ASO Company, Kurum İçi Girişimcilik ve İnovasyon Konferansı düzenliyor - Son Dakika

ASO Company, Kurum İçi Girişimcilik ve İnovasyon Konferansı düzenliyor

09.05.2016 09:31
ASO Company, Kurum İçi Girişimcilik ve İnovasyon Konferansı düzenliyor

ASO Company tarafından düzenlenen I. Kurum İçi Girişimcilik ve İnovasyon Konferansı, 2 Haziran'da Bomontiada'da ATÖLYE'de gerçekleşecek.

I. KURUM İÇİ GİRİŞİMCİLİK VE İNOVASYON KONFERANSI, "İŞ"İN GELECEĞİNE IŞIK TUTUYOR

Kurum içi girişimcilik ve inovasyonun öneminin örneklerle anlatılacağı konferans, Türkiye'nin lider şirketlerinde görev yapan alanında deneyimli isimleri konuşmacı olarak ağırlayacak.

Hızla değişen  iş yaşamında, liderlik ve kültürel dönüşüm çözümleri sunan ASO Company; en yenilikçi girişimcilik ve inovasyon konularını ele alacak "I. Kurum İçi Girişimcilik ve İnovasyon Konferansı"nı düzenliyor.

Konferans; kurum içi girişimciliğin kilit başarı faktörlerini ve örnek uygulamaları paylaşmayı, kurum içi girişimcilik ve inovasyon projelerinin mevcut kurumsal yapı içinde adaptasyonuna yönelik tecrübe aktarımını, start up örnekleri ile kurumsal yapı içindeki çalışmalarda ilham vermeyi, konferans mekânı ve akış planı ile yeni çalışma biçimleri ile tanıştırmayı hedefliyor.

Yoga ve Farkındalık Eğitmeni Selen Erkut ile Yoga Eğitmeni Özge Akalın'ın yoga, nefes ve farkındalık çalışmaları ile renklenecek konferansın konuşmacıları arasında Markafoni İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Seda Kayrak Kızıltan, Yıldız Holding İnsan Kaynakları Grup Direktörü Emine Başdağ, Sabancı Üniversitesi Girişimcilik Programları Direktörü Prof. Dr. Dilek Çetindamar, Bla Bla Car Türkiye Ülke Müdürü Esin İmer, Linkedin Türkiye Ülke Müdür Genco Orkun Genç, Garanti Bankası Ürün Geliştirme ve İnovasyon Yönetimi Müdürü Tutku Coskun, Siemens İnsan Kaynakları Direktörü Nurer Yüksel, Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal-İşe Alım, Yetenek Yönetimi, Eğitim ve Gelişim Direktörü Hande Yalgın Döncel, ATÖLYE Kurucusu Kerem Alper, TimePR Kurucusu ve Ajans Başkanı Sevda Solak ile ASO Company Kurucusu ve Genel Müdürü Aylin Olsun gibi Türkiye'nin lider kurumlarından önemli yöneticiler yer alıyor. Konferans katılımcıları ise; geleceğe yatırım yapan tüm liderler, insan kaynakları yöneticileri, kurumsal iletişim yöneticileri, inovasyon ve iş geliştirme liderleri ile çalışanları, kurum içi girişimciler ve akademisyenlerden oluşacak.

Konferans ajandası ne olacak?

2 Haziran'da Bomontiada'da ATÖLYE'de gerçekleşecek konferansta; 4. Endüstri Devrimi'ne sektörlerin nasıl hazırlandığı, mekânların kurum içi inovasyona ve girişimciliğe etkisi, açık inovasyon, sosyal girişimcilik, kurum içi girişimciliğin iç iletişime etkisi gibi konulardan bahsedilecek. Ayrıca şirketlerden kurum içi inovasyon uygulama örnekleri ile örnekler verilerek, hem start up hem de kurumsal şirketleri kapsayacak karşılaştırmalar yapılacak.
Konferansı düzenleyen ve aynı zamanda da konuşmacılarından biri olan ASO Company Kurucusu ve Genel Müdürü Aylin Olsun, "Şirketlerin rekabet edebilmeleri ve var olabilmeleri için inovatif olmaları gerekiyor. İnovasyon ise, yaratıcılık ve onun faydaya dönüştürülmesiyle ortaya çıkıyor. Bireysel ya da grup yaratıcılığının ortaya çıkabilmesi ve inovasyona dönüşebilmesi uygun şirket ortamları gerekiyor. ASO Company olarak bizler; kurumlara hızla değişen  iş yaşamında, liderlik ve kültürel dönüşümde çözümler sunuyoruz. Düzenleyeceğimiz 1. Kurum İçi Girişimcilik ve İnovasyon Konferansı'nda da girişimcilik ve inovasyonun önemine değinerek farkındalık yaratmayı amaçlıyoruz" dedi.

#kigistanbul2016  hashtagi ile sosyal medyadan takip edilebilen I. Kurum İçi Girişimcilik ve İnovasyon Konferansı ile ilgili detaylara kurumicigirisimcilikkonferansi.com adresinden ulaşılabiliyor; ASO Company ile ilgili ayrıntılı bilgi www.asocompany.co resmi internet sitesinden veya 0216 687 06 26 numaralı telefondan alınabiliyor.

YORUMLAR
500
Trabzon yerel haberleri: Trabzon'da 'Yayalara öncelik duruşu, hayata saygı duruşu' etkinliği Trabzon yerel haberleri: Trabzon'da 'Yayalara öncelik duruşu, hayata saygı duruşu' etkinliği KILIÇDAROĞLU: HER ANNENİN EVLADINI HUZUR İÇİNDE YATAĞA YATIRDIĞI BİR TÜRKİYE İSTİYORUM KILIÇDAROĞLU: HER ANNENİN EVLADINI HUZUR İÇİNDE YATAĞA YATIRDIĞI BİR TÜRKİYE İSTİYORUM İstanbul 2 Nolu Barosu Başkanı Şamlı, yeniden adaylığını açıkladı İstanbul 2 Nolu Barosu Başkanı Şamlı, yeniden adaylığını açıkladı
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Ekonomi ASO Company, Kurum İçi Girişimcilik ve İnovasyon Konferansı düzenliyor - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement