Borsada günlük işlemler (2) - Son Dakika

Borsada günlük işlemler (2)

30.11.2021 18:46
Borsada günlük işlemler (2)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)257.597,0010,0026,70İş Bankası (B)42.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)257.597,0010,0026,70
İş Bankası (B)42.350,0010,004,57
İş Bankası (C)6,57-0,90-3,28
İş Bankası (Kur.)461.000,009,7621,32
İş Fin.Kir.3,310,30-14,25
İş Girişim8,501,31-55,15
İş GMYO2,604,422,36
İş Y. Men. Değ.19,47-1,0717,31
İş Yat. Ort.2,880,00-14,36
İşbir Holding40,42-0,93-24,70
İşbir Sentetik Dokuma11,186,37

Işık Plastik5,720,00

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,911,11-20,18
İttifak Holding1,390,00-37,67
İz Hayvancılık Tarım20,22-1,0812,33
İzmir Demir Çelik2,410,00-27,18
İzmir Fırça6,83-0,1522,84
Jantsa Jant Sanayi63,40-1,4852,96
Kafein Yazılım21,182,22-0,75
Kalekim Kimyevi Maddeler19,240,21

Kaplamin31,089,98-8,05
Kardemir (A)7,740,0030,08
Kardemir (B)7,70-0,1346,11
Kardemir (D)8,55-2,2947,92
Karel Elektronik11,073,4664,63
Karsan Otomotiv4,166,3928,00
Karsu Tekstil8,401,82-1,75
Kartal Yenilenebilir Enerji14,295,46

Kartonsan61,400,66-35,15
Katmerciler Ekipman1,550,65-10,52
Kent Gıda172,00-0,23-51,63
Kerevitaş Gıda5,28-1,68-19,76
Kervan Gıda13,08-1,6527,79
Kervansaray Yat. Holding0,66-1,49-47,62
Kiler GMYO2,15-2,71-14,34
Kızılbük GYO28,144,84

Klimasan Klima9,62-0,1014,01
Koç Holding28,54-1,6539,54
Konfrut Gıda4,301,181,78
Kontrolmatik Teknoloji Enerji70,900,57200,42
Konya Çimento940,60-2,83-16,76
Konya Kağıt7,89-6,07

Koray GMYO6,840,2953,71
Kordsa Teknik Tekstil35,007,43125,08
Koza Altın129,107,0533,51
Koza Madencilik20,065,9129,50
Körfez GMYO6,272,968,10
Kristal Kola1,51-3,21-50,57
Kron Telekomünikasyon38,901,835,59
Kuştur Kuşadası Turizm207,90-0,5332,17
Kuyas Yatırım3,499,7551,74
Kütahya Porselen129,401,81156,49
Kütahya Şeker Fabrikası32,203,07

Lider Faktoring4,110,9820,53
Link Bilgisayar30,804,76-2,52
Logo Yazılım48,762,5256,58
Lokman Hekim Sağlık12,00-4,4670,66
Lüks Kadife56,802,9997,81
Makina Takım3,492,652,35
Manas Enerji Yönetimi16,961,62

Margün Enerji9,131,00

Marka Yatırım Holding3,973,66-38,26
Marmaris Altınyunus183,002,0664,72
Marshall235,501,55-23,21
Martı GMYO0,952,15-62,80
Martı Otel1,821,68-14,55
Matriks Bilgi Dağıtım23,42-0,09

Mavi Giyim73,501,5242,42
Mazhar Zorlu Holding30,54-0,46-2,99
Meditera Tıbbi Malzeme42,00-2,69

Mega Polietilen5,673,09-25,98
Menderes Tekstil2,141,42-30,74
Mercan Kimya10,292,29

Merit Turizm24,22-1,38133,80
Merko Gıda5,41-0,73-37,38
Metemtur Yatırım2,86-0,69-64,63
Metro Holding1,292,38-37,98
Metro Petrol ve Tesisleri2,45-9,93-15,22
Metro Yatırım Ortaklığı1,73-1,14-25,75
Mia Teknoloji30,749,94

