28,5 milyon dolarlık yüzen saray Bodrum'a demir attı! Görenler dönüp bir daha baktı - Son Dakika

28,5 milyon dolarlık yüzen saray Bodrum'a demir attı! Görenler dönüp bir daha baktı

18.05.2021 14:58

Milyon dolarlık yatlar Muğla'nın Bodrum ilçesine gelmeye başlarken, turizm cenneti ilçemize demir atan 28 milyon 500 bin euroluk altın renkli mega yat "Khallılah" ise görenleri adeta kendine hayran bıraktı.

Yalıkavak açıklarında demirleyen Marshall Adaları bayraklı 28 milyon 500 bin euro değerindeki altın rengindeki "Khallılah" isimli 48 metre uzunluğunda, 10 metre genişliğindeki yatı görenler dönüp bir daha baktı. Dünyanın en pahalı 10 yatı arasında yer alan altın rengindeki yatın dış görünümü ise uzay mekiği ve yarış otomobiline benzetildi.

Gören dönüp bir daha bakıyor! 28,5 milyon dolarlık yüzen saray Bodrum'a demir attı

MERAK KONUSU OLDU

Yatın içerisinde kimin olduğu sır gibi saklanırken zaman zaman yat içerisinde bulunanların botlarla denize açıldığı görüldü.

Gören dönüp bir daha bakıyor! 28,5 milyon dolarlık yüzen saray Bodrum'a demir attı

SARAYDAN FARKSIZ

Amerika'da üretilen ultra lüks yat, 2014 yılında denize indirildi. Yatın içerisinin ise bir saraydan farksız olduğu öğrenildi. Spor salonu, spa, restoran, eğlence kulübü, jakuzi gibi birçok özelliği olan su sporları ile ilgili her türlü ekipmana sahip yatın bir kısmında ise gerçek altın kullanıldığı öğrenildi.

Gören dönüp bir daha bakıyor! 28,5 milyon dolarlık yüzen saray Bodrum'a demir attı

EGE'YE AÇILACAK

Bodrum'a demir atan yatın daha sonra Ege sahillerinde tura çıkacağı, ilk uğrayacağı yerlerden birinin ise Kuşadası olacağı öğrenildi.

YORUMLAR (25)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
19. Uluslararası Bodrum Bale Festivali sona erdi 19. Uluslararası Bodrum Bale Festivali sona erdi James Webb'in şimdiye kadarki en ayrıntılı görüntüsü ortaya çıktı! James Webb'in şimdiye kadarki en ayrıntılı görüntüsü ortaya çıktı! Uzaya Gidecek İlk Türk Bu Sene Bitmeden Belli Oluyor Uzaya Gidecek İlk Türk Bu Sene Bitmeden Belli Oluyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi 28,5 milyon dolarlık yüzen saray Bodrum'a demir attı! Görenler dönüp bir daha baktı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement