunda!"

  PayFix Yönetim Kurulu Başkanı ve TÖDEB Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Kork, Türkiye fintek sektörünün gelişmeleri ve globaldeki fintek geleceğiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Erkan Kork, fintek alanının gelecekte birçok sektörle yönünü şekillendireceğini belirtirken Türkiye'nin dünya fintek sahnesinde birçok fırsatı olduğunun altını çizdi.

 • 16.08.2023 16 Ağu 13:10 Türkiye'nin saç ekimi merkezleri: Uzmanlık ve teknolojiyle tanınan seçenekler Türkiye'nin saç ekimi merkezleri: Uzmanlık ve teknolojiyle tanınan seçenekler

  Saç ekimi, estetik görünümünü düzeltmek isteyen birçok kişi için önemli bir konu haline gelmiştir. Türkiye, saç ekimi konusunda son teknolojiye sahip merkezleri ve deneyimli doktorlarıyla öne çıkan bir ülke olarak bilinir. Türkiye'nin saç ekimi alanındaki önde gelen merkezleri, uzmanlıkları ve teknolojik altyapılarıyla tercih edilmektedir.

 • 04.08.2023 04 Ağu 11:51 Kanada Depremzedeler İçin Vize Başvuruları Son Günü 25 Eylül Kanada Depremzedeler İçin Vize Başvuruları Son Günü 25 Eylül

  Türkiye ve Suriye'yi 6 Şubat 2023 Pazartesi günü vuran şiddetli depremler on binlerce insanın ölümüne; evlerin, yolların, sağlık tesislerinin ve diğer kritik altyapıların tahrip olmasına neden oldu.

 • 01.08.2023 01 Ağu 17:34 Haber 32 Isparta haberleri Haber 32 Isparta haberleri

  Isparta'nın en güncel ve hızlı haberleri| Dünyanın dört bir yanında olduğu gibi ülkemizde de yerel basın son derece önemli. Her şehirde yayın yapan pek çok gazete, internet sitesi ve televizyon kanalı bulunuyor. haber32.com internet sitesi Isparta'ya yönelik yerel haberleri ve ulusal haberleri yayınlıyor. Peki, Isparta'da deprem mi oldu?

 • 01.08.2023 01 Ağu 14:52 SÖYLEYECEK SÖZÜMÜZ VAR! BU SESE KULAK VERİN! SÖYLEYECEK SÖZÜMÜZ VAR! BU SESE KULAK VERİN!

  Bizler 35 yıldır, evlerimize ekmek götürmek ve ailelerimize bakmak için gece gündüz demeden çalışan enerji ve maden işçileriyiz.

 • 21.07.2023 21 Tem 16:17 Where is the best country to get a breast reduction? Best reductions costs in İstanbul, Türkiye Where is the best country to get a breast reduction? Best reductions costs in İstanbul, Türkiye

  Breast reduction surgery, also known as reduction mammoplasty, can help women with large, heavy breasts. It reduces pain, improves posture, and increases self-confidence. However, it also carries risks such as bleeding, infection, and scarring. Recovery time is typically 2-3 weeks for light activities and up to 6 weeks for full recovery.

 • 20.07.2023 20 Tem 09:07 Kıl Çadırlar: İlginç ve Etkileyici Yapılar Kıl Çadırlar: İlginç ve Etkileyici Yapılar

  Kıl çadırlar, çok çeşitli kullanım alanlarına sahip olan etkileyici yapılardır.

 • 18.07.2023 18 Tem 14:07 DreameBot F9 hem süpürür hem paspas yapar DreameBot F9 hem süpürür hem paspas yapar

  Dreametech F9 5200 mAh pil kapasitesi ile 250 metrekareye kadar olan evleri standart çalışma modunda temizleyebilir.

 • 17.07.2023 17 Tem 13:03 Domain Sorgulama Nasıl Yapılır? Domain Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler Domain Sorgulama Nasıl Yapılır? Domain Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  Çevrimiçi bir işletmeyi nasıl kuracağınızı araştırırken, bir domainin nasıl satın alınacağı, nerede barındırılacağı ve maliyeti gibi konuları merak edebilirsiniz. Bu noktada Niobe Hosting gibi bir domain kayıt kuruluşu kullanmak, süreci basitleştirebilir ve çevrimiçi ortamda en iyi adımınızı atmanıza yardımcı olabilir.

 • 12.07.2023 12 Tem 14:45 Affordable septorhinoplasty costs in Istanbul, Turkey | How long is recovery from a septorhinoplasty? Affordable septorhinoplasty costs in Istanbul, Turkey | How long is recovery from a septorhinoplasty?

  Consider septorhinoplasty in Istanbul for an affordable option. Top-quality surgical procedures at competitive prices. Istanbul offers lower costs compared to other countries, without compromising on quality. Contact Eunike Health to meet the experts who perform septorhinoplasty in Istanbul. How long is recovery from a septorhinoplasty?

 • 11.07.2023 11 Tem 16:23 SERDAR AZMOUN ÇİĞDEM GÜNAL'A KONUŞTU SERDAR AZMOUN ÇİĞDEM GÜNAL'A KONUŞTU

  Spor basınında adından sıkça söz ettiren Bayer Leverkusen'in İranlı golcüsü Serdar Azmoun Çiğdem Günal'a birbirinden ilginç açıklamalarda bulundu.

 • 07.07.2023 07 Tem 13:55 Katarakt Nedir? Katarakt Nedir?

  Katarakt, gözün içinde bulunan ve görüntülerin net bir şekilde algılanmasını sağlayan merceğin (lens) zamanla bulanıklaşması durumudur. Bu bulanıklık, ışığın retinaya düzgün bir şekilde ulaşmasını engeller ve net görüşün bozulmasına yol açar.

 • 03.07.2023 03 Tem 18:07 Tiens: Sağlık ve Refah İçin Doğal Ürünler Tiens: Sağlık ve Refah İçin Doğal Ürünler

  Tiens, sağlık ve refah alanında faaliyet gösteren bir Çin şirketidir. Doğal ve yenilikçi içerikler kullanılarak üretilen Tiens ürünleri, insanların sağlığını korumaya ve iyileştirmeye yardımcı olur. Beslenme ve takviyeler, cilt bakımı ve ev bakımı gibi çeşitli kategorilerde ürünler sunan Tiens, aynı zamanda iş fırsatlarıyla da dikkat çeker. Tiens'ı tercih ederek, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir geleceğe adım atabilirsiniz.

