Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Erdek haberleri, Erdek son dakika, son dakika Erdek

Son Dakika Erdek Haberleri

Son dakika Erdek haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son erdek haberleri anında burada.


 • 05.12.2023 05 Ara 09:15 Balıkesir'de Kaçakçılık ve Organize Suç Operasyonu: 42 Şüpheli Yakalandı

  Balıkesir'de Kaçakçılık ve Organize Suç Operasyonu: 42 Şüpheli Yakalandı Balıkesir İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerin son 1 haftada gerçekleştirdiği operasyonlarda, kaçakçılık ve organize suç olaylarına karışan 42 şüpheli yakalandı. Operasyonlarda uyuşturucu madde, ateşli silah ve 42 düzensiz göçmen ele geçirildi. Tutuklanan 9 şüpheli adli makamlara sevk edildi.

 • 03.12.2023 03 Ara 17:12 Deva Partisi, 51 Belediye Başkan Adayını Tanıttı.

  Deva Partisi, 51 Belediye Başkan Adayını Tanıttı. DEVA Partisi bugün 51 belediye başkan adayını açıkladı. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “Biliyoruz ki bu kafayla, bu hukuksuzluk ve adaletsizlikle bu iktidar sonuç üretemeyecek. Onun için bu yerel seçimlerde diyorum ki ‘Gelin, sarı kartı gösterelim.’ Ama genel seçimlerde de hep beraber kırmızı kartlarımızı hazırlayalım ve genel seçimlerde de artık kırmızı kartı gösterip bu görevi beraberce sona erdirelim. Sarı kartı gösterelim ki dikkat etsinler. Sarı kartı gösterelim ki hukuktan, adaletten saptıklarının farkına varsınlar. Bu yerel seçimlerde, DEVA'ya yakışan bir sonuç alalım ki iktidar, genel seçime kadar iki elinin arasına başını alıp biraz düşünsün, kendine gelsin. Nasıl genel seçimlerde o 52/48 sarstıysa, bir rasyonalite arayışına az da olsa girdilerse bu yerel seçimlerde bizim iyi sonuç almamız, genel seçimlere kadar da ülkenin daha iyi yönetilme çabasını bir miktar oluşturabilir. Sarı kartı gösterelim ki pervasızlıktan, vurdumduymazlıktan vazgeçsinler. DEVA Partisi buna hazır. Belediyecilik anlayışımızla hazırız” dedi.

 • 01.12.2023 01 Ara 16:12 Erdek'te denizde yüzen kadına çarparak ölümüne neden olan sanığa 4 yıl hapis cezası

  Erdek'te denizde yüzen kadına çarparak ölümüne neden olan sanığa 4 yıl hapis cezası Balıkesir'in Erdek ilçesinde denizde yüzen bir kadına sürat teknesiyle çarparak ölümüne neden olduğu iddiasıyla yargılanan sanık, 4 yıl hapisle cezalandırıldı. Sanık, mahkemede yaptığı savunmada suçlamaları reddetti ve kazanın kader olduğunu belirtti. Mağdurun eşi ise sanığın yalan söylediğini öne sürerek daha ağır bir ceza talep etti. Mahkeme, sanığın bilinçli taksirle ölüme sebebiyet vermek suçundan 4 yıl hapis cezası ve amatör denizcilik belgesinin geri alınması kararını verdi.

 • 01.12.2023 01 Ara 15:55 Sürat teknesi ile ölümde 4 yıl hapis cezasına tepki

  Sürat teknesi ile ölümde 4 yıl hapis cezasına tepki BALIKESİR'de sürat teknesi ile çarptığı Elvan Fırat Taşdöğen'in (46) ölümüne neden olduğu iddiasıyla tutuksuz yargılanan Ender Küçük'e (52),'taksirle ölüme neden olma' suçundan 4 yıl hapis cezası verildi, amatör denizcilik belgesine de 2 yıl süreyle el konuldu.

 • 28.11.2023 28 Kas 23:22 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyelerinin 2024 Bütçeleri Açıklandı

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyelerinin 2024 Bütçeleri Açıklandı Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nin bütçesi 12 milyar TL olarak belirlenirken, ilçe belediyeleriyle birlikte Balıkesir'in 2024 yılı bütçesi 23 milyar 452 milyon 583 bin 431 TL olarak kabul edildi. İlçe belediyelerinin bütçeleri ise ayrı ayrı belirlendi.

 • 26.11.2023 26 Kas 11:25 Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Üyesi Yaşar Mehmet Akif Ertan Hayatını Kaybetti

  Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Üyesi Yaşar Mehmet Akif Ertan Hayatını Kaybetti Yeni Erdek Gazetesi imtiyaz sahibi ve Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti üyesi olan Yaşar Mehmet Akif Ertan, akciğer kanseri tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

 • 24.11.2023 24 Kas 18:45 Fırtına Nedeniyle Balıkesir Adaları Feribot Seferleri İptal Edildi

  Fırtına Nedeniyle Balıkesir Adaları Feribot Seferleri İptal Edildi Güney Marmara'da yaşanan fırtına beklentisi nedeniyle hafta sonu Balıkesir'in adalarına yapılacak bazı feribot seferleri iptal edildi.

 • 24.11.2023 24 Kas 11:50 Erdek'teki anıt ağaçların bakımı başladı

  Erdek'teki anıt ağaçların bakımı başladı Balıkesir'in Erdek ilçesindeki anıt ağaçların bakımı için Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğüne bağlı ekipler görevlendirildi. Havuzlu Meydan ve Pazar Meydanı'nda bulunan çınar ağaçlarının dalları budanırken, hastalık bulunan ağaçlar da tedavi ediliyor. Çalışmaların Erdek genelindeki tüm anıt ağaçlara periyodik olarak yapılacağı belirtildi.

 • 23.11.2023 23 Kas 09:17 Eğitime ve eğitimciye destek veren Başkan Yılmaz'a teşekkür

  Eğitime ve eğitimciye destek veren Başkan Yılmaz'a teşekkür Eğitime destek veren ve eğitimcinin yanında olan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'a öğretmenlerden teşekkür geldi.

 • 23.11.2023 23 Kas 00:36 Marmara'nın umudu denilmişti... Telef olan pinalar endişeye neden oldu

  Marmara'nın umudu denilmişti... Telef olan pinalar endişeye neden oldu Balıkesir'in Erdek İlçesi'nde, denizde doğal filtre görevi gören pinaların kıyıya vurarak toplu olarak öldükleri gözlemlendi. Onyedi Eylül Üniversitesi Denizlik Fakültesi Dekanı Prof Dr. Mustafa Sarı, pinaların neden kıyıya vurduğunu anlatarak bu duruma açıklık getirdi.

 • 22.11.2023 22 Kas 11:36 Fırtına Sonucu Ölen Midye Çeşidi Pinalar Erdek Kıyısına Vurdu

  Fırtına Sonucu Ölen Midye Çeşidi Pinalar Erdek Kıyısına Vurdu Marmara Denizi'nde geçen hafta sonunda etkili olan fırtına sonucu ölen midye çeşidi pinalardan bazıları, Balıkesir'in Erdek ilçesinde kıyıya vurdu. Fırtınada denizin yüzeyindeki su ile dipteki su karışarak denizi besin açısından zenginleştirirken, kıyı ve sığ bölgelerde önceden ölen ya da canlı olan deniz çayırları gibi alanların korumasından mahrum kalan pinalar, dalgaların etkisiyle sahile taşındı. Deniz çayırlarının korunması ve kıyı bölgelerinin doldurulmamasının önemine dikkat çeken uzmanlar, bir dahaki fırtınada daha fazla pina vurulmaması için kıyısal alanların korunması gerektiğini vurguladı.

 • 22.11.2023 22 Kas 11:34 Fırtına Sonrası Pinalar Balıkesir Kıyılarına Vurdu

  Fırtına Sonrası Pinalar Balıkesir Kıyılarına Vurdu AKDENİZ'in en büyük çift kabuklusu olan pinalar, fırtına sonrası Balıkesir'de kıyılara vurdu. Deniz çayırlarının yok edilmesi nedeniyle pinalar tutunamadı ve kıyıya atıldı. Pinaların kıyıya vurması endişe yarattı.

 • 21.11.2023 21 Kas 16:53 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Öğretmenlere Ulaşımda İndirim Yapacak

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Öğretmenlere Ulaşımda İndirim Yapacak Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nden itibaren tüm öğretmenlere toplu ulaşımda indirim yapacak. Öğretmenler, Büyükşehir Belediyesine ait toplu taşıma araçlarından yüzde 59 ila yüzde 76 indirimden yararlanabilecek.

 • 21.11.2023 21 Kas 16:51 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Öğretmenlere İndirim Müjdesi Verdi

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Öğretmenlere İndirim Müjdesi Verdi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenlere indirim müjdesi verdi. Öğretmenler artık Büyükşehre ait otobüslere yüzde 59 ile yüzde 76 oranında indirimli binecek. Ayrıca öğretmenler, 21-24 Kasım tarihleri arasında Balbucks, OnHann Otel ve restoranlarından yüzde 20 indirimli faydalanacak.

 • 21.11.2023 21 Kas 09:27 Güney Marmara'da Kuraklık Zeytin Üretimini Olumsuz Etkiledi

  Güney Marmara'da Kuraklık Zeytin Üretimini Olumsuz Etkiledi Zeytin üretimi yapılan Güney Marmara'da kuraklık nedeniyle bu sene zeytin hasadında verim alınamadı. Üreticiler 'Bu sene zeytinin yok senesi' şeklinde konuyu özetlerken, kuraklık sorunları zeytin üretiminde kendini gösterdi. Yağışların az olması ve Ağustos ayında hiç yağış olmaması nedeniyle zeytin verimi düşük kaldı.

 • 18.11.2023 18 Kas 18:13 Erdek'te apartman bodrumunda çıkan yangın söndürüldü

  Erdek'te apartman bodrumunda çıkan yangın söndürüldü Balıkesir'in Erdek ilçesinde bulunan bir apartmanın bodrumunda çıkan yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Yangının su tahliye pompasının elektrik kontağından kaynaklandığı tahmin ediliyor. Yangında can kaybı olmazken maddi hasar meydana geldi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • 17.11.2023 17 Kas 13:51 Erdek'te Uyuşturucu ve Suç Geliri Ele Geçirildi

  Erdek'te Uyuşturucu ve Suç Geliri Ele Geçirildi Balıkesir'in Erdek ilçesinde yapılan araç ve şahıs aramasında uyuşturucu ve suçtan elde edilen gelir ele geçirildi. Erdek İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan takipli çalışmalar sonucunda durdurulan araçta ve şahısların üzerinde yapılan aramada, 15 gram toz esrar, 15 gram plaka esrar, 1 adet hassas tartı, 3 adet pipe ve suçtan elde edildiği değerlendirilen bin 850 TL nakit para bulundu. Şüpheliler gözaltına alınırken, cep telefonları da incelenmek üzere muhafaza altına alındı. Şüpheliler hakkında soruşturma başlatıldı.

 • 17.11.2023 17 Kas 11:42 Erdek'te Uyuşturucu Operasyonu: 2 Şüpheli Gözaltına Alındı

  Erdek'te Uyuşturucu Operasyonu: 2 Şüpheli Gözaltına Alındı Erdek ilçesinde polis tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 2 şüpheli gözaltına alındı. Erdek İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan aramada bir araçta 30 gram uyuşturucu madde, hassas tartı, 3 uyuşturucu kullanma aparatı ve suçtan elde edildiği değerlendirilen 1850 lira ele geçirildi. Şüpheliler B.S. (38) ve A.T. (35) polis tarafından yakalandı. Gözaltına alınan şüphelilerin emniyetteki sorguları devam ediyor.

 • 14.11.2023 14 Kas 13:38 Erdek'te çıkan yangın söndürüldü

  Erdek'te çıkan yangın söndürüldü Balıkesir'in Erdek ilçesinde meydana gelen yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Yangında can kaybı olmazken, maddi hasar meydana geldi.

 • 14.11.2023 14 Kas 13:35 Erdek'te çıkan yangında ev kullanılamaz hale geldi

  Erdek'te çıkan yangında ev kullanılamaz hale geldi Balıkesir'in Erdek ilçesine bağlı Karşıyaka Mahallesi'nde çıkan yangında bir ev tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi. Yangının sebebi henüz bilinmiyor.

 • 13.11.2023 13 Kas 13:05 Erdek'te Uyuşturucu Operasyonu: 2 Kişiye Uyuşturucu Temin Eden Şüpheli Gözaltına Alındı

  Erdek'te Uyuşturucu Operasyonu: 2 Kişiye Uyuşturucu Temin Eden Şüpheli Gözaltına Alındı Balıkesir'in Erdek ilçesinde yapılan çalışmalar sonucunda, şüphelenilen 2 kişinin üzerinde uyuşturucu madde bulundu. Şahısların uyuşturucuyu temin ettiği kişi ise gözaltına alındı. Operasyon kapsamında toplamda 6 gram metamfetamin, bir adet 'pipe' ve bonzai parçaları ele geçirildi.

 • 09.11.2023 09 Kas 14:33 Denetimli Serbestlik Yükümlüleri Toplum Yararına Çalışmalar Yapıyor

  Denetimli Serbestlik Yükümlüleri Toplum Yararına Çalışmalar Yapıyor Balıkesir'in Bandırma ve Erdek ilçelerinde, denetimli serbestlik yükümlüleri toplum yararına örnek çalışmalar gerçekleştiriyor. Yükümlüler, cezalarının bir kısmını ücretsiz olarak kamuya yararlı bir işte çalışarak yerine getiriyor. Erdek Belediyesi'nin desteğiyle çevre temizliği ve park onarımı gibi çalışmalarda görev alan yükümlüler, toplumun ihtiyaç duyduğu alanlarda anlamlı çalışmalar yapıyor.

 • 08.11.2023 08 Kas 15:16 Naci Görür İstanbul deprem açıklaması nedir? Naci Görür Marmara deprem yorumu ne?

  Naci Görür İstanbul deprem açıklaması nedir? Naci Görür Marmara deprem yorumu ne? Ünlü jeolog Naci Görür, İstanbul'da beklenen deprem hakkında açıklamalarda bulundu. Görür, depremin ne zaman gerçekleşeceğine dair tahminlerini ve alınması gereken önlemler hakkında bilgi verdi. Peki, Naci Görür İstanbul deprem açıklaması nedir? Naci Görür Marmara deprem yorumu ne? İşte detaylar...

 • 08.11.2023 08 Kas 07:38 Naci Görür'den Marmara depremiyle ilgili açıklama: Öncü falan demek, spekülasyon yapmak doğru değil

  Naci Görür'den Marmara depremiyle ilgili açıklama: Öncü falan demek, spekülasyon yapmak doğru değil Yer Bilimci Prof. Dr. Naci Görür, dün gece saatlerinde Marmara Denizi'nde meydana gelen 4.1 büyüklüğündeki depremle ilgili değerlendirmelerde bulundu. İstanbul ve birkaç kentte hafif şekilde hissedilen deprem için Görür, ''Deprem, deprem beklediğimiz KAF'ın kuzey kolunda olmadı. Aksine Erdek kuzeyinden geçen mormal atım bileşeni olan güney kolu üzerinde oldu. Öncü falan demek, spekülasyon yapmak doğru değil'' dedi.

 • 07.11.2023 07 Kas 23:25 Marmara Denizi'nde 4,1 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi

  Marmara Denizi'nde 4,1 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi Balıkesir açıklarında Marmara Denizi'nde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin merkez üssü Marmara Denizi olarak belirlendi.

 • 07.11.2023 07 Kas 23:16 Son Dakika: Marmara Denizi'nde 4.1 büyüklüğünde deprem

  Son Dakika: Marmara Denizi'nde 4.1 büyüklüğünde deprem Son dakika: Marmara Denizi'nde 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin merkez üssünün Balıkesir açıkları olduğu belirtilirken, İstanbul'un yanı sıra çok sayıda şehirde hissedildi.

 • 04.11.2023 04 Kas 18:19 Erdek'te lodos etkili oluyor

  Erdek'te lodos etkili oluyor Balıkesir'in Erdek ilçesinde sahilde lodos nedeniyle yüksek dalgalar oluşurken, deniz kara ile adeta birleşti. Meteoroloji müdürlüğünden gelen peş peşe uyarıların ardından Marmara'da Lodos etkisini göstermeye başladı. Erdek'te dalgalar kıyı kesimlerinde etkili oldu. Erdek ilçesinde lodosun akşam saatlerinde etkisini arttırarak devam etmesi bekleniyor.

 • 04.11.2023 04 Kas 15:06 Erdek'te Ortak Depodan Malzeme Çalan 3 Kişi Yakalandı

  Erdek'te Ortak Depodan Malzeme Çalan 3 Kişi Yakalandı Balıkesir'in Erdek ilçesinde bulunan Erdem Apartmanı'na ait ortak depo kısmından çeşitli malzemelerin çalındığı tespit edildi. Yapılan araştırmalar sonucunda hırsızlığı gerçekleştiren 3 şüpheli aynı binanın giriş katında oturdukları belirlendi. Şüphelilerin ikametinde yapılan aramada birçok eşya ve uyuşturucu madde ele geçirildi. Yakalanan şüpheliler gözaltına alındı.

 • 01.11.2023 01 Kas 15:09 Erdek'te trafik kazası: 2 kişi yaralandı

  Erdek'te trafik kazası: 2 kişi yaralandı Balıkesir'in Erdek ilçesinde meydana gelen trafik kazasında Tufan G. idaresindeki motosiklet, yol kenarındaki aydınlatma direğine çarptı. Kazada sürücü Tufan G. ile motosiklette bulunan Hasan S. yaralandı. Yaralılar, 112 Acil Sağlık ekiplerince müdahale edildikten sonra Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesine kaldırıldı.

 • 01.11.2023 01 Kas 10:57 Erdek'te Motosiklet Kazası: 2 Kişi Yaralandı

  Erdek'te Motosiklet Kazası: 2 Kişi Yaralandı Balıkesir'in Erdek ilçesinde, motosikletin kontrolünü kaybeden sürücü elektrik direğine çarptı. Kazada 2 kişi yaralandı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yaralılara ilk müdahale yapıldı.

 • 31.10.2023 31 Eki 09:09 Balıkesir'de Jandarma Komutanlığı hizmet binaları açıldı

  Balıkesir'de Jandarma Komutanlığı hizmet binaları açıldı Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, Gönen ve Erdek'te İlçe Jandarma Komutanlığı hizmet binasının açılışını gerçekleştirdi. Ustaoğlu, yeni karakolların ilçelere hayırlı olması temennisinde bulunarak, binaların emniyet, asayiş, huzur ve güvenliğe katkı sağlayacağına inandığını belirtti. Açılış törenlerine birçok yetkili ve yerel yönetici katıldı.

 • 30.10.2023 30 Eki 17:47 Balıkesir Gönen ve Erdek Jandarma Karakolları Hizmete Girdi

  Balıkesir Gönen ve Erdek Jandarma Karakolları Hizmete Girdi Balıkesir'in Gönen ve Erdek ilçelerinde Jandarma Karakol Komutanlığı yeni binalarının kullanımı gerçekleştirilen açılış programı ile hizmete girdi. Gönen ve Erdek'te güvenlik ve asayişte katkı sunacak, modern Jandarma Karakolları kazandırıldı. Açılış programlarına Balıkesir Valisi, kaymakamlar, jandarma komutanları ve diğer yetkililer katıldı. Konuşmaların ardından dua okundu ve karakollar hizmete açıldı.

 • 30.10.2023 30 Eki 13:40 Erdek açıklarında 120 kaçak göçmen yakalandı

  Erdek açıklarında 120 kaçak göçmen yakalandı Balıkesir'in Erdek ilçesi açıklarında durdurulan bir balıkçı teknesinde, aralarında çocuk ve kadınların da olduğu 120 kaçak göçmen yakalandı. Tekne kaptanı gözaltına alınırken, kaçak göçmenler sınır dışı edilecek.

 • 30.10.2023 30 Eki 13:25 Erdek'te 120 düzensiz göçmen yakalandı

  Erdek'te 120 düzensiz göçmen yakalandı Balıkesir'in Erdek ilçesinde Sahil Güvenlik ekipleri tarafından yapılan operasyonda, yasa dışı yollardan yurt dışına gitmeye çalışan 120 düzensiz göçmen yakalandı. Göçmenler, işlemlerinin ardından İl Göç İdaresi Müdürlüğüne gönderildi.

 • 30.10.2023 30 Eki 12:11 Erdek'te Sahil Güvenlik Operasyonunda 120 Mülteci Yakalandı

  Erdek'te Sahil Güvenlik Operasyonunda 120 Mülteci Yakalandı Balıkesir'in Erdek ilçesinde Sahil Güvenlik ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda, Marmara Denizi Erdek açıklarında bir balıkçı teknesinde çok sayıda mülteci yakalandı. Yakalanan 120 kişi, Erdek Sahil Güvenlik komutanlığına getirildi ve ardından Erdek Kapalı Spor Salonu'na götürüldü. Yakalanan mülteciler arasında çocukların da bulunduğu belirtildi.

 • 27.10.2023 27 Eki 09:38 Korhan Berzeg'i arama çalışmaları 130'uncu günde sonlandırıldı

  Korhan Berzeg'i arama çalışmaları 130'uncu günde sonlandırıldı BALIKESİR'in Gönen ilçesinde tatil için geldiği yazlık evinden, 'Tina' isimli köpeği ile ayrıldıktan sonra kendisinden haber alınamayan Korhan Berzeg'i (83) arama çalışmaları, 130'uncu günde sonlandırıldı.

 • 26.10.2023 26 Eki 15:27 Akşener: "Hamas terör örgütüdür, Netanyahu katildir"

  Akşener: 'Hamas terör örgütüdür, Netanyahu katildir' İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bölge istişare toplantısı için geldiği Balıkesir'de 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde partisinden belediye başkan adayı olan 4 ismi açıkladı.

 • 26.10.2023 26 Eki 15:09 İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, partisinin Balıkesir İl Başkanlığını ziyaretinde konuştu Açıklaması

  İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, partisinin Balıkesir İl Başkanlığını ziyaretinde konuştu Açıklaması İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Bana göre bu derece yani Hamas'ın yaptığı eylemi de ayıplamak zorundayız. Onun da yanlış olduğunu söylemek zorundayız. Çünkü orada da siviller öldü ama o dürtmenin sonucu ne oldu?

 • 25.10.2023 25 Eki 12:48 Balıkesir'de Komşu Ziyaretinden Dönen Kadın Motosiklet Kazasında Hayatını Kaybetti

  Balıkesir'de Komşu Ziyaretinden Dönen Kadın Motosiklet Kazasında Hayatını Kaybetti Balıkesir'in Bandırma ilçesinde komşu ziyaretinden dönen 83 yaşındaki Naciye Değirmenci, motosiklet çarpması sonucu hayatını kaybetti. Kazada motosiklet sürücüsü gözaltına alındı.

 • 24.10.2023 24 Eki 10:42 Balıkesir hangi bölgede, ilçeleri neler? Balıkesir plaka kodu nedir? Balıkesir neyi meşhurdur?

  Balıkesir hangi bölgede, ilçeleri neler? Balıkesir plaka kodu nedir? Balıkesir neyi meşhurdur? Farklı kültür ve doğal güzellikleri ile bilinen Balıkesir, zengin tarihi ve turistik yerleri ile dikkat çekmektedir. İlçeleri ve plaka kodu, Balıkesir'in kimliğini belirler ve bu bölgeyi daha iyi anlamamıza yardımcı olur. Peki, Balıkesir hangi bölgede, ilçeleri neler? Balıkesir plaka kodu nedir? Balıkesir neyi meşhurdur? İşte detaylar...

 • 22.10.2023 22 Eki 13:53 Erdekli balıkçılar 10 bin lüfer tuttu

  Erdekli balıkçılar 10 bin lüfer tuttu Balıkesir'in Erdek ilçesinde tekneyle denize açılan balıkçılar, Erdek Körfezi'nde 10 bin lüfer tuttu. Balıkçılar, lüferleri farklı şehirlere sevkiyat yapmak üzere limana getirdi.

 • 22.10.2023 22 Eki 13:16 Erdek'te Ormanda Bir Gemi Kaptanının Cansız Bedeni Bulundu

  Erdek'te Ormanda Bir Gemi Kaptanının Cansız Bedeni Bulundu Balıkesir'in Erdek ilçesinde, Avşa Adası'nda yaşayan ve 'Yıldız 5' isimli bir geminin kaptanı olan Celal Yıldız'ın cansız bedeni ormanda bulundu. Ölüm nedeni henüz belirlenemeyen Yıldız'ın cenazesi, Bursa Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 • 22.10.2023 22 Eki 12:55 Erdek'te Kirazlı Manastırı yakınlarında erkek cesedi bulundu

  Erdek'te Kirazlı Manastırı yakınlarında erkek cesedi bulundu Balıkesir'in Erdek ilçesinde, Kapıdağ Kirazlı Manastırı civarında erkek bir ceset bulundu. Cesedin Celal Yıldız'a ait olduğu belirlendi. Cesedin kesin ölüm nedeni ise Bursa Adli Tıp Kurumu tarafından incelenecek.

 • 20.10.2023 20 Eki 15:01 Erdek'te Kamyonete Arkadan Çarpan Otomobilde 1 Yaralı

  Erdek'te Kamyonete Arkadan Çarpan Otomobilde 1 Yaralı Balıkesir'in Erdek ilçesinde Tatlısu mevkiinde meydana gelen trafik kazasında, otomobilin kamyonete arkadan çarpması sonucunda 1 kişi yaralandı. Yaralı sürücü, ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 • 19.10.2023 19 Eki 13:06 Balıkesir'de Restoran Yangını

  Balıkesir'de Restoran Yangını Balıkesir'de bir restoranın bacasında çıkan yangın, bitişiğindeki binaya sıçradı. Bina tahliye edilirken, yangın itfaiye ekiplerince 1 saatte söndürüldü.

 • 19.10.2023 19 Eki 12:52 Balıkesir'de Restoran Yangınında Binaya Sıçrama

  Balıkesir'de Restoran Yangınında Binaya Sıçrama Balıkesir'de bir restoranın bacasında çıkan yangın, bitişiğindeki binaya sıçradı. Bina tahliye edilirken, yangın itfaiye ekiplerince 1 saatte söndürüldü.

 • 19.10.2023 19 Eki 12:23 Erdek'te çıkan yangın büfeye ve bitişiğindeki iş yerine zarar verdi

  Erdek'te çıkan yangın büfeye ve bitişiğindeki iş yerine zarar verdi Balıkesir'in Erdek ilçesinde bir büfede çıkan yangın, bitişiğindeki iş yeri ile üst katındaki iki daireye de zarar verdi. Yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

 • 17.10.2023 17 Eki 10:33 Hırsız kamerada..."Tatile gideyim" derken, cezaevine gitti

  Hırsız kamerada...'Tatile gideyim' derken, cezaevine gitti Bursa'da bir evin camını dakikalarca zorlayıp içeri giren hırsız; çaldığı ziynet eşyaları bozdurup tatile gitmek istedi.

 • 17.10.2023 17 Eki 09:51 Balıkesir'de uyuşturucu operasyonu: 28 gözaltı

  Balıkesir'de uyuşturucu operasyonu: 28 gözaltı Balıkesir'de jandarma ekipleri il genelinde 9 ilçede yaptıkları kaçakçılık ve organize suç olaylarına yönelik 20 ayrı operasyonda 28 şüpheli şahıs gözaltına alınırken, operasyonlarda çok miktarda uyuşturucu madde, uyuşturucu aparatı ve 9 adet ateşli silah ve bu silahlara ait fişek ele geçirildi.

 • 17.10.2023 17 Eki 09:19 Zeytin hasadı dron ile görüntülendi

  Zeytin hasadı dron ile görüntülendi Balıkesir'in Edremit Körfezi'nde zeytin hasadı tüm hızıyla devam ederken, Kazdağları'nın eteklerinde Edremit ilçesinde zeytin hasadı dron ile görüntülendi.

Advertisement