Son Dakika Haberleri: 55 Yaşındaki Adamın Geçirdiği Kaza Sonrası Vücudu Taşlaşıyor

55 Yaşındaki Adamın Geçirdiği Kaza Sonrası Vücudu Taşlaşıyor

2 yıl önce

55 yaşındaki Endonezyalı adam 24 sene önce geçirdiği kaza sonucu felç oldu. Yatalak kalan adamın, parmak uçları çürüyüp, vücudu taşlaşıyor...

1
Endonezya'da yaşayan 55 yaşındaki eski otobüs şoförü Mas Tazul Munir, 24 yıl önce geçirdiği bir kaza esnasında kullandığı aracın camından dışarı fırladı.
2
Beyninde oluşan hasar nedeni ile felç olan ve yatalak kalan adamın bacakları yuvarlak şekil alırken parmak uçları çürüyüp odunlaşmaya başladı.
3
Munir'e kazadan 20 gün önce dünyaya gelen en küçük erkek çocuğu bakıyor.
4
Yaşlı adam doktor tedavisinden sonuç alamayınca eski geleneklere göre hastaları tedavi eden yaklaşık 80 doktora gitmesine rağmen hiç bir sonuç alamadı.


5
Arkadaşları ile gece geç saatlerde eğlenceden döndükleri sırada önüne aniden bir köpek çıkması sonucunu aracının kontrolünün kaybeden Tazul Munir, takla atan aracın camından fırlamıştı.


6
Küçük oğlunun her gün kendisinin bakımını yaparak beslediği adam, başına gelen olayın ise tanrının takdiri olduğunu söyledi.


7
8
9
10
11


Haber Yayın Tarihi: 05.02.2018 07:59 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tepki toplayan Aşk Adası yarışmasında sular durulmuyor! Yorgan altı sahnesi tartışma yarattı Bu caminin 557 yıldır çatısı yok! "Cuma namazlarında yağmur yağmıyor" Banyo yaptığı suyu 30 dolara satışa çıkaran fenomenin hesabı kapatıldı Ameliyat masasında rahmi alınırken uyandı: İçimi kazıyorlardı, ölmek istedim! Uzmanlardan olay iddia: Yakın zamanda cinsel ilişki robotları aramızda yürüyecek