 • 03.07.2023 03 Tem 18:06 Tiens: Tam Bir Sağlık ve Refah Markası Tiens: Tam Bir Sağlık ve Refah Markası

  Tiens, sağlık ve refah sektöründe öncü bir markadır. Sizlere bu makalemizde Tiens hakkında kapsamlı bir şekilde bilgi vereceğiz. Tiens'ın sunduğu ürünler, sağlık ve mutluluğunuzu artırmaya yönelik yenilikçi ve etkili çözümler sunmaktadır. Ayrıca, Tiens'ın iş fırsatları hakkında da bilgi vereceğiz. Hazır olun, çünkü Tiens size sağlık ve başarı dolu bir geleceğin kapılarını aralıyor!

 • 03.07.2023 03 Tem 14:25 What is a non-surgical buccal fat removal? Procedure and benefits of non-surgical buccal fat removal in İstanbul, Türkiye What is a non-surgical buccal fat removal? Procedure and benefits of non-surgical buccal fat removal in İstanbul, Türkiye

  Non-Surgical Buccal Fat Removal: A Minimally Invasive Solution for Facial Contouring. What is a non-surgical buccal fat removal? Non-surgical buccal fat removal is a popular cosmetic procedure that helps individuals achieve a more contoured facial appearance without undergoing surgery. Learn about the benefits, procedure, and considerations for non-surgical buccal fat removal in this article.

 • 23.06.2023 23 Haz 10:15 What kind of sunscreen should oily skin use? Is SPF 30 or 50 better for oily and skin? How to choose sunscreen for oily skin? What kind of sunscreen should oily skin use? Is SPF 30 or 50 better for oily and skin? How to choose sunscreen for oily skin?

  This article provides tips on how to choose the right sunscreen for oily and dry skin. It also explains the importance of applying sunscreen and how it can protect your skin from harmful UV rays. The article is compiled by professional names in Eunike Health. What kind of sunscreen should oily skin use? Is SPF 30 or 50 better for oily and skin? How to choose sunscreen for oily skin?

 • 22.06.2023 22 Haz 09:53 İstanbul'un Marina içinde Yer Alan İlk ve Tek Residence Projesi… ATAKÖY MARİNADA RESIDENCE SATIŞA ÇIKTI İstanbul'un Marina içinde Yer Alan İlk ve Tek Residence Projesi… ATAKÖY MARİNADA RESIDENCE SATIŞA ÇIKTI

  İstanbul'da, marina içinde inşa edilen ilk ve tek rezidans projesi Ataköy Marinada Residence'da satış başladı. Denize sıfır konumuyla Marmara Denizi'ne hâkim panoramik manzarası, akıllı evleri, peyzaj ve sosyal alanları, otel konforunda hissettirecek concierge hizmetleri ve benzersiz ulaşım olanakları İstanbul'un simgelerinden biri olacak.

 • 19.06.2023 19 Haz 11:21 Sadece İnsan Derneği 35 ülkede kurban kesecek Sadece İnsan Derneği 35 ülkede kurban kesecek

  Sadece İnsan Uluslararası Yardım Derneği, 2023 yılı Kurban çalışmalarına başladı. Dernek, 'Hisseni Paylaş Kardeşine Yakınlaş' sloganı ile 35 ülkede kurban çalışmaları yürüterek, on binlerce ihtiyaç sahibine ulaşmayı hedefliyor. Kurban bedelleri dernek tarafından yurt içi için 5 bin lira yurt dışı için ise 2 bin lira olarak belirlendi.

 • 13.06.2023 13 Haz 17:46 Av. Ali Alper Tüfekçi'den Kiracıları İlgilendiren Önemli Bilgiler Av. Ali Alper Tüfekçi'den Kiracıları İlgilendiren Önemli Bilgiler

  Ülkemizde ve hatta dünya genelinde yaşanan enflasyonist dönemde hem kiraya verenlerin hem de kiracıların sahip oldukları hakları bilmeleri son derece önem arz etmektedir. Özellikle kira sözleşmeleri akdedilme safhasındayken her iki tarafın da menfaatlerini gözeterek ortak bir paydada buluşmaları kira sürecini uyum içerisinde ve sorunsuz geçirmeyi sağlayacaktır.

 • 09.06.2023 09 Haz 16:51 Nasolabial Fillers Aftercare! Dermal Fillers for Nasolabial Folds: Achieve Youthful Results Nasolabial Fillers Aftercare! Dermal Fillers for Nasolabial Folds: Achieve Youthful Results

  Looking for the best fillers for nasolabial folds? Explore our guide to find the top options for achieving youthful and smooth skin. Enhance your appearance with professional dermal filler treatments. Here, some information about nasolabial fillers aftercare and nasolabial fillers before and after. Say goodbye to nasolabial folds and embrace a more youthful, smoother, and rejuvenated appearance with the power of dermal fillers with Eunike Health.

 • 07.06.2023 07 Haz 15:22 What is the best filler for nasolabial lines? Can I smile after nasolabial filler? What is the best filler for nasolabial lines? Can I smile after nasolabial filler?

  The choice of filler for nasolabial lines can vary depending on individual preferences, anatomical considerations, and the advice of a medical professional. What is the best filler for nasolabial lines? Can I smile after nasolabial filler? Professionals at Eunike Health offer the best options for you. Is 1ml filler enough for nasolabial? How long do nasolabial fillers last? Is fillers worth it for nasolabial folds?

 • 06.06.2023 06 Haz 11:34 What are injectables for the face? What are the 3 areas for Botox and dermal fillers in the face? What are injectables for the face? What are the 3 areas for Botox and dermal fillers in the face?

  Facial fillers and Botox services are commonly offered by medical professionals, such as dermatologists, plastic surgeons, or specialized aesthetic clinics. What are injectables for the face? What is the difference between injectables and fillers? What is the difference between facial fillers and Botox? How Facial fillers and Botox done?

 • 02.06.2023 02 Haz 10:02 What is the Hollywood smile method? How much is a Hollywood smile in İstanbul, Turkey? What is the Hollywood smile method? How much is a Hollywood smile in İstanbul, Turkey?

  Do you want smile that is considered aesthetically pleasing, radiant, and perfectly aligned? Here you will find answers to frequently asked questions about Hollywood smile. Eunike Health is here for you to meet the best dental surgeons. What is the Hollywood smile method? How much is a Hollywood smile in İstanbul, Turkey? How do you get Hollywood smile teeth? Is a Hollywood smile a surgery? How many teeth is a Hollywood smile?

 • 30.05.2023 30 May 16:42 What is Barbie Nose Rhinoplasty? Doctors Who do Barbie Nose in İstanbul, Türkiye What is Barbie Nose Rhinoplasty? Doctors Who do Barbie Nose in İstanbul, Türkiye

  Barbie nose rhinoplasty refers to a specific type of cosmetic surgery aimed at achieving a nose shape similar to that of the iconic Barbie doll. What is Barbie Nose Rhinoplasty? How is Barbie Nose Type? Here, Doctors Who do Barbie Nose in İstanbul, Turkey...

