Hastalığı yüzünden 'yılan insan' diyorlar! 10 yaşındaki çocuğun cildini gören kahroluyor - Son Dakika

Hastalığı yüzünden 'yılan insan' diyorlar! 10 yaşındaki çocuğun cildini gören kahroluyor

5 gün önce

Doğu Hindistan'ın Ganjam bölgesinde yaşayan 10 yaşındaki çocuk, genetik cilt hastalığı nedeniyle 'yılan insan' olarak adlandırılıyor..

1
Hindistan'ın Ganjam bölgesinde yaşayan 10 yaşındaki Jagannath'ın yaşadığı cilt hastalığı yüzünden vücudunun her yeri pul pul gözüküyor. Çok acı ama bu sebeple ona yılan insan diyorlar.
2
Desteksiz neredeyse yürüyemiyor!
Desteksiz neredeyse yürüyemiyor!
Jagannath'ın cildi o kadar gergin ki düzgün yürüyemiyor ve ayağa kalktığında muhakkak bir sopa kullanması gerekiyor.
3
Acısı dinmiyor!
Acısı dinmiyor!
Küçük Jagannath, acılarını bir nebze dindirmek için saat başı duş alıp 3 saatte bir ise cildini nemlendirici ile kaplıyor.
4
Oğlunun durumuna kahrolan babası Prabhakar Pradhan, oğlunun tedavisinin maliyetini karşılayamadığını söyleyip ekledi: "Oğlum çocukluğundan beri bu hastalığa sahip ve en üzücüsü tedavisi yok. Sadece onun acılarını dindirmek için ilaçlar var ama tedavi için yeterli param yok. Her gün bu lanetli hastalığa yakalandığını gören kalbim kırılıyor."
5
Tedavisi yok ama yaşam kalitesini artırabilir!
Tedavisi yok ama yaşam kalitesini artırabilir!
Hindistan'ın Kerala şehrindeki Aster MIMS Hastanesi'nde kıdemli danışman dermatolog Dr. Rakhesh, Jagannath'ın hastalığının tedavisinin olmadığını ancak komplikasyonları önlemek ve yaşam kalitesini artırmak için kremler ve bazı ilaçların olduğunu söyledi.

Haber Yayın Tarihi: 14.01.2020 12:29 

YORUMLAR (6)


Diğer Galeriler

Charlize Theron'u hem güldüren hem ağlatan anı: Burnumla seviş Yeni imajı beğenilmedi! Zehra Çilingiroğlu özüne döndü Dünya bu kayınvalideyi konuşuyor! Kızının kocasından hamile kaldı Genç fenomen, Katie Price'a benzemek için 140 bin liralık göğüs ameliyatı oldu Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri

Son Dakika Haberleri