Migros Ticaret42,62-0,88-0,42
Milpa3,970,51-13,70
Mistral GMYO4,380,46-6,33
MLP Sağlık32,243,4762,25
MMC San. ve Tic. Yat.5,675,0023,26
Mobiltel İletişim Hizmetleri1,690,00

Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj6,962,20-41,27
Mondi Tire Kutsan9,374,6923,29
Nasmed Egepol7,752,24

Naturel Enerji38,081,337,24
Naturelgaz7,551,89

Net Holding5,103,0348,69
Netaş Telekom.20,320,49-27,64
Niğbaş Niğde Beton7,374,10-85,83
Nuh Çimento42,42-2,21-11,68
Nurol GMYO10,003,4137,17
Odaş Elektrik1,50-1,32-48,69
Orçay Ortaköy Çay Sanayi16,203,91

Orge Enerji Elektrik6,551,5542,01
Orma Orman Mahsulleri30,006,01103,80
Osmanlı Menkul25,720,39-16,34
Ostim Endüstriyel Yat1,71-0,58-26,73
Otokar411,501,2535,23
Oyak Çimento7,17-0,55-18,34
Oyak Yat. Ort.7,291,825,62
Oyak Yatırım Menkul33,365,30

Oylum Sınai Yatırımlar9,79-0,91107,86
Özak GMYO6,210,1621,76
Özbal Çelik Boru24,364,91271,91
Özderici GMYO1,610,00-27,48
Özerden Plastik7,72-0,26-14,22
Pamel Elektrik64,154,31200,89
Panora GMYO7,592,2929,28
Papilon Savunma14,430,21-36,54
Park Elek.Madencilik6,114,2713,78
Parsan35,662,5346,75
Pegasus88,00-2,0617,96
Peker GMYO1,020,00-56,40
Penguen Gıda5,126,221,39
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım314,501,65

Pera GMYO1,371,48-21,79
Pergamon Dış Ticaret26,309,9543,49
Petkim7,800,6556,63
Petrokent Turizm3.700,00-0,27308,21
Pınar Et ve Un22,100,910,99
Pınar Su3,76-1,57-7,48
Pınar Süt20,004,38-11,31
Plastikkart18,57-0,1130,37
Polisan Holding3,135,74-18,59
Politeknik Metal374,901,05-7,60
Prizma Press Matbaacılık3,801,88-30,66
QNB Finans Fin. Kir.67,604,00-46,05
QNB Finansbank36,12-2,22-48,66
QUA Granite Hayal Yapı13,113,47

Ral Yatırım Holding21,368,92381,08
Ray Sigorta15,100,20-2,27
Reysaş GMYO3,49-0,857,65
Reysaş Lojistik5,130,39-0,85
Rhea Girişim1,970,00-47,04
Rodrigo Tekstil14,900,888,68
Royal Halı3,020,67-12,21
RTA Laboratuvarları23,70-5,95-21,73
Sabancı Holding12,94-1,2217,36
Safkar Ege Soğutmacılık7,712,66-29,14
Sanel Mühendislik4,900,4143,27
Sanifoam Sünger35,962,86164,41
Sanko Pazarlama10,451,4612,76
Saray Matbaacılık4,494,18-48,80
Sarkuysan19,358,40122,48
Sasa Polyester43,401,02189,63
Say Yenilenebilir Enerji26,760,38214,45
Sekuro Plastik19,314,4938,32
Selçuk Ecza Deposu11,80-4,14-12,15
Selçuk Gıda4,86-0,41-2,41
Selva Gıda Sanayi9,399,95