 • 05.05.2023 05 May 14:49 PrimeXBT İncelemesi: Kripto Para Ticaret Platformu Artıları ve Eksileri PrimeXBT İncelemesi: Kripto Para Ticaret Platformu Artıları ve Eksileri

  Ödüllü PrimeXBT, deneyimli yatırımcıların kopya ve marj ticareti ile kâr elde etmeleri için bir kripto para birimi ticaret platformu sunuyor. Platform, tek bir hesaptan kripto para birimleri, emtialar, forex ve endeksler dahil olmak üzere birden fazla varlıkla işlem yapmanıza olanak tanır.

 • 04.05.2023 04 May 14:47 Hepsiburada Premium, 1 Milyon Üyeye Ulaştı, Premium'lular 1,2 Milyar TL Fayda Sağladı Hepsiburada Premium, 1 Milyon Üyeye Ulaştı, Premium'lular 1,2 Milyar TL Fayda Sağladı

  Hepsiburada'nın kargo bedava, hediye BluTV üyeliği ve alışverişlerden %3 Hepsipay Papel kazancı gibi daha birçok avantaj sunduğu sadakat programı Hepsiburada Premium, 1 milyon üyeye ulaştı. Hepsiburada Premium'lular bu sürede toplam 1,2 milyar TL fayda elde etti.

 • 28.04.2023 28 Nis 14:36 Bitcoin Fiyatı Nereden Takip Edilir? Bitcoin Fiyatı Nereden Takip Edilir?

  Lider kripto para Bitcoin fiyatı yükselecek mi konusu yatırımcıların merak ettiği konular arasında yer almaktadır.

 • 20.04.2023 20 Nis 11:14 Kimyacınız İle Epoksi Ürünleri Üretin Kimyacınız İle Epoksi Ürünleri Üretin

  Ekzotermik reaksiyon sonunda sertleşen ve bir ya da birden fazla kimyasal bileşenden oluşan bir polimer türü olan epoksi reçine, yüksek adezyon ya da kimyasal dirence sahiptir.

 • 11.04.2023 11 Nis 17:28 EMRAH 'GÖTÜR BENİ GİTTİĞİN YERE' İLE DÖNDÜ! EMRAH'IN FENOMEN ŞARKISI BİLET DÜKKANI'NIN LANSMAN SLOGANI OLDU EMRAH "GÖTÜR BENİ GİTTİĞİN YERE" İLE DÖNDÜ! EMRAH'IN FENOMEN ŞARKISI BİLET DÜKKANI'NIN LANSMAN SLOGANI OLDU

  Türkiye'de turizm ve teknoloji sektörünün en yenilikçi markası Bilet Dükkanı'nın marka yüzü olan Emrah'la birlikte hazırladığı reklam filmi yayınlandı. Sektördeki başarısını, teknik altyapısı ve turizm teknolojisine yaptığı yatırımlarla da artıran Bilet Dükkanı kullanıcılarına en doğru bütçe ile en iyi uçak, otel, transfer ve araç kiralama gibi seyahat hizmetlerinde çok çeşitli alternatifler sunuyor.

 • 04.04.2023 04 Nis 17:05 İslami otellerde nelere dikkat etmeliyim İslami otellerde nelere dikkat etmeliyim

  Öncelikle islami otellerde otelin işlemmesinin 3-4 sezondan fazla hizmet mermiş olması ve devamlılığına dikkat etmek çok önemli.

 • 27.03.2023 27 Mar 15:12 İhtiyaç Kredisi Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir? İhtiyaç Kredisi Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Bankaların sizlere sunmuş olduğu ihtiyaç kredilerini eğer doğru bir şekilde değerlendirirseniz bu kredilerin bütçenize sağlayacağı çok önemli faydalar bulunmaktadır. Bilindiği üzere bireysel krediler arasında en yaygın şekilde tercih edilen ihtiyaç kredisi düzenli bir gelire sahip olan gerçek kişiler için geliştirilmiştir.

 • 24.03.2023 24 Mar 15:17 2023'de Almanya Ziyaret Vizesi Nasıl Alınır? 2023'de Almanya Ziyaret Vizesi Nasıl Alınır?

  Türk vatandaşları Almanya'da yaşayan aile, akraba veya arkadaşlarını ziyaret etme amacıyla Almanya'ya gidebilmektedirler. Aile veya arkadaş ziyareti için Almanya'ya gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Almanya aile ziyareti vizesi almalıdır. Almanya akraba ziyareti vizesi ve Almanya arkadaş ziyareti vizesi, Almanya aile ziyareti vizesi kapsamındadır.

 • 20.03.2023 20 Mar 16:49 DEICHMANN TÜRKİYE CEO'SU ATİLLA ÖZKUL 'YENİLENEN 3.0 MAĞAZA KONSEPTİNİ' PAYLAŞTI.. DEICHMANN TÜRKİYE CEO'SU ATİLLA ÖZKUL "YENİLENEN 3.0 MAĞAZA KONSEPTİNİ" PAYLAŞTI..

  DEICHMANN Türkiye Ceo'su Atilla Özkul açıkladı: "Yenilenen mağaza konseptlerimizle fark yaratıyoruz"

 • 17.03.2023 17 Mar 17:20 ELMAS KULE'DE TESLİMLER BAŞLADI ELMAS KULE'DE TESLİMLER BAŞLADI

  Gençoğlu Grup tarafından gerçekleştirilen Elmas Kule ile ilgili merak edilenleri Naim Gençoğlu cevapladı…

 • 27.02.2023 27 Şub 09:57 Rahim Filmi Nedir? Neden Çektirilir? Rahim Filmi Nedir? Neden Çektirilir?

  Rahim filmleri rahim duvar ve diğer bölgelerinde herhangi hastalık olup olmadığının öğrenilmesi için uygulana test modelidir.

 • 24.02.2023 24 Şub 11:57 TRT'den Kahramanmaraş'taki Depremzedelere Moral Ziyareti TRT'den Kahramanmaraş'taki Depremzedelere Moral Ziyareti

  Deprem felaketinin ilk gününden itibaren hem bölgede varlığı ve yayınları ile hem de destekleriyle sahada olan Türkiye'nin kamu yayıncısı TRT'den Kahramanmaraş'a moral ziyareti düzenlendi. TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı ziyaretinde çocuklarla yakından ilgilendi. Çocuklardan yoğun ilgi gören "TRT Gezen Sinema Tırı"nda ise TRT Çocuk'un sevilen çizgi filmi Rafadan Tayfa'nın özel bölümlerinin gösterimleri gerçekleştirildi.

