Model Kinsey Wolonski NBA efsanesi Kobe Bryant için yarı çıplak sahaya atladı - Son Dakika

Model Kinsey Wolonski NBA efsanesi Kobe Bryant için yarı çıplak sahaya atladı

29.01.2020 16:14

Tottenham ile Liverpool arasında oynanan Şampiyonlar Ligi final maçının 18. dakikasında sahaya atlayan model Wolanski bir anda dünya gündemine oturmuştu. Ünlü isim bu kez de hayatını kaybeden Kobe Bryant için sahaya atladı.

1
Liverpool ve Tottenham arasında Madrid'te oynanan Şampiyonlar Ligi final müsabakasında sahaya yarı çıplak bir halde atlayan Kinsey Wolanski, bir anda dünya gündemine oturmuştu.

2
O anda çekilen fotoğraflar tüm dünyada haber olmuş, sahaya girdiği sırada üzerindeki reklam sayesinde sevgilisine milyonlarca dolar kazandırmıştı.
3
Bir sitenin reklamını yapan Kinsey Wolanski, haberlerin ardından beklenmeyen bir şekilde Instagram'da milyonlarca yeni takipçiye erişti.
4
Daha sonra gelen tepkilerin ardından Instagram yönetimi Kinsey Wolanski'nin hesabına erişim engelleme kararı almıştı.

5
41 yaşındaki emekli basketbolcu Kobe Bryant'ın tüm dünyayı yasa boğan ölümünün ardından Kinsey Wolanski birden ortaya çıktı.
6
Avusturya'da düzenlenen Erkekler Ski Dünya Kupası'nda montunun altına giydiği siyah mayosuyla birden buz zemine fırladı.
7
"HUZUR İÇİNDE UYU KOBE"
HUZUR İÇİNDE UYU KOBE
26 Ocak sabahında geçirdiği helikopter kazası sonucunda hayatını kaybeden Kobe Bryant'a itafen "RIP LEGEND KOBE" pankartıyla müsabakanın düzenlendiği zemine atlayan Wolanski, güvenlik güçleri tarafından dışarı alındı.
8
9
10

Son Dakika Model Kinsey Wolonski NBA efsanesi Kobe Bryant için yarı çıplak sahaya atladı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Hadise ve Reza Zarrab'ın ilişkisini Ebru Gündeş'e söylediği iddia edilen falcının kim olduğu ortaya çıktı Deren Talu'nun bikinili pozu sosyal medyayı karıştırdı! Takipçileri tek bir şeyi hatırlattı Dubai, balkonda çırılçıplak poz veren modellerin gözünün yaşına bakmadı Süt annesini görenler şaşırıyor! Bu kuzu acıkınca annesinin yanına koşmuyor Gıdı ve göz kapağı estetiği olan Yeliz Yeşilmen hastane yatağından paylaştı! Bir detay dikkat çekti