Senkron Güvenlik22,90-9,84-12,80
Serve Film Prodüksiyon13,56-5,17-15,25
Servet GMYO95,003,0421,17
Seyitler Kimya17,140,8227,31
Silverline Endüstri5,41-1,28-37,09
Sinpaş GMYO4,00-0,25-4,31
Smartiks Yazılım5,280,57-40,41
Sodaş Sodyum Sanayii29,429,9411,71
Söktaş2,83-3,74-12,94
Sönmez Filament31,0210,00-41,68
Sönmez Pamuklu9,319,92-36,91
Sumaş Suni Tahta87,000,0670,55
Şeker Fin. Kir.4,840,83-24,38
Şekerbank1,130,89-25,17
Şişe Cam12,552,1275,29
Şok Marketler Ticaret14,18-2,8113,62
T. Halk Bankası4,79-1,64-13,85
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası20,20-0,49-34,96
T.S.K.B.1,480,68-15,26
T.Tuborg19,403,199,41
Taç Tarım Ürünleri26,500,00151,66
Tat Gıda11,82-2,482,24
TAV Havalimanları26,86-2,9626,10
Tek-Art Turizm1,39-0,71-31,19
Tekfen Holding18,621,8613,54
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,151,13-17,44
Temapol Polimer Plastik16,936,2847,22
Tetamat Gıda Yatırımları231,0010,006,80
TGS Dış Ticaret16,799,9532,10
Tofaş Oto. Fab.86,054,30178,38
Torunlar GMYO3,830,79-1,79
Trabzon Liman37,120,0515,57
Trabzonspor Sportif7,12-9,30191,80
Trend GMYO6,482,05-48,45
TSKB GMYO2,915,05-39,71
Tuğçelik18,30-1,61126,49
Tukaş8,484,18-12,49
Turcas Petrol3,87-0,26-20,21
Tureks Turizm Taşımacılık15,01-0,66

Turkcell18,902,2726,71
Tümosan Motor ve Traktör19,382,5937,74
Tüpraş151,70-2,3840,46
Türk Hava Yolları17,22-0,5833,38
Türk İlaç Serum13,52-5,85

Türk Prysmian Kablo64,10-9,97431,40
Türk Telekom9,832,4024,44
Türk Traktör194,70-1,0714,28
Türker Proje Gayrimenkul128,00-1,3913,37
Türkiye Sigorta5,262,53-14,86
Ufuk Yatırım19,00-1,2041,79
Ulaşlar Turizm Yat.3,49-1,41-17,69
Ulusal Faktoring2,280,88

Ulusoy Elektrik56,500,0910,03
Ulusoy Un Sanayi7,06-2,6238,74
Umpaş Holding1,29

-50,57
Uşak Seramik1,731,17-26,07
Utopya Turizm17,000,00-56,19
Uzertaş Boya40,789,98-27,95
Ülker Bisküvi20,261,10-9,22
Ünlü Yatırım Holding5,35-1,29

Vakıf Fin. Kir.5,00-5,4846,71
Vakıf GMYO1,80-1,10-24,96
Vakıf Yat. Ort.5,750,00-21,88
Vakıflar Bankası3,70-1,60-21,44
Vakko Tekstil10,31-0,8764,53
Vanet Gıda6,50-1,22-15,91
VBT Yazılım23,842,49

Verusa Holding53,356,7018,34
Verusaturk Girisim24,400,1687,00
Vestel28,04-2,0869,08
Vestel Beyaz Eşya7,22-0,5562,67
Viking Kağıt6,481,41-28,00
Yapı ve Kredi Bank.3,170,005,77
Yaprak Süt ve Besi Çift.34,569,99-4,51
Yataş12,720,32-10,11
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,316,09-24,77
Yeni Gimat GMYO18,002,1055,28
Yeo Teknoloji58,653,44

Yeşil GMYO0,860,00-37,68
Yeşil Yapı1,020,99-44,57
Yeşil Yatırım Holding1,972,07-53,93
Yibitaş İnşaat Malzeme10.650,10-1,04-31,73
Yonga Mobilya22,54-9,98-24,33
Yükselen Çelik5,592,387,59
Yünsa13,402,29-3,54
Ziraat GMYO2,391,27

Zorlu Enerji1,701,19-32,78
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

YORUMLAR
500
Borsa İstanbul, yüzde 574 devir hızıyla 2021'de de dünyanın en likit piyasası oldu Borsa İstanbul, yüzde 574 devir hızıyla 2021'de de dünyanın en likit piyasası oldu
Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Borsada günlük işlemler (2) - Son Dakika


Advertisement