 • 23.02.2023 23 Şub 17:37 Romanya'daki Türk Lezzeti Dristor Döner Romanya'daki Türk Lezzeti Dristor Döner

  1999 senesinde Romanya'nın Bükreş kentinde Dristor Döner ve Kebap Restoranı olarak gıda sektörüne adım atan Pakcan ailesi o günlerden bugüne kalitesinden ve lezzetinden ödün vermeden eşsiz lezzetlerini misafirlerine sunuyor.

 • 15.02.2023 15 Şub 13:48 Vakıf, 'Vakfetmek'ten gelir… Vakıf, 'Vakfetmek'ten gelir…

  Ülkemiz ve dünya tarihinin en büyük deprem felaketlerinin birini yaşadık ve maalesef ki, 10 ilimiz bu felaketten doğrudan etkilendi. Kiler Holding ve Hikmet Kiler Vakfı, büyük acılara sebep olan felaketin arama kurtarma faaliyetlerini desteklemek, bölge halkının ihtiyaçlarını bir nebze olsun giderebilmek ve yaraları hızlıca sarabilmek için görev başında…

 • 09.02.2023 09 Şub 09:42 BİM'DEN DEPREM BÖLGESİNDE 100'Ü AŞKIN MAĞAZASINDA BEDAVA ÜRÜN DAĞITIMI BİM'DEN DEPREM BÖLGESİNDE 100'Ü AŞKIN MAĞAZASINDA BEDAVA ÜRÜN DAĞITIMI

  Türkiye büyük deprem felaketinin şokunu yaşarken yardım çalışmaları hızlanıyor. Deprem bölgesine tırlarla acil ihtiyaç malzemeleri gönderen BİM, bölgede 100'ün üzerinde mağazasında depremzedelere güvenlik güçlerinin gözetiminde temel ihtiyaç ürünlerini ücretsiz dağıttı.

 • 08.02.2023 08 Şub 12:37 DEPREM İÇİN #TEKYÜREK DEPREM İÇİN #TEKYÜREK

  6 Şubat 2023 tarihinde, Kahramanmaraş Pazarcık merkezli 7,7 ve Elbistan merkezli 7,6 büyüklüğünde iki büyük deprem ile sarsıldık.

 • 03.02.2023 03 Şub 10:17 QNB Finansbank Bloomberg Cinsiyet Eşitliği Endeksi'nde QNB Finansbank Bloomberg Cinsiyet Eşitliği Endeksi'nde

  QNB Finansbank, iş yerinde toplumsal cinsiyet eşitliğiyle ilgili verileri raporlayan 2023 Bloomberg Cinsiyet Eşitliği Endeksi'nde (GEI) yerini aldı. Endeks kapsamında raporlama yapan şirketler, kadın liderliği ve yetenek hattı, eşit ücret ve cinsiyete dayalı ücret eşitliği, kapsayıcı kültür, işyerinde tacizle mücadele politikaları ve kadın dostu marka algısı kriterlerine göre değerlendiriliyor.

 • 31.01.2023 31 Oca 15:59 %84 Enflasyona Karşı Nasıl Korunur? PrimeXBT ile 100'den fazla varlık ticareti yapın %84 Enflasyona Karşı Nasıl Korunur? PrimeXBT ile 100'den fazla varlık ticareti yapın

  Enflasyon. Bu terim, şimdi yükselen tüketici fiyatlarının gazabını ilk elden hisseden yatırımcıların omurgalarını titretecek. Tüm dünyada, enflasyon her türlü varlık fiyatlarına zarar veriyor ve dolara güvenlik kaçışına neden oluyor.

 • 30.01.2023 30 Oca 13:22 Web Sitenizi Kurarken Dikkat Etmeniz Gereken SEO Kuralları Web Sitenizi Kurarken Dikkat Etmeniz Gereken SEO Kuralları

  Bundan 20-25 sene önce, işlerinizi herhangi bir dijital varlığa sahip olmadan yönetebilirdiniz.

 • 13.01.2023 13 Oca 16:08 Melike Cem'in 'Ruhsuz Şövalyeler' Adlı Yeni Şarkısı Çıktı! Melike Cem'in "Ruhsuz Şövalyeler" Adlı Yeni Şarkısı Çıktı!

  Geçtiğimiz yıl yayınladığı "Düşler Büyür" adlı EP'si ile profesyonel müzik dünyasına adımını atan Melike Cem, "Uzay" adlı şarkısıyla ardından kariyerinin ikinci çalışması "Ruhsuz Şövalyeler" ile üretimlerine devam ediyor!

 • 29.12.2022 29 Ara 17:21 YOLCU360 ARAÇ KİRALAMADA DÜNYA LİDERLERİ ARASINDA YOLCU360 ARAÇ KİRALAMADA DÜNYA LİDERLERİ ARASINDA

  Dünyanın en büyük seyahat platformları ile anlaşma imzalayan Yolcu360, döviz gelirlerini artırarak ihracatta pay sahibi oldu.

 • 29.12.2022 29 Ara 16:01 Türkiye'nin Global Kripto Para Borsası DyorEX Türkiye'nin Global Kripto Para Borsası DyorEX

  Dyorex kripto para borsası 2021 yılında İstanbul merkezli hizmet vermeye başladı, kurulduğu andan itibaren yüksek müşteri memnuniyetini benimseyen Dyorex borsası, sunduğu ayrıcalıklar ve hizmetler, listelediği coinler ve yaptığı girişimler ile Türkiye'nin önde gelen global kripto borsalarından biri olmuştur.

 • 29.12.2022 29 Ara 13:54 RadarFx Altın Yükselişine Devam Edebilecek Mi? RadarFx Altın Yükselişine Devam Edebilecek Mi?

  Altın fiyatı gün içi kazançlarını azaltıyor ancak ikinci aylık kazancını kaydetme yolunda ilerliyor. Çin verileri, tatil nedeniyle zayıflamış piyasalar arasında son zamanlardaki iyimserliği pekiştiriyor.

 • 28.12.2022 28 Ara 22:42 Domino's pizza Rusya'daki işletmesini satıyor Domino's pizza Rusya'daki işletmesini satıyor

  Amerika merkezli pizza devi Domino's Pizza'nın Rusya'daki iştirakinin "Vkusno i tochka" şirketinin sahibine satılması Rusya'da gündeme oturdu. Sosyal medya platformlarında konuyla ilgili tartışmalar yaşandı.

 • 28.11.2022 28 Kas 12:15 Hair Center Of Turkey Kurucusu Sinan Özer; Hair Center Of Turkey Kurucusu Sinan Özer;

  "Kelliğin en net ve kalıcı çözümü saç ekimi işlemidir"

 • 10.11.2022 10 Kas 13:44 DERİ MODASI DEICHMANN'DA DERİ MODASI DEICHMANN'DA

  DEICHMANN, yeni sezonda özel hakiki deri koleksiyonu ile şimdi sizlerle. Sonbahar/Kış kombinlerinize dinamik stil dokunuşları katmaya ne dersiniz?

 • 01.11.2022 01 Kas 14:14 'Yürek Çıkmazı' İlk Bölümüyle Bu Akşam Başlıyor… 'Bilseniz ölmem ne uzun sürdü' "Yürek Çıkmazı" İlk Bölümüyle Bu Akşam Başlıyor… "Bilseniz ölmem ne uzun sürdü"

  Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu ve Mesut Akusta'nın başrollerini paylaştığı, TRT 1 ekranlarının iddialı dizisi Yürek Çıkmazı bu akşam (1 Kasım Salı) başlıyor…

 • 24.10.2022 24 Eki 12:46 KİTAP: Görünenin Ötesinde (Kendini Anlatan Mülteci) Kitaba Konu Olan Sorunlar Üzerine Söyleşi KİTAP: Görünenin Ötesinde (Kendini Anlatan Mülteci) Kitaba Konu Olan Sorunlar Üzerine Söyleşi

  İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü, Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı (AKEV), Türkiye Mülteci Konseyi (TMK), Küçükçekmece Belediyesi ve Ümit İnatçı Sanat Merkezi iş birliğinde hayata geçirilen "Görünenin Ötesinde: Kendini Anlatan Mülteci" başlıklı görsel kültür ve temsil projesi kapsamında çıkan kitaba ilişkin özel bir söyleşi gerçekleşti.

 • 24.10.2022 24 Eki 12:43 Bilgeler akademide sosyalleşerek rutinlerini değiştiriyor Bilgeler akademide sosyalleşerek rutinlerini değiştiriyor

  Küresel çapta üçüncü yaş üniversiteleri olarak kendine yer bulan yetişkin eğitimlerinin İstanbul ayağında, İstanbul Aydın Üniversitesinin, Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı ile birlikte başlattığı Bilgelik Programı büyük ilgi görüyor.

 • 21.10.2022 21 Eki 11:57 DyorEX Nedir ve Nasıl Kullanılır? Kripto Para Uygulamaları Neler? DyorEX Nedir ve Nasıl Kullanılır? Kripto Para Uygulamaları Neler?

  DyorEX nedir ve nasıl kullanılır? Kripto para uygulamaları neler? Türkiye'deki en çok tercih edilen ve popüler kripto para borsaları arasında yer alan DyorEX nedir ve nasıl kullanılır? DyorEX Kripto Para borsasına nasıl kayıt olunur? İşte tüm detaylar...

 • 19.10.2022 19 Eki 10:53 DEICHMANN İLE MACERAYA ADIM AT! DEICHMANN İLE MACERAYA ADIM AT!

  DEICHMANN Sonbahar/Kış koleksiyonu ile bizleri maceraya davet ediyor! Konfor ve kaliteyi bir arada bulacağınız yeni sezon koleksiyonu üstelik çok trend.

 • 13.10.2022 13 Eki 16:30 Prof. Dr. Alper Çelik Metabolik Cerrahi ve Ameliyat Süreci Hakkında Detaylı Bilgiler Veriyor Prof. Dr. Alper Çelik Metabolik Cerrahi ve Ameliyat Süreci Hakkında Detaylı Bilgiler Veriyor

  Halk arasında şeker hastalığı ve diyabet ameliyatı olarak yer alan Metabolik Cerrahi bunların yanında hipertansiyon, obezite, tip 2 diyabet ve yüksek kolesterol gibi hastalıkların da tedavi sürecinde kullanılan bir yöntem olarak yer almaktadır.

 • 07.10.2022 07 Eki 16:06 DJ Cenk Gürsoy 2022 Yazında da Yaptığı Çalışmalarla Adından Söz Ettirdi DJ Cenk Gürsoy 2022 Yazında da Yaptığı Çalışmalarla Adından Söz Ettirdi

  Müzik sektöründe başarılı çalışmalarda bulunan ve yenilikçi projeleriyle hayranlarının karşısına çıkan DJ Cenk Gürsoy, 2022 yazında da adından söz ettirmeyi başardı. Bodrum'da yeni açılan Nobu ve Nobu Beach'te sahne alarak hayranlarını mest eden Gürsoy, "Hayranlarımın müzik taleplerini karşılayabiliyor olmak benim için gerçekten çok değerli.

 • 05.10.2022 05 Eki 15:37 Zorlu Töre Başarılı İşadamı Metin Liçis ile Bir Araya Geldi ... Zorlu Töre Başarılı İşadamı Metin Liçis ile Bir Araya Geldi ...

  Cumhuriyet Meclisi Başkanı Zorlu Töre, KKTC'de ciddi istihdam sağlayan başarılı iş insanı Metin Liçis ile görüştü. Töre, bölgede çok ciddi yatırımlara imza atan ve bünyesinde çoğunluğu bilgisayar mühendisi olmak üzere yüzlerce kalifiye personele iş imkanı sağlayan MBL Teknoloji Direktörü iş insanı Metin Liçis'ten projeleri hakkında bilgi aldı.

 • 30.09.2022 30 Eyl 17:28 En Yüksek Mevduat Faizi Veren Bankalar Mukayese.com'da! En Yüksek Mevduat Faizi Veren Bankalar Mukayese.com'da!

  Risk sevmeyen ve parasını değerlendirmek isteyen insanların en çok tercih ettiği yatırım alanlarının başında mevduat hesapları geliyor. İnsanlar bankaların mevduat hesaplarına yatırdıkları vadeli paraları, vadesi geldiğinde daha yüksek bir miktar ile geri alabilme şansına sahip oluyorlar. Fakat mevduat hesabına para yatırırken hangi bankanın ne kadar faiz verdiğine de dikkat etmek gerekir.

 • 30.09.2022 30 Eyl 16:09 RadarFX Üyelik İşlemleri RadarFX Üyelik İşlemleri

  RadarFX profesyonel Forex sistemi olarak güvenli ticaret sunar. Mobil ve web trader işlemleriyle kesintisiz ve güncel işlemler yapabilirsiniz. RadarFX hesap açma işlemlerini hemen yapabilir, küresel piyasalarda sınırsız ticarete başlayabilirsiniz.

 • 26.09.2022 26 Eyl 17:11 KİMSESİZ ÇOCUKLARA TAM DESTEK SEVİM ALAN KİMSESİZ ÇOCUKLARA TAM DESTEK SEVİM ALAN

  Güzellik sektörünün önde gelen isimlerinden Sevim Alan, örnek teşkil edecek bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Alan, akademisinin kapılarını 18 yaşına gelince yetiştirme yurtlarından ayrılan gençlere açtı. 3 aylık eğitime alınacak olan gençler, başarılı olmaları halinde Sevim Alan Güzellik Merkezi şubelerinde işe alınacak.

 • 26.09.2022 26 Eyl 15:16 Deichmann Sonbahar-Kış Sezonuna Damgasını Vuruyor Deichmann Sonbahar-Kış Sezonuna Damgasını Vuruyor

  DEICHMANN Sonbahar-Kış koleksiyonu ile yepyeni bir mevsimi karşılarken konfor ve modayı bir arada sunuyor. Bu sezonda yine oldukça dikkat çekici, genç ve dinamik bir koleksiyon Deichmann severlerle buluşuyor.

 • 23.09.2022 23 Eyl 16:48 Youtube'dan Para Kazanmanın En Hızlı Yolları! Youtube'dan Para Kazanmanın En Hızlı Yolları!

  Youtube tüm dünyada popülaritesi oldukça iyi olan ve insanların her anlamda oldukça beğendikleri sosyal platformlar arasında bulunuyor. Videolu içeriklerin paylaşıldığı bu sosyal platformda insanlar bir kanal sahibi olarak kendi konseptlerine uygun şekilde güzel videolar hazırlıyorlar.

 • 22.09.2022 22 Eyl 16:19 Nuriye Çomak, kadın girişicilerin ilham kaynağı oldu Nuriye Çomak, kadın girişicilerin ilham kaynağı oldu

  Instagram'da ilgi çekici içerikleriyle gündeme gelen başarılı girişimci Nuriye Çomak kendin yap projeleriyle ilgi önemli detayları şöyle açıkladı: "Kendin yap projelerinde yaratıcılık ve özgünlük önemli olduğu için ortaya çıkan ürünler eşsiz olmalı.

 • 19.09.2022 19 Eyl 15:01 BMI Business School İstanbul & Paris Sorbonne Üniversitesi İş Birliğinde International Executive MBA Programı'nda İlk Dönem Başlıyor BMI Business School İstanbul & Paris Sorbonne Üniversitesi İş Birliğinde International Executive MBA Programı'nda İlk Dönem Başlıyor

  Türkiye'de ilk defa BMI Business School İstanbul ile Paris Sorbonne Üniversitesi iş birliğinde gerçekleştirilecek olan Yöneticiler için İşletme Yüksek Lisans Programı – International Executive MBA, 17 Eylül'de İstanbul Mandarin Oriental Bosphorus'ta yapılan geniş katılımlı açılış kokteyliyle başladı.

 • 19.09.2022 19 Eyl 10:12 İllustrator sanatçısı ve Kitap Yazarı Aykut Demirel karma sergide. ' İllustrator sanatçısı ve Kitap Yazarı Aykut Demirel karma sergide. "

  Yazar ve illüstratör çizim sanatçısı Aykut Demirel, başarılı çizimleriyle sanat çevrelerinin dikkatini çekmeyi başardı. Demirel şimdilerde önemli bir karma sergide çizimlerini sanatseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

 • 15.09.2022 15 Eyl 17:40 İstanbul trafiği ilk 5'te e-scooter'lar yükselişte İstanbul trafiği ilk 5'te e-scooter'lar yükselişte

  Uluslararası trafik araştırmasına göre dünyanın en yoğun beşinci, Avrupa'nın en yoğun ikinci trafiğine sahip şehri İstanbul. Okulların açılmasıyla birlikte trafik yoğunluğu daha da artan şehirde, alternatif ulaşım aracı olan e-scooter'lar hayat kurtarmaya devam ediyor.

 • 15.09.2022 15 Eyl 17:24 MİGROS'TA BALIK SEZONU, PALAMUT ADET 19.90 TL KAMPANYASIYLA DEVAM EDİYOR MİGROS'TA BALIK SEZONU, PALAMUT ADET 19.90 TL KAMPANYASIYLA DEVAM EDİYOR

  En kaliteli deniz ürünlerini bol çeşit ve çok uygun fiyatlarla sunan Migros, av sezonunu balık ürünleri kampanyası ile kutluyor. 15 – 19 Eylül tarihleri arasında geçerli olan kampanyası ile taptaze ve güvenilir balıklar her bütçeye uygun fiyatlarla Migros müşterileriyle buluşuyor. Tüm Türkiye'yi balığa doyuracak kampanya kapsamında sezonun popüler ürünü 500-800 gr palamut 19.90 TL'den sofralardaki yerini alıyor.

 • 13.09.2022 13 Eyl 16:31 WhiteBIT Gerçekten O Kadar Güvenli mi ve Bunu Nasıl Kontrol Edebilirsiniz? WhiteBIT Gerçekten O Kadar Güvenli mi ve Bunu Nasıl Kontrol Edebilirsiniz?

  WhiteBIT, müşterileri için en yüksek güvenlik seviyesini sağlamayı amaçlayan bir platformdur. Dünya çapında 3 milyondan fazla kullanıcısı ile Avrupa'nın en büyük kripto para borsası olma özelliğini taşır. Borsamız 2018 yılında kuruldu ve ilk günlerinden itibaren AML politikasına göre çalışarak müşterilerinin verilerini korumak için çeşitli koruma önlemleri aldı. Borsamız, yapılan düzenli denetimler ile en güvenli kripto borsası olduğunu göstermiştir.

 • 13.09.2022 13 Eyl 15:09 Doğa Dostu Ambalaj Fark Yaratan İşbir Sentetik, Avrupa'nın Gündeminde! Doğa Dostu Ambalaj Fark Yaratan İşbir Sentetik, Avrupa'nın Gündeminde!

  Avrupa ülkelerinde yükselen çevre farkındalığına bağlı olarak plastik kullanımı sınırlandırılıyor. İngiltere, Nisan 2022'den itibaren %30 plastik vergisini yürürlüğe koydu. Diğer Avrupa ülkeleri de yakın zamanda sırasıyla bu vergilendirme politikasını uygulayacak.

 • 09.09.2022 09 Eyl 20:01 ÜNLÜ ŞOVMEN CANLI YAYINDA REZİL OLDU! ÜNLÜ ŞOVMEN CANLI YAYINDA REZİL OLDU!

  Son zamanlarda isminden sıkça söz ettiren ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Bigo Live isimli canlı yayın platformunda yayın açtı, rekor izleyiciye ulaştı!Dün gece Bigo Live isimli uygulamada yayın açan Mehmet Ali Erbil "TikTok yok Bigo var dedi". Canlı yayında sevenleriyle sohbet etti, esprileriyle güldürdü, düellolar yaptı. Sevenleri ünlü şovmenle ortak yayın açma fırsatı yakaladı ve özlediğimiz eski komik anlar ortaya çıktı.

 • 07.09.2022 07 Eyl 09:39 İş Adamı Muhammed Ali Acarzade, Oneproglobal Türkiye Temsilcilisi Oldu İş Adamı Muhammed Ali Acarzade, Oneproglobal Türkiye Temsilcilisi Oldu

  Muhammed Ali Acarzade yaptığı işbirlikleri ile büyük yankı yaratırken, şimdi de Dubai'nin ve Avrupa'nın en büyük şirketleri arasında yer alan Oneproglobal'ın Türkiye temsilciliğini alarak başarılarına bir yenisini daha kattı.

 • 05.09.2022 05 Eyl 15:55 İŞ İNSANI ASLI TARCAN İŞ İNSANI ASLI TARCAN

  New York Times Square'de Şanlı Bayrağımızı dalgalandırdı. Uluslararası Sağlık Turizmcileri İşverenler Sendikası (USTİS) Başkanı Aslı Tarcan ;

 • 05.09.2022 05 Eyl 15:32 Lara Öntürk, Türkiye'de ilk Kendin Yap Danışmanlığı Konseptinde Bir Showroom Açmaya Hazırlanıyor Lara Öntürk, Türkiye'de ilk Kendin Yap Danışmanlığı Konseptinde Bir Showroom Açmaya Hazırlanıyor

  Vitze Home markasının kurucusu Lara Öntürk, Kendin Yap projelerine devam ediyor. Aynı zamanda bu alanda danışmanlık hizmetleri de sunmakta olan Öntürk, şimdilerde Türkiye'de ilk Kendin Yap danışmanlığı konseptinde bir showroom açmaya hazırlanıyor.

 • 25.08.2022 25 Ağu 14:42 Mücevher üreticileri yurt dışında mağazalaşmaya odaklandı Mücevher üreticileri yurt dışında mağazalaşmaya odaklandı

  Geçtiğimiz yıl küresel tedarik zincirinde yaşanan olumsuzluklara rağmen 4 milyar doları aşan mücevher ihracatı, 7 ayda 2021'in aynı dönemine göre %30 artışla 2,5 milyar dolar sınırına yaklaştı. Üreticiler özgün tasarımlarıyla pırlanta ve elmas mücevherleri herkes için erişilebilir hale getirirken, e-ticaret ve mağazacılık faaliyetleriyle mücevherin sınır ötesi yolculuğuna dinamizm getiriyor.

 • 23.08.2022 23 Ağu 16:49 İş İnsanı Bora Yazır'dan Gaziantep ve Mardin'deki Kazalara İlişkin Taziye Mesajı İş İnsanı Bora Yazır'dan Gaziantep ve Mardin'deki Kazalara İlişkin Taziye Mesajı

  Türk İş İnsanı Bora Yazır, geçtiğimiz günlerde Gaziantep ve Mardin'de yaşanan talihsiz kazalara ilişkin taziye mesajı yayınladı.

 • 22.08.2022 22 Ağu 16:25 Rusyadaki mağazanızda müzik açtığınızda yasaları nasıl ihlal etmezsiniz? KOTON giyim markası deneyimi! Rusyadaki mağazanızda müzik açtığınızda yasaları nasıl ihlal etmezsiniz? KOTON giyim markası deneyimi!

  Rus mevzuatı, mağazaların alışveriş salonunda çalınan müzikler için ödeme yapmasını zorunlu kılmaktadır. Rusya'da aktif olarak iş geliştiren Türk şirketleri bu sorunla karşı karşıyadır. En kötü durumda, Rus yasalarına karşı sorumlu olmaları, kontrol eden kuruluşlara yüksek para cezaları ödemeleri gerekir.

 • 19.08.2022 19 Ağu 16:07 Realtor Global 'Yılın Başarılı Gayrimenkul Yatırım Markası' seçildi Realtor Global 'Yılın Başarılı Gayrimenkul Yatırım Markası' seçildi

  Realtor Global, ülke genelinde binlerce kişinin katılımıyla yapılan oylamada bu yıl altıncısı düzenlenen Türkiye Lider Marka Ödülleri kapsamında 'Yılın Başarılı Gayrimenkul Yatırım Markası' ödülüne layık görüldü.

 • 09.08.2022 09 Ağu 16:49 Dj Şahin Bahadır Samsun'u uyutmadı! Dj Şahin Bahadır Samsun'u uyutmadı!

  Son dönemin popüler DJ'lerinden Şahin Bahadır, geçtiğimiz pazar akşamı Samsun'daki V Sahne adlı mekânda performans sergiledi. "Uyudun mu" konseptiyle sahneye çıkan Bahadır, Türkçe müziğin en sevilen şarkılarıyla Samsunlulara keyifli bir gece yaşattı.

 • 03.08.2022 03 Ağu 16:44 Araç Kantarı İmalat ve Satış Adresi Araç Kantarı İmalat ve Satış Adresi

  Ticari alanlarda ürünlerin doğru tartılması son derece önemlidir. Tartım işlerinde yapılan yanlışlara yönelik kanuni yaptırımlar dahi uygulanmaktadır. Bu ölçme ve tartma işlemlerine günümüzde birçok alanda ihtiyaç duyuluyor. Sanayi ve lojistik alanında da daha büyük mekanizmalarla ölçme ve tartma işlemleri uygulanıyor.

 • 06.07.2022 06 Tem 14:21 Balkonlarını Yenilemek İsteyenlere Altın Değerinde Tavsiyeler Balkonlarını Yenilemek İsteyenlere Altın Değerinde Tavsiyeler

  Balkon, evlerin açık hava ile buluştuğu en keyifli yerlerinden biri. Çeşitli nedenlerle bakımsız kalan veya aynı tarzdan sıkılanlar, küçük dokunuşlarla balkonlarını bambaşka bir atmosfere kavuşturabiliyor.

 • 29.06.2022 29 Haz 10:09 Bitexen, 200'ü aşkın coin listeleyen ilk Türk alım-satım platformu oldu Bitexen, 200'ü aşkın coin listeleyen ilk Türk alım-satım platformu oldu

  Türkiye'nin halihazırda en geniş ürün yelpazesine sahip dijital varlık alım-satım platformu Bitexen, duyurduğu beş yeni coin ile 200'den fazla listeleme yapan ilk Türk şirketi oldu. Bünyesine dahil ettiği Immutable X (IMX), Acala Token (ACA), Alien Worlds (TLM), Astar (ASTR), Mines of Dalarnia (DAR) ile Bitexen'de listelenen coin sayısı 201'e ulaştı.

 • 28.06.2022 28 Haz 15:42 Barselona'da Tatil Yapmak İsteyenlere Gezi Rehberi Barselona'da Tatil Yapmak İsteyenlere Gezi Rehberi

  Barselona, İspanya'da Katalonya bölgesinin başkentidir. Geçmişi 2000 yıl öncesine kadar dayanan şehri Romalılar kurmuş ve yıllar içerisinde Vizigotlar, Fransızlar, Hristiyanlar ve Müslümanların kontrolü altına girmiştir.

 • 21.06.2022 21 Haz 13:37 Havlupan Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Havlupan Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Havlupanlar; dekoratif özellikleri, havlu kurutma fonksiyonları, az yer kaplayarak mekanı ısıtma özellikleri ile banyo ve mutfakların vazgeçilmez unsurları arasında yer alıyor.

 • 15.06.2022 15 Haz 15:59 Personel Sağlık Haberleri Hangi Sitelerden Takip Edilir? Personel Sağlık Haberleri Hangi Sitelerden Takip Edilir?

  Personel sağlık haberleri, Türkiye'de sayısı bir milyonu aşan sağlık personeli tarafından düzenli olarak takip edilen haberlerdir. Bu tür haberler, genel haber sitelerinde ya da sağlık personeli haber sitelerinde yayınlanabilir.

 • 09.06.2022 09 Haz 17:39 Bulut Madencilik İle Yatırımlarınız Değer Kazansın Bulut Madencilik İle Yatırımlarınız Değer Kazansın

  Yatırım sektörü her geçen gün değişmeye ve gelişmeye devam ediyor. Bu alanda günümüzün en kazançlı yatırım seçeneklerinden bir tanesini bulut madencilik seçenekleri oluşturuyor. Kişiler bu yatırımı yaptıklarında günlük olarak kâra geçmeye başlıyor.

 • 23.05.2022 23 May 12:59 Check Up Nedir? Paketleri Nelerdir? Check Up Nedir? Paketleri Nelerdir?

  Check up yılda bir kez yaptırdığımız genel sağlık taraması ve çeşitli tetkikleri içeren araştırmadır. Sağlıklı bir yaşam için check up kontrolleri yaptırmak hem insan vücudu için hem de sosyal ve duygusal bir varlık olarak insan için diğer yaşamlarda sağlıklı olmak demektir.

 • 11.05.2022 11 May 16:20 Pas Lekesi En Kolay Nasıl Çıkar? İşte, Evinizdeki Yöntemler ile Pas Lekesi Çıkarma Yöntemleri Pas Lekesi En Kolay Nasıl Çıkar? İşte, Evinizdeki Yöntemler ile Pas Lekesi Çıkarma Yöntemleri

  Pas lekeleri özellikle uzun bir süredir kullanılmayan eşya ve kıyafetlerde sık sık rastlanan problemler arasında bulunmaktadır. Son zamanlar da pas lekelerini çıkarmanın en etkili yöntemleri araştırılırken muazzam yöntemleri sizler ile paylaşmak isteriz.

 • 09.05.2022 09 May 15:38 Scottish Fold Nasıl Bir Kedi Irkıdır? Scottish Fold Nasıl Bir Kedi Irkıdır?

  En güzel kedi ırkından biri olan Scottish Fold kediler dünyanın en popüler kedi cinsinden biridir. Evinizin neşe kaynağı ve sizin de en yakın dostunuz olmaya aday olan Scottish Fold cinsi kediler kürkleri ile göz alıcı bir güzelliğe sahiptir.

 • 09.05.2022 09 May 11:18 Yüzlerce Kiralık Villa ve Bungalov Ev bugünnereyegidelim.com 'da Yüzlerce Kiralık Villa ve Bungalov Ev bugünnereyegidelim.com 'da

  En güzel Kiralık Villa Rotaları

 • 05.05.2022 05 May 09:42 SEO Uyumlu Web Sitesi Nedir? SEO Uyumlu Web Sitesi Nedir?

  Web sitelerinin iyi görünmesi, kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunması ve rahata kullanılabilmesi web sitesi için oldukça önemlidir. Seo uyumlu web sitesi kod yapısı, mobil uyumluluğu, kaliteli içerikler ve daha fazlası ile oluşturulmalıdır.

 • 25.04.2022 25 Nis 09:32 Öğrencilere Uygun Kiralık Daire Nasıl Bulunur? Öğrencilere Uygun Kiralık Daire Nasıl Bulunur?

  Öğrenci için uygun kiralık daire bulma süreci, kendi evinde özgürce yaşamak isteyen ya da kendi şehrinde rahat yaşayabileceği bir yurt bulmakta zorlanan öğrenciler için bazen çok zor olabiliyor.

 • 12.04.2022 12 Nis 09:49 Sandalyede Oturarak Namaz Nasıl Kılınır Sandalyede Oturarak Namaz Nasıl Kılınır

  Müslümanlar için İslam'ın şartlarından birisi namazdır. Müslümanlar için 5 vakit namaz farz kılınmıştır.

 • 29.03.2022 29 Mar 13:51 Genç girişimci ve işletmeci Cemil Kumaşçıoğlu: 'Dj performansları yerini canlı müziğe bıraktı.' Genç girişimci ve işletmeci Cemil Kumaşçıoğlu: "Dj performansları yerini canlı müziğe bıraktı."

  Yeme-içme ve eğlence sektörünün başarılı yöneticilerinden Cemil Kumaşçıoğlu, gece hayatında DJ performanslarının yerini yeniden canlı müziğin aldığını söyledi: "Canlı müzik yeniden trend oldu. Pandemi döneminde konserleri özleyen eğlence tutkunları, sanatçıların şarkılarına canlı canlı eşlik etmek istiyor."

 • 23.03.2022 23 Mar 14:33 Kripto para birimleri nasıl en güvenli ve en karlı yatırım araçlarından biri haline geldi? Kripto para birimleri nasıl en güvenli ve en karlı yatırım araçlarından biri haline geldi?

  2022'nin başında birçok ülkede vatandaşlar artan enflasyon ve varlıklarının değer kaybetmesi ile karşı karşıya kalıyor. Tasarruflarını güvence altına almak isteyen kullanıcıların birçok seçeneği vardır ve bunlardan biri kripto para birimine yatırım yapmaktır.

 • 03.03.2022 03 Mar 15:20 En İyi Sanal Pos Hizmeti PayFix En İyi Sanal Pos Hizmeti PayFix

  PayFix Sanal Pos nasıl kullanılır? Komisyon oranları nedir? Yeni nesil dijital cüzdan kolay vede ücretsiz tahsilat işlemleri

Advertisement